Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
I já hubnu- dvě kila mám dole a chtěla bych ještě dvě, ale u mně to není natrvalo, cvičení bytostně nenávidím a nedonutím se. Jezdím ráda na bruslích, ale v našem malém městečku jsou silnice nebezpečné i pro auta a cyklostezky nemáme, takže jsem závislá na tom, kdo mně někam vyveze, což je jednou za měsíc a to mé tělo nespasí. Ale aspoň jím 5x denně a méně. Nestresuju se s tím- když vidím některé holky, jak jsou kulaťoučké a i tak jsou skoro ze všech kkrásné nevěsty, kterým to sluší, tak se nestresuju. Já jsem sice štíhlá- někde už jsem psala, že měřím 180 a mám 59 kg, ale jsem měkká, povolená a všechno se na mně klepe, když si sednu, špek mi přeteče přes gatě, kejty se mi klepou...Je mi jasné že nepotřebuju zhubnout, jako zpevnit, ale to cvičení je pro mně šílená otrava...
Odpovědět
Profilova fotka
...tak to jsem ráda, že jsem Vás pobavila :-D petra984: je fajn, že si to takhle všechno uvědomuješ ;-) ono to chce možná najít nějaký kompromis v tom cvičení ;-) brusle tě baví taže vyloženě odpor ke cvičení nemáš...někoho nebaví dřív posilovně, válet se někde na žíněnce a dělat složité cviky...některé holky chodí na aerobik protože se potřebujou vyskákat, vyblbnout a vypotit, spousta holek zase na Zumbu která je spíše jakoby taneční, může to být velký zábava a přesto se u tohl hubne a zpevňuje...ono taky samozřejmě záleží na možnostech ve Vašem městě...
Odpovědět
Profilova fotka
petra: fakt nevím co se na tobě může klepat a jaký špek ti může přetékat přes gatě když máš při 180cm 59kg mě cvičení taky hrozně nebaví jako např. posilování ve fitku, ale baví mě jiné sporty - brusle miluju, kolo taky, chodíme na bedbajz a baví mě tanec (mého přítele ani omylem, prvotřídní polínko), tak chodím aspoň do zumby, tam se vyřádím
Odpovědět
Profilova fotka
...omlouvám se za překlepy :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já se snažím jíst málo a často..Co si holky dáváte, když vás honí mlsná..kromě ovoce a zeleniny? Jsem se naobědvala a za 30 min měla zase hlad a chuť :-(
Odpovědět
Profilova fotka
markitka: já mám doma i v práci zásobu těch "polystyrénových" chlebíčků ;-) když mě honí mlsná tak se zakousnu a je to :-D jsou všelijaké kukuřičné, skořicové atd. nebo taky třeba hrstku nějakých oříšků, to je taky pro tělo prospěšné...
Odpovědět
Profilova fotka
markitka: já jsem teď měla výborné suchary, mají trochu nasládlou chuť, skoro jak vánočka a jsou dobré i samotné nebo jen trošku potřít máslem, potom "zvlhnou" (musím se tomu sama smát)a jsou fakt super, mají zelený obal jmenují se suchary delikates, fakt výborné
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem je nedávno jedla, ale člověk se toho rychle přejí..Normálně piju vodu, ale hlad jsem na chvíli zapila džusem..Zvýšila jsem i pohyb..v ne jsme byli s manželem na kolách, včera jsem ušla s dětmi 20 km na horách, večer šla na vibra plate a dneska chci jet na kolo, tak to snad dopadne..pořád se utěšuju tím, že mi 1. 7. začíná dovolená a že mám 2 měs na to, abych trošku shodila :-D než půjdu zase do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
markitka: tak vidíš, pohybu máš až až ;-) jen pozor na tu zátěž, aby jsi pak nesportovala denně, tělo potřebuje odpočinek a čas na regeneraci, tak aby se ti pak tělo nešprajclo a nepůjde vůbec nic ;-) obden je to nejlepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to dám na radu zkušenější a pojedu až zítra :-) Doufám, že už se mi to konečně povede...
Odpovědět
Profilova fotka
...no ono když to člověka baví tak by fakt makal pořád, já to znám, ale ono se to tělo potvora potom fakt šprajcne když má dost, začne bolet úplně každý sval a pak to pár dní nejde, což je zbytečné zdržování ;-) obden je fajn :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mějte se hezky holky, fičím na schůzku s fotografkou, pa zítra :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Je pravda, že mě trošku nožky bolí po včerejšku, nejsem na to moc zvyklá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
...jo jo odpočívat se musí, to je důležitá součást toho všeho kolem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Momentálně ale posiluju vnitřní stranu stehen, nemůžu ani nosit sukni či šaty :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...ta vnitřní strana stehen je taková hloupá partie stejně jako třeba u žen sval plandavý na rukou - triceps ;-) kolo je na nohy dobré, na vnitřní stranu stehen ještě cvičím - lehnu si na bok na podložku, nohy natažené, podepřu si rukou hlavu, nohu která je nahoře pokrčím a dám jí dopředu přes nohu spodní a teď tu spodní nohu zvedám směrem vzhůru, pomalu a držím to tím svalem, stačí pár centimetrů nemusí to být nijak vysoko...neumím to pořádně vysvětlit tak se kdyžtak zeptej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...jinak na netu taky určitě nějaké cviky najdeš a dá se to cvičit v klidu doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám takový to "posilovátko", dá se mezi nohy a přitahují se kolena k sobě..po 5 minutách už to cítím..je to dobrý, člověk může sedět u telky či PC :-) a na rukách mi to trošku taky plandá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...jo tak to přitahování kolen k sobě je super cvik na ty vnitřní stehna, to je pravda ;-) no právě holky v aerobiku říkaly tricepsu sval plandavý takže proto jsem to zmínila, jsou to právě zrovna takové partie kde se ty svaly normálně nazapínají ;-) na triceps jsou dobré obrácené kliky se zapřením třeba o židli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To bych mohla i s tím posilovátkem :-) Prostě potřebuju zhubnout celkově, jsem oplácaná i v obličeji :-( U mě je problém sladký a třeba grilovačka nebo takové ty rodinné akce.. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
...no já když jsem přibrala než jsem pak začala hubnout, tak jsem byla jak koblížek, jsem malá a v tom obličeji to bylo neskutečné jak jsem byla kulatá :-D tak jestli potřebuješ celkově zhubnout je to o nějaké té aerobní aktivitě - kolo atd. aby se tuky pořádně spalovaly a pak až zhubneš nějaké to potřebné kilo, můžeš se pak začít zaměřovat na určité konkrétní partie, půjde ti to lépe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za rady, jsem ráda, že si můžu o tom takhle pokecat..jdu vařit kafe, staví se kamarádka, která přes zimu shodila 12 kg, tak ji asi taky vyzpovídám.. :-) zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
Není zač, ráda poradím když můžu ;-) hezký den papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, co tak přes den pijete? Já mám problém s pitným režimem, protože pak furt lítám na záchod. A když jdu během hoďky třikrát, tak už je to otrava... Navíc samotnou vodu mám sice ráda, ale tři litry za den jí fakt vypít nedokážu. Čaje v tom vedru nic moc, navíc nesnáším ovocné a bylinkové a zeleného tolik taky nechci pít. Takže teď jedu v džusech z M&S - mají i bez přidaného cukru, ale asi to taky není ideální...
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak já frčím na vodě a to pořád ;-) čaj si dám občas doma, kafe nepiju vůbec, sladké pití moc nemusím...já čistou neperlivou vodu a různé značky, střídám to, hodně magnesii, občas mám svalové křeče takže doplňuju hořčík aby mě to přešlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: jenže já vody vypiju max půllitr a mám dost...když enní vedrok, tak mě neláká. A nevím, jak se přesvědčit. Navíc balené vody nerada, z kohoutku tu máme hnusnou a ze studánky oc nadšená nejsem, když čtu, jak se v tom drží kdejaký nepořádek...
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: my máme v práci ty barely, ale já tomu moc nevěřím, taky se stalo že se tady z toho půlka firmy po... takže tomu se vyhýbám :-D doma piju normálně z kohoutku ta mi nevadí, je dobrá...co se týče toho donucení, já jsem taky nikdy vodu nepila a taky ne v takovém množství ale prostě mám flašku na stole aby byla pořád na očích a když mrknu tak se snažím vždycky se napít :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kajsav: studánkou jsem právě mylela ty barely. Hmmm, já to mám vedle sebe, ale prostě mi o nedocvakne. Asi si musím popsednout :-D Snažím se "naučit" pít těma sirupama z Markse, když se naučím, tak snad půjde líp i voda samotná :) Koukala jsem teď na obal, v tom přislazeném (grep samotný by byl asi záhul :-D ) je 170 KJ na deci, v tom neslazeném cca polovic. Když beru, že dám na litr tak dvě polévkové lžíce, tak to asi energetický příjem moc neovlivní. Teda uklidňuju se tím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: jj už mi to docvaklo ;-) já mám ráda vodu z citrónem, doma si vždycky trošku vymačkám do sklenice, zaleju studenou vodou z kohoutku a je to...já zase pořád ujíždím na tom, že vitamín C pomáhá odbourávat tuk tak proto to možná piju ale chutná mi to :-N bacha na kopřivku :-D tak když si tam dáš dvě lžíce tak to se fakt svět nezboří na takové množství vody to není nic, takže se uklidňuj dál ;-) já za chvilku letím domů a čeká tam na mě balík se svíčkama a ubrouskama na svatební tabuli tak jsem zvědavá co jsem si to objednala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně čeká za chvíli další výprava do fitka, v neděli jsem měla depku, že ejdu v pondělí, ale až v úterý :-D Tak výzdou vyfoť a přidej pak do alba, ať mám co okukovat ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?