Menu Forum

Hubneme společně

10. únor 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
elmesdemayo
Registrovala se 30. října 2009 na beremese.cz. Přidala 101 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
elmesdemayo
Registrovala se 30. října 2009 na beremese.cz. Přidala 101 příspěvků. Region Praha.
 Ahoj holky, nevite nektera o fitku v Praze pouze pro zeny? na netu mi to vyhodilo vsechny mozny mesta mimo Prahy...a tady na beremku mi to nenaslo nic, takze zkousim treba tuhle diskuziemoticon Bojim se zalozit novou, aby me adminky neobvinily, ze to patri do jineho tematu emoticon diky
10. lis 2009 ve 13:31  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
astracreek
82
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 656 příspěvků. Má 56 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
astracreek
82
Registrovala se 24. února 2009 na beremese.cz. Přidala 656 příspěvků. Má 56 přátel. Region Praha.
 elmes: IP emoticon
10. lis 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vecernice (37 r.)
Registrovala se 15. září 2008 na beremese.cz. Přidala 629 příspěvků a 1 album. Má 40 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 20. března 2009
    V Praze, na Chvalské tvrzi, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
vecernice (37 r.)
Registrovala se 15. září 2008 na beremese.cz. Přidala 629 příspěvků a 1 album. Má 40 přátel. Region Praha.
 elme - myslim, ze jedno je primo na Namesti Miru (aspon si matne pamatuju, ze bylo jen pro zeny), jen mi hlava neslouzi natolik emoticon abych si vzpomnela na jmeno ... emoticon
10. lis 2009 ve 20:22  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ccarodejka
Registrovala se 13. října 2009 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
  • Svatba byla 18. září 2010
    Na zámku v Hořovicích, Region Beroun
fotoportrét
fotoportrét
ccarodejka
Registrovala se 13. října 2009 na beremese.cz. Přidala 36 příspěvků a 2 alba. Region Beroun.
 Ahoj děvčata, tak mám za sebou další týden, tentokrát nějak neúspěšný, nešel dolů ani milimetr emoticon Ale v jídle vytrvávám a po šesté ani sousto. Dneska mi sousedka donesla v sedm takové bochánky sladké, no tak si je dala má drahá polovička:D Cvičení mám už třikrát týdně hodinku, tak snad se zadaří. ještě budu muset vynechat dopolední sladké.. emoticon a uvidíme.
Leeena..4: Zhubla jsem dvě kila na ty centimetry, ale ted nic, tak snad to doženu příští týden:D
10. lis 2009 ve 22:44  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leeena_4 (34 r.)
Registrovala se 19. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 6728 příspěvků a 2 alba. Má 82 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 25. června 2010
    Ve středověkém vodním mlýně v Hoslovicích, Region Strakonice
fotoportrét
fotoportrét
leeena_4 (34 r.)
Registrovala se 19. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 6728 příspěvků a 2 alba. Má 82 přátel. Region Praha.
 Ahoj holky, jak se vám daří hubnout? Já už druhý týden pravidelně 3x v týdnu sportuju a mám z toho hroznou radost. Poprvé se mi do fitka nechtělo a vymýšlela jsem si sama před sebou výmluvy, podruhý už jsem nad tím nepřemýšlela a potřetí jsem se fakt těšila. Zatím se ale bojím změřit, nebo zvážit emoticon. Připadám si mnohem líp a díky tomu, že jím hlavně maso a zeleninu (bez příloh) se cítím i mnohem líp emoticon Tak snad to vydrží emoticon
11. lis 2009 v 11:09  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
michvon
Registrovala se 4. března 2009 na beremese.cz. Přidala 888 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
 Ahoj děvčátka, po delší době se opět hlásím emoticon
ccarodejka, leena, paráda, to je skvělý, že se tak držíte. Já se pro začátek přestala cpát a zase jím jako normální člověk, a ne jako dřevorubec emoticon A odhodlávám se k druhýmu kolu diety, abych se konečně dostala na těch 62.
11. lis 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vecernice (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vecernice (37 r.)
 ahoj holčiny, já nějak bojuju s rýmičkou emoticon takže jsem musela odpískat i dnešní spinning emoticon to znamená už týden bez pohybu..... to mě vždy rozčiluje emoticon
12. lis 2009 ve 14:15  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 vecernice, to já mam pohybu, až to neni hezký emoticon Lítam po Praze a vyřizuju doklady, nechce se mi moc utrácet za poštovný emoticon A ještě tak dva tři dny běhat buud, to je děs, co toho mám emoticon
Jinak váha ukazuje cca o půl kila víc emoticon Takže se musím krotit, abych nenabrala zpátky to, co jsem shodila.
12. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leeena_4 (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
leeena_4 (34 r.)
 ahoj holky. Chci se zeptat za jak dlouho jste začali shazovat kila? Já po dvou týdnech diety a cvičení mám pořád stejně emoticon. Připadám si teda líp, ale když jsem dneska ráno stoupla na váhu a zjistila jsem, že se nic nezměnilo, tak mě to trochu rozladilo emoticon
13. lis 2009 v 10:11  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1199 příspěvků. Region Břeclav.
  • Svatba byla 1. května 2010
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
Registrovala se 15. března 2009 na beremese.cz. Přidala 1199 příspěvků. Region Břeclav.
    Region Břeclav
 Ahoj vespolek,
tak já zdravím pořád ještě z postele, po třech týdnech přecházení jsem to vzdala a ležím a poctivě se potím... Hrůza, už měsíc jsem nebyla cvičit emoticon
lee: Já ze začátku neshazovala skoro vůbec na kila, ale rostla mi aktivní hmota, tvarovalo se tělo... Zkus si koupit centimetr, na tom jsou výsledky líp vidět emoticon Jinak je fajn, že Tě pohyb chytil, uvidíš, že časem Ti to dokonce začne chybět emoticon
mich: pustit se do druhýho kola chce hrozný odhodlání, co? A najít si novou motivaci emoticon
13. lis 2009 ve 12:58  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vecernice (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vecernice (37 r.)
 leena - jak pise ubi. ne vzdy jde o kila, ale telo se zacne zpevnovat. svalova hmota je tezsi nez tuk, takze je i proto mozny, ze se vaha drzi. zkus mrknout na cm emoticon anebo ja to poznam hned dle obleceni emoticon
13. lis 2009 v 15:35  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
leeena_4 (34 r.)
fotoportrét
fotoportrét
leeena_4 (34 r.)
 díky za povzbuzení holky. Já se právě přetím nezměřila, tak budu muset emoticon
13. lis 2009 v 15:36  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vecernice (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vecernice (37 r.)
 chce to vytrvat, vysledky se zacnou dostavovat pomalu emoticon ale ten pohyb je proste pro telo prospesny, a k tomu dodava super pozitivni naladu!!! tak vydrz emoticon
13. lis 2009 v 15:38  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 Ahoj holky,
jak užíváte víkend? V Praze je nádherně, ale my opět sedíme doma, obě holky maj zánět spojivek, do toho kašel a rýmu, já se taky cítím mizerně... takže z dnešního aerobiku nebude nic, budu ráda, když jakžtakž zvládnu domácnost emoticon
Manžel má naštěstí zítra dovolenou, takže si ráno zajdu ke kadeřnici, potom si bez dětí vyřídím zbytek dokladů a pak už budu jenom odpočívat emoticon Snad se dám trochu dohromady. A v úterý taky plánuju jen relax.
ubi, měsíc, to je strašný, ale je dobrý, že to nelámeš přes koleno, když se člověk necítí, musí holt sport vzdát emoticon Snad se konečně vyležíš. Je to pech, zrovna takhle krásně... Přeju pevný zdraví emoticon
15. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vecernice (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vecernice (37 r.)
 ahoj mich - venku krasne, a ja mam za sebou dve noci kdy jsem nemohla spat. takze se tak plouzim po byte emoticon a ted do toho mlsma zmrzlinu emoticon
at se ti holky daji brzy dohromady!
15. lis 2009 v 15:07  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ccarodejka
fotoportrét
fotoportrét
ccarodejka
 Naše malá má rýmu, chytla jí od Vládi, takže bojujeme s odsávačkou emoticon Do toho jí začali zuby, no je to mazec. Mám dole další kilíčko, ale o víkendu jsem trošku víc papala, sice jen do šesti, stálo mě to hodně přemáhání, protože tam byli výborné dortíčky na švagříkově oslavě:D ale vydržela jsem. Stále chodím na pilates, občas zjišťuji že mám i svaly o kterých nevím:D No jinak jsem se o víkendu vykašlala na rotoped, tak to budu muset dneska dohnat, abych něco dělala:D Zítra mám sice pilates, ale deset km mě nezabije:D Hezký svátek všem:D My máme tátu v práci, tak bude nuda. A chtěla jsem se pochlubit, ve středu si jdu vyzkoušet šaty, tak snad tam bude nějaká má velikost těch co chci:D A ať se všichni brzy uzdravíte, zatím papa:D
17. lis 2009 v 08:38  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ccarodejka
fotoportrét
fotoportrét
ccarodejka
 Ahoj děvčata, tak už jste se uzdravili? Já byla včera v salonu a byla jsem zničená. Šaty, co se mi líbily, tak mi nebyli. Nakonec jsem se do jednich vešla, ale doma mi neprošli, což mě docela mrzí. Podařilo se mi dostat další kilčo dolů, mám ještě co dělat:DD
19. lis 2009 v 07:24  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 Ahoj holky emoticon Já se z té nemoci ne a ne zbabrat emoticon Trochu si myslim, že to mam i ze stresu... Ve čtvrtek odevzdávám diplomku, tak si možná dovedete představit, jak se teď mám... Ale dneska jsem se po tom měsíci změřila a zvážila a pozitivní je každopádně aspoň to, že jsem sice nezhubla, ale ani nepřibrala... emoticon
21. lis 2009 v 08:08  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 Ahoj holky,
hlásím se po dlouhý době, skolila mě totiž chřipka. 5 dní jsem měla přes 38, byla to teda soda emoticon 2 dny dokonce 39,5. A teď to vypadá, že se přidal zánět dutin, takže zítra opět k doktorce emoticon Cvičit jsem byla naposledy minulej pátek, kdy půjdu znovu, je ve hvězdách.
Holky jsou pořád nemocný, poslali jsme je k našim, prvně jsou bez nás, ale potřebuju se uzdravit, což by s nima šlo těžko... Ale vypadaj spokojeně, babička s dědou je rozmazlujou emoticon
Navíc jsem úplně ztratila chuť k jídlu, takže se chystám na druhý kolo diety, musím se chopit příležitosti emoticon
ubi, budu na tebe myslet, ať to zvládneš!
ccarodejka, gratuluju ke shozeným kilům, jde ti to krásně. a neboj, šaty se najdou, máš ještě spousty času emoticon
22. lis 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elmesdemayo
fotoportrét
fotoportrét
elmesdemayo
 Ahojky vespolek, dneskem zacina muj milionty pokus o shozeni kil. Udelam cokoli, abych to tentokrat opravdu zvladla. Uz jsem udellala zakladni opatreni - rekla jsem to priteli, takze minimalne pred nim bych vypadala jako srabotka, kdybych to nedala. Takze jsme se domluvili, ze mi bude maximalni oporou. Zadne restaurace, zadna narachana lednicka, zadne delani mi chuti apod. Vecer jsem si sbalila batuzek na cviceni. Mam z toho hroznou tremu, protoze jsem jeste nikdy nebyla. Vyhlidla jsem si jedno fitko, ale jsem takova nejista v tom, jak to tam chodi, jestli tam vecer nebude moc lidi (budu jezdit rovnou z prace) a jestli budu umet zachazet s temi pristroji. Na druhou stranu si rikam, ze se nemuzu bat, ze se tam ztrapnim, protoze uz to, jak ted vypadam, je trapas sam o sobe.

Nevim, co pro me bylo rozhodujici, ze jsem se rozhodla chodit i sama..mozna sraz se spoluzaky, ktery ma byt ted v patek a ja tam nejdu, protoze mam o 15 kilo vic.

Takze i kdyz na me nikdo nebudete reagovat, tak planuju sem chodit kazdy den a chlubit se se svymi pokroky, protoze mi hodne pomuze, kdyz se z toho vypisu. Drzte mi palce, dekuju moc.
23. lis 2009 ve 14:42  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ondlafek
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 2072 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Benešov.
  • Svatba byla 5. června 2010
    Region Benešov
fotoportrét
fotoportrét
ondlafek
Registrovala se 23. září 2009 na beremese.cz. Přidala 2072 příspěvků a 1 album. Má 1 přítele. Region Benešov.
  • Svatba byla 5. června 2010
    Region Benešov
 ahoooj...ja mela ten samej problem... s tim cvicenim...premlouvala me kamaradka..tak jsme chodili spolu...jenze je strasne blby chodit s nekym a byt na tom zavisla...a tak chodim sama.mam tam zname a chodim tam rada....emoticon
drzim palce a zitra napisemoticon
23. lis 2009 v 15:27  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 Ahoj nové hubnoucí, jen choďte, svěřujte se se svými úspěchy, to je nejepší vzájemná motivace emoticon
elme: napiš, jak bylo! A na ten sraz bych šla stejně emoticon
24. lis 2009 v 16:57  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
elmesdemayo
fotoportrét
fotoportrét
elmesdemayo
 poctive se jdu pekne naprasit..vcera jsem jela s kamaradkou metrem domu a jak jsem na to porad myslela ( na to fitko se superstihlyma barbinama a namakanyma kenama a mezitim me - udychany rosol), tak ze me vypadla uplne srabacka veta: nezajdeme na pivo? a sli jsme a pak jsem samozrejme vycitky a dneska s tou kocovinou taky nebyla schopna. Takze zitra. Bude to pro me vetsi orisek, nez jsem cekala. Ale uz jenom to, s jakou ostudou to sem pisu, mi dodava silu dal. Kdybych to brala zase jako vzdycky, tak se na vsechno vykaslu a ani se tu neukazu. Takze zitra druhy pokus, drzte palce....

Jinak..chodi vas hodne samotnych do fitka? A byli jste tam s nekym poprve? V kolik tak chodite? Kolik tam byva lidi? Diky za odpovedi, cim vic toho budu vedet, tim mensi bude muj bes.
24. lis 2009 v 17:45  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 ahoj holky emoticon
Stonám a stonám, opravdu mám zánět dutin, jak jsem se obávala, takže jsem vyfasovala ATB a budu ráda, když mě mine punkce emoticon na sport můžu už druhej tejden zapomenout. Achjo. Budu ráda, když půjdu příští tejden. Ale jedno pozitivum ta nemoc má, zhubla jsem kilo, chuť k jídlu je v tahu, takže teď mě fakt nestojí žádný přemáhání nežrat emoticon
elmes, vítej, čím víc nás bude, tím víc se hecnem emoticon Já chodím do fitka zásadně sama, většinou kolem 16-17 hodiny. V našem fitku maj mezi 12-15 slevu, takže předpokládám, že nejmíň lidí je tam v tuhle dobu. A můžu tě ujistit, choděj tam studentky, maminy, strejcové a tak, po barbínách a kenech ani památky. neboj se toho, jde jen o poprvé, pak se ti tam bude líbit emoticon
24. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 elme: Já chodím sama i s někým, podle toho jak kdy. Rozhodně Tě musím ujistit, že tam fakt nejsou jenom barbíny a kenové, ale i úplně normální lidi. Já byla poprvé letos v únoru, s kamarádem. Pro začátek doporučuju vyrazit buď s někým, kdo už cvičí, nebo si na hodinu zaplatit trenéra. Nebudeš z toho tak vyděšená napoprvé, přecejenom je to cizí prostředí... Jinak fitka se od sebe atmosférou dost liší, takže pokud Ti to v jednom nesedne, zkus jiné, než si vybereš, které Ti bude vyhovovat... Co se týče času, chodím všelijak, my studenti se řídíme rozvrhem, ale teď už jsem měsíc nebyla emoticon Nejmíň lidí bývá samozřejmě dopoledne a po obědě, ale různí se to... Takže posbírej kuráž a vyraž, jak psala michvon, uvídíš, že Tě to časem začne bavit - endorfin je droga! emoticon
mich: Já už se z nemoci vyhrabávám měsíc, věř, že vím, o čem mluvíš... Ale dneska jsem dopsala poslední řádku, teď ještě uvidíme, co na to vedoucí práce, a dá-li Pán Bůh, tak můžu směle mířit k titulu... A hlavně se zase vesele pustit do hubnutí a cvičení, asi si dovedeš představit, jak mně to chybí. Kromě jinýho mě zas začaly bolet záda, no jo, svalstvo ochablo a to je hned... Takže sportu zdar, nemoci zmar!
24. lis 2009 ve 20:35  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
michvon
fotoportrét
fotoportrét
michvon
 ubi, tak držím palce i u nohou, ať to dobře dopadne emoticon pak budeš mít tolik času, že nebudeš vědět, co s ním emoticon Úspěšně složený státnice, to byla fakt největší úleva mýho života emoticon
25. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mautanka
52
Registrovala se 25. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 199 příspěvků a 1 inzerát. Má 21 přátel. Region Zlín.
fotoportrét
fotoportrét
mautanka
52
Registrovala se 25. listopadu 2007 na beremese.cz. Přidala 199 příspěvků a 1 inzerát. Má 21 přátel. Region Zlín.
 Elmesdemayo, vůbec bych to nevidla tak tragicky. Já začala chodit na popud kamáradky a už 3 mesíce chodím úspěšně sama emoticon a řekal bych že mi to i více vyhovuje-nemusím se na nikoho vázat emoticon . Sem na sebe hrdá že jsem to nevzdala emoticon Poprvé bych ti doporučila trenéra at emoticon. Ukáže jak na to, a není to zas tak drahe, myslim že se to vyplatí emoticon Zprvu si budeš připadat že na tebe všeci čučí ale po pár návšěvách zjištíš že to tak vůbec není emoticon . Chodí opravdu cvičit všechny věkové a prostorově výrazné kategorie emoticon Tohle cvičení je zatím nej. Jsou krásně vidět vysledky cca po 2 měsících chození cca 2-3x týdně. Ted jsem taky nemocná a už týden jsem nebyla cvičit je mi úplně divně emoticon
25. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
vecernice (37 r.)
fotoportrét
fotoportrét
vecernice (37 r.)
 ahoj holčiny, přeju všem krásný den.

Elme - jen pěkně choď mezi nás a pěkně referuj, to bude správný bič. zas na druhou stranu, nestanovuj si na začátek nereálné cíle a nečekej výsledky ihned, vše potřebuje svůj čas.

jinak fitka se neboj - je lepší si to nejdřív jen oblédnout, vlézt si na recepci, že se chceš jen rozhlédnout. pokud si nikdy nechodila, ideální by bylo domluvit si na začátku trenéra, sice to stojí nějakou kačku, ale vyvaruješ se tím, že bys cvičila neefektivně. poradí ti, jak uspořádat hodinu, kolik času věnovat zahřátí, kolik dělat sérií po kolika opakováních. pokud člověk začne cvičit něco špatně, může si ublížit emoticon

a pokud si domluvíš hodiny, tak už tam musíš dojít (na toto na mě dobře fungují rezervace, už to prostě nedokážu nechat propadnout). taky je otázka, zda tě fitko bude bavit (já tžam třeba jdu jednou do roka), nebo zda si vybrat jiný druh cvičení (třeba pod vedením instruktora) - at uz aerobik, spinning, walking ......

takze drzim palce, nejtezsi je to prekonat poprve,a pak si navyknout na tu pravidelnost. a pak se dostanes do stadia, ze kdyz treba tyden necvicis (at uz kvuli nemoci), tak je clovek uplne nervozni emoticon

bi drzim palecky!!!! at uz mas brzy titul a konecne trochu volna zase emoticon
26. lis 2009 v 10:22  •  Svatba byla v březnu 2009  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ccarodejka
fotoportrét
fotoportrét
ccarodejka
 Ahoj děvčata, tak hlásím další kilíčko dole, včera jsem se vážila a mám dole přesně čtyři kilča. Nejvíce mi zatím zhubl pás a bříško celkem o 4 cm(počítám od začátku hubnutí:D) Cvičím už skoro každý den na rotopedu si dám 10 km a pak si zacvičím, vychází to denně na 45 minut, což si myslím, že je super ne? No jednou týdně pilates:D a to nepočítám ty procházky s kočárkem:D Už se mi podařilo dvakrát zhřešit a najíst se po šesté hodině(jednou mi bylo docela blbě, takže už to nepokouším:D),ale držím se. Mám totiž opět motivaci, krásné šatičky, které jsem si myslela, že mít nebudu, tak si je nechám ušít na míru a navíc za krásnou cenu. Do ledna bych chtěla zhubnout o 4-5 kg, tak jsem zvědavá, jak přežiju Vánoce:D
elmesdemayo : Drž se a neboj se, já taky začala chodit dříve na aquaerobic s kamarádkou, jenže pak několikrát za sebou nemohla, tak jsem se překonala a chodila jsem sama. Ted nás tedy na pilates jezdí víc,ale cvičím i doma, takže vím, co je to za přemáhání:D Držím pěstičky:D
26. lis 2009 v 15:16  •  Svatba byla v září 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
ubi
    Region Břeclav
 Ahoj krásky, tak dneska mě pan doktor oficiálně prohlásil za zdravou, takže ještě týden rekonvalescence a v pátek už vyrazím cvičit emoticon Jinak jsem stejně přesvědčená, že jsem to měla ze stresu, protože tento týden jsem dodělala diplomku a skoro z hodiny na hodinu jsem cítila, jak se uzdravuju emoticon emoticon emoticon A zase najedu na hubnutí, asi už ne tak ostře, jako o prázdninách, ale dvě kila bych ještě chtěla shodit... No a hlavně se zase dostat do kondice, měsíc a půl necvičení bude hrozně poznat, už mě zase začaly bolet záda... Takže po neděli jdu zase na to a budu vás tu otravovat pravidelně emoticon
27. lis 2009 v 09:20  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš