Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: aha, to asi nebude moc gurmánský zážitek, co? :(
Odpovědět
Profilova fotka
to ne no......sníst se to dá, i to má málo kalorií a fakt vydržím v pohodě do dalšího jídla.......ale ty příchutě - hrůza.......kdyby udělali ještě nějaké jinší, aby se to dalo obměnit......ty koktejly jsou vlastně taky jen dva - čokoláda a jahoda - ta čokoláda je teda lepší........a ty tyčinky ujdou všechny......
Odpovědět
Profilova fotka
klaire22: není lepší si dát salátek a celozrné pečivo? Nepřijde mi, že by to mělo zas tak málo kalorií a msuí to být plně éček a tak, aby to vydrželo, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
má to 200kcal - jako oběd.......já to tu mám v práci pár pytlíku s stou polívkou, když zapomenu na jídlo, tak abych tu něco měla ;-) to jo, salátek je fajn, ale od té doby co jsme přijeli z chalupy nemám nějak čas na nic.....furt někde lítám, ještě jsem se neutrhla ani dojít na nákup......takže doma mám fakt kuloví.......a dneska opět nemám čas a zítra mám lítačku kolem rozlučky, tak to snad dojdu na nákup.........už mě to štve.....furt jenom lítám jak hadr na koštěti.....nic nestíhám......a uvařit něco večer......to tenhle týden taky nestíhám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: tak vyšli na nákup ženicha :) Dlabu zrovna šmakouna s čočkou a je akt mňam, docela mě to překvapilo a hlavně potěšilo :) A koukám na výživnost: porce má 138 kcal (581 kJ), skoro nulové sacharidy, něco tuku a hodně bílkovin.
Odpovědět
Profilova fotka
...toho s čočkou mám taky moc ráda, ale už jsem to dlouho neměla ;-) byla jsem si nechat namíchat salátek s tuňákem a jogurtem a teď si dávám do nosu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
"Nechat" namíchat funguje kde? :) Je ještě nějaký šmakoun, který je dobrý?
Odpovědět
Profilova fotka
...šmakoun saláty mám ráda ten s čočkou a pak "jemný" a "s kuřecí šunkou" ;-) chodím do pizza factory, krom pizzy tam mají super bagety, vyrábí je přímo před tebou tak si člověk řekne co tam chce, super ceny a právě dělají i ty saláty, mají to na váhu a řekneš si co do toho chceš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Píšu si :) Hmm, já bych si řekla všechno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...no výběr je fakt pestrý, já si dávám jedno vajíčko na tvrdo, do toho tuňáka, jarní cibulku a pak všelijaké druhy zeleniny, maličko olivového oleje a jogurtovou zálivku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mňam...
Odpovědět
Profilova fotka
...mají to vždycky čerstvé, velký výběr, i olivy zelené, černé, co Tě napadne, dělají tam i výborné lasagne ale na mě je to moc těžké, takže já jsem u salátu a těch baget...bagetu si dávám buď gyros - je to kuřecí maso a nebo s kuřecím steakem, toho tam dávají dva velké kusy a toho gyrosu taky hrozně moc, zkrátka nešetří a ta bageta přijde tak na 60,- dříve jsem chodila na bagety do Boulevardu ale už ne, nedá se to srovnat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ifoun: ženich ten furt někde lítá, ale zítra musím jít nakoupit natuty....... To se máte holky, že máte takhle možnost někam zajít na papů....já mám trošku odpíchlou práci od města, takže si musím brát vždy ráno něco sebou, ale když doma nic není, tak si s těží můžu něco vzít......a bohužel čas není.......včéra jsem vyndala z mrazáku kuřecí prsíčka, tak z toho budu muset něco vymyslet............ale to uvařím asi taky až zítra......neb mám dneska zase spoustu lítání.............. :-( :-( :-( toho šmakouna zkusím, až se dostanu do Letňan, u nás v Tescu ho nemají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
úplně se mizbýhají sliny nad tím salátkem s tuňákem.........ten miluju............ a nebo mě stačí úplně obyčejný šopák, toho jsem se taky za ta léta ještě nepřejedla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty bagety musejí být taky úžasné............hmmm a olivky taky ;-) miluju zelené a nejlépe plněné všemimožnými dobrotami - lososem, tuňákem, modrým sýrem.........:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak právě mi volala nějaká ženská, že jsem vyhrála luxusní večeři v restauraci Radava v Pze a poukaz na týdenní pobyt kdesi v pr... v penzionu, nechtěla mi říct, kde vzala moje číslo... no fakt mazec, tak jsem jí řekla, ať si to strčí kamsi... koukám na net na web té restiky...a to je teda super luxus: utopenec a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je divoký......taky bych nikam nejela......bůh ví, co by to zase bylo....... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
šopák taky můžu, v jakémkoliv množství :-D a olivy miluju ikdyž moje první setkání s nimi moc dobře nedopadlo...naši je měli v misce u televize a to mi bylo kolem 12ti let a ptala jsem se co to je a táta že olivy a že jsou výborné, tak jsem si jednu vzala a valila jí vyplivnout do koše, úplně se mi zkřivila pusa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, měla jsem úplně stejnou zkušenost s nimi jako ty......babička je tenkrát dala na chlebíček, nebo na co......taky mi moc nebylo....a já když to ochutnala, tak jsem vyhodila celé sousto do koše.......vůbec mi to nechutnalo.....už si ani nepamatuji, kdy jsem jim pak přišla na chuť......ale pravdou je, že se to člověk jakoby musí "naučit" jíst....... prvotní zážitek otřesný a teď bych se po nich utloukla.....klidně sprásknu celou plechovku sama......mám ráda od France Josefa......a pak ještě jedny v plechovce, ale to si nevzpomenu, jak se jmenuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
...člověk k tomu musí hold dospět aby mu to zachutnalo :-D ifoun: taky by to mohl být pobytový zájezd s nějakýma předváděčkama třeba super vysavač nebo vrtačka a k tomu zdarma hora věcí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
......taky mě to napadlo.........tuším, že takhle volali jednou našim, že vyhráli zájezd k moři......ale podmínkou byl snad nějaký krám, který si museli koupit - tak je hezky slušně poslali do patřičných míst..........je to trapárna....... a divím se, že něco takového už nezakážou..........a hlavně jak staří lidé říkají - " no to my by jsme si nic takového nekoupili".........haha, u nás pak bratránek zachraňoval babičku od nějakého krámu asi za 30tis......tuším, že to bylo nějaké nerezové nádobí, nebo co...............a přítelovi rodiče to samé.....furt jim někdo volá ohledně těhle předváděček a oni nemají sílu říct NE, děkujeme nemáme zájem. Jsou taky už starší oproti mým rodičům, oba už jsou v důchodu..........ale hrůza, pak je furt jen odrazujeme, aby nikam nechodili, nebo tam musíme jít s nima, aby fakt něco nekoupili........... :-( :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...naprostý sohlas, naše babičky a dědečkové občas nakoupí nějaké voloviny za nehorázné sumy a to si pořád stěžují jak se mají jako důchodci špatně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-) to by se z nich pak člověk zbláznil 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj ;-) jé a já mám zase na odpoledne čtvrtku melounu, to si dám, mám ho teď skoro denně, miluju meloun :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Paní byla taky pěkně uražená, když jsem ji slušně poslala kamsi :-D Taky myslím, že šlo o nějaké předváděčky, škoda času... a jídlo si dám radši něco dobrého a zdravého ;-) Olivy já ráda, spíš ale černé, taky jsem s nima boovala, teď už zvládám i zelené, ale jen pár...dřív mi vadil i olivový olej, ale bylo to tím, že to byly nekvatlitní oleje, které mi smrdí.
Odpovědět
Profilova fotka
je, tak černé olivky ne.....ty mi nechutnají dodneška......a navíc jsou snad i tučnější než zelené............ taky mám ráda meloun......na rozlučku z něj udělám kuličky a dám ho do mrazáku :) příjemně ochladí....... je plnej vody a pěkně zaplácne........ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...tak já můžu oboje ;-) a olivy jsou zdravě tučné takže neřeším :-D ...jj meloun pěkně osvěží a zasytí a člověk z toho nemá nic protože je to jen voda, takže super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ju - zdravě tučné.......ale těm černým jsem fakt moc na chuť nepřišla, jsou takové nevýrazné........ale to je jako se vším......někomu chutná tohle jinému zas něco jiného ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kdysi jsem (snad odkaz z Cuketky) četla recept na zdravou zmrzku, v mixéru se rozšmelcuje mražené ovoce a bílý jogurt a hotovo :) Sladké by to mělo být dost z ovoce (nebo přidat trošku medu) a mrazit se to pak nemusí - namrazí to ovoce.
Odpovědět
Profilova fotka
...jé tak to bych si dala, já miluju různé sorbety a dřeně a s tím jogurtem to musí být super ňamka ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?