Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě?

Zobraz úvodní příspěvek
Jak se jmenuje nebo bude jmenovat Vaše dítě? Jste zastánkyně tradičních jmen nebo spíše něco pikantnějšího? A zaobíráte se tím, jaké se ke jménu váže jméno? Je pro Vás důležité, jak se bude na děti volat nebo prostě dáte jméno podle úvažení? Pojďme se poprat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, beze jmena asi nezustane, ne?? urcite na neco prijdete
Odpovědět
no jooo ale fakt nevím, co se líbí mě manžel blbě kouká..jemu se líbí elen, no mě zas nee, to budou boje pořád koukám na jména...mě by se i cizí líbilo, ale Honza je konzerva v tomto směru, takže nehrozí
Odpovědět
Lucenek: Pro tebe. Snad se ti to bude líbit: Andrea, Lena, Sabrina, Linda, Vanessa, Šárka, Magdalena, Alžběta, Amalia, Sofia, Laura, Agáta, Jolana, Rosalie Emma, Helena, Valentina, Alexandra, Ester, Valerie, Klaudia, Lea, Elen(a), Diana, Beáta, Radana, Iveta, Ivona, Sylvie, Sońa, Amelia, Nela, Vanda, Nina, Leontina, Dorota, Marianna, Liliana, Jitka, Charlotta, Antonie, Věra, Erika, Stella, Isabela, Zdeňka, Renata, Darina, Edita, Josefina, Violet, Miriam, Irena, Apolena, Evelin.
Odpovědět
Novorozeňátka: Karlovarsko: Denis Dotzauer, Juliette Ellis Farrant, Tereza Fialová, Filip Jelínek, Pavlína Kravčíková, Kryštof Pelc, Antonín Slavík, Lucie Slivkaničová, Barbora Spáčilovám Veronika Štantejská, Václav Šimon Vaníček, Václav Vašek Sokolovsko: Tereza Harazimová, Adéla Kovácsik, Jan Lovas, Natálie Ondy, Michaela Rodkovová, Jiří Saska, Alice Spejchalová, Kim Hoang Hai, Anna a Marie Benešovy, Nela Dufková, Karolína Krolopová, Jakub Pouzar, Karolína Leščínská, Štěpán Janovský, Robert Plaub, Nikola Pundová, Karolína Žolnová, Michaela Vodičková, Pavla Springlová
Odpovědět
mne sa najviac pacia mena pre chlapcov Daniel, Kevin a Eric a Brian pre dievca Abigail, Rachel, Sara, Rebecca...pekne?
Odpovědět
Jolanka... :-)
Odpovědět
ja chcem mat Vanessku a Kristiana :-) ale ako som teraz citala prispevky, tak sa mi celkom zapacila podoba Christian :-D no uvidime, najviac zo vsetkeho vsak dufam ze budem mat krasne zdrave deticky a meno bude druhorade x-)
Odpovědět
Novorozeňátka: Kolínsko: Lucie, Adéla, Sára, Amalie, Agáta, Jakub, Emma, Alžběta, František , Marie, Jan, Dušan Berounsko: Marek, Jessica, Jan, Marek, Zuzana, Iva Hodonínsko: Lucie (2x), David, Adam, Josef, Filip, Denisa, Karolína, Natalia, Hana, Eduard, Vanda, David, Daniel, Marek, Vít, Jakub, Ondřej Českolipsko: Adam, Vanessa, Vojtěch, Alžběta, Patrik, Amélia, Tomáš, Karolína (2x), Anna, Matěj, Sára, Barbora, Leoš, Pavel Jičínsko: Antonín, Michal, Nikol, Ema, Lukáš Benešovsko: Anna, Jakub, Eliška, Zuzana, Karel Josef, Karla, Šimon Žďársko: Ella, Eliška, Tereza, Simona, Martin, Niccolas, František, Jakub, Lucie, Ondřej Vyškovsko: Radek, David
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky víte někdo jak pak příjmají cizí jméno v porodnici?
Odpovědět
Dnes slaví jmeniny Slavěna: České jméno, snad ženská podoba k básnickému mužskému j. Sláv, znamená "Slovanka" - Slávka, Slavěnka, Slávinka, Věnka. Perla: ČeskoSlovenské jméno, užívá se někdy jako překlad Markéty - Perluše, Perlinka.
Odpovědět
Profilova fotka
sasha:kde ty pořád chodíš na ty jména?já hledám význam jména mia a natali,ale jsem úplně mimo:-)
Odpovědět
Pro denissku: Natalia: Latinský původ, znamená "rodný den, narozeniny" nebo "dítě Vánoc" - jeho obdobou je Noella Mia: původem germánská zkrácenina jména Maria, Amelia, Amalia, Emilia, Miriam.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
denissko, naprosto v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
sasha a nenešlajsi podobu jména přímo jen NATALI? kristi,taky se tě na nic neptali,ani na to ,kdy bude mít svátek atd?někde jsem teď četla,že když nedáš původ jména,máš smůlu,což se mi zdálo dost debilní!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Jak se vám líbí tyto jména pro dvojčata: Radúz a Mahulena Eliáš a Eva Stella a Ester Václav a Štěpán/Štefan Daphne a Laura Debora a Melissa Eva a Zoe Irena a Salome Jonatan a Matěj/Mattias Luciana a Světlana Melanie a Lucie Melanie a Leila Nathan a Theodor denisska, Natali je maďarské jméno..... Určitě by ti to prošlo, protože znám jednu dospělou Slovenku Natali Zein.
Odpovědět
Profilova fotka
Dennisko, neptali se me na nic, jen jestli cchi 2 jmena bez pomlcky nebo s pomlckou. Jmeno Mia zacina byt dosti obvykle, takze to asi znali
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já furt přmýšlím nad tím, jestli k našemu příjmení by fakt nešel Vojtíšek. Chtěla jsem Tomáška, ale tak se jmenuje brácha a i když se mi to jméno moc líbí, strašně moc, tak bych nechtěla, aby byl velký Tomáš a malý tomáš. Přijde mi to divné.Navíc brácha ještě děti nemá, ale vím, že něco o malém Tomáškovi padlo u nich. Tak dvakrát stejné jméno by stejně nemohlo být. Ale zas se mi zdá, že se to nehodí, aby jméno končilo skoro stejně jako začíná příjmení. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mate prijmeni od Š??
Odpovědět
Profilova fotka
Nee, copak Vojtěch končí na š? ;-) Ale byla by to kombinace Vojtěch Tichavský. Sice klučík v rodině se jmenuje Jakub Kubečka a tak moc blbé mi to nepřijde, ale fakt nevím. S holčičím jménem problém nemám, ale Vojtu jsem si přála, ještě než jsem potkala manžela. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslela Tomas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak. Já jsem to asi i blbě napsala.
Odpovědět
Profilova fotka
nebo jsem to blbe pochopila....myslim,ze to k sobe ale jde ;-)
Odpovědět
Světlana :-. :-x ?
Odpovědět
Profilova fotka
Já nevím. Sice na rozmyšlenou budu mít ještě spooooustu času, ale myslím, že je normální mít připravená jména pro první mimčo dopředu, i když ještě není ani na cestě. Měla jsem na mysli Tomáška po bráchovi, ale došlo mi,že se mi vlastně nikdy nelíbilo, když měli dva lidé blízce příbuzní stejné jméno, takže jsem se vrátila k Vojtovi, který se mi taky vždycky líbil, ale právě kvůli příjmení jsem ho pak zavrhla. Teď si ale říkám, že takových kombinací je dost a není to až tak blbé. No fakt nevím. Moc klučičích jmen se mi nelíbí, jsem hrozná.
Odpovědět
Profilova fotka
klucici jmena jsou fakt slozitej orisek, mne se libej tak 3
Odpovědět
Profilova fotka
No mně ani to ne. :-| Chtěla bych jméno české, ne moc tvrdé, ne moc dlouhé a aby se z něj daly dělat pěkné zdrobněliny. A ještě aby se hodilo k příjmení. Asi toho chci moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Adam
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a taky aby to nebylo jméno kolem Vánoc nebo v listopadu, už je tam toho moc. ;-)
Odpovědět
Ahojte, my mame meno pre dievcatko jasne- Elena, po mojej mamke (aj manzelovej:)) Manzel povedal, ze sa mu paci meno Matilde. :-p Chlapcenske sa nam paci Kristian, bohuzial tu by ho volali Chris (kris) a to je aj zenske aj muzske meno a tato zdrobnelina sa mi velmi nepaci a vela ludi sa takto vola. Mne sa zacalo pacit meno Severin, aj ked neviem, ako by to vyslovovali tu...manzel zase hovori, ze mu to pripomina severak...
Odpovědět
Novorzeňátka Teplicko: Melisa, Kevin, Adéla, Aneta, Jan, Matěj, Kateřina, Kryštof, Martin, Nicol, Samuel, Alexandr, Kateřina Ústecko: Amalie, Jakub (2x), Anna (2x), Jan (3x), Natálie, Eliška, Karla Valašsko: Zdeňka, Ivana, Helena, Iva Boleslavsko: Matyáš, Eliška, Sabina, Antonín, Zbyněk, Jakub, Ivana, Konrad, Ella, Hana (2x), Michal Co říkáte na Slavomíra?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?