Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Ahojky holky mě se teda dělaená strava osvědčila, loni jsem tak zhubla 12 kg :-) tak tomu věřím teď jsem přes vánoce 5 kg nabrala a ty b y chtěly dolů tak zase najíždím na tento režim :-)
Odpovědět
Dobré ráno holky! krtek.93 : je pravda, že stravovací návyky které přišly se společným bydlením s mým ex....byly taky strašný. Ale koukej na něj v deset večer jak se klidně cpe a zůstaň klidná...no prostě jsem si musela dát taky :). elinka144 : já taky s dělenou stravou žádné zkušenosti nemám - nějak si nedokážu představit že bych pořád měla přemýšlet nad tím co je z kytiček a co ze zvířátek a hlavně to, že to za žádnou cenu nesmím smíchat dohromady...Ale každopádně Tobě držím palečky ať vydržíš a Tvůj minulý úspěch se zase opakuje ;-) ubi : je to tak, když se budu cítit dobře...tak ať mám klidně stejnou váhu jako teď...o to číslo na váze mi vůbec nejde, ale chci mít pevnější postavu a menší bříško a štíhlejší stehna :D misoule : vážíš stejně jako já a jsi o 10 cm vyšší...nedokážu si představit, kde ty v tomhle poměru můžeš mít nějaký tuk či špíčky...každopádně Ti taky přeju abys ty dvě kilíčka dostala dolů hned a pak jsi zase byla v pohodě a spokojená se svojí postavou ;-) Holky nedáte mi nějaké typy na "lehké snídaně"...potřebuju se naučit snídat, ale žaludek mi to jídlo ráno nechce brát :(...tak to chce něco lehkého abych do sebe ze začátku dostala alespoň něco a pak už mi nedělalo problém se vydatně nasnídat...
Odpovědět
Ahoj krásky, tak já mám zase za sebou dvě zkoušky, teď mě čeká v pátek matika a pak se začnu učit na státnice... Nejhorší je, jak se mi do toho učení nechce, tak pořád hledám, co bych dělala místo toho a dost často sáhnu po něčem k jídlu ]-( Třeba dneska jsem spořádala půl margotky! No hrůza ]-( krtek, flower: Nestrašte, nás čeká společné bydlení po svatbě... eli: A co to dělá, když tu dietu přestaneš držet? misoule: Souhlas s flower :-) Upřímně nechápu, co se chystáš hubnout :-D flower: To záleží, co ti chutná... Co začít třeba s jogurty? Anebo hned jak se vzbudíš, tak sklenici mléka nebo naředit džus, tím se ti nastartuje metabolismus a za půl hoďky nebo hodinu už by mohlo být normální jídlo, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) ubi, velká gratulace x-) Tak ještě vydrž, v únoru už budeš mít veget :-D A toho společnýho bydlení se neboj, to tak nemá každej, že začne jíst hůř, u nás to bylo naopak, já jsem se předtím odbyla klidně pytlíkovou polívkou, tu bych teď nedala do pusy. Manžel zase nevečeřel nic jinýho než chleba, a ono se to nezdá, ale kolikrát chleba se sýrem vydá za pořádnou večeři :-N Manžel po mým boku zhubnul cca 7 kilo, ne že by byl nespokojenej, ne že bych nevařila, ale jíme mnohem kvalitnějc než dřív ;-) flower, já snídám takový celozrnný neslazený cereálie, do toho jogurt a trochu čerstvýho ovoce, je to chutný, lehký, výživný a zdravý.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, trochu nestíhám, mam hrozně moc práce, ale poctivě vác pročítám :-) váha se konečně zastavila a nestoupá - už víc jak týden, tak jsem ráda, zařadila jsem zase zeleninu a snažím se omezit sladké, pohybu mám teď při blbnutí ve sněhu se psem a při házení sněhu docela dost :-) v té zimě se nemůžu dokopat někam vyrazit a jak jste tu psaly - počkám na únor, až opadne to nadšení všech udělat něco se svým vzhledem a bude ve fitku zase volno :D
Odpovědět
Ahoj! Mám za sebou po dietní stránce šílenej den v práci :-D Sice jsem si udělala fajnovou svačinku - pravda, z bílýho pečiva, ale snaha byla - jenže tady v jedinym krámě momentálně nic jinýho nemaj ]-( Jedině rohlíky, housky, klasika chleba. Tmavý pečivo vůbec, ani balený, nic, šmejdi. A to mi prosím chutná, ačkoliv je zdravý :-N No každopádně jsem vlezla do práce a kolegyně slavila narozeniny - takže každýmu dva kousky rolády. No, a nedejte si, jsem tam nová, abych neurazila že jo :-N A pak byl takovej fofr, že jsem stihla sníst až do teď jenom tu jednu housku, o pití ani nemluvim. A to jsem s sebou měla jogurt a zeleninu 8-( flower: Já si dělám k snídani často jogurt s mysli - kupuju si Emco "Lehké a křehké" s oříškama a semínkama, to je nedolazovaný, nezapejkaný a fakt lehký. A k tomu bílou activii, ale tu jemně sladkou, úplně nesladkej jogurt nějak nemůžu. A teď když neni moc času si to míchat, tak takový ty jogurty s přidanym musli - Dobré ráno a tak. ubi: Gratuluju! A přeju pevný nervy do těch státnic ;-) Se cvičenim se to má u mě hlavně tak, že si potřebuju dát jasnej režim - třeba středa + pátek a jít rovnou z práce. Jenže to musim počkat na únor, až se takhle nějak v práci ustálim. Zatim tam chodim na dva dny v tejdnu, přičemž úterý nepřichází v úvahu - teď jsem dorazila domů - a středa sice jo, ale to jsem tam teď jenom dopoledne a zase si nechci zvykat na něco, na co bych pak chodit nemohla. Navíc teda tahle práce neni "v pět padla", ale často dokud neni hotovo, tak domů prostě nemůžeš (hlavně to úterý), tak jsem sama zvědavá, jak to s mým cvičením dopadne.
Odpovědět
misoule: Mno vida, tak to vážíme zhruba stejně. Akorát já mám o nějakejch dvacet cenťáků míň :-D Ale docela chápu, že se to člověk snaží zarazit "v zárodku", než mu to přeroste přes hlavu. Jenom jestli to u tebe nebude fakt normální vývoj... Já měla taky tak do dvaceti kolem 52 kilo, a pak to najednou skočilo tak o tři čtyři vejš, ale asi to bylo v pořádku. Dneska mám zase víc, ale těch 50 - 52 bych už znovu mít nechtěla, bych byla vychrtlá (a to jsem si tenkrát připadala, že mám velkej zadek). Holt je mi o deset let víc, tak nemůžu mít postavu jako v pubertě ;-)
Odpovědět
Tak jsem dnes zase vyrazila do posilky a je mi parádně :-) Po těch hodinách sezení na zadku je trocha pohybu fakt úúúžasná změna :-D mich: veget, jo? Pořád mi ještě zůstane jedna škola, do toho přípravy na svatbu a jako novoroční předsevzetí jsem si dala udělat si papír na angličtinu... Já se nudit nebudu :-D jani: to je pravda, v posilovně mraky lidí, věřme tomu, že je to brzo přestane bavit :-) krtek: taky mám dost problémy s pečivem - v každém zdravém jídelníčku je celozrnné pečivo, ale to je snad k nesehnání, dost problém najít tmavé (obarvené karamelem, že), které mi chutná víc, a celozrnné je už nadlidskej výkon. Ale co se energetických a výživových hodnot týče, jsou na tom prý oba druhy hodně podobně, jenom v celozrnném je víc vlákniny... Co v práci vůbec děláš?
Odpovědět
Dobré ráno :-) ubi : gratuluji k úspěšně složeným zkouškám, jsi fakt dobrá! Já jsem zkoušela vysokou dělat při práci, vydržela jsem to rok a pak už to nešlo. Z práce jsem chodila večer a pak uklidit, uvařit a ještě se učit do školy....nešlo to :-( . A co se týká těch snídaní...problém je v tom, že já ráno vstanu a první jídlo do sebe dostanu až tak hodinu potom, a když se zrovna v práci něco semele, tak jsou z jedné hodiny rázem třeba tři. A to už pak nesnídám a jdu rovnou na oběd. Tak dneska vyrazím do krámu a koupím si ty jogurty Dobré ráno...a uvidím jak to půjde :-| .
Odpovědět
ubi: Teď nově nějakou administrativu na PC. Takže celej den sedim na zadku, ale večer mě bolí celý tělo, leč nesprávným způsobem :-| Včera jsem si připadala fakt jak dobře zkroucenej paragraf 8-( flower: já snídám taky až v práci, takže tak hodinu, někdy dvě po probuzení. Ráno doma nestíhám- to se tak akorát stihnu umejt, učesat, oblíct, pokud možno namalovat a jít :-N
Odpovědět
Ahojky :) krtek.93 : je pravda že já taky vstávám až na poslední chvíli, ale je to i tím, že vím že do sebe ráno nic nedostanu, tak nemá smysl abych se ráno trápila u hrnku čaje a přežvykovala 10 minut jedno sousto...a co se týká toho celodenního sezení u počítače...tak s Tebou naprosto soucítím...mám podobnou práci jako Ty...osm hodin zírat do monitoru, věčně si poposedávat na židli protože mě z toho šíleně bolí záda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...nekde jsem nasla na netu...ze dneska je novoluni a ze je dobry den na to zacit s procistenim tela...ze od vecera jako jen vodu pit...a zitra bud kysane zeli a hodne vody....nebo hroznove vino a hodne vody....ja bych teda pis sla do oho zeli....a prni normal jidlo az v sobotu rano.. co si o tom myslite?neni to kravina?i kdyz verim ,ze zeli procisti:D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) jé, já ten půst chtěla zkusit, ale nějak jsem na to zapomněla :-N Takže dík za připomenutí ;-) Možná se večer odhodlám. Zatím na to nemam žádnej názor, nemam to vyzkoušený, ale máma si podle měsíčních fází stříhá i nehty :-D A nezkoušely jste třeba snídat jogurtový mlíko? Já si ho dávala, když jsem chodívala brzo ráno cvičit, abych tam nepadla hlady. Cvičit nalačno, to neni nic pro mě :-D To je taková blesková, lehoučká snídaně.
Odpovědět
Profilova fotka
michvon:ja jen nevim jestli to zeli staci normalne z kramu v pytliku...asi jo.co? joto si taky davam pred cvicenim kdyz jdu rano...nalacno bych omdlela..
Odpovědět
Profilova fotka
já bych řekla, že by mělo stačit ;-) jsem teda zvědavá, jak to budeš snášet, dej pak vědět
Odpovědět
Profilova fotka
michvin:i ja jsem zvedava :-D
Odpovědět
Dobré ráno! Jestli se do toho půstu pustíte, tak klobouk dolů...já bych to asi nevydržela...celý den jíst jenom kysané zelí a pít vodu...myslím si, že bych se pak z takovéhleho dne vzpamatovávala hodně dlouho :). PS: dneska jsem se nasnídala...ale zhřešila jsem. Neodolala jsem plátku bábovky s hrnkem kakaa....měla jsem na to takovou strašnou chuť a v tu chvíli mi nějaké müsli s jogurtem absolutně nevyhovovaly :-( . Za trest si dám dneska do těla o něco víc než obvykle...
Odpovědět
Profilova fotka
fllower:ani nevis jak ja ti zavidim....ja mela kousek kysaneho zeli...jako taky nevim zda to vydrzim....moc toho do sebe nedostanu....myslela jsme,ze to bude teda snadnejsi...kdyz si predstavim,ze normalni jidlo budu mit az zitra rano.no nevim nevim....ale zatim s edrzim....ale je teprv 8 rano... :-(
Odpovědět
ondlafek : když už jsi se odhodlala do toho pustit, tak to určitě vydržíš! Je fakt že jsem si na té bábovce pochutnala, ale to bys nevěřila jak mi to hryže v hlavě...že prostě v sobě nedokážu najít to odhodlání a dosáhnout toho cíle kterého chci...Jestli to takhle povedu dál, tak to si můžu o té dokonalé postavě v létě v plavkách nechat jenom tak zdát :(
Odpovědět
Ahoj! Tak teda pokud bych do toho půstu šla, jakože nejdu :-N tak spíš s tim vínem. Zelí můžu tak ke knedlíkům, samotný ne :-D Tak se dneska budu aspoň poctivě prolejvat, ať toho mesíce využiju aspoň tak ;-) Za poslední tejden jsme zdecimovali většinu zbejvajícího cukroví, konečně :-D Naštěstí se do toho vydatně zapojil manžel ;-) Mně vlastně teď bude skoro stačit, že se opanuju v krámě a to sladký nekoupim, protože až to doma nebude, nebudu to moct uďobávat :-p To je asi hlavní příčina tý mojí váhy |-| Plus pozdní večeře, tam se budu muset zasnažit ;-) Přes den jim prakticky ukázkově, ale jak padne šestá, sedmá, jdou na mě chutě. A pořádnou večeři vařim... no to tu radši ani nepřiznám |-| :-D ondlafek: Tak to jsem zvědavá, jak se budeš cítit večer. Držim palce, dej vědět ;-) Třeba za měsíc prubnu aspoň to víno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
flewer:tohle ja mam taky...proste si porad rikam,ze to vydrzim..a pak najednou zkrat ja neco sezeru a pak toho lituju...ale tak bez toho to ani nejde jinak holky je 11h...teda ted si nedokazu predstavit,ze to vydrzim az do zitra....ale snad jo...ale cekala jsem to lehci.ale to zeli do me neleze eneleze :-(
Odpovědět
Ondlafek: Tak jak si dopadla ? Vydržela si ? Já zelí nemusím, taky se přikládám spíše k vínu :D Tak jsem už najela zase na pilates, docela pohodička, jen si říkám, zda mi to bude stačit, protože jsem začala chodit na poloviční úvazek do práce a nebudu mít tolik času na pravidelné cvičení, tak mi držte pěstičky, snad nějak ten čas zredukuju, abych cvičila pravidelně :D Jinak jsem zvědavá na prvního, zda jsem něco shodila :D Radši se nevážím ani neměřím :D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nic nestíhám, ale zítra jdu poprvé na H.E.A.T, tak vám přijdu poreferovat!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj janiii, jé, to závidím, já jsem heatovej fanatik :-) Snad se ti to zalíbí. Teď jsem musela hodinu bohužel zrušit, mám zánět bělma, strašná věc :-( Nějak se to na mě sype, od svatby jsem samá nemoc :-( A jak všechny válčíte? Nějak to tady zase utichá, snad nepolevuje vaše snaha :-N Já jdu 1. února na FTVS na testování, abych zjistila, jak jsem na tom - budou mi měřit složení těla i výkonnost, tak konečně zjistím, jaký mam optimální spalovací pásmo. Moc se na to těšim. Snad bude oko v pořádku a budu moct sportovat, zatím mám utrum :-(
Odpovědět
Profilova fotka
přežila jsem! michvon - teda je to děsná makačka. fyzičku mam v minusu, jak jsem zjistila, jako je to výborný, ale jela jsem v podstatě tu hodinu v základním nastavení, začátek jsem přepálila, snažila jsem se jet podle instruktorky takže pak jsem si asi 100x řekla, že to vzdám :-S vydržela jsem, ale jsem vyřízená teda totálně ... instruktorka výborná, říkala že na začátečníka je to těžký, že ona má stálý klientky tak už má náročnější hodiny, takže se nemam divit, že to nezvládám ... no uvidím jestli se odhodlám za týden znova, počkám co na to v noci moje srdíčko ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, já nepolevuju, jenom sem teď moc nechodím - to víte, státnice na krku, tak se snažím co nejvíc učit... Ale cvičit chodím, a nejím sice ukázkově, ale aspoň pravidelně... A nevím teda, čím to je, ale dneska jsem měla o kilo míň než po Vánocích, tak že by se dostavovaly výsledky? Co vy, jak válčíte? mich: bez sportu je to na pytel, byla sem před Vánoce dva měsíce marod, tak vím... :-| flower: co ten očistný den, vydržela jsi? (já osobně bych šla taky spíš do hroznů než do zelí...)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Mohla bych se přidat? vdávat se budu nejspíš v říjnu a ráda bych do té doby pár kilo zhubla. Od června se mi už povedlo dát dolu asi 12 kilo, nejdřív stresem, pak počítáním kj, teď od ledna jsem k tomu začala i cvičit a dvakrát týdně chodím na zumbu, tak doufám, že se ta váha ještě trochu pohne :-)
Odpovědět
Ahoj nell, jasně, vítej, a blahopřeju už teď ke skvělému úspěchu - pane jo, 12 kg :-. Já byla včera poprvé na indoor cyclingu, máme ho nově ve vedlejší vesnici. Bylo to celkem fajn a hlavně je to blíž než posilovna, takže ušetřím hodinu času za cestu. Ale posilku nevypouštím, jenom si ten indoor přidávám... Tak uvidíme:)
Odpovědět
Ahoj děvčata, taky míváte období, kdy se vám nedaří držet se zásad... nějak nemůžu stále najet na nepapkání ve večerních hodinách. Cvičit chodím, což jsem ráda, váha tedy nepřibírá, ale dolů taky nejde a to mi do šatů, ve kterých chci jít svědčit kamarádce, mi chybí stále pět cm..
Odpovědět
Ahoj! Tak já se jen tak hlásim, že žiju a nepřibírám, ale ani nehubnu :-N Je fakt, že se mi nějak nedaří se "umravnit" v tom jídle. Teda jenom částečně, takže to stačí tak na to nepřibírání :-| A necvičim, ačkoliv je mi jasný, jak moc bych to potřebovala. Zatim okukuju - teď jsem našla různý taneční kurzy a shodou okolností skoro u baráku, což je super, ale začínaj až v březnu a nějak se nemůžu rozhodnout, co bych radši - jestli orientální, nebo maj taky latinsko americký pro jednotlivce, to mě taky hodně láká (jsem to kdysi jako malá dělala - párově - a moc mě to bavilo). A taky se bojim, abych se tam nezjevila mezi úplně mladejma holčinama - přece jenom už mám blíž ke 30 než ke 20 :-| Z tohohle pohledu by asi byly lepší ty "břišní", ale nevim, jestli by mě to bavilo. Taky jsou tam irský, to je fakt krása, to bych moc ráda, ale tam mám teda strach i o to, že bych to neudejchala :-N a navíc bych to nestíhala z práce nejspíš. Nemáte někdo s nějakým druhem tance zkušenosti??? nnell: Ahoj! Co je to přesně ta zumba? Něco jsem o tom slyšela, ale stejně si to neumim moc představit... Je to zábava? A kam na to chodíš? jeslti teda bydlíš v Praze...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?