Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: nooo, to ti nepomůže...schovávat se za brýle :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na nohou je to fakt pohoda :-D Tam mě to i baví si je dělat - udělám si je a pak skoro 1,5 měsíce na ně nešáhnu - spíš i dýl ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ty vedra jsou děsný, ale aspoň člověk nemá chuť moc jíst, k obědu jsem měla zeleninové lasagne a večer salát a cítím se fakt super :-) jestli to počasí ten měsíc vydrží, jaak slibují, tak to určo pár kilo dole bude :-) klaire22: tobě ty vedra do svatebních šatů vůbec nepřeju, to by by v mém případě děs, zpocená jak myš jsem i v kraťasech a tílku ;-) taky jsme původně uvažovali o tomle víkendu, ale o pátku, toho 16. je pro nás důležité a jsem ráda, že jsme to nakonec dali až na říjen ;-) (nejen kvůli Zuzce Scharf)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: taky nechápu co nás to napadlo v červenci :-D :-D :-D jinač ta vedra jsou super co se hubnutí týká, byla jsem týden na dovči v tatrách, v jídle jsem se vůbec nehlídala, samé slovenské speciality - halušky, pyrohy atd... a nepřibrala jsem ani deko, to asi tím celodenním chozením po horách a teď jsem za 4dny shodila už další kilčo...
Odpovědět
Profilova fotka
ono to jde samo od sebe - pochybuji, že by měl někdo v tomhle vedru chuť na něco těžkého k jídlu....... holky, já mám story.....ráno jsem si skočila na solárko - a přímo uvnitř v solárku mě ďobla včelka........já nejdřív nevěděla, která bije.....to se mi teda ještě nestalo :-S
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: Tak to je hustý... Já jsem ještě neměla odvahu se převážit...možná o víkendu.
Odpovědět
Profilova fotka
já se už taky radši vážit nebudu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jdu dnes místo oběda cvičit, pak ještě v pátek, tak bych to mohla o víkendu prubnout :) Ale jestli budu mít o půl kila víc, tak mě klepne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak sji nabrala svaly.....lepší je mít pevné tělo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: jak už jsem psala, nejde jen o váhu, ale spíš o úbytek centrimetrů nejen v pase, o přeměnu tuku ve svaly....
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: njn, ale to nižší číslo by mi udělalo větší radost :-N I když vím, že je to blbost...ale když tady čtu holkd, co mají 175 cenťáku a 50 kilo, to by mě šlak trefil ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ale vy všechny tady určitě nemáte, to co mám já :-( Mně ta váha hrozně lítá, chtěla bych do dovči 2 kg dolů, ale to se asi nestane..nevím v čem to je, jím pravidelně, bez sladkého, piju,..a vím, že jsem zdravá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
...ahojky holky, tak u nás byl včera po delší době na návštěvě kamarád - přítelův svědek, má vystudovanou nějakou trenérskou školu včetně doplňků a veškeré suplementace, tak jsme měli přednášku, připadala jsem si jak ve škole na hodině biologie a chemie ale byla to sranda, asi se do toho po svatbě zase pořádně vrhneme :-D dokonce si mě i přeměřil co se týče množství tuku a prý ho mám moc málo, že by to nějaký navrch chtělo tak jsem se musela smát :-D jak jsem psala že mě jednou měřili na tom přístroji podíl vody, svalů atd. tak mě seřval že to je na houby, no nic no, nejsem zas takový odborník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: ono je to asi co člověk, to názor...... 8-) holky já teďka uklízím doma, za dvě hoďky pojedu k mamce dofinišovat pár maličkostí - leje ze mě a to tu běhám jen v šatech....žízeň mám furt děsnou.........no je fakt příšerně....chládek nikde, vedro všude :-|
Odpovědět
Profilova fotka
...no ono je to o tom, že je u ženských určitá hodnota množství tuku pod kterou se člověk nesmí dostat, jinak pak jsou problémy s menstruací, těhotenstvím atd. a spousta holek, třeba profesionálek pak ani nemůže mít děti...
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: to mi povídej o tom horku, včera jsem měla volno v práci a lítání doma... rozvoz koláčů mi dal pěkně zabrat v autě bez klimy... 4x během dne jsem se sprchovala a 4x převlíkala, všecko mokrý k ždímání... dneska mi třeští hlava a je mi blbě... normálně bych si sama nejraději dala facku za to blbé červencové datum svatby.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, já zrvna vyrážím cvičit, to bude akce :-D Posledně jsem se po sprše, jak bylo vedro, nemohla nacpat zpátky do sukně, pořád se na mě lepila a nešlo ji posunout...docela jsem měla starch, že půjdu domů s holým zadkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...vedro je jak blázen, taky mě nenapadlo že budou takové tropy, ať žije červenec no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: super je když se umyješ teplejší vodou, otevřou se ti pory, a pak na závěr se spláchneš studenou vodou (tak studenou jak zvládneš), jen rychlé spláchnutí, pory se zavřou a vydrží déle bez pocení, já to tak dělám večer a krásně se mi tak usíná... nestačím ani postřehnout to vedro
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: taky bych za ten nápad mít svatbu v červenci nejradši nafackovala......fakt že jo :-S to já sice necvičím, ale i tak ze mě leje, jak tady lítám a uklízím.......teďka jsem akorát pověsila povlečení, dávám prát další pračku, umyla jsem koupalnu a záchod a vrhnu se na vytírání - naštěstí už finišuju - začla jsem brzo ráno, abych to nedělala v tom největším vedru - jenže ono je vedro už od osmi, tak to si člověk nevybere :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to úspěšně přežila, tím, jak jsem se tam rozhicovala a sprsla ledarnou, tak je i teď docela fajn... chroupu šmakouna - jemný salát a celozrňák. Docela to jde :) Ke snídani byla nektarinka. Odpo už asi nic, večer snad nějaká zelenina...přijde mi, že jakékoliv jídlo hrozně rozehřeje :(
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: odpo už nic??? není to trošku málo? neslyšela jsi, že se přibírá i tím, že se málo jí??? tělo si pak ukládá do zásoby, protože se bojí, že zas nic nedostane k jídlu.... že se má jíst pravidelně 5x denně po maneších dávkách??? když tělo ví, že za 2hodinky dostane zas něco málo "na zub" tak si neukládá na horší časy...
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: ale teď jsem do sebe nacpala šmakouna, přitom je už půl třetí....takže véča v šest, sedm je pro mě za chvíli... Nějak se mi rozhodil režim cvičením přes poledne.
Odpovědět
Profilova fotka
jj mmarch má pravdu 5-6x denně ;-) já ráno opět jogurt z musli, sváča nektarinka, oběd salát s kuřecím masem, druhá sváča bude meloun a večer nějaké maso :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
Nooo, tak nevím, něco snad do sebe natlačím, ale co? Zmrzlina se nebude počítat za jídlo, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jídlo ne ale sváča to je :-D cukry jsou také potřeba ;-) včeta jsem se dozvěděla největší chybu kterou jsem dělala - když jsme se ráno jeli jen tak projet na kole nebo jsem šla do posilovny tak jsem šla na lačno v domění že tělo bude rychleji spalovat tuky když nebudu mít v sobě žádné jídlo, no a ono je to úplně špatně, takže rada pro Vás, nesportovat na lačno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
stačí jako svačinu i nějaký ten kousek ovoce či zeleniny...
Odpovědět
Profilova fotka
když chceš zmrzlinu tak třeba domácí jahodovou (nebo jinou) dřeň, vlastně ovoce a voda...taky mám v mražáků rozmačkaný zmražený jahůdky.... jen samotný na osvěžení, žádný cukr ani nic navíc... někdy si to dávám i do bílého jogurtu, mňamí
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: a co má člověk teda jíst před cvičením? já hrozně pomalu trávím, takže potřebuju něco decentního, abych to tam ze sebe nefrkla 8-) Ale je pravda, že co jsem začala chodit cvičit, tak se to zlepšuje...už si nepřipadám takpřežraná po každém jídle...a je pravda, že díky cvičení ani nemám chuť na nějaký nezdravý mastný humus - přece když jsem se mořila v posilce, tak pak nezdlábnu svíčkovou, že....
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: nějaké cukry, třeba banán, sušenku nebo tak něco, zkrátka aby se tělo rozjelo ;-) já vždycky jen něco malého protože pak s plným žaludkem nemůžu cvičit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?