Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
amet
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 285 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
  • Svatba byla 7. května 2010
    V Botanické zahradě v Praze, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
amet
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 285 příspěvků a 2 alba. Má 1 přítele. Region Praha.
 Tak se taky pripojim se svym hubnutim. Za dva mesice svatba a ja si nepripadam jak nevesta. Mam docela velky stehna a ruce a o zadku ani nemluvim. Cvicim pravidelne doma a k tomu delam bojovy sporty. Mam problem ten, ze kdyz cvicim (neposiluji), tak mi pomerne rychle pribyva svalova hmota, ale zadny tuky neubyvaji. Zkusila jsem ted upravit stravu tak, ze jsem omezila prisun bilkovin ve vetsi mire nez prisun sacharidu. Mam kilo a pul dole, ale nevim jestli je to na tucich nebo na svalech emoticon . Chtela bych oboji. Jedine pozitivum moji postavy je uplne plochy bricho emoticon .
3. bře 2010 ve 13:09  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1199 příspěvků. Region Břeclav.
  • Svatba byla 1. května 2010
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1199 příspěvků. Region Břeclav.
    Region Břeclav
 Ahoj krásky,
tak se zase po delší době hlásím, abych se přiznala, tak nějak nevím, kam spíš... Ale musím se pochlubit - dnes jsem měla promoci a oblékla jsem si šaty, které jsem neměla tři roky na sobě, a byly mi velké emoticon
9. bře 2010 v 18:35  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
 Ahoj všechny.
ubi: moc gratuluju, to musel být skvělý pocit emoticon)
já mám teď poněkud depresi, čekala jsem, že mě ta svatba bude motivovat a že hubnutí půjde (skoro) samo, ale opak je pravdou emoticon jsem nějak rozežraná a nevím jak se toho zbavit emoticon V koutku duše doufám, že bude líp až skončí to ošklivý počasí, ale už se trochu bojím, že spíš naberu zpátky to, co už jsem shodila, než že budu hubnout dál... Byť se váha pořád drží, vím, že můj stravovací režim rozhodně není v pořádku.
9. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 nnell: U mě je to vždycky otázka motivace - hodně mi pomohlo vyvěsit si na plochu počítače vedle sebe jednu "dobře vypadající" nevěstu a jednu krásnou hubeňoučkou...
11. bře 2010 v 11:05  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 ahoj holky!
Ubi, teeeeda, klobouk dolů, to ses musela cítit parádně emoticon A k tomu dostat diplom, super emoticon
Já jsem teď v děsným presu, pořád se celý rodiny drží nemoci, tak mám furt co řešit emoticon O víkendu jedu s holkama z aerobiku na lyže, tak si doufám vyčistím hlavu.
Jinak jedu už zase ve starým režimu, cvičení 3x týdně, strašně mi to chybělo. kondice se trochu zhoršila, ale žádná trága, snad to brzo doženu. ale žeru a žeru, nemůžu si pomoct emoticon zaplaťpámbu díky tomu pohybu nekynu.
nnell, neboj, přes léto to půjde dobře! já měla svatbu taky v říjnu, v létě jsem se kousla a začala hubnout, nezhubla jsem teda moc na kila, jen tři čtyři, ale vyměnila jsem sádlíčko za svaly, takže na postavě je to hooodně znát, a držím se už skoro půl roku, i s váhou +- o kilo, i s režimem cvičení. tak držím pěsti, ať ti to jde líp emoticon
11. bře 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 Ahoj krásky,
nemohly byste mě některá poslat cvičit? Já se ne a ne dokopat...
15. bře 2010 v 16:11  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 Ubi, a chceš obyčejně nebo doporučeně? emoticon emoticon emoticon Já tě teda posílám spěšně doporučeně emoticon
16. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sarka24
Registrovala se 6. února 2010 na beremese.cz. Přidala 561 příspěvků. Má 3 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
sarka24
Registrovala se 6. února 2010 na beremese.cz. Přidala 561 příspěvků. Má 3 přátele.
 Ahoj děvčata, mě k motivaci pomohly stránky www.flora.cz, je tam e-kalkulačka a vypočítá vám to podle zadaných parametrů, koli kkalorií, sacharidů a bílkovin máte denně spořádat. Já jsem si psala asi 2 měsíce každý den snídani, svačinu, oběd, svačinu, večeři a druhou večeři a tím, že jsem věděla, co si ještě ten den můžu dovolit, abych nepřešvihla některé hodnoty, tak mi to prostě nedovolilo se precpat něčeho nezdravýhoemoticon Cvičení je samozřejmě taky důležitý, většinou je lepší začít se cvičením a když se dostaví malinké výsledky a vy chcete dokázat něco víc, tak vás to donutí se podívat na jídelníček a upravit ho a pak už to jde opravdu samo!
Držím palce emoticon
16. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kakinka.b
Registrovala se 18. února 2010 na beremese.cz. Přidala 2 příspěvky.
  • Svatba byla 2. října 2010
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
kakinka.b
    Region Kroměříž
 Hojky holky!!! jsem momentálně z Brna - Bohunic, je mi 25, svatba 2. října tohodle roku a hledám někoho s kým by se případně dalo cvičit a pokusit se zhubnout ty lehce nabitá kilečka (asi 20 emoticon ), faldíčky, přebytečný ohyby.... Už mě nebaví dívat se na ty pohledy ve svatebních salonech s výrazem, no tak na takovou příšeru tu opravdu nic nemáme... emoticon táákžeee... už se nám to jarní.... nenašel by se někdo, kdo by byl pro každou hovadinu, měl neutrální až kladný vztah ke sportu, a měl trošku soutěživého ducha - aby nám to šlo líp.... Já ráda běhám, bruslím na kolečkách, plavu, chodím na aerobik, popřípadě se nebráním nějaké nové sportovní aktivitě.. momentálně chci zkusit zumbu.... emoticon Páá Kamila
16. bře 2010 ve 21:16  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 kakinka: já jsem z Prahy, takže bohužel emoticon Ale vdáváme se stejný měsíc, tak se můžeme podporovat aspoň na dálku emoticon
Jinak jsem se už trochu uklidnila a po příšerném minulém týdnu se trochu vzpamatovala, ale kilo mám nahoře emoticon
Kromě toho zumba je poslední dobou tak nabitá, že už dvakrát se mi nepovedlo se tam dostat, i když jsem se hlásila dva dny předem emoticon
17. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 Ahoj emoticon
michvon: Nakonce jsem se hecla a šla emoticon
nell: Přes léto se hubne líp, je dostupnější zelenina - já jsem přes léto nahradila brambory rajčaty a kila šla pěkně dolů...
sarka: Taky mi pomohla flora... člověk to vidí napsané a jak se snaží "nepřešvihnout limit", tak nad tím jídlem víc přemýšlí...
18. bře 2010 v 06:21  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
Registrovala se 2. června 2009 na beremese.cz. Přidala 723 příspěvků a 1 inzerát. Má 16 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 2. května 2009
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
Registrovala se 2. června 2009 na beremese.cz. Přidala 723 příspěvků a 1 inzerát. Má 16 přátel. Region Karviná.
    Region Karviná
 Ahojka Holčiny,
tak koukám po dlouhé době,
Ubi:už se Ti to krátí emoticon , já mám už nahoře +12kg, ale doufám že v červenci zas začnu pomalu na sobě makat a půjde to zas dolů, aspoň v to Tiše doufám
18. bře 2010 v 07:37  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kakinka.b
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
kakinka.b
    Region Kroměříž
 to nnell: no to je fakt škoda!!! Fakt si myslím, že by mi to pomohlo!!! Ale co se dá dělat... já mám od minulého týdne 1,5 kg dole... hurá hurá.. tak ještě dalších dvacet a budu happy!!! emoticon
19. bře 2010 ve 12:23  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
Registrovala se 2. října 2009 na beremese.cz. Přidala 3939 příspěvků a 2 alba. Má 34 přátel.
 Taky jsem se rozhodla hubnout, už se mi jednou (rok a půl zpět) podařilo sundat 7 kilo za cca 5 týdnů jen tím, že jsem si hlídala KJ a zapisovala na floru:o) Teď chci pokračovat v hubnutí, přidala jsem i sport cca 3 týdně a zatím mám za 5 týdnů dole 4 kila (poměr tuků v % klesá a poměr svalů pomalu stoupá). Já teď zapisuju na fitweb - projekt se zatím rozjíždí, ale oproti floře s emi na něm líbí, že vám podle váhy a věku ukazuje i spotřebu bazálního metabolismu a když si poctivě zapisujete příjmy i výdaje, tak vidíte, jakou máte za den bilanci. A někde jsem četla, že bilance -15 000 KJ znamená půl kila dole:o). navíc si tam můžete přidávat fitparťáky se kterejma jakože hubnete, lze se tam přihlásit i k trenérovi a ptát se ho na různé dotazy (je tam i tolikrát opěvovaný Havlíček). Já tam zatím jedu sama, ale někoho to může motivovat, že ukazuje výsledky ostatním a hecuje se:o))

Jen mám teď dilema s šatama. Svatba v říjnu (2.10.) a pár lidí už mi říkalo, že s šatama nemám čekat třeba do června, července, že žádný pěkný v půjčovných nebudou (už budou zamluvený)... Jenže, co když půjdu na šaty teď, do října dost zhubnu a šaty mi budou velké? Nebo co když v tom červenci už bude všechno pěkné obsazené? A nebo si teď zamluvím šaty, které mi jsou malé s vizí, že do nich zhubnu a ono to třeba nepůjde...? Nevěsty, které jste hubly před svatbou, jak jste to řešily s šatama? Já mám vizi zhubnout tak ještě 10 kilo (aktuálně mám velikost 44).
19. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amet
fotoportrét
fotoportrét
amet
 Ahoj, nemate nekdo recept jak zhubnout pres ruce? Zhubla jsem uz vsude, jenom ruce mam porad stejne macaty. Zvlast ve srovnani se zbytkem tela se mi to vubec nelibi.
21. bře 2010 ve 20:32  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 civet: podobný problém se šatama řeším taky, těch deset kilo je i má meta emoticon zatím jsem se rozhodla, že si šaty půjdu zkoušet až dám dolu pět kilo a pak se uvidí...
na ten fitweb taky kouknu, na floru jsem taky psala a fakt to fungovalo emoticon
jinak jsem si už rezervovala zumbu na pondělí a středu, tak už se snad zlepším i s tím pohybem emoticon
21. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 Ahojky emoticon
med: No jo, už to počítáme na dny... emoticon U Tebe je v pořádku, že přibíráš, doufám, že se pak pochlubíš emoticon
Já už se o nějaké závratné hubnutí nesnažím, pokud se podaří, tak budu ráda, ale už jsem celkem spokojená... a hlavně teď jaksi přestává být čas na cokoliv... emoticon
23. bře 2010 ve 22:03  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
    Region Karviná
 ubi:jojo dám pak vědět termín mám pár dnů po tvojí svatbě, tak jsem zvědavá emoticon
24. bře 2010 v 17:03  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 Ahoj holky,
tady je tedy mrtvo emoticon jak pokračujetes hubnutím? Já jsem se pořád ještě nedostala ze začarovaaného kruhu, ale už se to pomalu zlepšuje, tak snad do léta těch pět kilo dolů dám emoticon
9. dub 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
misahe
Registrovala se 30. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 3 alba.
  • Svatba byla 11. září 2010
    Vrtbovská zahrada v Praze, Česká republika
fotoportrét
fotoportrét
misahe
Registrovala se 30. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků a 3 alba.
  • Svatba byla 11. září 2010
    Vrtbovská zahrada v Praze, Česká republika
 Ahoj holky, já mám svatbu v září a už tak dva měsíce se snažím dostat nějaké to kilo dolů, ale zatím se mi to moc nedaří emoticon.....potřebovala bych zhubnout aspoň 5....Nevíte o nějakém druhu cvičení, ktrý nejvíc podporuje hubnutí?
14. dub 2010 v 11:31  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amet
fotoportrét
fotoportrét
amet
 tak ja jsem dala dolu 4 a uz mam zase dve zpatky emoticon . je to zacarovanej kruh.
14. dub 2010 ve 13:16  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 misahe: jakýkoliv aerobní sport (spinning, aerobik, běh, tanec, ...), který tě bude bavit. Ale chce to mít pohyb aspoň 3x - 4x týdně. Pomůže i rychlá chůze. Jak se zatím snažíš, že to nejde?
14. dub 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 Ahoj krásky, nějak nám to tady utichlo... Co nového? U mě se s blížící se svatbou střídá panika s nostalgií. Na hubnutí teď nějak není čas ani myšlenky, ale aspoň nepřibírám... Co vy?
16. dub 2010 v 09:26  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
fotoportrét
fotoportrét
civet
55
 Koukám, že jsem tu skoro před měsícem psala, že mám dole 4 kila, tak aktuálně další dvě (takže dohromady 6) a konečně mám v těle víc svalů než tuků:o))

V pondělí jsem byla zkoušet šaty a hodně mě potešilo, že jsem se vešla i do šatů vel. 42 - když ještě zhubnu, budou mi krásně sedět. Takže jsem velmi namotivovaná na další hubnutí:o)
16. dub 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
amet
fotoportrét
fotoportrét
amet
 ahoj, tak jsem nasadila svuj hubnouci program zpatky a uz se to opet hybe. Pocitam ze do svatby pujde celkem 5 kilek dolu.

misahe: pokud nejdou kila dolu, tak je neco spatne. Jak rika civet, chce to aerobni sport a spravny jidelnicek. Porad totiz plati rovnice, ze prijem musi byt nizsi nez vydej. Me osobne nejvic pomaha behani a denne si dam 50 polo-sedu-lehu, 40 vypadu a 30 damskych kliku. Ale bez upravy stravy bych nikdy nezhubla. Pozitivni na zdravy strave je, ze se citim moc dobre a nemam nikdy hlad.
16. dub 2010 v 15:59  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 Ahoj holky,
tak konečně na váze nějaký pohyb a to směrem dolů emoticon když je hezky, tak jde to hubnutí líp, krom toho jsem teď sama doma, drahý je přes týden pryč,tak aspoň nemám chutě dávat si s ním dobré a kalorické večeře a k nim vínko emoticon
19. dub 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sssiminka (32 r.)
Registrovala se 2. dubna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 10 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sssiminka (32 r.)
Registrovala se 2. dubna 2010 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 10 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím holky,
jak jste úspěšné s hubnutím? Jak si pomáháte s přemáháním se cvičit, když se vám moc nechce? A jaký výsledek se podařil Ubi? Ubi má nyní vlastně krátce po vstupu do svazku manželského! At se Vám daří a krásné společné žití at Vás čeká!
Zdraví Sss.
3. kvě 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sssiminka (32 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sssiminka (32 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Nikdo nehubnete? Nikdo není, kdo by se ke mě přidal? Začínám s formováním těla a shazováním centimetrů. Musím být na sebe přísná, z oblečení přetékám, většinu společenských věcí neobleču a je třeba s tím začít něco dělat, i přítel si mě z legrace dobírá, tak jsem rozhodnutá se sebou něco udělat. Zatím plánuji úpravu jídelníčku a alespon 4 krát týdně doma posilovat, cvičit, velmi jsem spokojená s cvičením online Hanky Kynychové, pro inspiraci: www.hejbejse.tv. Budu se těšit, když se kdokoli přidá.
4. kvě 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
  • Svatba byla 24. července 2009
    Na Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
  • Svatba byla 24. července 2009
    Na Valdštejně, Region Turnov
 ahoj děvčata, tak já hlásím, že jsem ostuda, začínám nanovo ...
ubi - ahoj novomanželko, tak jak??? pocity, fotky, no sem se vším!!!!! emoticon
4. kvě 2010 ve 20:01  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sssiminka (32 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sssiminka (32 r.)
  • Neví, kdy bude svatba
 Janiii tak vítej do klubu emoticon
4. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš