Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji moc ;-) s tím hubnutím to fakt nepřehánějte, já jsem nějak z nervů a stresu pohubla a bála jsem se že mi buduou šaty větší, naštěstí OK ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: video fakt super, jen jak jsi na konci uplakaná, to mi přijde docela smutný závěr svatby...
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: to byl právě pro všechny nejhezčí a nedojemnější okamžik z celého dne, já začala při tanci bulet a všichni kolem brečeli taky, no krása ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ono to tam fakt muselo být, Leoš (kameraman) říkal že něco tak silného na svatbě ještě nezažil :-)
Odpovědět
Profilova fotka
emoce povolili? co to máte prosím tě za hudbu u toho videa??? jinač fotky jsou taky luxusní, klobouk dolů...
Odpovědět
Profilova fotka
Díky moc ;-) nevím co je to za hudbu, nechávala jsem mu volnou ruku při výběru :-) jj emoce, to byla tak krásná chvilka že se to jinak nedalo než obrečet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: škoda, moc se mi ta hudba líbí.... jinak přeji hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Mám problém, nemůžu nikde sehnat šmakouna, ty saláty. Neznáte třeba nějaký eshop, který to prodává? Nebo nějaký tip v Pze na koupi? Byla jsem už v několika Billách a Tescu, ale nikde nic :(
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: právě že co jsem tak četla tak to prodává jen Tesco a Billa, já to vždycky kupovala v Tescu a vždycky měli tak nevím no ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: já byla v Tescu jen v Letňanech, tam neměli ani jeden kousek :( Asi budu muset zkusit další Tesca.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: v Letňanech jsem to taky vždycky kupovala měli to někde mezi hotovýma jídlama do mikrovlnky ale jinak většinou Tesco na Národní třídě, teď už Máj ale je fakt že jsem to už dlouho nekupovala
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: já poličku v Letňanech našla, ale byla tam jen cenovka a šmakoun v čoudu :(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak ani na Andělovi ho nemají... A jinak teda pro pobavení - doktorka mi zatrhla sóju kvůli alergii, takže můj jídelníček se opět vtipně zužuje ;-( Ale stejně mi to moc nechutnalo - jde to cítit jak pomleté fazole ]-( :-D Zato mi dovolila zkusit jabko, když mi ho někdo jiný oloupe, ale jen na podzim, když rostou jabka u nás..a nesmí být zelené. A kde jste vlastně všechny zmizely? Po vašich svatbách nám to tu umřelo :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: ty jo tak ty to s tím jídlem máš čím dál víc složitější :-D ale tak ono to zase nějak půjde...to u nás se pořád jí, jak jsme byli na těch horách to ani nemluvím, to byly dobroty, teď samé večeře a grilování ale přes týden už jsem zpátky na svém, nepřibrala jsem vůbec nic takže je to OK. Jen jsem trošku zlenivěla tak musím začít opět cvičit a jezdit na kole ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: naštěstí jsem objevila "odlaktózované" mléko v Intersparu - chutná úplně normálně (teda aspoň v kávě, samotné ho nepiju nikdy). A pořídili jsme si Sukralózu, tak teď experimentuju s pečením s tímto "cukrem" a zatím super. Na chuti to nejde poznat (je to prostě cukr, jen bez kalorií), na konzistenci taky ne. Cvičení mě zatím pořád drží a už mi přijde, že jde trošku něco poznat, sice zatím ne pro okolí, ale já se cítím líp...a o to jde :) I když všichni okolo řeší, jestli mi nehrabe, když chodím třikrát týdně cvičit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak koukám, ževětšina z vás má po svatbě a moc sem nechodíte :-) já jsem teď hodně doma a těžko se držím abych nejedla víc než mám, naštěstí jsem zatím nepřibrala ;-) ale za dva měsíce svatba, tak jsem si řekla, že se do toho zas pustím naplno. tak doufám, že se tu zase začnete objevovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já se tu objevuju, ale většinou sama, nebo max. s kajsav, takže budu ráda, když to tu oživne :)
Odpovědět
Profilova fotka
necelýhc 7 týdnů do svatby, co jsem od února do červena zhubla, to si držím, ale ráda bych ještě kilo dvě dolů, takže jsem včera opět začla zapisova tna fitweb, kolik toho sežeru a snažím se si vyhradit dost času na sport. Bohužel mám teď dost povinností (jak se svatbou, tak věcma okolo), že se toho času tolik nedostává. Budu si to muset líp naplánovat:o) Ifoun, co ty děláš za sport? Chodíš "jen" do posilovny?
Odpovědět
Profilova fotka
Chodím 3 krát týdně, vždycky cca 20 minut běhám na orbitreku, pak 30 minut běhání v podtlaku (vacushape) a 30 minut posilování na Powerplate. A snažím se moc nežrat :-D Což jde blbě, já hrozně ráda jím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
...já jsem tady taky skoro pořád ;-) cvičit už jsem nebyla ani nepamatuju, nebyl čas ale alespoň mi splaskly svaly a nebyla jsem na svatbě jak rambo ;-) o víkendu má být krásně tak to asi vidím na kolo někam do přírody ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, já budu muset ty spporty taky trochu oživit, ale když mně se tááák nechce ;-) ale zjistila jsem, že u nás naproti ve škole od září začnezumba, tak to tam půjdu vyzkoušet, aspoň se nebudu muset táhnout přes celou Prahu jako doposud :-) navíc teď jsem na chalupě, máme tu dělníka na baráku, takže vavařuju knedlo, vepřo a u toho se teda hubne :-p i když zatím jsem rozhodnutá to nejíst :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, musím konstatovat, že to cvičení má cosi do sebe. Nemám takový problém se trošku omezit v jídle (protože když se tak dřu, tak přece nesežeru vepřo knedlo zelo, že...), navíc jsem šla dneska do skříně s obr zrcadlem pro depilátor a hrozný šok, celulitida skoro fuč, nechápu, vždycky byla vidět, teď jen když zmáčku kůži, a to je na pár místech. A to prosím žádné krémy, žádná echtovní dieta (já si jídlo neumím odepřít úplně, jsem mlsná jak kocour :-x ), žádné masáže nebo tak něco. A cvičit chodím sotva dva měsíce :)
Odpovědět
Ta celulitida ti zmizela asi proto,že tím cvičením se ti prokrvuje tělo- tedy i podkožní vrstvy a tak se tuk odplavil.
Odpovědět
nnell kam budes chodit na tu zumbu????
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 letech
Profilova fotka
Ahojky všem, kdo chtějí zhubnout do šatů :) Chtěla jsem se zeptat jestli by se tu nenašla nějaká budoucí paní, která by se ke mě chtěla připojit a tím si dodávat energii, chuť a stále připomínat svou motivaci. Pokud by se našla v Praze bylo by to super, ale i taková virtuální podpora by byla fajn :)))
Odpovědět
@kakamilca ani jsem nevěděla že tu nějaká taková diskuze je....taky potřebuju shodit do šatů a tak vůbeca bychse v ten den cítila dobře... Máš nějakej systematickej plán? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@paja011 Já to taky nevěděla :) Ale zkusila jsem hledat :) No já vím co na mě funguje, ale nejde mi to dodržovat pořád... Takže jíst 5x denně. Ráno hodně vlákniny, ale né moc mlíka (mám ho ráda:) ), pak ovoce a něco mléčného, oběd vláknina, či brambor, zeleninu a maso, odpo sváča - zelenina a třeba vajíčko nebo něco jiného a večer zeleninka a masíko... no a občas to obměňovat. Mám i nějaký jídelníčky, ale samotnou mě to nějak nebaví. Za poslední 2 měsíce jsem zhubla 2 kila, ale už zase cítím, že je režim v čudu a potřebuju se k tomu trochu nakopnout. No a k tomu se hýbat... Sice závodně sportuju, ale je to dost jednostranný sport takže už to na mě nemá vliv co se týče hubnutí :) Můžu se zeptat odkud jsi?
Odpovědět
@kakamilca Ahoj, klidně se připojím :-). Potřebuju sundat taky do svatby nějaké to kg ..... Pobývám dokonce i v Praze :-).
Odpovědět
Profilova fotka
@cital Fakt jo??? No tak to by bylo supeeer :)
Odpovědět
@kakamilca Fakt :-). Já mám problém s tím vydržet stravovací režim, ikdyž se stravuji docela dobře ... mám problém s čokoládou (ale fakt velký, aspoň kousek musím každý den mít), jím málo bílkovin, ... prostě vím co dělám blbě, ale víš jak :-). Fyzicky si myslím, že jsem na tom docela dobře, nemám problém se hýbat. Chce to asi pořádnou motivaci a podporu :-). Kdy začneme?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?