Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
:-D svět je malý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Vořešník, Paličník, tam jsem byla mnohokráte, kalsická túra, když jsme byli na návštěvě. A taky na černé vodopády, nebo jak se to jmenovalo :)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vodopády na Černé Desné........a z naší chalupy v Desný chodíme klasika na Protrženou přehradu, pak jsem byli na Jedlových vodopádech - to je trošku střeka, ale stojí za to, pak je hezký výlet i na Tanvaldský Špičák, nebo na rozhledku Štěpánka..........tam je tolik krásných míst ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď mi to připomenulo - loni jsem si koupial takový deníček, kam člověk dostane razítko, když třeba dorazí nma rozhlednu. Jsou tam zajímavé destinace z celé republiky, tak hi musím vylovit ve skříni a vzít s sebou :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám takovou radost, rozhodli jsme se pro sportovní rozlučku se svobodou.... půjdem všichni na paintball... ženich a jeho kamarádi a nevěsta a její kamarádky... supeeeeeer, miluji paintball
Odpovědět
Profilova fotka
pánejo....to je dobrej nápad ............... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: tak to je super nápad :)
Odpovědět
Profilova fotka
super odreagování, vybití, no prostě adroš.... jejda nevím co od radosti... ještě k tomu dneska páteček a hurá na týdenní sportovní dovču...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, taky bych jela, ale nějak málo dovolené, či co :-( Zbývá mi nějakých 12 dnů (když odečtu "pracovní" výjezd k moři na konci července), to je sotva na stres dny před svatbbou a na svatební cestu :(
Odpovědět
Profilova fotka
tak to zkusím doma navrhnout..........jsem zvědavá jeslti by to prošlo - ale to by byla super rozlučka........fakt super nápad!!!!!!!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám asi jen 14 dovči, taky nic moc...........musím šetřit.......a tu dovču fakt závidím -hned bych někam vyrazila - ale musím se spokojit aspoň s tím prodlouženým víkendem
Odpovědět
Profilova fotka
nás pozvali tchánovci do tater, na odreagování, stejně teď budou dva dny svátek a není co zařizovat, poslední přípravy probíhají od 14.7. do svatby...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, to já mám 14 dní před svatbou a vypadnu pryč, doufám, že si to nebudu vyčítat - že vše stihnu, ale nějak to prostě dopadne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Proč vyčítat? Aspoň budeš odpočatá...
Odpovědět
Profilova fotka
no, abych vše stihla víš, takové ty drobnosti okolo...........ale snad plaším zbytečně a vše stihnu... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
plašíš zbytečně, bude to pohodička... Já zž budu poseldní dny před svatbou řešit jen vyzvednutí šatů a nějakou kosmetiku, nehty atd., jinak snad už nic, možná masáž bybodla ;-) A nějaké cvíčo, abych se zbavila stresu...
Odpovědět
Profilova fotka
klaire: 17.7. si na tebe vzpomenu, to budem po sobě zrovna střílet :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to já taky - nehtíčky, šatičky...........no asi máš pravdu, prdím na to.....žádnej stres :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak takové ty konečné přípravy jako nehty, dozkoušení účesy, vyzvednutí šatů, koláčů, zákusků, dortů atd... to stejně neuděláš dřív jak pár dnů před svatbou a důležité věci jako různé objednávky, rezervace a pod. už musíš mít vyřízené dřív
Odpovědět
Profilova fotka
Zrovna dlabu ten salát ze šmakouna...a delikatesa to teda není, tak divně to vrže mezi zubama....jak nějaký plast :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to samozřejmě mám, ale ještě jsem chtěla dodělat nějakou tu výzdobu na stůl......ale to stíhám v pohodě i týden před svatbou,tak to řešit nebudu 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a kolik by člověk měl vlastně sníst kalorií nebo kilojoulů za den? Nějak nemám přehled... Není někde nějaká tabulka?
Odpovědět
Profilova fotka
no konečně rozumná reč klaire... navíc si musíš říkat že si musíš spočnout, budeš odpočatá, dobře naladěná a výzdoba ti půjde líp od ruky :-D :-D ifoun: mě to vrzání právě nevadí, chutná mi to takové... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mmarch: já jsem trochu posedlá zubama, furt si je čistím, ráda chodím k zubařce, teď zase doběluju před svatbou, tak nemám ráda, když mi mezi něma něco vrže...ale je to o zvyku asi, jinak to bylo doela příjemně okořeněné....takové kyselo-pikantní.
Odpovědět
Profilova fotka
jejda to seš asi jediný člověk co rád chodí k zubaři :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tuším, že když hubneš, tak by to mělo být kolem 5000-6000 kJ. mě teda zubař taky nevadí, mám zuby od druhé třídy OK - fakt mi je vždy jen vyčistí a jdu za pět minut domů 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ženy mají kolem těch 1000-1500 kalorií za den, ale to je individuální podle spalování, pohybu atd. je třeba to sledovat a zjistit při jakém množství hubneš... když třeba budeš na 1500 a nebudeš hubnout tak musíš ubrat... klaire: to se teda máš s těma zubama... já si je můžu čistit 10x za den a stejně mám vždy kaz, že to je v genech a ve slinách :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to mám taky v genech.....díky bohu........na zuby naštěstí chvála bohu netrpím 8-) já si fakt zubiska čistím jednou denně a nikdy jsem s nimi neměla problém - fakt v druhé třídě jsem měla naposled blombu a od té doby nic.......bůh ví, jestli to taky ještě nebyli ty mléčné zoubky.......ale od té doby........fakt paráda...musím to pořádně zaklepat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsem dneska ješte podl imit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?