Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Tak se taky pripojim se svym hubnutim. Za dva mesice svatba a ja si nepripadam jak nevesta. Mam docela velky stehna a ruce a o zadku ani nemluvim. Cvicim pravidelne doma a k tomu delam bojovy sporty. Mam problem ten, ze kdyz cvicim (neposiluji), tak mi pomerne rychle pribyva svalova hmota, ale zadny tuky neubyvaji. Zkusila jsem ted upravit stravu tak, ze jsem omezila prisun bilkovin ve vetsi mire nez prisun sacharidu. Mam kilo a pul dole, ale nevim jestli je to na tucich nebo na svalech :-( . Chtela bych oboji. Jedine pozitivum moji postavy je uplne plochy bricho :-) .
Odpovědět
Ahoj krásky, tak se zase po delší době hlásím, abych se přiznala, tak nějak nevím, kam spíš... Ale musím se pochlubit - dnes jsem měla promoci a oblékla jsem si šaty, které jsem neměla tři roky na sobě, a byly mi velké :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj všechny. ubi: moc gratuluju, to musel být skvělý pocit :-)) já mám teď poněkud depresi, čekala jsem, že mě ta svatba bude motivovat a že hubnutí půjde (skoro) samo, ale opak je pravdou :-( jsem nějak rozežraná a nevím jak se toho zbavit :-S V koutku duše doufám, že bude líp až skončí to ošklivý počasí, ale už se trochu bojím, že spíš naberu zpátky to, co už jsem shodila, než že budu hubnout dál... Byť se váha pořád drží, vím, že můj stravovací režim rozhodně není v pořádku.
Odpovědět
nnell: U mě je to vždycky otázka motivace - hodně mi pomohlo vyvěsit si na plochu počítače vedle sebe jednu "dobře vypadající" nevěstu a jednu krásnou hubeňoučkou...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! Ubi, teeeeda, klobouk dolů, to ses musela cítit parádně ;-) A k tomu dostat diplom, super :-) Já jsem teď v děsným presu, pořád se celý rodiny drží nemoci, tak mám furt co řešit :-( O víkendu jedu s holkama z aerobiku na lyže, tak si doufám vyčistím hlavu. Jinak jedu už zase ve starým režimu, cvičení 3x týdně, strašně mi to chybělo. kondice se trochu zhoršila, ale žádná trága, snad to brzo doženu. ale žeru a žeru, nemůžu si pomoct :-D zaplaťpámbu díky tomu pohybu nekynu. nnell, neboj, přes léto to půjde dobře! já měla svatbu taky v říjnu, v létě jsem se kousla a začala hubnout, nezhubla jsem teda moc na kila, jen tři čtyři, ale vyměnila jsem sádlíčko za svaly, takže na postavě je to hooodně znát, a držím se už skoro půl roku, i s váhou +- o kilo, i s režimem cvičení. tak držím pěsti, ať ti to jde líp ;-)
Odpovědět
Ahoj krásky, nemohly byste mě některá poslat cvičit? Já se ne a ne dokopat...
Odpovědět
Profilova fotka
Ubi, a chceš obyčejně nebo doporučeně? :-D :-D :-D Já tě teda posílám spěšně doporučeně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, mě k motivaci pomohly stránky www.flora.cz, je tam e-kalkulačka a vypočítá vám to podle zadaných parametrů, koli kkalorií, sacharidů a bílkovin máte denně spořádat. Já jsem si psala asi 2 měsíce každý den snídani, svačinu, oběd, svačinu, večeři a druhou večeři a tím, že jsem věděla, co si ještě ten den můžu dovolit, abych nepřešvihla některé hodnoty, tak mi to prostě nedovolilo se precpat něčeho nezdravýho:-) Cvičení je samozřejmě taky důležitý, většinou je lepší začít se cvičením a když se dostaví malinké výsledky a vy chcete dokázat něco víc, tak vás to donutí se podívat na jídelníček a upravit ho a pak už to jde opravdu samo! Držím palce ;-)
Odpovědět
Hojky holky!!! jsem momentálně z Brna - Bohunic, je mi 25, svatba 2. října tohodle roku a hledám někoho s kým by se případně dalo cvičit a pokusit se zhubnout ty lehce nabitá kilečka (asi 20 :-N ), faldíčky, přebytečný ohyby.... Už mě nebaví dívat se na ty pohledy ve svatebních salonech s výrazem, no tak na takovou příšeru tu opravdu nic nemáme... :-( táákžeee... už se nám to jarní.... nenašel by se někdo, kdo by byl pro každou hovadinu, měl neutrální až kladný vztah ke sportu, a měl trošku soutěživého ducha - aby nám to šlo líp.... Já ráda běhám, bruslím na kolečkách, plavu, chodím na aerobik, popřípadě se nebráním nějaké nové sportovní aktivitě.. momentálně chci zkusit zumbu.... :-D Páá Kamila
Odpovědět
Profilova fotka
kakinka: já jsem z Prahy, takže bohužel :-) Ale vdáváme se stejný měsíc, tak se můžeme podporovat aspoň na dálku ;-) Jinak jsem se už trochu uklidnila a po příšerném minulém týdnu se trochu vzpamatovala, ale kilo mám nahoře ]-( Kromě toho zumba je poslední dobou tak nabitá, že už dvakrát se mi nepovedlo se tam dostat, i když jsem se hlásila dva dny předem :-(
Odpovědět
Ahoj :-) michvon: Nakonce jsem se hecla a šla ;-) nell: Přes léto se hubne líp, je dostupnější zelenina - já jsem přes léto nahradila brambory rajčaty a kila šla pěkně dolů... sarka: Taky mi pomohla flora... člověk to vidí napsané a jak se snaží "nepřešvihnout limit", tak nad tím jídlem víc přemýšlí...
Odpovědět
Ahojka Holčiny, tak koukám po dlouhé době, Ubi:už se Ti to krátí :-D , já mám už nahoře +12kg, ale doufám že v červenci zas začnu pomalu na sobě makat a půjde to zas dolů, aspoň v to Tiše doufám
Odpovědět
Článek se načítá
to nnell: no to je fakt škoda!!! Fakt si myslím, že by mi to pomohlo!!! Ale co se dá dělat... já mám od minulého týdne 1,5 kg dole... hurá hurá.. tak ještě dalších dvacet a budu happy!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem se rozhodla hubnout, už se mi jednou (rok a půl zpět) podařilo sundat 7 kilo za cca 5 týdnů jen tím, že jsem si hlídala KJ a zapisovala na floru:o) Teď chci pokračovat v hubnutí, přidala jsem i sport cca 3 týdně a zatím mám za 5 týdnů dole 4 kila (poměr tuků v % klesá a poměr svalů pomalu stoupá). Já teď zapisuju na fitweb - projekt se zatím rozjíždí, ale oproti floře s emi na něm líbí, že vám podle váhy a věku ukazuje i spotřebu bazálního metabolismu a když si poctivě zapisujete příjmy i výdaje, tak vidíte, jakou máte za den bilanci. A někde jsem četla, že bilance -15 000 KJ znamená půl kila dole:o). navíc si tam můžete přidávat fitparťáky se kterejma jakože hubnete, lze se tam přihlásit i k trenérovi a ptát se ho na různé dotazy (je tam i tolikrát opěvovaný Havlíček). Já tam zatím jedu sama, ale někoho to může motivovat, že ukazuje výsledky ostatním a hecuje se:o)) Jen mám teď dilema s šatama. Svatba v říjnu (2.10.) a pár lidí už mi říkalo, že s šatama nemám čekat třeba do června, července, že žádný pěkný v půjčovných nebudou (už budou zamluvený)... Jenže, co když půjdu na šaty teď, do října dost zhubnu a šaty mi budou velké? Nebo co když v tom červenci už bude všechno pěkné obsazené? A nebo si teď zamluvím šaty, které mi jsou malé s vizí, že do nich zhubnu a ono to třeba nepůjde...? Nevěsty, které jste hubly před svatbou, jak jste to řešily s šatama? Já mám vizi zhubnout tak ještě 10 kilo (aktuálně mám velikost 44).
Odpovědět
Ahoj, nemate nekdo recept jak zhubnout pres ruce? Zhubla jsem uz vsude, jenom ruce mam porad stejne macaty. Zvlast ve srovnani se zbytkem tela se mi to vubec nelibi.
Odpovědět
Profilova fotka
civet: podobný problém se šatama řeším taky, těch deset kilo je i má meta :-) zatím jsem se rozhodla, že si šaty půjdu zkoušet až dám dolu pět kilo a pak se uvidí... na ten fitweb taky kouknu, na floru jsem taky psala a fakt to fungovalo ;-) jinak jsem si už rezervovala zumbu na pondělí a středu, tak už se snad zlepším i s tím pohybem :-)
Odpovědět
Ahojky :-) med: No jo, už to počítáme na dny... :-S U Tebe je v pořádku, že přibíráš, doufám, že se pak pochlubíš :-) Já už se o nějaké závratné hubnutí nesnažím, pokud se podaří, tak budu ráda, ale už jsem celkem spokojená... a hlavně teď jaksi přestává být čas na cokoliv... :-|
Odpovědět
ubi:jojo dám pak vědět termín mám pár dnů po tvojí svatbě, tak jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady je tedy mrtvo :-( jak pokračujetes hubnutím? Já jsem se pořád ještě nedostala ze začarovaaného kruhu, ale už se to pomalu zlepšuje, tak snad do léta těch pět kilo dolů dám :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já mám svatbu v září a už tak dva měsíce se snažím dostat nějaké to kilo dolů, ale zatím se mi to moc nedaří :-(.....potřebovala bych zhubnout aspoň 5....Nevíte o nějakém druhu cvičení, ktrý nejvíc podporuje hubnutí?
Odpovědět
tak ja jsem dala dolu 4 a uz mam zase dve zpatky :-D . je to zacarovanej kruh.
Odpovědět
Profilova fotka
misahe: jakýkoliv aerobní sport (spinning, aerobik, běh, tanec, ...), který tě bude bavit. Ale chce to mít pohyb aspoň 3x - 4x týdně. Pomůže i rychlá chůze. Jak se zatím snažíš, že to nejde?
Odpovědět
Ahoj krásky, nějak nám to tady utichlo... Co nového? U mě se s blížící se svatbou střídá panika s nostalgií. Na hubnutí teď nějak není čas ani myšlenky, ale aspoň nepřibírám... Co vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že jsem tu skoro před měsícem psala, že mám dole 4 kila, tak aktuálně další dvě (takže dohromady 6) a konečně mám v těle víc svalů než tuků:o)) V pondělí jsem byla zkoušet šaty a hodně mě potešilo, že jsem se vešla i do šatů vel. 42 - když ještě zhubnu, budou mi krásně sedět. Takže jsem velmi namotivovaná na další hubnutí:o)
Odpovědět
ahoj, tak jsem nasadila svuj hubnouci program zpatky a uz se to opet hybe. Pocitam ze do svatby pujde celkem 5 kilek dolu. misahe: pokud nejdou kila dolu, tak je neco spatne. Jak rika civet, chce to aerobni sport a spravny jidelnicek. Porad totiz plati rovnice, ze prijem musi byt nizsi nez vydej. Me osobne nejvic pomaha behani a denne si dam 50 polo-sedu-lehu, 40 vypadu a 30 damskych kliku. Ale bez upravy stravy bych nikdy nezhubla. Pozitivni na zdravy strave je, ze se citim moc dobre a nemam nikdy hlad.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konečně na váze nějaký pohyb a to směrem dolů :-) když je hezky, tak jde to hubnutí líp, krom toho jsem teď sama doma, drahý je přes týden pryč,tak aspoň nemám chutě dávat si s ním dobré a kalorické večeře a k nim vínko :-)
Odpovědět
Zdravím holky, jak jste úspěšné s hubnutím? Jak si pomáháte s přemáháním se cvičit, když se vám moc nechce? A jaký výsledek se podařil Ubi? Ubi má nyní vlastně krátce po vstupu do svazku manželského! At se Vám daří a krásné společné žití at Vás čeká! Zdraví Sss.
Odpovědět
Nikdo nehubnete? Nikdo není, kdo by se ke mě přidal? Začínám s formováním těla a shazováním centimetrů. Musím být na sebe přísná, z oblečení přetékám, většinu společenských věcí neobleču a je třeba s tím začít něco dělat, i přítel si mě z legrace dobírá, tak jsem rozhodnutá se sebou něco udělat. Zatím plánuji úpravu jídelníčku a alespon 4 krát týdně doma posilovat, cvičit, velmi jsem spokojená s cvičením online Hanky Kynychové, pro inspiraci: www.hejbejse.tv. Budu se těšit, když se kdokoli přidá.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, tak já hlásím, že jsem ostuda, začínám nanovo ... ubi - ahoj novomanželko, tak jak??? pocity, fotky, no sem se vším!!!!! :-)
Odpovědět
Janiii tak vítej do klubu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?