Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
No, a to bude ono :-D :-D :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
ahoj devcata, preju krasny tyden :-) co nase novomanzelka? zatim zadne zpravicky .... jinak ja v sobotu vlezla na vahu, a byla jsem nadsena (asi to byl kratkodoby vykyv, dnes uz uzovala trochu vic), ale cil se blizi ;-) a je pravda, ze i mlsam ... :-D
Odpovědět
Ahoj, no michvon hlásila, že se tu ukáže až tak za týden, ne? Já se přiznám, že jsem hubnutí tak nějak odsunula na vedlešjí kolej :-( Pořád mám tisíc jiných věcí, co se musí udělat, a na cvičení čas moc nezbývá ]-( No, uvidíme, jestli se do Vánoc srovnám a dohrabu zase k nějakým výsledkům... Váha zatím stagnuje, tak jenom doufám, že mi neubývá svalové hmoty... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky jsem v presu, bohužel ne moc příjemným, řešíme zdravotní problémy, takže nemám moc čas sem nakukovat :-( svatba byla super, dopadlo to nečekaně dobře, ale ten stres odchází postupně, takže pořád jsem utahaná :-( fotky budou zítra, zkusím sem něco hodit, když nebudu večer moc utahaná. a ve středu nás čeká operace starší dcerky, takže moc odpočinku a volna přede mnou není. a co se týče dietky... no, polevila jsem, ale jen trochu, a žádný přežírání, hlavní problém je teď pravidelnost, až vyřešíme doktory, tak se na to zase vrhnu na sto procent.
Odpovědět
mich: Na fotky se těším a dcerce držím pěsti, ať je všecko v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
mich - moc držím palce, ať vše dobře dopadne!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky :-) dík za podporu, já taky doufám, že to dobře dopadne x-) fotky jsou v albu, můžete se pobavit :-p
Odpovědět
Jéé :-) Nevěsta hezká, ale... holky (dcerky) máš překrásné ;-) :-N :-N :-N
Odpovědět
Ahoj holky, mich, moc pěkná nevěsta jsi byla, ale je fakt, že holky máš naprosto překrásné. Držím moc palce, ať vše dobře dopadne. Jinak včera jsem se vážila a mám další kilečko dole. Asi vážně pomáhá ten rotační disk, před televizí se vrtím a je to znát. Klidně si teď vezmu tričko, které bych před měsícem neoblekla.
Odpovědět
Profilova fotka
Dík za komlimenty :-p Nojo, naše princezny se nám povedly, musím uznat. Na celý svatbě byly to nejhezčí, všichni z nich byli naměkko x-) Starší dcera má úspěšně po operaci, vše proběhlo na jedničku, takže mi spadl velkej balvan ze srdce, už snad bude líp. Tak se zase vrhnu na cvičení, minulej tejden jsem byla jen jednou, tenhle zatím taky jen jednou, tak se musím vrátit do starých kolejí a pokračovat ve cvičení třikrát týdně. A hlavně pravidelně jíst, to mi dělá poslední dny problémy, no není divu, když máme furt takových starostí ]-( Ale váha se drží, je tam furt +-65, s čímž jsem spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
jooo mich, tedy holky se vam povedly!!!! fotecky pekny!!! jen nevim, co ty jeste chces hubnout, v tech satech jsi jako proutek!!!! :-) jinak ja mam prvni kritiku svych spinningu, nejak se to asi uplne nelibi (i kdyz uz jsem zazila i pozitivni reakci - jednu az dve...), tak se moc premlouvam, abych s tim nesekla .... :-( neni to tak snadny, akorat mi to zabira strasne casu a vysledek zadna slava ....
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj všechny, mich: tak to jsem ráda, že to dobře dopadlo ;-) luc: pochvala za hubnutí... Kéž by mi to taky tak šlo... Mám pocit, že se hubnutí zaseklo ]-( Možná to bude i stresem... :-| vec: a jakou kritiku? aspoň odůvodněnou?
Odpovědět
vecernice:Ahojka, jaká kritika?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) vecernice, netruchli, žádnej učenej z nebe nespadl, vždyť to děláš krátce, tak přece nikdo nemůže chtít, abys hned od začátku byla perfektní. Jestli je ta kritika věcná, tak sláva, máš se z čeho poučit, no a jestli je to jen takový rýpnutí, tak to hoď za hlavu, nikdy se nezavděčíš všem. Hlavně si z toho nic nedělej ;-) Jinak vám všem děkuju za lichotky :-) Jako proutek bych neřekla, ale jitrnice snad taky ne :-D :-D :-D Zítra chci jít do posilovny a zase se vrátit do starýho režimu, chybí mi to!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky. no jedna holcina v pohode, mam to pres druhou instruktorku, ze hudba super, ale hodina trosku nezkooridonovana, coz dobry, z toho se dokazu poucit, a neberu to ve zlym. ale ten druhy isntruktor mi tlumocil, ze jedna zenska co chodi na nej, rikala, ze moje hodina nema stavu, a ze na me tedy uz neprijde. no a on se tvaril, ze kdy si tedy konecne udelam ten kurz, aby to bylo lepsi. no a kdyz jsem mu rekla, ze bych byla rada, kdyby nekdo z nich se prisel podivat na moji hodinu, ze by mi pak poradili, tak se tvaril, ze to by nebylo na nic (musime si platit hodiny, kdyz jdeme na sebe nazvajem ...) tak jsem z toho mela takovy divny pocit. necekam ze to pujde hned, ale treba bych uvitala trochu podpory .... nastesti kamoska co tam jezdi, si na me v nedeli cas udela, a i se na me nekdy stavi, tak doufam, ze to pomuze :-) kdyz ja si kritiku vzdycky strasne beru ....
Odpovědět
Profilova fotka
vecernice, já si taky kritiku vždycky hodně beru... spíš je blbý, že tě nepodpoří kolegové :-( Kdo jinej by ti mohl fundovaně poradit než oni, žejo. Tvý zklamání naprosto chápu. Ještě mě napadá jiný řešení - prostě jít jinam, kde je lepší kolektiv. Budu ti držet pěsti, aby se to nějak srovnalo! A nevěš hlavu ;-)
Odpovědět
večernice: ono to vypadá, že to nejsou ti správní kolegové, ale spíš konkurenti a od takových bych kritiku tak vážně nebrala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tady to nějak vázne, že byste to vzdaly?! Já dnes byla po 14 dnech v posilovně, sama jsem byla překvapená, jak mě to bavilo. Vážně jsem už asi závislák :-D Váha se drží, tak teď se na to vrhnu po týdenní pauze znova, a to by v tom byl čert, abych to nedotáhla na těch 62.
Odpovědět
Ahoj, já nic nevzdávám, jenom nestíhám... Je vinobraní, burčáková sezona (dieta jak hrom ;-) ), do školy práce nad hlavu... Tento týden jsem se nestihla ani zvážit a změřit... Ale zato mi hromada lidí říká, ať už nehubnu, tak už to teď neberu tak vážně a další kila dolů už budou jenom taková třešnička, pokud se podaří. Ale cvičit nepřestanu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau :-) tak na burčák se chystám, ale nějak sjme na něj nenarazila :-( ;-( Musím pověřit manžela, aby zejtra někde cestou z práce koupil, maj v okolí celkem slušný vinárny. Chuť na něj mam ukrutnou, za celej podzim jsem měla jedinou decku. Včera jsem si vzala sukni, co jsem si kupovala loni v lednu, no a skoro ze mě spadla! Na kila jsem sice za ten rok zhubla málo, ale rok cvičení zanechal opravdu velký změny na mý postavě, ani jsem si toho dosud nevšimla, džíny mám všechny na boky, takže to neni moc poznat, ale tohle mě fakt překvapilo. Hodně mile x-) To se mi půjde večer na aerobik hodně zvesela :-D Takže na kila taky klidně kašlu, ale cvičení se nevzdám ani za nic!
Odpovědět
Hezké nedělní odpoledne ;-) My to s tím burčákem pojali velkolepě, chodíme málem obden :-D Na oblečení je to skvěle vidět, že jo? Mnohem líp než na váze nebo centimetru... Já se chystám zase zkontrolovat tu svoji "hitparádu" ve skříni, abych zjistila, do čeho všeho se už vlezu, a jestli některé věci nevyřadit, že jsou velké, a uložit na doby pozdější (tím myslím na těhotenství, protože nemám v plánu hned tak zase přibrat ;-) ).
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím vás, teda vy jste všechny tak pilné ... na mně se 3 měsíce podepsaly tak, že mám opět 3kg zpátky. není se čemu divit, hýbat jsem se přestala úplně, žrala jsem jak protržená ]-( celý den v práci, takže papání večer, no klasika ... no nic, začínám s vámi a nanovo :-)
Odpovědět
Krásné dobré ránko všem :-) A po pracovním víkendu hurá do pracovního týdne... Jani, vítej zpátky, vidím, že nejsem jediná, komu spadl řemen... Já se teda pořád držím váhově skoro stejně, ale nehubnu. V poslední době přestávám zvládat stres a řeším to čokoládkama atd. ]-( Hlavně, že vím, že na psychiku je nejlepší pohyb...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, přeji všem krásné ač uplakané pondělní rádo :-) už jsem zase sesbírala kuráž, takže ve čtvrtek vyrážím na dašlí hoďku. v pátek mi nebylo dobře, takže jsem strávila celý den v posteli, a poslouchala a ladila terény ;-) tak to snad bude. jedna z těch kolegyň je fajn, včera jsem to probíraly. ale co člověk to názor na spin, co se mám jezdit, jak, kolik kopečků za sebou .... no a je pravda, že třeba její hodina mě moc nechytne, ona zas na moji rikala, ze je tam hodne kopcu .... no vsak uvidime, snad se to podda. venku se kazi pocasi, tak lidi zacnou vic cvicit ;-) mame novou mistnost, novou aparaturu, ze ktery mam hruzu, sluchatka a tak vubec, no bude sranda ;-) jinak jsem vlezla na vahu, a nestacila se divit. zlomila jsem hranici 63, docela vyrazneji, takze za tu dobu povidani tady s vami jsem lehci o 2 kila :-D tak sem za vama budu asi chodit dal, at to udrzim ;-) a to si dopreju klidne i neco sladkeho ;-) tak se mejte vsechny prima, koukam, jake je uvi ranni ptace, to ja mela jeste pulnoc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čau holky, to je teda hnusně :-p Valentýna je navíc nemocná, už zase, takže budu pěkně sedět tejden doma na zadku. Achjo :-( Teď je to celý nějaký smolný, včera jsem vyrazila na aerobik, odpadnul, musím kvůli nemocný malý zrušit doktorku, Johanka navíc vypadá, že ji taky brzo skolí nějaká nemoc, asi se fakt zcvoknu. Anebo začnu chlastat :-D :-D :-D Takže teď jsem zase byla cvičit jen dvakrát, minulej tejden jen jednou, sakra ]-( Ale tenhle tejden půjdu třikrát, i kdybych měla jít někam o půlnoci, nebo mi hrábne.
Odpovědět
Profilova fotka
tedy, mich, to abys zacala o pulnoci leda behat po parku ;-) no pocasi je mizerny, ani se nedivim, ze ti to sklatilo decka, vzdyt ty teploty skacou jak splaseny. tak at se date brzy do kopy!
Odpovědět
Profilova fotka
Vecernice, moc se nesměj, zítra jdu na heat od osmi večer :-p A to často chodívám už v devět spát :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mich - klobouk dolu jen jsem si tu pulnoc predstavila v praxi ;-)ten heat taky budu muset nekdy zkusit
Odpovědět
vec: Paráda, aspoň někdo tady hubne ;-) Ranní ptáče spíš nedobrovolně, přítel ráno vstával brzo do práce a já s ním, ale zůstalo mi tak půl hodiny volného času před odjezdem do Brna :-) mich: Úplně to chápu, jak toho mám teď moc, tak není čas cvičit. O víkendu pohyb sice byl, ale pracovní, to není ten správný endorfinový přísun... Doufám, že jak se zmotám z té diplomky (koncem listopadu), tak to hubnutí zase nastartuju... Navíc mám cyklus, takže mně honí mlsná, dneska jsem spráskla celou margotku... ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?