Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jinak než "s krabičkama a pytlíčkama" to nejde...Já do práce tahám 3 nebo 4 jídla. Vezmu si pytlík instantní ovesné kaše k snídani, ovoce a jogurt ke svačině, pak krabičku s obědem a na odpoledne ještě chléb se sýrem a šunkou. Na doma mi zbývají ještě dvě jídla - 1. a 2. večeře. Většinou udělám teplou večeři a co zbyde, to vezmu na druhý den do práce na oběd. Zní to jako strašně složitý, ale když si vezmete, že třeba večer u televize prosedíte 2 hodiny, tak chvilku z toho věnujte přípravě jídla na druhý den.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: no ono je to fakt složité skloubit to všechno dohromady, ale jde to ;-) ...kdybych bydlela doma v Opavě, kde se chodí do práce na 6 nebo na 7, tak jsem odpoledne doma a mám fůru času :-D klaire22: Blahopřeji k odhodlání a držím palce ať Ti to vydrží co nejdéle ;-) 4 kila od února nevidím jako "ubohé" rychlé hubnutí je stejně k ničemu a člověku akorát popraská kůže protože si nestačí zvyknout na tu rychlou změnu a jsou z toho strie, takže 4 kila jsou super ;-) Taky jídlo máš celkem dobré, časem si to ještě vypiluješ, po cvičení jsem taky nemohla nikdy nic sníst ale pak jsem se to naučila, stačí alespoň kousek masa, zkrátka dostat do sebe nějakou bílkovinu - základní stavební jednotku pro svalíky ;-) S tím oblečením také souhlasím, je super pořídit si na sebe něco pěkného, jednak je to funkční a jednak se člověk o moc lépe cítí... ...vždycky jsem chodila cvičit sama a to je další častá ženská výmluva "nemám s kým chodit cvičit" na to se holky taky vykašlete, já chodila do fitka Hanky Kynychové na aerobik a další cvičení a bylo to tam super mezi ženskýma...je fakt že kolikrát chodí cvičit skupinky holek a ty tam pak celou hodinu místo cvičení prokecají ;-) Jeden typ ještě přidám: nemám doma vůbec váhu, zkrátka se nevážím a řídím se pouze tím, jak mi padne oblečení, na tom totiž nejlépe vidíte ten rozdíl ;-) já mám kapku chlapskou genetiku, takže dost svalnatím, svaly jsou jak známo těžší než tuk, takže se holky nestresujte že třeba nejde váha dolů, je to jen proto že se tuk mění na svaly ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sarka24: super, jsi šikula ;-) je třeba to sem napsat, aby měly holky inspiraci jak na to a aby věděly že to vždycky nějak jde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nechodím v práci na obědy -vždy si udělám doma jídlo na příští den a takhle to praktikuju už přes rok - kolikrát člověk ani nevím co v jídle, když jí v restauraci - jako jednou za čas je to v pohodě, ale mít každý den - tak neprojdu dveřmi........jsem bohužel typ, který se na jídlo jen podívá a už nabere :-D Jj, to je dobrý tip s tou bílkovinou - tak já jdu dnes cvičit - tak to teda zkusím - dát si pak po cvíču jogurt - po cvíču je i metabolismus nastartovaný, takže by se mi stejně nemělo nic usadit ;-) No, ráda bych už měla dole víc, ale jde to fakt pomalu - pozitivum ale na tom vidím v tom, že i když se občas o víkend zapomenu - přeci jen je léto a častěji se griluje - tak stejně mi ta váha nejde nahoru.....je vidět, že to nebylo jen takový to rychlo hubnutí - že ty 4 kila jsou dole fakt natrvalo, což mám fakt radost.....teď ještě aspoň dalších 10 :) dneska mám k obědu rajčatovou polívku - tu miluju, mám v ní teda olivky, ale né černý- ty jsou tučný a navíc nejsou tak dobrý jako zelený a je v ní trošku cukru - mám ji ráda sladko-pikantní - ale furt to není tak drastický jako smažený řízek - nehledě na to, že je tam jen lžíce oleje, na které jsem zpěnila cíbu a česnek. A pak jen rajčata, bazalka, olivi, protlak, voda, cukr, sůl, čili, česnek a je hotovo....... :-D uvařeno za 15minut ;-) Jj, máš pravdu, že kolikrát to holky na cvičení problafou - ale já chodím v úterý sama a ve čtvrtek s kamarádkou - kecáme vždy jen před o cvičení na to ani není čas.......navíc, máme tam tu tělocvičnu trošku hůře odvětrávanou - takže tam máme jak v sauně - tak cvičitelka na nás, že máme ten spalovací efekt zdublovanej ;-) Ale zatím žádnej mega výsledek, není :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
klaire22: přesně tak, nejlepší je jídlo co si sama uvaříš, protože víš přesně co jsi tam dala ;-) jasně že si člověk zajde občas na večeři nebo zkrátka někam na dobré jídlo, ale ty obědy každý den jsou důležité, já si to ani neumím představit chodit každý den někam jíst, to bych taky brzo nabrala ;-) ...ještě jak jsem psala že se nevážím, tak jsem byla jednou na nějakém večírku, byly tam kadeřnické služby, manikůra atd. a k tomu tam byl jeden přístroj (nevím jak se jmenuje) změřili mi tím vlastně složení mého těla v % takže mi vyjela tabulka a tam jsem měla podíl vody v těle, podíl svalové hmoty a podíl tuku a to bylo super a hodně zajímavé, to myslím člověku řeknu víc než klasická váha ;-) POZOR s tou bílkovinou, jogurt je sice taky bílkovina, ale ne taková jako v mase, takže po tom civčení fakt doporučuji hlavně maso ;-) stačí kousek třeba kuřecího steaku bez přílohy a k tomu třeba zeleninu nebo i nějaký tmavý chlebík ;-) já jsem měla vždycky po cvičení pocit hladu a měla jsem z toho úplnou radost, že jak je tělo nastartované takže spálí co se dá když si po cvičení nic nedám a ono to bylo špatně :-D ono pak tělo právě pálí taky svaly místo tuku takže je potřeba dodat ten základní stavební kámen aby se tam ty svaly držely ;-) ...je dobře že se tomu fakt věnuješ a i to na sobě cítíš to zpevnění, úbytek váhy není to hlavní, ale hlavní je že ty kila dole jsou fakt poctivě shozená a ne že je to jen úbytek vody z těla atd. hlavně že nepřibíráš, to je taky super a pozitivní zpráva, člověka to hezky nabudí a hlavně potěší že to fakt k něčemu je :-) ...mega výsledek neřeš, buď ráda, za ty shozená kila a ono to půjde pomalu dolů, hlavně vydržet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No, ukecaly jste mě :) Odpoledne vběhnu do obchodu a nakoupím víc masa, aby bylo i na obědy. A musím objednat nějaké ryby, mlask :)
Odpovědět
Profilova fotka
u měje fakt blbý, že po tom cvičení fakt hlad nemám......no, tak já si dneska vyndám kuřecí a zkusím to - kousek si dám po cvíču a zbytek si vezmu zítra do práce - jen k tomu orestuju zeleninu a bude.....tak uvidím..... No chtělo by to nějaký ten přístroj, co měří podíl tuků a vody v těle - ale to by jsem se asi nedoplatili - a těm co jsou v lékárnách, teda vůbec nevěřím. Já mám teda klasickou váhu, ale taky jsem se na ní kolikrát naštvala - člověk vypije skleničku vody, dá si talíř zeleniny a prás - o kilo víc -a přeci logicky je to naprostá blbost...........teď nám v ní došla baterka - jenže já se bojím, že když se nebudu vážit vůbec, že prostě ztratím přehled........i toho co třeba zhubnu, i to co můžu nabrat - přeci jen, když vidím, že to jde nahoru, tak můžu někde ubrat......... no, jenže do svatby nebudu taková jaká jsem chtěla být.......přeci jen bílá rozšiřuje....taky jsem si mohla vzpomenout dřív, pravda..........člověk má furt mylné představy, že si řekne - tak a teď budu hubnot - ta to tenhle měsíc dát čtyři kila dolů, příští další čtyři kila dolů a ono ejhle - ono je to čtyři kila za pět měsíců - skóre otřesný no......takže to nebude do svatby ideální...........ale aspoň když zatnu svaly, tak tam nemám jen pudink, ale už nějakej ten pudink s piškotama - jak říká můj kamarád :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: tak bezva, to jsme rádi ;-) klaire22: však nemusíš nějak extra jíst aby Ti pak třeba nebylo špatně, ale alespoň ze začátku po menších dávkách a uvidíš...já třeba už teď musím po cvičení nutně jíst, protože se mi stává, že se v posilce tak vyřídím, že jsem na omdlení takže pak rychle do sebe házím živiny ;-) ...oni to měří v různých salonech a ceny jsou taky různé, takže když na to člověk narazí tak to třeba okouknout za kolik to je...já jsem byla s výsledkem max spokojená :-D :-D :-D je fakt, že člověk chce mít přehled jak to jde, ale já to fakt měřila jen pohledem do zrcadla a podle oblečení a pak jsem se semtam zvážila v posilovně...člověk hlavně cvičením hubne a jídlo musí být takové aby tělo hublo jen tuky ne svaly... ...do svatby do svatby...to neřeš, hlavně že Ti to jde a postupně se dopracuješ tam kam chceš, ono je to člověk od člověka někomu to jde rychleji někomu pomaleji, to se nedá nic dělat, ale hlavní že to jde ;-) NEVĚŠ HLAVU BUDEŠ KRÁSNÁ NEVĚSTA ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rybičky já tuze ráda :))))) Njn, nějak to dopadne......pokusím se ještě dát nějaké to kilčo dolů, ale je jasný, že to nic extra nebude...... Ale jinak děkuji :-D Optimismus umíš vlévat do žil úžasně 8-) To já bych s tím výsledkem z měření natuty spokojená nebyla, ale snad to časem dotáhnu do zdárného konce. Večer se teda pokusím něco sníst, dám si jen trošku........ a děkuji za rady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...ryby bych mohla taky pořád ;-) ...no ono by bylo právě dobré nechat se změřit teď víš a pak třeba po nějaké době, aby jsi věděla jestli se Ti nějak hýbou ty hodnoty svalová hmota versus tuk ;-) z toho pak člověk vidí jak dobře nebo nedobře se stravuje ;-) máš třeba pocit že jíš dost a mezitím vlastně tělo hladoví...no ale to jsou už takové hlubší úvahy na to bych se vybodla ;-) já jsem na to šla úplnou náhodou ještě s kolegyněmi z práce ty měly chuděrky všechny špatné hodnoty a já ty dobré, člověka to potěší no ale stejně jsem takový svalouš, teď jsem skoro přestala chodit do posilovny aby mi ty svaly malinko opadly abych nevypadala v šatech jak rambo takže každý máme něco no :-D ;-) NENÍ ZAČ DĚKOVAT RÁDA JSEM POMOHLA ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobrá, ukecala jsi mě :-D :-D :-D co si matně pamatuji, tak když jsem tenrkrát čekala na líčení v tom welness centru, kam chodím cvičit, tak tam nějaká paní (zřejmě výživová poradkyně) měla nějaký takovýhle přístroj a měřila těm ženským tuk a vodu v těle......tak jsem jí tak letmo poslouchala..............každá si tam musela vzít co za den sní a sepsat jí to všechno na papírek a že je to pak pořádný štos ;-) Tak dneska jdu večer na to cvíčko, tak se tam na to poinformuji a zeptám se, kdy zase paní přijede a jestli by mě vzala........uvidíme - u mě to budo rozhodně katastrofický čísla........... Ale je fakt, že zrovna minulý týden mi ségra říkala, že její spolužák - byl ně nějakém tomhle měření a že mu vyšlo, že je buřt ;-) a přitom docela často sportuje - nevím teda co přesně dělá za sport, to si už nepamatuji.....a dostal na to i papír, kde měl napsané všechny ty naměřené hodnoty.........ale ono je taky něco jiného cvičit rekreačně a pak modrovat se každý den ve fitku ;-) Ale přesto to dnes zkusím se na to zeptat - uvidíme!!! Je fakt, že takhle získám mnohem větší přehled....... ALE JE........JÁ POTŘEBUJI OBČAS POŘÁDNOU VZPRUHU, ABYCH SE NA TO NEVYKAŠLALA!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Já se do toho chystám zase vplout, zhubla jsem na podzim cca 6 kilo a i když pořád poctivě cvičím, tak teď se to plíživě vrací, protože čokoládky, bonbonky, koláčky co jsem si odpírala, tak najednou mám na ně strašnou chuť... :-( Ryby - doporučuji tuňáka v konzervě, nejlépe ve vlastní šťávě nebo v tomatě. Buď si z toho udělám nějakou pomazánku, nebo to rozdrobím do salátu a hned tu máme super bílkoviny. Největší gurmánský zážitek jsou pro mě vařený brambory ve slupce, pěkně s tvarohem, troškou másla a podmáslím (jinak jsem zjistila, že podmáslí je míň tučné než klasický kefír), je to levný a hodně to zasytí.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
klaire22: ...tak to je super, to se tam určitě zeptej jak to tam chodí, kolik to stojí atd. ale nesmíš se pak těch hodnot děsit, ale vzít to jen jako startovací info a pak po nějaké době půjdeš znovu a už to bude bezva, uvidíš ;-) ...ty hodnoty fakt nelžou a přesně jak píšeš, klučina sportuje a vyšlo mu že je buřt, pak třeba obézním lidem vychází, že jsou v podstatě podvyživení...takže to fakt není jen o vzhledu a o váze...je to zkrátka taková alchimie, to by člověk neřekl že? :-D ...určitě pak zase písni, jak jsi tam pořídila, ono je to lepší když se má člověk s kým o to podělit a sdílet radosti i starosti ;-) já za všechno vděčím svému skoro manželovi, protože ten mě naučil správně jíst a cvičit ikdyž si toho musel chudák taky dost nastudovat, ví jak to chodí u chlapů ale ne jak u žen...no a nakonec z toho byl velký úspěch, velký úbytek váhy a nový vztah, to by jeden neřek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sarka24: no jo občas ty chutě jsou to já taky znám, nejradši bych pak zamkla ledničku i špajz :-D občas to padne na každého ale hlavně že tě stále drží cvičení to je fajn ;-) ...tuňáka taky miluju, v tomatové omáčce, já ho sním jen tak rovnou z konzervy, dám si k tomu nějakou tmavou housku a jsem po obědě ;-) bílkovin má hodně to je pravda a ty konzervy jsou snadno dostupné třeba proti čerstvým rybám... Hmm ty brambory zní taky skvěle ;-) já už teď brambory skoro ani nevařím, jen je oloupu, nakrájím na kolečka, dám tam trošku koření a peču je v titanové pánvy...místo třeba hranolek a dalších smažených příloh je to super a hlavně bez tuku ;-) já miluju rizoto a to je taky v klidu, většinou to kuřecí maso uvařím, pak ho nakrájím, opeču na cibuli s kapkou oleje, dám tam třeba žampiony nebo nějakou zeleninu, no a pak tam nasypu z pytlíků rýži která se spolu s masem uvaří a je to bomba, protože někdo třeba dělá to, že rýži vaří vedle a pak to jen smíchá, to nemá pak takovou chuť jako když se to vaří přímo s masem dohromady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik jsi zhubla???? Mě z těch pár fotek, které jsem viděla snad ani nepřijde, že by jsi mohla být někdy nějaký štucel :-) To já naopak s přítelem pěkně nabrala.......a on teda taky.......tak jsem se rozhodli, že to dáme dolů........ Nějaký základní znalosti mám, ale to je asi tak vše........ Jj, zajímavé to určitě je.......fakt se na to dnes zeptám a pokud to bude možné, hned se objednám, ať vím na čem jsem ;-) jj, ono to fakt o ničem jiném než o správně výživě a pohybu není.........nějaké zázračné dietky, prášky, čajíčky - z toho jsem už taky vyléčená......je to úplně nanic a fakt, když člověk nezapojí do svého života pohyb, tak je to o ničem......zhubnout bez pohybu se sice dá, ale je to o ničem - zhubne se sice nějaký tuk, ale bohužel i svalová hmota a to je špatně.....pak je málo svalové hmoty, tělo málo pálí energii a pak se holky diví, že přeci tolik zhubly, jedí míň a vůbec s váhou nejdou dolů.....bodejť by šli, když jim tu energii nemá co pálit.....teda né že by byli bez svalů, to ne........ale když jich zhubnou hodně, tak je prostě hubnoucí efekt zastavenej!!!! No určitě pak písnu, jak sjem dopadla.........i když to budou katastrofický čísla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...no celkem to bylo 11 kilo...já jsem měla vždycky tak 58 kg na 165 cm, taková trošku oplácanější ikdyž jsem cvičila vždycky, ale nevěděla jsem právě nic o té stravě atd...před 4 lety když jsem se stěhovala do Prahy tak jsem hledala práci, měla jsem po rozchodu atd. a ze stresu šly kila pěkně nahoru, měla jsem 64 kilo, ono když to vidíš tak si řekneš, to nic není, jenomže já jsem fakt prcek a bylo to na mě hned vidět, byla jsem jak kulička a hlavně v obličeji jak koblížek :-D ...no tak to je super že jste se s přítelem rozhodli oba dva, pak třeba dáte ty brusle nebo něco a hned Vám to půjde líp, ve dvou se to lépe táhne ;-) my nebruslíme ale zase dost jezdíme na kole, takže to je taky fajn... JEŠTĚ MALÝ TYP: jako doplněk ke cvičení doporučuji L carnitin, já beru L carnitin 50.000 nebo 100.000...je to spalovač, takže při aerobní aktivitě člověk lépe spaluje ale není to něco na způsob těch zázračných pilulek atd. L carnitin je v našem těle i normálně ale je dobré ho dodávat, posiluje srdce...stačí mrknout na google ono nějaké info vyjede ;-) ...bez pohybu to fakt nejde ;-) pak když koukáš kolem sebe tak vidíš že silnější holčina který cvičí vypadá mnohem lépe než nějaká hubená dietářka které všude plandá kůže atd. to samé je liposukce ve vedlejší diskuzi, když k tomu nebudou cvičit tak jim zbyde akorát tak ta plandavá kůže a to bude pak krása :-| Říkali jsme si s přítelem že bychom rádi vedli i děti ke sportu, protože je to hodně důležité aby od mala měli nějaké zvyky a i v té stravě...loni jsme byli na koupališti, byla tam maminka měla dvojčata dvě holky, mohlo jim být tak 6 a kluka, kterému bylo tak 10...všechny děti měly svaly na břiše jak blázen :-D bylo fakt vidět že sportují, ke svačině maminka že jim dá něco sladkého a vytáhla mísu musli, na kterou se děti vrhli...pak měli oběd a ne že si půjdou koupit klobásku ke stánku jako všichni...maminka vytáhla misky a tam měli děti rýži, zeleninu a kuřecí maso...byli jsme z toho s přítelem úplně nadšení a pořád jsme na ně koukali se slovy "a takhle to má vypadat" :-D S TÍM MĚŘENÍM SE NEBOJ VLKA NIC ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si už dvakrát koupila před cvičením nápoj s L-carnitinem.......ale zatím jsem žádný efekt nezpozorovala ;-) Jen se mi teda líp cvičilo - to je fakt......ale hubnoucí žádný :-) Ale asi to i špatně uživám protože jsem si po cvíču přečetla, že se má pít 20min před cvičení - to já ho začla pít tak max. 10 min. před cvíčem a pak teda během cvičení.........líp se mi cvičilo, to je fakt -ale toť asi vše :) dneska si ho asi zase koupím - je teda drahý, ale co bych pro sebe neudělala ;-) Jen mi teda moc nechutná ta příchuť - je grepová - a pak tam mají už jako barevně nápoje z l-carnitinem - tohle vypadá jak voda, ale je to ochucené - bez cukru......tak nevím.....nepila jsi to někdy? Jj, určitě se děti mají vést od dětství k pohybu....naši nás nevedly a já jsem pak lemra líná - ale jsem na sebe náhodou pyšná, že jsem se k tomu dokopala a teď se i vždy na cvíčo těším......je tam skvělá parta, skvělá cvičitelka, super hudba - tak to jde samo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
...on je hlavně super i na regeneraci svalů víš, že Tě pak všechno tolik nebolí, ty nápoje jsem nikdy nepila, spíše bych doporučila koupit normální roztok L carnitin, když jsem hubla tak jsem ho brala ráno na lačno a pak večer tak těch 30 min před cvičením, dávkování je tam vždycky uvedeno, je tam víčko s odměrkou, kopneš to do sebe jako panáka, většinou je přichuť višeň nebo citron ;-) teď ho mám doma taky a beru ho před fitkem nebo předtím než jedeme na kole...on i zvyšuje termogenezi takže se více potíš ;-) ...ty nápoje jsou drahé dost, to vím, právě proto bych možná doporučila ten roztok ...to je dobře, že jsi na sebe pyšná, tak to má být ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mrknu na ten roztok......ten drink zní dobře.......juknu na to 8-) no, hledalala jsem ho na netu - ten nápoj, co si kupuju.....tak píšou, že při cvičení spaluje zejméne podkožní tuk a zlepšuje fyzickou kondici při cvičení....a že se má začít pít půl hodiny před cvičením a pak jako doplněk pitného režimu při cvičení....... Dneska se prostě domluvím na tu výživovou poradkyni, doufám tedy, že to nebude stát majlant a pak se uvidí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hmmm, tak na oběd miso polivka se zelenou řasou a tofu, pak kuřecí se zeleninou a jasmínovou rýží. Na odpo tu mám čerstvý ananas, tak dneska to snad jde :) Já tuňáka v konzervě moc nemusím, radši mám čerstvého. Jen tak samotného trošku projetého po pánvi (tak 20 vteřin po každé straně). Objednáváme čerstvé ryby přes net, dovezou nám je domů na ledové tříšti. Nebo Makro, tam mají taky super výběr. Jen s tou cenou je to náročnější :(
Odpovědět
Profilova fotka
a odku objednáváš rybky až domů? To asi funguje jen po Praze, nebo větších městech, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
...tak já si dneska nechala namíchat výborný salát s tuňákem a teď ho do sebe láduju ;-) ifoun: no to je pro dnešek super jídelníček, čerstvý ananas jsem měla ráno, mňam :-D ...zajímavé to objednávání ryb domů, o tom jsem nikdy neslyšela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky ne..............brala bych to všemi deseti, ale pochybuji, že by mi je přivezli do Roudnice n/L. :-| to já měla ráno activii nápoj - nějaká novinka ananas s manderinkou a ke sváče meruňky........ já mám taky ráda salát s tuňákem, jen do něj teda dávám klasický z plechovky - ve vlastní šťávě.
Odpovědět
Profilova fotka
Zatím fungují Praha, Plzeň, Beroun. Je to cerstveryby cezet. Zrovna teď máme objednaného mořského vlka a mořský jazyk.
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm, škoda.............není nad čerstvou rybku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
...jé díky moc za typ, jdu tam juknout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jsou fakt hodně ochotní, zatím mám super zkušenost.
Odpovědět
Profilova fotka
nabídku mají teda pořádnou........škoda, že nebydlím v Praze - máme to sice kousek - po dálnici jsme v Praze za 20min, ale to mi asi nedovezou :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Vozí o v blízkém okolí Prahy, ale Litoměřice asi ne :( Tak zajet do Makra.
Odpovědět
Profilova fotka
to ju, v makru toho mají taky mraky..... My občas sjedeme do Liběchova - mají tam teda hlavně sladkovodní rybky..........milujeme pstruha ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?