Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny. já dnes spím skoro ve stoje. včera jsem byla zase na spinu, a návštěvnost téměř nulová. mám chuť s tím praštit, akorát mi to žere spoustu času. holt z každýho nemůže být dobrý isntruktor.... :-(
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj děvčata, tak konečně téma pro mě, ne jen že bych chtěla zhubnout do šatů, ale hlavně jsem vytáhla ze skříně šaty co jsem měla na sobě jen jednou a po dětěch -mám 2 malé klučíky jsem přibrala a váha se zasekla dost vysoko a né a né klesnout.Hlavně také přestala jsem před rokem kouřit a to si myslím má také své příčiny na kilech.Je to měsíc co jsem se rozhodla, že do těch kalhot zhubnu. Snažím se držet dietu v tom stylu, že jím pravidelně 5x denně v malých dávkách, hlavně zeleninu,večer cvičím-10 minut rotoped a potom cviky v leže, sklapovačky a potom vestoje,no cirka dohromady necelou půl hodinku.Zatím 4kg jsou dole, ale na centimetrech to znát není.Já tedy měřím 160cm. a vážím teď 74kg. měla jsem 78 před měsícem. Stačilo by mi se dostat na těch zlatých 60kg.U mě je problém kritických partií :-| a to mám i po mamce, zadek, stehna a boky. Jen když hubnu tak mi jdou dolu prsa. :-( ,ale to co potřebuju zatím ne.No snad se mi to povede, budu vás informovat.Pořád si říkám, že když jsem měla tu vůli přestat kouřit, tak omezit jídlo by zas tak těžké být nemuselo, no ostatně uvidíme. 8-) :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Pokud potřebujete poradit s hubnutím, ozvěte se mi.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, po dlouhý době se hlásím :-) Dnes je prvního, měřily jste se? Já to nechala na zítra, ráno jsem pospíchala na ORL na kontrolu, abych to stihla, dokud je manžel doma. Riskovat, že holky na poliklinice zase něco chytnou, to nee =-) Příští týden mě ještě čeká kontrolní rentgen, ale doktor říkal, že to vypadá celkem dobře, tak se mi ulevilo. A hned jsem si objednala hodinu heatu, večer vyrážím x-) Jsem zvědavá, co se mnou sport po tý nemoci a skoro třítýdenním výpadku udělá :-N Jen doufám, že už budu zdravá a budu moct pokračovat v zajetejch kolejích, pohyb mi neskutečně chybí.
Odpovědět
Ahoj holky, já taky po dlouhé době... a s dalším hubnutím to vidím na novoroční předsevzetí... ]-( Hrůza, hromada práce na konci semestru, čas na cvičení žádnej, ale stejně jsem ještě v rekonvalescenci, takže nic... No snad příští týden...
Odpovědět
Ahoj holky, tak další týden fuč a nic, ale když to spočítám za měsíc, tak tam maličký úspěch byl :D Dneska jsem se měřila mám pořád stejně co před týdnem, tak se jdu do toho zase opřít, trošku jsem flákala cvičení doma a navíc peču cukroví a to se moooc dobře uždibuje :D
Odpovědět
Ahojky, u mě pořád nic... časový pres... A když jsem viděla předposlední Jste to co jíte, tak mám nějak pocit, že v tom stresu, co teď mám, nemá nějaké hubnoucí snažení smysl...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...taky mi prijde ,ze to ted nejak nejde dolu...sice nepribiram ale taky neubiram...chtela bych jeste pred vanoci shodit alespon 1kg..protoze neverim,ze se o vanocich udrzim tak jak si myslim:(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, jak se vede? ja konecne uz mam certifikat instruktora spinningu, ale na tom skoleni jsem chytla chripku, tak se flakam doma :-D ale moc me to neba, nebot vetsinu casu jen lezim .....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jsem přibrala snad už všechno co jsem shodila ]-( ale jak píše Ubi - stres v práci, nemoc, nechuť k čemukoliv (kromě jídla) - no a upečené cukroví ... hmmmmmm! :-D ale mám štěstí, cukroví mi chutná jen čerstvé, o Vánocích si ho nevšimnu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holčiny, tak se musím přiznat, nějak jsem začala porušovat večerní jezení.. Jak dělám cukroví když je prcek spát, tak samozřejmě ochutnávám. Dneska je mi z toho dokonce docela špatně, tak si budu muset udělat mátový čaj, dělala jsem pikantní sušenky.. Takže budu muset zase začít být na sebe tvrdší.. Večernice : gratuluju moooc, jsi šikulka :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak já si teda připadám nějak nepatřičně, držím se, sport už zase 3x týdně, cukroví nepeču, vyndám z mrazáku malou krabičku, co zbyla od svatby. Ale abych se jen nechválila, v pondělí jsem snědla celou čokoládu a ještě kus druhý |-| :-N :-D Ale váha ok, dnes jsem na ni vlezla si po týdnu, je to furt pod 65, z čehož mám radost x-) A na Vánoce mam velkej závazek nežrat :-p Ale vzhledem k tomu, že nemam ráda salát s majonézou a cukroví budeme mít jen trochu, tak by to neměl bejt moc problém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holciny, tak ja vahu drzim, niz uz asi nepujde, ale to mi nevadi, jsem tam, kde jsem chtela byt ;-) jinak na tom skoleni byla i cast o vyzive, tak kdyz nezapomenu, zkusim to sem nejak dostat ;-) ale pravidla stejne uz asi vsechny znate :-D a clovek obcas proste neco zdobne, hlavne si to nevycitejte. ja taky ujidam cukrovi a snazim se zkonzumovat mikulase ;-) manzelovi sice vzdy rikam, ze sladkeho mame dost, ale zas mi prinese dalsi :-D je to proste zlaticko :-) takze se mejte radi, a nebudte na sebe prilis prisni, vsak ta vase vaha se nakonec taky pohne tam, kam chcete. ja zas vim, ze ja spis pribiram na jare a hubnu na podzim, takze se mam tak od unora na co tesit :-D
Odpovědět
Teda, koukám, že už tu devět dní nikdo nebyl.. No u mě žádné novinky, navrátila jsem se ke skoro každodennímu cvičení a jídlu do šesti. aspon do vánoc :D Už mám napečeno, tak to tak neláká :D Takže na nový rok budu dělat kontrolu v centimetrech protože ted se po dvou týdnech nic nehnulo a navíc mi po rotopedu přibírají zase stehna... nevím jak se toho zbavit, jezdím jen na tepu 120 - 140,je to to doporučené rozmezí na hubnutí.. :(
Odpovědět
Profilova fotka
ccarodejko - po rotopedu ani po spinningu by stehna nemely pribirat, tak rychle svalova hmota neroste. to vim i ted ze skoleni. spis jde o to, ze se muzou svaly zpevnovat ;-) jinak krasne vanocni svatky vsem!
Odpovědět
Vecernice : Díky moc za info :D Uvidíme jak to dopadne po Novém roce :D Veselé Vánoce a krásný Nový Rok všem :D
Odpovědět
Ahoj holčiny, tak jsem se dneska s hrůzou měřila, včera byla šílená žranice a váha mi vylétla nějak vysoko, tak se těším na zítra, kdy se bude už konečně normálně jíst.. ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak s chutí do nového roku. Vlastně radši bez chuti, ať se nám to hubnutí zase rozjede... Kdo do toho jdete se mnou?
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - jáááááááá vánocema jsem jen dovršila to přežírání, kterým jsem začala život manželský :-D toje tak, když je člověk v klídku a vpohodě ... takže jsem na své váze jako před rokem :-( tzn. co bylo shozeno, je zpátky :-( takže mě čeká zase cesta 8kg, které vím, že můžu schodit když nežeru a hýbu se - uffff
Odpovědět
Ahoj! tak se taky hlásim po hooodně dlouhé době :-D totéž co janiii - svatba, pak problémy v práci (zítra jdu na pracák :-| ale v únoru snad do nový práce). Leden ještě bude snad docela v pohodě, tak si řikám, že je to super příležitost natlouct si konečně do hlavy nějakej režim stravování a cvičení ;-) zatim nejlíp jsem na tom byla v létě před svatbou, ale pak byla dovolená, se svatbou pěknej fofr... No už jsem zase skoro na svým. Hlavně to cvičení mi hodně chybí, a tak dobře jsem měla našplápnuto, chodila jsem fakt dvakrát tejdně a docela dlouho, ale najednou mě to nějak přestalo bavit =-)
Odpovědět
Takže stará parta se zase vrací ;-) Já psala diplomku, navíc jsem byla skoro tří měsíce nemocná, takže sem cvičení musela vypustit úplně. Výsledek je, že mě bolí záda a 3 kg mám zpátky ]-( Už se nemůžu dočkat, až začnu zase cvičit... Teď mám zkouškové, to je na udržování pravidelného režimu docela fajn. A obrovská motivace - za 4 měsíce je svatba :-.
Odpovědět
ubi: Hm, taky bych potřebovala svatbu - znova :-D To je velká motivace, teď po se hledá fakt těžko. Snad jedině že se chci dostat do nějaký formy, než se pustíme do výroby mimča - protože pak už bych to nedala určitě a stala by se ze mě rozkydlá nevzhledná mamina :-p
Odpovědět
Profilova fotka
koukám, jak se pěkně scházíme :-) ale holky, daly jsme to jednou, určitě to dáme i podruhé!!! ;-)
Odpovědět
Jasně, Jani, jenom začít ;-)
Odpovědět
No, u mě hlavně vydržet... Aby nemuselo bejt pak zase potřetí a počtvrtý... I když ani začít se mi nechce :-N Ale zase ta vidina, že bych mohla mít opět ploché břicho... Teď po svatbě si s mužíčkem vtipně navzájem počítáme "mišelíny" :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...tak se taky hlasim..pres vanoce jsem krasne nabrala 3kg ani nevim jak =-) takze dneska zacinam znova. kdyz si predstavim to usili ktere musim vynalozit kdyz zhubnu 3kg...achjo
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já mám nahoře jen kilo, ale i to mě strašně štve, takže taky hurá zpátky do práce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,sice nemám před svatbou,ani po porodu,ale tohle téma mě zajímalo a stále zajímá,protože i já jsem řešila co se svojí postavou udělat(když jsem se podívala u kámošky na fotky z letní narozeninové akce a já tam vypadala jako balón...). ;-( Nakonec jsem zareagovala na inzerát jednoho studia,když jsem zjistila,že nabírají lidi na práci výživové poradkyně(byla jsem nezaměstnaná) a řekla jsem si proč to nezkusit a taky se něco nedozvědět o správné životosprávě...... Aych se dostala k tomu proč píšu: Za 1,5měsíce,co tam pracuju mám dole 6kg,-6cm v pase,-4cm přes boky a to ještě nejsem u konce.Vytvarovala jsem si postavu,můj podkožní tuk z probléových partií se mi rozpouští jak na pánvičce :-) ;-) Nemohu a nechci tady dělat veřejnou reklamu,ale pokud máte někdo z mého okolí Žďársko,Blanensko,Svitavsko,Poličsko zájem se dozvědět víc,můžete se ozvat na moje ID a domluvíme se :-) Není to žádné omezování,hladovění,diety a hlavně se hubne bez cvičení :-) Jen nabízím,právě dělám kozultace Zdarma ;-) Ale bližší info jak už jsem psala.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?