Hypotéka. Kdo máte zkušenosti?

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky všem, předpokládám, že když jste navštívili tohle téma, tak taky řešíte otázku hypotéky stejně jako já. S manželem máme měsíc po svatbě a už se chceme konečně osamostatnit. Naším největším snem je mít domek se zahrádkou za Prahou, ale když jsem začala na internetu pátrat po všech možných bankách, kde by asi tak byla hypotéka nejlepší, dospěla jsem k názoru, že tomu stejně vůbec nerozumím, nevyznám se v tom a když vidím ty ceny, tak si říkám, že snad zůstaneme nadosmrti bydlet s rodiči. A protože se v tom vůbec neorientuju, tak vás všechny, co s tím už máte nějaké zkušenosti, nebo si teď hypotéku zařizujete a máte různá doporučení, žádám o pomoc a rady :-) díky
Odpovědět
1
14
15
Ahoj, momentálně řešíme stejnou věc. Vidím, že příspěvek je starší, už bydlíte? Já se v tom taky neorientuji, tak koukám na netu a hledám recenze. Našel jsem článek na co si dát pozor při výběru hypotéky: https://www.eurobydleni.cz/blog/jak-p... . Třeba to ještě někomu pomůže.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
POZOR! Mám otřesnou zkušenost s Unicredit. Od začátku byly problémy se vším od hypo po učet a kartu. Přikládala jsem to své rozdržitosti kvůli rekonstrukci, ale problémy pokračovali. Nakonec jsem se rozhodla refinancovat pred fixaci jinam, protoze Unicredit, pote co uzavrete smlouvu a chytíte se do sítě, tak už se o Vás nestará (hypo poradce neodpovídá na mail, nezvedá telefon atd. Na strankach CNB je, ze lze prefinanovat kdykoliv a banka si ma uctovat jen ucelne vynalozene naklady. Ty UNICREDIT spocitala na neuveritelnych 60000. Takze pozor na tuto banku. Radeji zkuste FIO, slysim na ni chvalu. Tereza
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 6 měsících
Profilova fotka
@petrmelda pokud chcete ukázat srovnání všech bank, mohu vám to spočítat, nedělám pro žádnou společnost. Jde o nezávazné srovnání, poté se můžete rozhodnout popřípadě dojít konkrétně zeptat. Když mi zanechate e-mail, mohu vám to poslat.
Odpovědět
Ahoj, nám nejvíce pomohlo to, že se zařizování hypotéky ujala pracovnice realitky, přes kterou jsme domek pořizovali. Ukázala nám nabídky všech bank, vše nám vysvětlila a my jsme si sami nakonec zvolili hypoteční banku, s kterou nemáme sebemenší problém. Nedokážu si představit, že bysme měli sami obíhat banky a srovnávat nabídky, naše realitka to měla jako službu zdarma a fakt to pomohlo..
Odpovědět
1
14
15
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?