Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Já si teď odpo byla zahřešit na zmrzlině - koupila jsem si limetkovou dřeň (nebo jak to popsat) a bylo hnusně sladkýýýý, ble. Jsem čekala, že limetkové cokoliv musí být kyselé...no, za chvíli mi nebude chutnat nic kupovaného, to bude bezva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: no jo, tak jedině si všechno vyrábět doma podle své chuti, to je nejlepší ne? ;-) já mám v mrazáku jahodového mrože dřeň tak se pak do toho taky pustím ;-) venku je na omdlení, polední pauzu jsem pojala jako lítání po obchodech protože tam je klimatizace, jinak jsou ty Příkopy tady tak rozpálené že se tam nedá fungovat fuj :-|
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: on ja si člověk navykne, tak mu ty uměliska přeskazené moc nejedou...ale zas klohnit doma úplně všechno to je taky mazec... My ve firmě nemáme klimu a být přímo pdo střechou je k nepřežití, na to, ženormálně mám problém s pitným režimem, tak dnes už jsem vysosla přes dva litry a mám furt žízeň.
Odpovědět
Profilova fotka
jééé, jahodového mrože - toho taky miluju 8-) Já ještě necelou hodinku a půjdu z krásného chládečku do pařáku..........ta cesta autem mě asi odrovná, ještě že to mám do práce jen pět minut :( ale pak zase lítání, lítání a zase lítání.........já už chci mít vážně klid......sice se těším, ale toho lítání a stresu kolem té svatby.......... :-( občas si říkám, jeslti to za to všechno stojí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: no, vařit si všechno doma, to by mi asi hráblo............ já jsem ráda, když můžeme někam vypadnout a já nemusím vařit.........né že byvh vyvařovala denně, to fakt ne.......ale přeci jen je nejpohodlnější si jen objednat a nechat si donést jídlo až po nos........ já díky tomu, že tu mám chládek, tak jsem zatím na 1,5 l - ale jen co dorazím domů, tak věřím, že vyžunknu dalších 1,5 l. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: no já taky nemám ráda přeslazené věci a kolikrát v tom fakt člověk cítí jaká je to umělina ble :-p tak zkus tu dřeň od Carte d´or tu limetkovou jak tady někdo psal, ty jejich zmrzliny jsou výborné a stojí za to...já vždycky koupím domů krabičku a pak to postupně vyjídáme, každý den trošku :-D ...ty jo tak to nezávidím bez té klimatizace :-| my tady klimu máme ale je na houby, nám je tady pořád vedro, kolegům pořád zima, tak se furt dohadujeme no děs, navíc je to ta blbá prosklená budova, sedíme přímo u oken, která jsou pevná a nejdou otevřít, takový skleník no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem psala já............carte d´or sicilské citrony - to rozhodně přeslazené není.....spíš se ti od toho kroutí pusa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...to musím zkusit, já zase pořád piju vodu a do toho hodně citrónu to mě v tomhle vedru hezky probere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hmm, musím někde objevit ten sorbet, co tu popisujete... Já vařím skoro denně, o víkendu i dvakrát, ale mě to baví, takže to beru jako relax, jen teď v tom vedru to není úplně ono... No, já jdu dnes zas cvičit, tak se tam možná rozteču :-D Kdyby tak nějaký špek chtěl uplavat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
...když máš ve fitku klimu je to super, hlavně si tam pak dej studenou sprchu ať jsi připravená na ten šok až vyjdeš na ulici :-D špek chtěl uplavat to mě teda dostalo ;-) já se přiznám že mě pořád pobolívá to zápěstí takže nic moc :-| přítel chtěl jít dneska ráno v 6 hodin běhat ale nakonec se jel tak na hodinku projet na kole, já jsem stejně nespala protože máme v bytě děsné vedro tak přemýšlím že běhat bych jít mohla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já sednu z fitka s klimou rovnou do auta s klimou :-D a šok bude až doma, brrr. Ale z fitka pojedu tak v půl desáte, tak snad to už bude o něco lepší. Ale je to počasí fakt mazec, u vody bezva, ale v kanclu nic moc :(
Odpovědět
Profilova fotka
...no mě stačila u vody ta sobota, neděli už bych asi nerozchodila, přišlo mi že se nedalo dýchat :-S šli jsme po páté hodině umýt za barák moje kolo a byli jsme tam asi hodinu, málem to semnou seklo, fuj a ještě se mi za tu chvíli stačila udělat sluneční vyrážka :-| už je to naštěstí dobré. A kam chodíš na koupaliště?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My byli se psem na závodech v Kolíně ( => celý den na sluníčku, mazec), tak jsme tam šli smočit těla (asi na hoďku) na pískárnu. Pražské koupaliště nerada. A dostala jsem tip od známe na pískárnu u Poděbrad, tak to chci taky vyzkoušet. Z Phy je Kolín cca 40 minut autem, Poděbrady ještě blíž, takže to vyjde stejně jako cesta tram někam na Džbán. A v Podolí to bývá hrozně plné, blééé.
Odpovědět
Profilova fotka
...no já taky nesnáším městská koupaliště, tak jediné co mám ráda je koupaliště v Šárce, mezi skalama, v lese, pohoda, moc hezké prostředí, voda sice studená jak šlak, za to ale krásně čistá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jéé, nemůžeš sem hodit souřadnice, kde přesně to je? A je to placené? mně nejde o peníze, ale na placené většinou nemůže čokl.
Odpovědět
Profilova fotka
No, tak jsem byla včera opět cvičit, zjistila jsem, že navléct na upocené tělo horké oblečení (vyhřáté celý den z auta) je docela zážitek :-D Po cvičení studená sprcha a do pár minut zase úžeh :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: včera bylo na umření, v noci se nedalo vůbec spát, alespoň že je dneska zataženo to je jediné pozitivum :-| já bych asi v naší posilovně omdlela, takže to ani nebudu riskovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My kvůli tomu spali radši dole na rozkládací sedačce, v patře je to mazec. Já chodím do kliamtizovaného fitka, takže to jde, ale teda dokopat se bylo dost náročné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my naštěstí bydlíme v přízemí, pod námi jsou sklepy, tak tam máme docela i snesitelno.......ale v noci jsme spali s otevřeným oknem a bylo akorátně ;-) tak dneska jsem naposledy v práci ještě jako svobodná - od zítřka mám dovču, tak musím udělat ještě spostu věcí.....ale měli jsme včéra rande s fotografem a je vidět jak je ten svět malý......bavili jsem se o něčí svatbě, ať s epodívám na jejichfotky, že by se mi to mohlo líbit - protože nechci takové ty klasické pózy a tak......no a doma se na ty fotky koukám a kdo tam není - moje spolužačka ze střední - tak jsem koukala jak puk - taky to nikde nepsala, že se vdává.......a já jí takhle vyhmátla ;-) ale seklo jí to - žádná umělá barbína, fakt přirozená kočka.......to by se mi taky líbilo :-) tak jsem z těch fotek byla taková natěšená, že už se soboty nemůžu dočkat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem si myslela, jak se ráno proberu s kručejícím žaludkem, protože jsem se včéra naposledy najedna v půl čtvrté, když jsem dorazila z práce a pak jsme furt lítali a lítali, pak jsem si šla sednout s kamarádkou, která mi dala úžasný dárek - hýčkání masážemi a relaxační hudbou ještě před svatbou - tak se těším, jdu tam zítra - a dorazila jsem od ní domů asi v půl desátý a takhle pozdě si prostě nic nedám a ráno jsem vůbec hlad neměla.......fakt jak je vedro, tak to těla skoro papat nechce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já si dala véču až v půl desáté :-N Nechtěla jsem za celý den sníst jen ovoce k snídani a oběd v 11...a holt to s tím cvičením vyšlo pozdě. Ale jen salát (takové to mix listí) a kousek kuřátka na to a kukuřici M&S. A furt ještě nemám hlad... je hic. Hnus.
Odpovědět
Holky, víte jakej nanuk je nejdietnější? .....Twister..... Je poměrně velký a i přesto má jen cca 380KJ což je méně než musli tyčinka a je výborný. Holky, u nás je chládek, zataženo a prší:-) To je úleva.
Odpovědět
Profilova fotka
petra. stejně má i Callipo limetka. A jednou dělali Solero letní light řadu, ale tu teď na netu nemají. A ty sorbety Carte d'Or mají cca o 30 procent víc.
Odpovědět
Profilova fotka
...já jím jen vodové nanuky a ty jsou všechny na jedno brdo a mají nízké hodnoty ;-) bez smetany, bez čokolády, bez polevy, to já nejradší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, twister nemá chybu, tne já ráda......pak mám ráda ještě mrože a míšu........když už teda zmrzku na klacku....jinak zmzliny typu nogger a magnum nemusím -jsou děsně sladké a hlavně jsou veliké......... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
petra984: u nás je jen zataženo, pršelo jen ráno a teď nic.....jen je pod mrakem.....ale je fakt, že je venku snesitelněji ;-) kéž by takhle bylo na svatbu - fotogram i říkal, že nejlepší fotky jsou, když je pod mrakem......kdyby nepršelo, ale bylo zataženo, tak si fakt lebedím....asi jsem divná nevěsta, když nechci aby svítilo sluníčko -ale než ty včerejší hicy......tak snad radši nic......tohle počásko je luxus 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
O víkendu chci zkusit dietní tiramisu (ježiš, vzdávám se své tučné lásky :-D), jen z ricotty a místo cukru sukralozu. Tak jsem zvědavá, co z toho bude :)
Odpovědět
Profilova fotka
o víkend budu mít jinší starosti..........a papů teda dietní nebude ani za mák :-D ifoun: co vlastně plánujete za menu na hostině........pro tebe je asi těžké něco vybrat, viď?
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: tak na vlastní svatbě s mlůžeš nacpat k kupnutí, ale nepřibereš, myslím, že pohyb a nervy to vyrovnají ;-) My budem mít všechno rautem, oběd ryby, kuřátko, hromada zeleniny, žádné omáčky, knedlíky atd. A večer grilování (kuře, hovězí) a mořské obludky a opět zeleninka.... Ale moc si to už nepamatuju, musím juknout na web. Každý si vezme, co chce, tím vyřeším sebe i ostatní "rýpali", já bych svíčkovou nechtěla (by mě to na několik hodiny zabilo) a nemíním řešit, že někdo nejí to nebo ono...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si to teď znovu četla a docela si slintám do klávesnice :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?