Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
ubi
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1199 příspěvků. Region Břeclav.
  • Svatba byla 1. května 2010
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1199 příspěvků. Region Břeclav.
    Region Břeclav
 No aspoň někdo ze staré gardy emoticon Ale jo, zatím si volnější režim docela užívám, ale za chvilku mi to skončí, zbavila jsem se sice jedné školy, ale té míň náročné emoticon A jakmile se rozjede semestr, tak bude zase frmol emoticon Ale momentálně si to užívám, dnes se chystám na squash, ve čtvrtek jedeme na víkend lyžovat emoticon Takže zase pohyb emoticon emoticon emoticon No a rozjíždějí se přípravy na svatbu, už to máme za pár emoticon
15. únor 2010 v 19:35  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 ubi, on tu už ale neni nikdo ani z nový gardy emoticon V posilovně to samý, půlka února, zase to tam zeje prázdnotou, fakt vtipný. Novoroční předsevzetí holt už asi odpadly emoticon
Já se teď tešim do tý nemocnice, beru to jako dovolenou. Jen doufám, že tam budu moct koukat na TV na olympiádu, jinak bych fakt byla smutná emoticon
Lyže záááávidím, já se chystám s holkama z aerobiku v březnu, snad vydrží sníh. Já teda nesjezduju, neumím, ale ráda bych se naučila. Zato běžky, ty mě baví strašně moc.
Semestr už je za chvíli, co? Ségra teď taky drtí, taky dělá dvě školy. Ale vdávat se zatím nebude. Už máš šaty?
17. únor 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
  • Svatba byla 24. července 2009
    Na Valdštejně, Region Turnov
fotoportrét
fotoportrét
janiii
1
Registrovala se 17. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1062 příspěvků a 2 alba. Region Benešov.
  • Svatba byla 24. července 2009
    Na Valdštejně, Region Turnov
 ahoj holky,
občas nakouknu, nic nestíhám. z práce jezdím docela pozdě, do fitka i na squash se chystám už zatraceně dlouho - jenže jezdím tak vyšťavená, že bych to asi nezvládala emoticon měla jsem teď docela střevní roblémy, tak to byl takový pěkný začátek dietky :D ale i tak mám +3kg od svatby, tak s nimi chci něco udělat, abych byla na jaře zase pěkná holka emoticon
17. únor 2010 v 18:11  •  Svatba byla v červenci 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 mich: nějak nás ubylo, no emoticon Já právě lyžuji celkem solidně, navíc mi ségra slíbila půjčit její (lepší) lyže, tak snad nám vyjde počasí... Šaty mám tak na 90%, ale přesvědčená o nich zatím nějak nejsem emoticon Příští týden půjdeme udělat definitivní rozhodnutí... Na stavárně už semestr začal, jedeme v plném proudu...
jani: Ahoj, aspoň že se občas zastavíš... Já bych řekla, že jakmile začne jaro a hlavně jak bude svítit sluníčko, tak budeme mít všichni víc energie na všechno. Zima je na hubnutí vůbec na pytel.
Já jsem se v rámci předvelikonočního půstu zřekla všech sladkostí a tvrdého alkoholu, vůbec se budu snažit omezit jakékoliv mlsání, tak doufám, že mi to pomůže i k hubnutí. Našla jsem v počítači fotku z roku 2003, tehdy jsem měla cca 56 kg (teď mám 62), tak jsem si ji dala na plochu, abych pořád viděla, jak hezká jsem hubená emoticon Aneb motivace na prvním místě emoticon emoticon emoticon
17. únor 2010 v 19:27  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
Registrovala se 2. června 2009 na beremese.cz. Přidala 723 příspěvků a 1 inzerát. Má 16 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 2. května 2009
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
medan29 (36 r.)
Registrovala se 2. června 2009 na beremese.cz. Přidala 723 příspěvků a 1 inzerát. Má 16 přátel. Region Karviná.
  • Svatba byla 2. května 2009
    Region Karviná
 Ahojka Holčiny, taky jsme musela na Vás kouknout po dlouhé době, no jestli u mě bude vše ok, tak se k Vám přidám tak kolem června, jinak já hlásím +10kg emoticon
20. únor 2010 v 09:44  •  Svatba byla v květnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 Hurá do posilovny!
23. únor 2010 v 16:54  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 Ahoj, hlásím, že žiju, i když sotva... emoticon Operace mi dala pěkně zabrat, sice mě pustili už druhej den, ale rekonvalescence těžká, bolí to jako blázen emoticon Už se nemůžu dočkat, až mi bude líp, teď nejsem schopná pohybu, natož sportu. Achjo. Naštěstí jsem i s dětma u našich, takže nemusim nic dělat, jen relaxuju a snažím se uzdravit.
24. únor 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
luca28
Registrovala se 11. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků.
  • Svatba byla 30. dubna 2010
    Region Český Krumlov
fotoportrét
fotoportrét
luca28
Registrovala se 11. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 25 příspěvků.
  • Svatba byla 30. dubna 2010
    Region Český Krumlov
 Ahoj, můžu hubnout. Taky společně emoticon. Mám teď 9 kilo dole emoticon a chci dál. Pomůžete mi ? emoticon
24. únor 2010 ve 12:55  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 Ahoj emoticon
mich: hlavně že to dobře dopadlo! Tak se hezky uzdravuj emoticon
luca: vítej, jasně emoticon 9 kg, to je paráda, jak se Ti to podařilo? A kolik chceš ještě shodit?
24. únor 2010 ve 21:40  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
Registrovala se 2. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 412 příspěvků. Má 18 přátel. Region Praha.
 Ahoj,
tak jsem se tu taky po dlouhé době zase objevila. Teď jsem moc tomu hubnutí nedávala, přes zkouškové to většinou nezvládám, ale jsem odhodlaná zase s tou váhou začít něco dělat emoticon
Naštěstí jsem nic nepřibrala tak aspoň z toho nemám depresi emoticon
25. únor 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 No doufám, že se nás tu sejde víc, protože zatím je to bída... a já společnou motivaci potřebuju emoticon
25. únor 2010 ve 14:22  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hamika
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků. Má 2 přátele. Region Kroměříž.
  • Svatba byla 8. května 2010
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
hamika
Registrovala se 21. ledna 2009 na beremese.cz. Přidala 73 příspěvků. Má 2 přátele. Region Kroměříž.
    Region Kroměříž
 Ahoj holky, taky bych potřebovala dát něco dolů. Hubnu měsíc, mám dole 2 kg a chtěla bych ještě aspoň 3, ráda do toho půjdu s vámi. První 3 týdny jsem každý den sportovala, poslední týden jsem úplně lajdačila a hubnutí se zastavilo emoticon Musím zase zabrat emoticon
25. únor 2010 ve 14:31  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
3
Registrovala se 21. února 2009 na beremese.cz. Přidala 244 příspěvků a 3 alba. Má 18 přátel. Region Hodonín.
  • Svatba byla 25. září 2010
    Hodoníně, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
3
Registrovala se 21. února 2009 na beremese.cz. Přidala 244 příspěvků a 3 alba. Má 18 přátel. Region Hodonín.
    Hodoníně, Region Hodonín
 Ahoj holky, taky bych se k vam rada pridala. Od pondeli dodrzuju jidelnicek k sacharidovym vlnam. Uz jsem ho jednou zkousela na podzim a sundala jsem skoro 5kg. Ted bych se chtela definifivne zbavit briska, takze se snazim pravidelne sportovat a cvicit, ikdyz je to sakra tezke. emoticon
25. únor 2010 ve 14:47  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 Já cvičím jen dvakrát týdně, taky bych měla přidat, ale víc hubnu hlídáním si KJ, jen doufám, že nehubnu spíš svaly emoticon Jinak po půl roce mi váha už nešla dolů tak jako na začátku, nemáte tip, jak to hubnutí zase nastartovat?

A taky bych ocenila nejaké nové nápady, co vařit, abych se mohla trochu inspirovat emoticon
25. únor 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
3
    Hodoníně, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
3
    Hodoníně, Region Hodonín
 Me se na nastartovani metabolismu osvedcili ty sacharidove vlny- vydzela jsem 3tydny, ikdyz jsem uz pak jidelnicek nedodrzovala (ale porad jsem jedla relativne zdrave, omezila jsem sladkosti a smazene) tak jsem pomalu snizovala vahu dal...
25. únor 2010 v 15:03  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 great.girl: mohla bys mi prosím poslat nějaký odkaz na ty sacharidový vlny? v čem to spočívá? Nikdy jsem o tom ještě neslyšela emoticon
25. únor 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
3
    Hodoníně, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
3
    Hodoníně, Region Hodonín
 nnell: ja na ne prisla nahodou emoticon kamaradka mi poslala jidelnicek co mela od jine kamaradky... moc se mi tomu nechtelo verit (prisel mi drasticky) tak jsem zapatrala na googlu a nasla tento clanek podle ktereho jsem si jidelnicek upravila:
http://kulturistika.ronnie.cz/c-24-sacharidove-vlny.html
http://kulturistika.ronnie.cz/c-86-sach.-vlny-pro-holky.html
zkusila jsem a fungovalo to, ikdyz ze zacatku to bylo tezke vydzet (byla jsem zvykla na mls ke kave, bramburky k televizi..)
25. únor 2010 v 15:25  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
3
    Hodoníně, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
3
    Hodoníně, Region Hodonín
 Určitě to, ale není vhodné pokud máš nějaké specifické problémy nebo nemoci... emoticon
25. únor 2010 v 15:29  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hamika
    Region Kroměříž
fotoportrét
fotoportrét
hamika
    Region Kroměříž
 great.girl: taky bych chtěla shodit hlavně na břicho, než jsem to začala flákat, cvičila jsem na něj denně 10-15 minut, snad se k tomu zase dokopu. Ohledně speciálního jídelníčku, radši bych spíše jedla méně a hlídala si kJ, protože nejsem ten správný typ na to každý den vybírat určité jídlo, vyvařovat si a počítat sacharidy. Zkusím nastartovat to cvičení.
25. únor 2010 v 15:35  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 Tak jsem na to koukala a je to tedy síla. klobouk dolů, že jsi to zvládla, já bych to asi nedala. Přece jenom kJ si nějak ohlídám, ale nezvládla bych to bez té zeleniny a potřebuju trochu pestřejší stravu emoticon krom toho drahému bych musela vařit něco jiného a to bych se neudržela už vůbec emoticon na saláty, ryby a kuře si už chudák pomalu zvykl emoticon
25. únor 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
3
    Hodoníně, Region Hodonín
fotoportrét
fotoportrét
great.girl
3
    Hodoníně, Region Hodonín
 Od pondeli do stredy masakr, ale pak uz se to da emoticon Jinak zeleninu muzes k obedu i veceri kazdy den...
25. únor 2010 v 15:51  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wosk
3
Registrovala se 15. července 2009 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků a 4 alba. Má 21 přátel. Region Mělník.
fotoportrét
fotoportrét
wosk
3
Registrovala se 15. července 2009 na beremese.cz. Přidala 94 příspěvků a 4 alba. Má 21 přátel. Region Mělník.
 Ahoj holky,
když jsem loni zacala nejak hubnout, docela mi pomohly stranky STOBu a ted mi prislo docela dobry to, co zverejnovali na idnesu/zdravi/hubnuti - jsou tam recepty na cely den i se svacinama na 4 tydny a muzu rict, ze co jsme vyzkouseli bylo moc dobre i priteli to chutnalo (i kdyz mrmlal, ze je toho malo, tak jsem mu to nejak trochu zvetsila emoticon ) A musim rict, ze to nejde rychle, jde to pomalu, ale nejak jde.
Jinak mam problem s tim se donutit jit cvicit. Nasla jsem i fajn centrum, ale sama... je to takovy divny (i kdyz strach z toho, ze se vsichni ostatni koukaji jen na me a jsou namakani a hubeni uz me presel - ale byl to boj emoticon )
25. únor 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 Tak já právě vyrážím cvičit emoticon
great.girl: s tou zeleninou jsem to asi špatně pochopila, někde v tom článku psal, že to může být jenom jeden malý kousek. a já se popravdě zeleninou dojídám, když jsem omezila klasický přilohy emoticon
wosk: Ty články z MF Dnes někde mám ale ještě jsem podle nich nic nevařila, tak je zkusím někde najit emoticon
A k těm dobrým stránkám ohledně hubnutí bych přidala ještě flora-cz tam mi to ty kJ spočítá samo... a je tam i přehled kolik jsi snědla bílkovin, tuků a sacharidů.
25. únor 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
wosk
3
fotoportrét
fotoportrét
wosk
3
 nnell: tak to zkus, to je snad poprve, co jsem neimprovizovala a zkusila uvarit neco presne podle receptu a bylo to dobry... nejoblibenejsi a nejrychlejsi (nevaruila jsem vse, nestiham) mi prisly brambory+kureci+zelenina+houby, vse zabalis do alobalu, das pect a je k tomu jogurtovy dresing - fakt nam tomoc chutna emoticon
25. únor 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 wosk: Tak to určitě zkusím, to by mohlo chutnat i drahému emoticon

A jak jinak pokračujete v hubnutí, já se celý vákend jakž takž držela, ale v neděli večer jsem to trochu přehnala s vínem emoticon
1. bře 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 Ahojky, tak u mě víkend celkem hrůza, doma škvarky, špek, to dostává dieta zabrat emoticon Jediný, co se mně daří držet, je půst od sladkého... A den D se blíží, sakra...
1. bře 2010 v 10:02  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
fotoportrét
fotoportrét
nnell
7
 ubi: Ty už to máš za pár emoticon Kolik chceš do svatby ještě zhubnout?
Já právě doufám, že svatba pro mě bude dobrá motivace, taky mám dost často chuť hřešit, a ne vždy odolám emoticon
1. bře 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 nell: Tak dvě až tři kilča, ale když to nedám, svět se nezboří, už nevypadám tak nemožně, jak před rokem... Hlavně nechci, aby se na mě všechno třepalo, takže posilovačka...
1. bře 2010 v 19:59  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 Ahoj holky emoticon
Tak jsme čuchly k jaru, už aby to bylo tady, nemůžu se dočkat kola a výletů, z tý zimy už mi hrabe emoticon Aspoň že sníh z města zmizel.
Už jsem víceméně ok, takže ve středu jdu opět cvičit, samozřejmě to nemůžu napálit rovnou naplno, ale jsem ráda, že vůbec někam jdu. Jsem zvědavá, co se mnou ten 14denní absolutní výpadek pohybu udělal, přece jen jsem v podstatě jen ležela... No snad tam neexnu emoticon
Ubi, už to máš fakt za pár... Začínáš být nervózní? A co ty šatky, už je to definitivní? Na špek bys mě teda nenalákala, to já nejím, ale to sladký, to je moje slabost, achjo. Denně aspoň kousek, ale spíš kus emoticon emoticon emoticon
Kamarádka teď taky plánuje svatbu, já budu svědčit, takže jsem zase trochu v tom emoticon
2. bře 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 mich: čtrnáctidenní výpadek není tak hrozný, otáza je, jak jsi na tom zdravotně... Nervózní jsem přiměřeně, občas mě přepadne záchvat, což je dobře, protože mě to vždycky donutí s něčím pohnout... Šatky už jsou definitivní, a klidně můžu ještě hubnout, protože mi objednají o číslo menší, než jsem původně zkoušela (ty by se musely hodně zabírat). Já teda špek i sladké můžu, tak jsem ráda, že jsem vyloučila aspoň jedno. A konečně jsem se pořádně opřela do pohybu...
3. bře 2010 v 06:37  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš