Jak se holíte? Bolí depilace voskem?

Zobraz úvodní příspěvek
ahoj sice to téma je poněkud osobní, ale jak se holíte?viděla jsem nějakou reklamu na depilaci voskem, která nebolí?co je na tom pravdy?já se holím holícím strojkem, ale štve mě, že po 4-6 dnech musím zas a chloupky škrábou i pod silonkama :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já teda valím strojkem jak nohy, tak třísla...je to mazec, nohy ani ne,ale ta třísla...jednou za cas to ale prezit musim...nesnaším ty pupínky po ziletce, navic clovek vypada jak křovák skoro furt:-)...zrovna zitra me ceka strojek...dneska jsem na to nemela naladu...uff
Odpovědět
Profilova fotka
holky, o laseru jsem taky uvazovala, zasla jsem na konzultaci do nejznamejsiho prazskeho centra, kde to delaji, a musim vas zklamat - na trvalo to neni, neradi to rikaji, ale priblizne jednou za 6 let se to musi podstoupit znovu... chtela jsem do toho investovat, ale za sest let znovu? no tak to ani nahodou - tak bohata zase nejsem :-D ...a jen tak pro zajimavost - v tomto centru jsem si nechala odstranit rozsireny zilky na obliceji a 2000 Kc je v cudu - nepomohlo to, i kdyz jsem to po zakroku osetrovala presne podle jejich navodu :-(
Odpovědět
nikysek: přesně jak píše luccii, natrvalo to není. Mně to teda netajili a řekli mi to rovnou, že i když ten laser tu cibulku spálí, není záruka, že ten chloupek nevyroste znovu. Taky záleží na tom jaké místo se dělá a jak jsou chloupky silný a tak :-) Každopádně já mám udělaný podpaždí, dřív jsem se musela každý den holit a teď mám absolutní klídek :-D
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
máte někdo zkušenosti s EPILACÍ cukrovou pastou? Chodím, jen mám problém se zarůstajícími chloupku, peeling a lufa nějak nepomáhají. Nějaký jiný způsob jak se tomu bránit...? Máte někdo třeba osvědčený krém na omezení růstu chloupků nebo nějakou vychytávku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj vcelku dobrý a levný je od oriflame tělové mléko na omezení chloupku. Nedělají se mi po holení pupínky a i ty chloupky vyhrží tak o den víc schované :-D a moc příjemě voní.
Odpovědět
ten mám, a nic moc....:-( hledám spíše něco čistě přírodního, ajurvédu, cokoli. Nebudu se patlat něčím, co mě pálí (třeba Veet after care - proti zarůstajícím chloupkům - a to snesu kde co)
Odpovědět
Kolik stojí zhruba žiletka? :-)
Odpovědět
nicoolkaa • Včera v 19:47 kolik stojí zhruba žiletka?
Odpovědět
Profilova fotka
hellunka pokud hledáš něco přírodního tak doporučuju aloe vera fytofontanu fakt je dorá ;-) už sjem to tu někde radila viz zárustání chloupků a pupínky
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech
Ahoj mohu ti doporučit salón the amazon. Jsou jak v Praze tak i v Brně. Najdeš ne na Václaváku theamazon cz.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky. Já už několikátý rok chodím na depilaci cukrovou pastou ( nohy a brazilku,což znamená dole vše pryč :-D ) a jsem strašně spokojená. Chloupky rostou pomaleji, méně a jsou slabší a slabší ;-) Dřív jsem nejdříve chodila na voskovou depilaci,pak si jí dělala doma sama (jen na nohách tedy) a po nějakém tom roce jsem dostala alergii a musela hledat jinou metodu. Tak jsem zkončila u cukrové pasty a nedám na ni dopustit :-) Nyní je to tak, že na netu koupím pastu a nohy i spodek mi odřípe drahý :-D :-D Hrozně se mu to líbí i po erotické stránce ;-)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 5 měsících
no já se holím ... uplně všude cukrovou pastou... je to přijemný protože to při dorůstání v tříslech nekouše... a nedělají se pupínky... bolí to ale míň než voskem nebo depilátorem .. všechno jsem to zkoušela a zůstala sem u tohohle... je to fakt nejlepší kupuju přes e shop cukrovapasta.com a nestěžuju si tak vstříc hladkým klínům :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Diskuse pokračuje po 1 roce
Ahoj, normálně se holím žiletkou (štve mě, že už na druhý den jsem dole jako smirkový papír :D ) takže bych na svatbu chtěla zkusit cukrovou pastu. Jak dlouho přibližně to vydrží? A hlavně - jak moc to bolí ? :) Trochu se toho bojím a stydím, jelikož bych chtěla kromě nohou a podpaží i brazilku jak píše @sweetest Mám důvod se bát a stydět, nebo je to v pohodě? Musím dodat že jsem nikdy ny žádné depilaci ničeho a ničím nebyla :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lluucc Není důvod se bát ani stydět ;-) Kdo dělá brazilku je prostě profík a šmidra...zda to bolí?..záleží na prahu bolesti. Já jsem třeba srab,vše mě mooc bolí,ale depilaci cukrovou pastou podstupuji uplně v pohodě :-D A vydrží 14dní-3 týdny podle toho jak Ti rostou rychle chloupky :-N ...po čase jsou chloupky slabší,jemnější,nerostou tak rychle a tolik. Opravdu mohu jen doporučit x-)
Odpovědět
@sweetest Moc děkuju. Ještě mě napadlo že bych si to zkusila napatlat doma. Doporučila by si raději nejdřív zajít k profíkovi, nebo myslíš že bych to zvládla sama? :)
Odpovědět
Profilova fotka
@lluucc Nejdříve zajdi k profíkovi...okoukni techniku a pak doma pověř partnera a máš to :-) Mě teď také depiluje manžel :-)
Odpovědět
@sweetest Děkuju za radu. Snad to zvladnu :D
Odpovědět
Profilova fotka
@lluucc U profíka to dáš a u partnera potom také..možná to bude trošku víc bolet,ale on se to naučí ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lluucc já bych po svých zkušenostech zkusila jeden pásek doma sama, ptz když jsem to jednou zkusila u kosmetičky, tak jsem jí nemohla říct, že na to nemám nervy. Celou dobu jsem tam ležela zakouslá do svetru a modlila se k Bohu, ať to skončí :D. Ale asi jsem citlivka nevím :o).
Odpovědět
@huwik Ja s tím tak nějak počítám že to bude bolet a nechci doma něco podnikat, když jsem to ještě nezkusila u odborníka. Ale předem se mi tam nechce vyhazovat nějaké peníze navíc, takže asi budu muset premiéru nechat před svatbou a to už tam vydržet budu muset :) Tak snad to vydržím :)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
@marty_header No já byla na epilaci laserem oblast kde se provádí brazilská depilace. Vydrželo to cca 2 roky, pak to začlo pomaličku dorůstat a dnes už jsem zpět na porostu jako zamlada 😄 😄
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
@a_mysakovicova Moc díky za info, 2 roky je docela dobré, ale zase záleží na tom, kolik to stojí celkem peněz.
Odpovědět
@marty_header Byla jsem na tom dávno, stálo to tenkrát cca 5500 🙂
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?