Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, to zní moc dobře..............a med bych tam nedávala.....ten nemám ráda......ale takový lesní ovoce rozmixovné s jogurtem.....to zní moc dobře.......... :-D hned bych si to dala......že bych to udělala jako mlsku holkám na rozlučku?????
Odpovědět
Profilova fotka
skvělej sorbet je od carte d´or - ze sicilským citronu - je správně kyselej, má docela málo kalorií a fakt osvěží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ještě je super sorbet carte d´or jahoda, ale nevím jestli s to už u nás prodává, jedla jsem to loni v Itálii a tady to u nás ještě vůbec nebylo. Tam to bylo Carte d´or Fragola :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm, když slyším to fragola.......tak si hnedka vzpomenu na fragolino - luxusní perlivé víno s chutí jahod........ale to sem moc nepatří 8-) 8-) 8-) ty sorbety jsou super........ale fakt zkusím udělat ten co navrhla ifoun 8-) koupím mražené ovoce a udělám to......;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to budou mít holky určitě radost, taková dobrota ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to prubnu s borůvkama...asi o víkendu, sladké je doma večer zakázané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...pak dejte holky info jaké to bylo, postup a nějaké vychytávky třeba, abych to pak mohla taky prubnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to prubnu s tím, co koupím......ale dobré budou asi nějaké červené plody -jahody s malinama,nebo tak něco....a jogurt hustější? já mám ráda od Olmy Klasika nebo bílou aktivii, ale aby zase nebyla třeba řídká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
z bílých jogurtů mám nejradši na tyhle dobroty Hollandii, dávám ji do toho dortíku s piškotama a ovocem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to doufám, že jim to bude chutnat.....už vyšilovali, ať hlavně nedělám moc jídla, že si dáme jen zeleninku a melouna.....no, to bych je chtěla vidět......budu muset udělat nějaké chuťky.....mám ráda tvarohovu pomazánku s bylinkami, koupím tmavou bagetku......cherry rajčátka, okurku........pak asi udělám jen talíř se sýry a olivkami......klasické pomazánky v tomhle teple asi riskovat nebudu........aby jsme pak neokupovali záchod - máme jenom jeden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj, Hollandia to vede, Activia není vůbec jogurt, schválně na to mrkni - je to zakysaný mléčný výrobek, ani v reklamě nikdy neřeknou jogurt... Bílý klasik už mi moc nechutná, moc teče :)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vlastně jsi to psala....... ;-) skleróza jsem ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Teda holky, vy mi děláte chutě ;-) ten recept na zmrzku z jogurtu znám, taky ho mám na seznamu toho co někdy zkusím (už je to pěkně dlouhý seznam), ale myslím, že se k tomu dostanu tak nejdřív na mateřský a to asi hned tak nebude
Odpovědět
Profilova fotka
já už mám doma taky pěkný štos receptů - teď si pro změnu slibuji, že se pokusím upéct provensálský chléb s olivovým olejem a česnekem......a zatím jsem se k tomu nedostala........ jééé, no vidíš - to je nápad....že bych upekla ten chleba, udělala tu tvarohovou pomazánku, nakrájela zeleninu a vše možné a udělala bych to stylu "nandej si co chceš" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nebyl ten chleba v Apetitu? Já tam mám vyhlídlý jiný :-) ach jo, ještě chvíli a asi půjdu taky něco kuchtit - samozřejmě něco zdravého a dietního ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já měla odpo kus melouna, jen mám strach, žeodpo místo cvičení budu furt běhat na záchod :-D A musím něco vymyslet k večeři, jen nějak nevím co :(
Odpovědět
Profilova fotka
hele to nevím, mám ho od švagrové - pekla ho, ale nějak úplně nedopadl - měla ho hodně světlý a moc se jí nepovedl tvar.......moc en to není.....to já vždycky naaranžuju i to blbý jídlo, jen aby to vypadalo dobře.....ale vím, že chuťově byl moc dobrý......ty bylinky, česnek a olivový olej....přemýšlím, že bych na něj nebo rovnou do něj nakrájela i olivy 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
...to říkají všichni že se z toho melounu po... ale s tím nemám naštěstí problém :-D jinak holky moje ségra dělala tiramisu z piškotů a pomazánkového másla, když jsem to slyšela tak jsem si to nějak neuměla představit ale musím říct že to byla dobrota náramná, fakt že jo, pak jsem to zkoušela doma ale koupila jsem asi špatné to máslo tak nejdříve nic moc ale tak za dva dny se to rozleželo a bylo to supeeer :-D hm dala bych si
Odpovědět
Profilova fotka
taky nevím co k té véče.....ale díky tomu, že nemám čas a nestíhám, tak asi ani nebudu vařit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já se z něho furt lítam na malou, jak má moc vody, jinak mi naštěstí nevadí :-D Tiramisu z pomazánkového másla bych domů nevpustila, když chci pořádné, tak mascarpone, když dietní, tak část až vše nahradím ricotou, ale jinak savioardi a marsala musí být vždycky :) A pořádný kožich z bio fair trade kakaja :) kurňa, nakonec místo cvičit půjdu do cukrárny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
z toho pomazánkového másla děláme taky....byl to tenrkát recept snad od Radky Kocurové v nějakém časáku - a je fakt moc dobrý........ pořádné tiramisu mají fakt jen v Itošce....tady to není nikdy ono.......ale mě chutná i to domácí......vždycky namočím dlouhé piškoty do kávy a zakápnu kapkou amareta a pak krémík z pomazámového másla (nebo lučiny), zakysané smetany, trošku cukru a je to dobrota náramná......nakonec posypu kakaem a šperkou skořice........a taky to nemá chybu..... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Naopak myslím, že domácí tiramisu je obecně lepší, v restauraci nemám odvahu, ale chce to pořádné piškoty, pořádné kafčo, né amareto ale marsalu, domácí vajco, dobrý sýr a hořké kakajo :)
Odpovědět
Profilova fotka
...no já ani nevím jestli jsem někdy pořádné tiramisu jedla protože o tom co se v ČR prodává mám fakt pochybnosti :-) mascarpone jsem snad ještě v životě ani nekupvala natož ricotu či tamty další výrazy :-D nejsem hold takový labužník :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky nejsem takový labužník.......mascarpone je jednak dost tučný a dost drahý....a zas tak často to taky nedělám......a mě fakt stačí obyč amareto a obyč kakao a obyč kafčo........8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to prubni, je to fakt hrozně znát, mají to i v Bille, pravda dražší než třeba v Makru, ale tak dá se to občas koupit, kelímek Mascarpone 49, ricoty 25, ricota je super, že je to lehký sýr, ale moc dobrý. Já nevím, jestli jsem labužník, ale pažravá jsem rozhodně :-D A teda ochutnávala sjem tiramisu v lepší restauraci v itoše asi měsíc zpátky, ale moc mě nevzalo. Tiramisu nemá žádný "správný" recept, je to vlastně "domácí" dezert, každý ho dělá podle své chuti, já ho ráda hořký, ne moc sladký, nadýchaný a s kožíchem...
Odpovědět
Profilova fotka
české "tiramisu" dělám taky, jenom tomu neříkám tiramisu, je mi jasný, že Italům by se to nelíbilo, ale drahý se po tom může utlouct ;-) a jinak já ráda peču s ricotty, dělám z ní náplň do ovocných koláčů, je celkem málo kalorická, tak pak člově nemá takový výčitky - dělám z ní třeba cheesecake |-|
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: já nemyslím, že kupuju nějaké "lepší" věci - marsala se dá sehnat za 150 (je to podobné cherry, portskému atd., prostě italské likérové víno - a člověk spotřebuje trošku), kakao mám z M&S za pár šupů a kafčo projedu z presovače jako každé ráno ke snídani, takže nic spešl. Ale ta tučnost mascarpone je vysoká, to se nedá popřít :( Proto to často míchám napůl s ricotou, která je naopak mnohem lehčí.
Odpovědět
Profilova fotka
...asi se začnu vzdělávat a nakupovat mascarpone a ricotu ;-) asi je fakt že je nejlepší domácí a podle své chuti, já můžu všechny možné dezerty co jsou z ledničky, krásně to osvěží viz dortík z piškotů a ovoce, ten mě vždycky dostane :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, potřebovala bych shodit cca 10 kg!! Máte někdo dobrou radu?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, každý to má rád podle sebe........ :-D :-D :-D já mám stejně nejraději medovník.......ale nejradši vlastnoručně upečený a jelikož je časově náročnější, tak jsem ho měla naposledy vloni v září............ale ten je fakt kalorický a nezdravý a bůhví co ještě....tak je to možná i dobře :-) ale když jsem se o něm zmínila, tak bych si ho fakt dala.......ale ta příprava :-S zlaté tiramisu, to je za 20 minut hotové ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?