Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
...na netu je toho spousta určitě něco vybereš ;-) našla jsem teď zajímavý test: -časopis Shape testoval 82 sportovních vršků za účelem najít nejlépe podpírající a zároveň nejlépe vypadající. nejlepší 4 z každé kategorie: pro ženy s větší velikostí: Shock Absorbers (Answers by Gossard) Mesh T-Back (Danskin) Encapsulated Racerback (Nike) Action Comfort Strap (Champion Jogbra)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky můžu se zeptat proč jste v téhle dikuzi když máte velikost XS, S ??? asi to nějak nechápu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já osobně cvičím, zdravě se stravuji, sportu se věnuji hodně, zásady zdravé výživy mám v malíčku, ráda se v této oblasti vzdělávám čtením knížek atd. a tak si dovoluju tady holkám radit a podporovat je když o to stojí, protože jsem sama zhubla 11 kilo a vím co asi prožívají v tomto boji s kilogramy ;-) jinak prostě někdo potřebuje hubnout víc někdo méně, neznamená že když má někdo velikost S nebo XS má dokonalou postavu ba naopak, nesnáším anorektické vyhubliny na kterých plandá kůže, nejhezčí jě tělo, které sportuje (svaly) a to i v případě že je holka silnější :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: tak mi prosím tě řekni co je správné jíst na snídani a dopoledne
Odpovědět
Profilova fotka
...ráno respektive celé dopoledne je potřeba tělu dodat energii v podobě sacharidů, sacharidy by měly být lépe v první polovině dne, pak už ne. Já osobně snídám cereálie s jogurtem, většinou bílá activie a cereálie různé druhy, střídám to, občas pak ovesnou kaši nebo něco podobného. Mezi jídly by měla být mezera max 3 hodiny takže dopoledne pak mám k svačině ovoce, jedno jablko, občas banán ale ten má celkem dost cukrů pro hubnutí je docela hodně kalorický, teď hodně meloun atd. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mě pořád všichni tvrdí (i doktorka), že se má snídat pořádně, když jsem dala na její rady a jedla doporučené celozrnné pečivo s nějakým tvarohem nebo šunkou tak jsem přibírala dál, co jsem to změnila jen na ovoce občas nějaký jogurt s cereáliemi tak jdou kila dolů...
Odpovědět
Profilova fotka
...sama si musíš vyzkoušet co Ti nejlépe vyhovuje. Musli nebo nějaký jiný druh cereálí, ovesné kaše atd. má dost živin aby se dalo říct, že je to pořádná snídaně, takže bych se toho opravdu nebála. Celozrnné pečivo s tvarohem nebo nějakou šunkou jak píšeš je třeba dobrá varianta na druhou svačinu někdy odpoledně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen mě nenapadá co zdravé pořád vařit na obědy...
Odpovědět
Profilova fotka
...tak já většinou jedla nějaký kousek opečeného masa bez tuku krůtí, kuřecí, rybu a k tomu třeba dušenou zeleninu, pak všelijaká jakoby rizota, občas bramobry i těstoviny...taky jsem vařila i hovězí ale to je tučnější...jako ono se dá skoro všechno když tam není tuna tuku, spíše jde o to jíst častěji a malé porce...
Odpovědět
Profilova fotka
...hodně dušená jídla, všechno na vodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo snažím se vše bez tuku, většinou vše peču v troubě jen na alobalu a podlívám vodou, žádný tuk no nic, fičím dom, víkend začíná krásným upršeným počasím... hezký víkend přeji
Odpovědět
Profilova fotka
...no vidíš, tak to máš zmáklé ;-) taky přeju krásný víkend a taktéž se nám to v Praze nějak mračí :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já včera měla musi se sojovým jogurtem a bylo mi zle, dnes to samé musli s mlékem s odebranou laktozou (nevim, jak se to tvoří, ale prodává to Spar). A bylo to oka. Tak snad mám zmáklou snídani :) mautanka: kdo má velikost S, tak nejspíš nehubne 20 kilo, ale třeba pár prostě potřebu. Obvzlášť když je třeba trpaslík ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...tak super, snad jsi konečně přišla na něco z čeho Ti není špatně, první úspěch ;-) JJ každý má jinou představu o své postavě, ale je potřeba si uvědomit, že člověk taky nechodí cvičit jen proto aby zhubl, někoho to třeba i baví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: tak to mám ještě kus cesty, než se dostanu do fáze, aby mě to hodně bavilo :-D Ale to přijde 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak ono Tě to musí bavit aby tělo poslouchalo ;-) člověk to musí brát že to fakt není za trest, já to beru jako součást svého života, sportuju pořád ne jen když chci hubnout a tak to má být, tělo je pak zvyklé na pohyb na stravu, funguje, spaluje a pak když přijdou vánoce nebo nějaká jiná událost kdy se více jí, tak nepřibere :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kajsav? já když už tam dojdu, tak mě to baví. Mám problém s fází: sedím v kanclu a přemýšlím, jak se dokopat do fitka :-D Ale až najedu na tu pravidelnost, tak se to ustálí a budu se víc těšit :) Teď mám furt ještě strach, abych to přežila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: když už si pak zajedeš tu pravidelnost tak je to OK ;-) ono to hubnutí je hodně o psychice, takže člověk fakt musí chtít a mít z toho radost, jinak to půjde jen těžko ;-) mě když začala ubývat první kila a lidi si toho začali všímat, byla jsem z toho jak zfetovaná, chodila jsem cvičit i 6x týdně, no magor no ale mě ty aerobiky a všechny ty "skákací" hodiny hrozně bavily a dneska si fakt říkám že jsem byla úplný magor, jezdila jsem přes celou Prahu a to třeba v sobotu nebo neděli v 7 ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kajsav: tak 6x týdně chodit nebudu určo nikdy :-D To je fakt mazec... ale dneska jdu, tak za čtvrt hoďky musím "hejbnout tou svou shnilou prdelí", jak říká klasik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...já běžím ještě na slevy :-D musím ti říct, že je za trest pracovat Na Příkopě :-D dneska teda bude akorát běhání po obchodech a o víkendu kolo a fitko jestli to stihnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to na Palmovce se utratit moc nedá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
...to je výhoda, já bych to brala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale my se budem stěhovat a budem přímo vedle nákpáku, který se teď staví, tak na tom budu podobně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: jé tak to budeš mít dobré no, musíš se tomu vyhýbat nebo všechno utratíš ;-) já jdu do alberta přes poledne pro sváču a po cestě vidím všude ty výlohy s nápisem sleva, no nevlez tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tak.. nic, fičím cvičit :) Hezký víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
...hezký slunečný sportovní víkend :-D
Odpovědět
ifoun: To je právě jediný důvod, proč chci ještě hubnout, ale dostatečná motivace to pro mě zatím bohužel není. Když jsem shodila těch prvních 6, tak sem na sebe byla pyšná, nadšená z toho, jak vypadám, oproti původním kyprým tvarům, byla jsem v podstatě spokojená. Teď už to tak ideální není, ale pořád se za sebe nemusím stydět. Shodit chci opravdu kvůli sobě, ale není termín, není důvod - a v plavkách u vody toho moc nenaležím, takže to mě fakt nemotivuje... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: tak si vyber třeba termín, kdy máte výročí (ne svatby, ale chození)...nebo něco podobného
Odpovědět
Profilova fotka
...tak to já jsem teda naštěstí nepotřebovala hledat termín nebo příležitost, něměla jsem ani cíl kolik chci zhubnout...chtěla jsem zkrátka zhubnout, mít vysportovanou postavu, hezky vypadat, dobře se cítít, s tím pak také přišlo, že mám díky cvičení posílenou imunitu, nebývám nemocná a tohle všechno mě žene pořád dál, je to dostatečná motivace ;-)
Odpovědět
Ahojka, tak se hlásím po týdenní pauze, byla jsem u rodičů abych si trochu odpočinula a počítám že mám další kila navíc, naši pořád do mě něco ládují, ale od po začínám hubnout, jinak ten jídelníček hned pošlu až bude domo trochu klidu. :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?