Instax na svatbě- zkušenosti

Profilova fotka
Ahoj, protože uvažuji o koupi instaxu nejen za účelem svatby,chci se zeptat na zkušenosti s určitým typem foťáku, případně ovládání,zda všichni hosté zvládnou apod. Děkuji za odpověď a radu🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Měla jsem na rozlučce půjčený Wide a menší bych rozhodně nebrala, ani na takhle velkých fotkách není vše úplně vidět a bála bych se, že např. u Instaxu Mini nepůjdou rozeznat obličeje. Vlastní zkušenost s ním ale nemám. Každopádně ovládání podle mě zvládne každý. 🙂
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně,to mě taky napadlo 🙂tak asi budu volit něco e větším formátem fotek...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, já ho taky vždycky chtěla a čekala jsem jakej čupr supr aparát to bude... Pak jsem ho vyhrála, nikdy jsem nic nevyhrála tohle je první věc v mým životě 😅 já ani nevěděla, ze jsem vyhrála, az mi přišel z ničeho nic balíček, bylo to tehdy za nějaký nákupy kdesi... No každopádně když jsem ho vzala do ruky tak už tak čupr mi nepřišel.. Je to v ruce takový plastový jak hračka pro děti 😅 ale na instax nedam dopustit, používáme ho na všechny party atd... Každopádně levná záležitost to není a to především papíry... Jedna fotka te vychází na cca 10kc... Jinak na svatbě ho budeme mít taky a hostí se nám budou fotit do svatební knihy.. Ovládání je jako jeho provedení - jak pro děti 😅 fakt to zvládá každý, ale nikdo nemůže čekat, že kvalita bude jako třeba od profesionálního fotaku, je to super na to, ze mas vzpomínku do par minut a mas ji v rukou 😊 za me určitě, ale počítat s tím, že si neudelas 10 selfie třeba, nebo uděláš, pokud ti nevadí ta cena 😅 o to ty fotky jsou kouzelnejsi jak se všichni snaží když ví ze maji maximálně 2 pokusy 😅
Odpovědět
Profilova fotka
@te_ssiinka_nelova jasný,tak to beru, vzpomínky do knihy svatební. Jinak jo,ty papíry by mohly být levnější 😅
Odpovědět
Profilova fotka
@efoxe ani mi nrmluv, jako na normální použití nám vydrží tak 30 az 40 papíru na rok (když není korona)... Na svatbu jsem jich kupovala 120, vzala jsem to v Číně, úspora cca 20kc na krabičce, ale na takovým množství se to už ukáže... Jinak mám mini a na fotky se vejdeme i v 5ti az 6ti lidech a jsme tam všichni 😊
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den, nabízím alternativu k instaxu...
Odpovědět
Koupili jsme si na svatbu Instax Square. Fotky jsou podle mě tak akorát velké a vhodné do knihy. 🙂 Ten mini jsme zkoušeli minulý rok na svatbě kamarádky a je to opravdu moc malé podle mě. Ale každému vyhovuje něco jiného.
Odpovědět
Měli jsme Instax Mini a uz bych do něj nešla. Fotky jsou moc malé, když se fotí pár tak to ještě jde, ale skupinka se na fotku těžko vmackne a když už tak stejně skoro nejsou vidět, ani nemluvím o cedulkach které nejdou přečíst. Jen jestli můžu poradit, poverte někoho, kdo bude hosty fotit, treba jen na hodinku. U nás to dopadlo tak, že lidi sice do fotokoutku chodili, ale na instax se fotili málo, někteří si fotky nechali a nevylepili je do knihy. Takže nám zůstala kniha hostů z půlky prázdná 😞
Odpovědět
Profilova fotka
Stejně jako @efkapav máme Instax Square. Fotky jsou kvalitní a velké akorát, z fotoknihy ze svatby máme radost, je to pěkná vzpomínka. Výhoda tohohle typu je, že je to "digitálně-polaroidní hybrid" - to znamená, že fotky se zároveň ukládají do paměti a zobrazují na displeji, takže hosté můžou vytisknout jen ty povedené, čímž se dost ušetří za drahý papír. A všechny zůstanou uložené na paměťové kartě, takže je pak možné přetáhnout si je do počítače. Ovládání není složité, vyrobila jsem a vytiskla k tomu takový návod. Ale asi je ještě dobré pár vybraných šikovných lidí s tím seznámit a naučit je to, aby když tak mohli pomoct ostatním.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 10 měsících
Profilova fotka
Doporucuju Instax Square nebo Instax Wide. Mini je vazne Mini 🙂 Square je asi hezci, ale Wide je vetsi za +- stejne penize. Co se konkretnich modelu tyce, tady jsou: https://www.polagraph.cz/shop/fujifil... https://www.polagraph.cz/shop/fujifil...
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?