Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Tak super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jó, holky, aby vám pak po svatbě taky nedošla motivace jako mně :-p :-D Získala sjem falešnej pocit, že jsem v cíli, a nějak se z toho nemůžu vyhrabat, každej den si říkám, že zase začnu, a skutek utek ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
michvon: já doufám, že mi po svatbě poroste bříško z jiného důvodu :-D. Ale pak to shazování bude o to těžší. Když nad tím tak přemýšlím, nehubnu kvůli svatbě (a už mám i šaty, tak nemůžu zhubnout moc, aby se daly ještě upravit. Hubnu spíš kvůli pohledu do zrcadla, tomu, že půlku věcí neobleču a proto, že se prostě necítím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
leena, já to mám opačně, nejdřív děti, potom svatba :-D Ale po dětech se mi schazovalo skvěle, přibrala jsem pokaždý cca 12 kilo, šlo to dolů samo, po pár měsících jsem byla jen díky kojení na předporodní váze. Takže toho se neboj :-) hubnout kvůli sobě je mnohem lepší než kvůli svatbě, ale na druhou stranu, která z nás by nechtěla bejt nejhezčí nevěsta ;-) A já dokonce musela kvůli svatbě s hubnutím opravdu začít, páč mi švadlena blbě zabrala šaty a byly mi malý ]-( Takže mi nezbejvalo nic jinýho, než se do toho opřít. No ale teď, když chci ještě ty pitomý tři kila sundat, nějak ne a ne nastartovat ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to je drsná motivace před svatbou :-D Ty starty jsou nejhorší, ale pojď do toho ;-) Hele, o kolik se dají zmenšit všeobecně svatební šaty. Já jen, že už je mám koupený a jestli fakt zhubnu, tak jestli se dají třeba o číslo zmenšit. To jsou starosti, když jsem ještě nezhubla ani kilo, co? :-D
Odpovědět
mich: proto to musím dostat dolů do svatby ;-) lee: já taky nehubnu jenom kvůli svatbě, už jsem se na sebe nemohla dívat a štvalo mě, že se do ničeho nevlezu, ale přecejenom je to termín, který mě do toho nutí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To záleží na střihu, ale mně je tak o číslo švadlena zmenšovala. Ale hlavně vyber dobrou švadlenu, ta moje to dost zmrvila ]-( ]-( ]-( Měla jsem pod prsama takovou vázačku, napevno našitou za horní okraj, dolní okraj byl volnej, A ona mi ty šaty zabrala přes prsa tak, že mi přešila i tu vázačku, která byla původně našitá úplně přes šaty, žádnej šev na ní nebyl. Ani se nezeptala, jestli to tak může udělat. Klidně bych zaplatila víc, kdyby to celý rozpárala, pod vázačkou zabrala a zase tam našila neporušenou vázačku. Naštěstí to nebylo skoro vidět, ale radost ze šatů jsem měla zkaženou dost dlouho 8-( A navíc mi je zabrala namísto přes prsa i přes břicho 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
no já teď mam trochu jinej problém, moje zbožňovaná sukně ze mě padá. a druhá nejoblíbenější jakbysmet. ale abych se kvůli tomu zase vykrmila, to nééé. spíš napíšu ježíškovi :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Sukně půjde určitě zmenšit taky ;-) Šaty mám úplně jednoduchý a jsem domluvená v salonu, odkud jsem je koupila, že mi je upraví, tak doufám, že to bude v pohodě. Upnutý jsou jen přes hrudník (a tam asi nezhubnu). Ale to asi budu řešit, až fakt zhubnu :- :-)
Odpovědět
mich: já už jsem si nechávala nějaké věci zmenšit ;-) Ale Ježíšek je dobré řešení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D to věřím, že se ti Ježíšek zamlouvá víc :-D
Odpovědět
Ahoj holčiny, tak jsem se dneska odhodlala a změřila jsem se:D Mám všude dva centimetry dolů a přez boky tři:D takže se zatím daří:D Chtěla jsem jít se podívat na šaty do Berouna, ale nechce se mi s malou, tak budu muset vytrvat a až bude tatík doma, tak aby ji pohlídal. Navíc jsem se dočetla, že v Hořovicích stále nastupuje první ženich a nevěsta pak až hosté, tak jsem docela znechucená. No uvidíme, co nám řeknou, snad to dopadne dobře. :-|
Odpovědět
Článek se načítá
ccar: na šaty počkej do prosince, budou nové kolekce ;-) A ty do té doby určitě ještě zhubneš a budeš z toho mít ještě větší radost ;-)
Odpovědět
ubi: jééé, mě ani nedošlo, že bude vlastně nová kolekce pro rok 2010. Už aby to bylo:D Krásnou dobrou noc všem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem se včera fakt dokopala jít prvně cvičit. S jídelníčkem pořád bojuju stejně jako s hladem, ale už častějc vyhraju já, než hlad :-D Ccarodejka: ahoj, gratuluju k centimetrům. Může septat, kolik kilo jsi shodila na ty centimetry? Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.taky se pridavam:)uz 6 tydnem navsevuji kurz STOB hubnuti....vcera jsme s emerili a vazili...mam dole 4kg...a dohromady cm 15,5(krk,paze,bricho,hrudnik,stehna a lytka) jeste me ceka 5 tydnu....chtela jsem zhubnout 10kg...ale to asi nebude tak horky...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Jé, další hubnoucí, paráda :-) Třeba mi to zvedne motivaci :-D takže vítel, ondlafek ;-) leena, paráda, nejhorší je začít, ale jakmile si člověk zvykne, začne se na sport těšit :-) Já bych chodila klidně denně, kdyby to šlo! vecernice, včera jsem byla na heatu, půjčila jsem si sporttester, a tepovku jsem měla celou hodinu kolem optimální spalovací hodnoty, jen čtyřikrát mi vylítla nad, z toho třikrát tak na dvacet vteřin a jednou asi na dvě minuty. Takže jsi asi narazila na nějakýho šílenýho instruktora :-D Pochybuju totiž, že bys byla míň trénovaná než já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
michvon:a muzu se zeptat jak casto chodis cvicit? ja chodim na spinning,pilates a pak na cviceni na bedynkach v rychlem tempu a pak nejake to posilovani...bud bricho,zadek,nohy...podle toho jake je to cviceni:)
Odpovědět
Profilova fotka
ondlafek, chodím třikrát v týdnu, ale jelikož mam dvě malý děti a žádný hlídání, o častějším cvičení si můžu nechat jen zdát :-( manžel totiž taky chodí třikrát v tejdnu sporotvat, takže kdybysme chodili jeden nebo druhej víckrát, už bysme se vůbec nevídali :-p Chodím na heat, do posilovny a na aerobik.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mich - no koukam, ze moje kondicka je asi mizerie :-D ale i pri spinu mivam tak prumernou 165, obcas se drzi i vys, podle toho, jak dru :-D o vikendu zkusim heat, tak zas poreferuju.... kolik ty mivas tepovku? ja vim, ze spalovaci je 130-150 v mym pripade ..... to bych se na tech hodinach asi unudila :-D jinak jsem zjistila, ze mi mlsani asi zase leze na vahu ;-) tak uz se zacinam zase krotit, dnes jdu na spin, a zitra si dam svoji dvouhodinovku ;-) s vahou jsem vicemene spokojena, ale nedovolim ji zase narust :-D jinak vitam nove prichazi a drzim palecky pri boji s kg ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vecernice, já mívám tak 150-160 skoro celou hodinu, výjimečně přes 170, ale to vždycky jen chviličku. spalovací zónu mam myslím právě kolem těch 150.
Odpovědět
Profilova fotka
no spalovaci byva ta mezi 130-150 (zjednodusene receno). tam sjem, kdyz si na kolo sednu a pri strecinku :-D ne to prehanim, ale je pravda, ze vetsinu casu se drzim vys. a obcas vylitne i pres 180 (treba i na kole v terenu, takovy poradny kopecek ... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No tak to vidíš, právě jsi mě poučila, ta ženská, co mě učila zacházet s tím sporttesterem, mi tvrdila, že je to 150 :-| Ale vygooglovala jsem si to a pravdu máš ty. Takže v tom případě spaluju tak v deseti procentech hodiny :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já vás zatím jen smutně pozoruju z duchen... :-( Nějak mi to kleslo na průdušky, takže sportu zmar :-( A upřímně v tomhle stavu nemám ani sílu hlídat jídelníček, navíc jsem zjistila, že když něco cucám, tak tolik nekašlu, takže vycucám za den snad kilo bonbonů. Jinak vítám nové hubnoucí, když nás bude víc, bude to víc motivovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ubi - přeju brzké uzdravení!!! moje váha se opět vyhoupla přes tu hnusnou číslici na začátku - no prostě mám zpátky skoro 4kg z těch 7,5 8-( ]-( takže holky nepolevujte, je to fakt hnus!!! :-) ale v pondělí jsem byla ve fitku, dneska na vacu masáži, zítra jdu na squash - k jídlu kuřecí, trochu brambor, zelenina, ke snídani tmavý chlém s lučinou a šunka, přes den nějaké to ovoce, a zelenina, občas nějaké to sladké - bez něj to prostě nejde :-D takýže doufám, že brzy zase budu hlásit pozitivní výsledky!! teď mám navíc MS, tak snad i proto je ta váha tak hnusná :-|
Odpovědět
Jééé, ahoj Jani ;-) Že se taky stavíš :-D Měla bys mezi nás zavítat častěji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčátka, v Praze je slunečno, jupííííí. Hned vyrazíme ven x-) Holky už jsou zase nastydlý, Valentýna tentokrát vydržela zdravá jen necelej tejden, ale nemaj teplotu, jen kašel, takže Johanka je ve školce a s Valdou vyrazíme na procházku, než zas začne lejt. Jsem z toho sluníčka v euforii, tady nevysvitlo už dost dlouho, jen včera na chviličku. Dnes jsem oprášila na naší váze funci měření tuku a vody, tuku mám necelejch 21 procent a vody 65, to mi přijde dost, nevíte náhodou, jakej má bejt správnej poměr?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mich - no ja bojuju od vikendu se skrabanim v krku, tak se dneska asi dorazim :-( potajmu doufam, ze treba na druhou hodku nikdo nedorazi, a ja budu moct pekne domu do pelisku :-) tuku akorat, tu vodu netusim :-o ale vim, ze ty vahy nemeri toto zrovna presne ...
Odpovědět
Ahoj, tak čas strávený v posteli se pomalu začíná vyplácet a zdá se mi, jako bych začínala vítězit :-) Teď jenom nepodcenit rekonvalescenci :-N Co se týče těch poměrů, to nevim, tuk je akorát, ale vodu taky nemám ponětí.
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem si četla o tepových frekvencích a asi jsem nějaká divná. Když šlapu na kole, prvních 10 minut mi vyběhne tep tak na 135, za chvíli klesne na 105 a plus mínus se tak drží, ať ze mně leje pot a šlapu na těžší převod jako blázen. Myslela jsem si, že mám rozbitý snímač, ale ne, kontrovala jsem si to u kámošky. A držím palce všem boubelkám, ať jdou kila rychle dolů.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?