Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
No aspoň někdo ze staré gardy ;-) Ale jo, zatím si volnější režim docela užívám, ale za chvilku mi to skončí, zbavila jsem se sice jedné školy, ale té míň náročné :-) A jakmile se rozjede semestr, tak bude zase frmol ;-) Ale momentálně si to užívám, dnes se chystám na squash, ve čtvrtek jedeme na víkend lyžovat :-D Takže zase pohyb :-D :-D :-D No a rozjíždějí se přípravy na svatbu, už to máme za pár ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, on tu už ale neni nikdo ani z nový gardy :-D V posilovně to samý, půlka února, zase to tam zeje prázdnotou, fakt vtipný. Novoroční předsevzetí holt už asi odpadly :-p Já se teď tešim do tý nemocnice, beru to jako dovolenou. Jen doufám, že tam budu moct koukat na TV na olympiádu, jinak bych fakt byla smutná ;-) Lyže záááávidím, já se chystám s holkama z aerobiku v březnu, snad vydrží sníh. Já teda nesjezduju, neumím, ale ráda bych se naučila. Zato běžky, ty mě baví strašně moc. Semestr už je za chvíli, co? Ségra teď taky drtí, taky dělá dvě školy. Ale vdávat se zatím nebude. Už máš šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, občas nakouknu, nic nestíhám. z práce jezdím docela pozdě, do fitka i na squash se chystám už zatraceně dlouho - jenže jezdím tak vyšťavená, že bych to asi nezvládala :-( měla jsem teď docela střevní roblémy, tak to byl takový pěkný začátek dietky :D ale i tak mám +3kg od svatby, tak s nimi chci něco udělat, abych byla na jaře zase pěkná holka :-D
Odpovědět
mich: nějak nás ubylo, no :-) Já právě lyžuji celkem solidně, navíc mi ségra slíbila půjčit její (lepší) lyže, tak snad nám vyjde počasí... Šaty mám tak na 90%, ale přesvědčená o nich zatím nějak nejsem ]-( Příští týden půjdeme udělat definitivní rozhodnutí... Na stavárně už semestr začal, jedeme v plném proudu... jani: Ahoj, aspoň že se občas zastavíš... Já bych řekla, že jakmile začne jaro a hlavně jak bude svítit sluníčko, tak budeme mít všichni víc energie na všechno. Zima je na hubnutí vůbec na pytel. Já jsem se v rámci předvelikonočního půstu zřekla všech sladkostí a tvrdého alkoholu, vůbec se budu snažit omezit jakékoliv mlsání, tak doufám, že mi to pomůže i k hubnutí. Našla jsem v počítači fotku z roku 2003, tehdy jsem měla cca 56 kg (teď mám 62), tak jsem si ji dala na plochu, abych pořád viděla, jak hezká jsem hubená :-D Aneb motivace na prvním místě :-D :-D :-D
Odpovědět
Ahojka Holčiny, taky jsme musela na Vás kouknout po dlouhé době, no jestli u mě bude vše ok, tak se k Vám přidám tak kolem června, jinak já hlásím +10kg :-D
Odpovědět
Hurá do posilovny!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, hlásím, že žiju, i když sotva... :-( Operace mi dala pěkně zabrat, sice mě pustili už druhej den, ale rekonvalescence těžká, bolí to jako blázen 8-( Už se nemůžu dočkat, až mi bude líp, teď nejsem schopná pohybu, natož sportu. Achjo. Naštěstí jsem i s dětma u našich, takže nemusim nic dělat, jen relaxuju a snažím se uzdravit.
Odpovědět
Ahoj, můžu hubnout. Taky společně :-). Mám teď 9 kilo dole :-) a chci dál. Pomůžete mi ? :-)
Odpovědět
Ahoj :-) mich: hlavně že to dobře dopadlo! Tak se hezky uzdravuj :-) luca: vítej, jasně :-) 9 kg, to je paráda, jak se Ti to podařilo? A kolik chceš ještě shodit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem se tu taky po dlouhé době zase objevila. Teď jsem moc tomu hubnutí nedávala, přes zkouškové to většinou nezvládám, ale jsem odhodlaná zase s tou váhou začít něco dělat ;-) Naštěstí jsem nic nepřibrala tak aspoň z toho nemám depresi :-)
Odpovědět
No doufám, že se nás tu sejde víc, protože zatím je to bída... a já společnou motivaci potřebuju ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky bych potřebovala dát něco dolů. Hubnu měsíc, mám dole 2 kg a chtěla bych ještě aspoň 3, ráda do toho půjdu s vámi. První 3 týdny jsem každý den sportovala, poslední týden jsem úplně lajdačila a hubnutí se zastavilo :-( Musím zase zabrat :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, taky bych se k vam rada pridala. Od pondeli dodrzuju jidelnicek k sacharidovym vlnam. Uz jsem ho jednou zkousela na podzim a sundala jsem skoro 5kg. Ted bych se chtela definifivne zbavit briska, takze se snazim pravidelne sportovat a cvicit, ikdyz je to sakra tezke. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já cvičím jen dvakrát týdně, taky bych měla přidat, ale víc hubnu hlídáním si KJ, jen doufám, že nehubnu spíš svaly :-| Jinak po půl roce mi váha už nešla dolů tak jako na začátku, nemáte tip, jak to hubnutí zase nastartovat? A taky bych ocenila nejaké nové nápady, co vařit, abych se mohla trochu inspirovat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Me se na nastartovani metabolismu osvedcili ty sacharidove vlny- vydzela jsem 3tydny, ikdyz jsem uz pak jidelnicek nedodrzovala (ale porad jsem jedla relativne zdrave, omezila jsem sladkosti a smazene) tak jsem pomalu snizovala vahu dal...
Odpovědět
Profilova fotka
great.girl: mohla bys mi prosím poslat nějaký odkaz na ty sacharidový vlny? v čem to spočívá? Nikdy jsem o tom ještě neslyšela :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: ja na ne prisla nahodou ;-) kamaradka mi poslala jidelnicek co mela od jine kamaradky... moc se mi tomu nechtelo verit (prisel mi drasticky) tak jsem zapatrala na googlu a nasla tento clanek podle ktereho jsem si jidelnicek upravila: http://kulturistika.ronnie.cz/c-24-sa... http://kulturistika.ronnie.cz/c-86-sa... zkusila jsem a fungovalo to, ikdyz ze zacatku to bylo tezke vydzet (byla jsem zvykla na mls ke kave, bramburky k televizi..)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to, ale není vhodné pokud máš nějaké specifické problémy nebo nemoci... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
great.girl: taky bych chtěla shodit hlavně na břicho, než jsem to začala flákat, cvičila jsem na něj denně 10-15 minut, snad se k tomu zase dokopu. Ohledně speciálního jídelníčku, radši bych spíše jedla méně a hlídala si kJ, protože nejsem ten správný typ na to každý den vybírat určité jídlo, vyvařovat si a počítat sacharidy. Zkusím nastartovat to cvičení.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem na to koukala a je to tedy síla. klobouk dolů, že jsi to zvládla, já bych to asi nedala. Přece jenom kJ si nějak ohlídám, ale nezvládla bych to bez té zeleniny a potřebuju trochu pestřejší stravu :-) krom toho drahému bych musela vařit něco jiného a to bych se neudržela už vůbec :-) na saláty, ryby a kuře si už chudák pomalu zvykl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Od pondeli do stredy masakr, ale pak uz se to da ;-) Jinak zeleninu muzes k obedu i veceri kazdy den...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, když jsem loni zacala nejak hubnout, docela mi pomohly stranky STOBu a ted mi prislo docela dobry to, co zverejnovali na idnesu/zdravi/hubnuti - jsou tam recepty na cely den i se svacinama na 4 tydny a muzu rict, ze co jsme vyzkouseli bylo moc dobre i priteli to chutnalo (i kdyz mrmlal, ze je toho malo, tak jsem mu to nejak trochu zvetsila :-) ) A musim rict, ze to nejde rychle, jde to pomalu, ale nejak jde. Jinak mam problem s tim se donutit jit cvicit. Nasla jsem i fajn centrum, ale sama... je to takovy divny (i kdyz strach z toho, ze se vsichni ostatni koukaji jen na me a jsou namakani a hubeni uz me presel - ale byl to boj :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já právě vyrážím cvičit :-) great.girl: s tou zeleninou jsem to asi špatně pochopila, někde v tom článku psal, že to může být jenom jeden malý kousek. a já se popravdě zeleninou dojídám, když jsem omezila klasický přilohy :-) wosk: Ty články z MF Dnes někde mám ale ještě jsem podle nich nic nevařila, tak je zkusím někde najit ;-) A k těm dobrým stránkám ohledně hubnutí bych přidala ještě flora-cz tam mi to ty kJ spočítá samo... a je tam i přehled kolik jsi snědla bílkovin, tuků a sacharidů.
Odpovědět
Profilova fotka
nnell: tak to zkus, to je snad poprve, co jsem neimprovizovala a zkusila uvarit neco presne podle receptu a bylo to dobry... nejoblibenejsi a nejrychlejsi (nevaruila jsem vse, nestiham) mi prisly brambory+kureci+zelenina+houby, vse zabalis do alobalu, das pect a je k tomu jogurtovy dresing - fakt nam tomoc chutna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: Tak to určitě zkusím, to by mohlo chutnat i drahému ;-) A jak jinak pokračujete v hubnutí, já se celý vákend jakž takž držela, ale v neděli večer jsem to trochu přehnala s vínem |-|
Odpovědět
Ahojky, tak u mě víkend celkem hrůza, doma škvarky, špek, to dostává dieta zabrat :-S Jediný, co se mně daří držet, je půst od sladkého... A den D se blíží, sakra...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Ty už to máš za pár ;-) Kolik chceš do svatby ještě zhubnout? Já právě doufám, že svatba pro mě bude dobrá motivace, taky mám dost často chuť hřešit, a ne vždy odolám :-|
Odpovědět
nell: Tak dvě až tři kilča, ale když to nedám, svět se nezboří, už nevypadám tak nemožně, jak před rokem... Hlavně nechci, aby se na mě všechno třepalo, takže posilovačka...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak jsme čuchly k jaru, už aby to bylo tady, nemůžu se dočkat kola a výletů, z tý zimy už mi hrabe :-N Aspoň že sníh z města zmizel. Už jsem víceméně ok, takže ve středu jdu opět cvičit, samozřejmě to nemůžu napálit rovnou naplno, ale jsem ráda, že vůbec někam jdu. Jsem zvědavá, co se mnou ten 14denní absolutní výpadek pohybu udělal, přece jen jsem v podstatě jen ležela... No snad tam neexnu :-D Ubi, už to máš fakt za pár... Začínáš být nervózní? A co ty šatky, už je to definitivní? Na špek bys mě teda nenalákala, to já nejím, ale to sladký, to je moje slabost, achjo. Denně aspoň kousek, ale spíš kus |-| :-N :-D Kamarádka teď taky plánuje svatbu, já budu svědčit, takže jsem zase trochu v tom ;-)
Odpovědět
mich: čtrnáctidenní výpadek není tak hrozný, otáza je, jak jsi na tom zdravotně... Nervózní jsem přiměřeně, občas mě přepadne záchvat, což je dobře, protože mě to vždycky donutí s něčím pohnout... Šatky už jsou definitivní, a klidně můžu ještě hubnout, protože mi objednají o číslo menší, než jsem původně zkoušela (ty by se musely hodně zabírat). Já teda špek i sladké můžu, tak jsem ráda, že jsem vyloučila aspoň jedno. A konečně jsem se pořádně opřela do pohybu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?