Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
U mě ty prsa nebyly tak strašný, tím, že jsem hodně posilovala prsní svalstvo... Navíc v mém případě zmenšení ze skoro E na C-D spíš prospělo... A hlavně je mám díky posilování hodně pevnější, což je teda paráda, protože si zase můžu dovolit šaty s holými zády... mich: No snad tu diplomku nějak ukoulím... To jsi za ten měsíc zhubla fakt hodně... Třeba to bude předsvatebním stresem...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) V Praze je nádherně, asi vypadneme někam na výlet, co chystáte vy? Samozřejmě se má v půlce týdne ochladit, to jsem zvědavá, jestli umrznu, mám šaty jen na špagetový ramínka. Do zimy jak dělaný :-D :-D :-D ubi, jestli jsi začala už teď, tak bych se toho na tvým místě nebála ;-) Teda jestli nechceš dělat státnice v lednu :-D S tím hubnutím, ono to možná bude tím carnitinem, možná to fakt funguje, dávám si ho každej den, třeba to je vážně účinný :-)
Odpovědět
Dobré ráno :-) U nás je taky krásně, doufám, že to vydrží i na neděli... Určitě máš nějakou pelerínku nebo něco, kdyby bylo chladno, ne? Vy máte svatbu ve čtvrtek? Proč? A státnice v lednu dělat chci... :-( Co je to ten carnitin?
Odpovědět
Profilova fotka
mám pašmínu, už jsem ji vyzkoušela, krásně hřeje, ale přece jen se bojím, aby nebyla moc velká zima. svatbu máme ve čtvrtek hlavně kvůli rodičům, chtěli jsme v pátek, ale to je děsnej provoz, oni všichni ráno přijedou a večer pojedou domů, tak aby nestáli někde v koloně. A v sobotu jsme nechtěli, aby pak měl přítel delší volno, než bude muset do práce, on má totiž dovolenou teď, ne až po svatbě. carnitin je spalovač tuků, používá se při hubnutí a při sportu, určitě to zkus, já se po něm sice při sportu víc potím, ale fakt se mi zdá, že funguje. tu diplomku stihnout můžeš, když si pořádně mákneš, já ji nakonec taky obhájila, ale udělala jsem tu chybu, že jsme ji nekonzultovala s víc učitelama, to by mi bejvalo pomohlo.
Odpovědět
Jo, tu jsi nám tu vlastně ukazovala :-D Neboj, zas taková zima nebude... Máte to venku nebo vevnitř? Budu na Tebe ve čtvrtek myslet ;-) To já máknu, neboj ;-) Prostě do konce listopadu musí být hotová a basta...
Odpovědět
Juchů, tak dneska před desetinnou čárkou 0 :-D Kdyby začínal semestr tento týden, tak jsem to dala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, gratuluju :-) Já jsem teď pro změnu nějaká napuchlá, takže váha leze nahoru, i když jsme v dietě ani v pohybu nepolevila ]-( Tak dnes poctivě piju, abych se zase trochu odvodnila. už se mimochodem těším, až se na svatbě pořádně nacpu |-| :-N :-D
Odpovědět
mich: No to věřím, to můžou jít všechny diety do háje :-D
Odpovědět
Ahoj holky, já hudnu aniž bych se nějak snažila. Mám takovou angínu, že nepolknu skoro ani čaj :-( Jinak včera jsme se byli dívat na náš zámek v Barotovicích a máme ho zamluvený. Taky doufám, že příští rok 2.10. nebude moc velká zima.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj děvčata, zdravím po báječný dovolený !!!! na lodi super, spousta vínečka a sýrů ;-) ale k tomu za týden 300 km na kole, takže váha se nepohnula, a drží se pod 64, což mi dělá radost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj :-) lucasek, já doufám, že nebude moc velká zima letos 1. října :-D Svatbu máme sice na radnici, ale jen ty přesuny mi dělaj trochu starosti, navíc může bejt zima i vevnitř. no snad se ukáže slunce a my nezmrzneme. vecernice, vítej zpátky, já ti tady tiše záviděla... Na kole do Francie, na vínko a sýry, ňam, nádherná představa! x-) Jinak váha je lehounce nad 65, ale cm docela ubejvaj, všude to šlo o dva dolů, paráda. Teď jen vydržet!
Odpovědět
Profilova fotka
mich - kdybys rekla, mohla jsem ti pujcit kozisek pres saty, ja ho mela, v breznu bylo docela frisno (dokonce nam padaly snehove vlocky!), ale slo by to mozna i bez nej. ono to pocasi skoro ani nevnimas :-D takze kdyby neco, pisni ;-) dovca byla bezvadna, lod jsem dokonce ridila i ja, i jsem trefila jedno zdymadlo, jinak jsem stale vyskakovala z lodi, uvazovala lodni uzle a tak vubec. proste po dlouhy dobe absolutni spokojenost a muzu jen vrele doporucit. kdyby nekdo chtel videt fotky, neco poslu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jé, to musela bejt paráda! já tak ráda cestuju... a navíc takováhle ktivní dovolená, to muselo bejt vážně skvělý 8-) Dík za nabídku, já mám kašmírovej šál, tak snad mě trochu ohřeje, když nebude mrznout. A to doufam nebude :-D Když bude nejhůř, dám si panáka, ten zafunguje určitě :-p Kožíšek vypadá nádherně, moc ti to slušelo. Ale mě by určitě nešel k šatům, mám je smetanový, boty a kabelku taky. Když už jsem ti tak šmírovala v labíčku, okoukla jsem, na který straně se nosí korsáž, já tyhle věci netuším :-N To to začínáme řešit opravdu brzo :-D :-D :-D Ale vy jste vypadali fakt krásně x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja to taky netusila, ale pak vse nejak vyplynulo, a pak to slo raz na raz, ani jsem nestacilva mrkat. z projevu nevim nic, tak ani netusim, co jsem to tam vsechno naslibovala :-D ale manza si to uzival, a pak i to foceni, skoro jsem se nestacila divit ;-) kde to vlastne mas? budu ti ve ctvrtek drzet palecky, at vse beha jak po dratkach :-)
Odpovědět
Ahoj vespolek :-) vec: vítej z dovolené ;-) mich: bude pěkně, šál bude určitě stačit. My byli teď v neděli na setkání s papežem a oba jsme si spálili ksichtíky, ráno sice byla kosa, ale pochybuju, že by ses někam přesunovala v šest. A v poledne už bylo vedro. Určitě to vydrží, uvidíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Předsvatební stres vystrkuje růžky, dnes jsem se vzbudila předtřetí hodinou a pak už skoro nespala :-S Vypadám jak zombie, to bude mít vizážistka práce až nad hlavu, aby to skryla :-p Jinak se mi ještě stále neozvaly dvě pozvaný, zda vůbec dorazí. Jsou to mý drahý sestry. Mám chuť je rozcupovat ]-( Takže zatím nehrozí, aby to šlo jako po drátkách :-( Tak zítra držte pěsti, prosíííím :-D Máme to na Novoměstský radnici. Ráno jsem se měřila, zhubla jsem za ten měsíc 3,6 kilo, přes prsa, břicho, v pase o tři cm, přes boky a přes stehno 2 cm. Hlavně z těch prsou mám fakt radost ]-( :-p :-D
Odpovědět
michvon:neboj vše bude ok, v kolik to zítra máš?Jinak jsi šikula že jsi tak zhubla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj med :-) Máme to ve 12.30. Dík za uznání, měsíc jsem se fakt snažila, ovládala, jen včera večer mi povolily nervy a snědla jsem půl pytlíčku kešu. Ale aspoň byly natural :-D Co ty, jak se daří?
Odpovědět
michvon:u mě nic moc, teď jsem vystresovaná z práce a zítra ráno na 8 na odběry, to mě včera honila mlsná, tak jsem baštila sušené meruňky, to byla bašta :-D
Odpovědět
michvon: moc držím palce, aby vše vyšlo podle tvých představ. Na ostatní se vykašli a mysli jenom na sebe, je to přece den jen tvůj a tvé drahé polovičky, ostatní ať si trhnou nohou :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mich!!! tak to ti budeme vsechny ve 12:30 drzet pesti ;-) neboj, nikdy nevyjde uplne vsechno dle predstav, ale to ti ten den prece nemuze zkazit. je tvuj a tveho mileho, tak si ho uzivejte plnymi dousky, at mate na co vzpominam. a pak nezapomen ze je tu par strasne zvedavejch zenskejch .-D jinak gratulace ke zhubnuti !!!!! ja pred svatbou naopak asi kilo pribrala, stres se jaksi nedostavil ;-) a jelikoz dnes mame s manzou dalsi mesicni vyroci seznameni (zatim to jeste drzime :-D), tak jsem vcera napekla kolac, takze snidane dietni nebyla :-D ale citim se strasne spokojena a ta vaha to tusi, nebot nahoru nejde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, dík za podporu :-) Za chvilku jdu na heat, snad ze sebe ten stres trochu vypotím. Ozvu se asi až někdy po neděli.
Odpovědět
Ahoj všem ;-) med: to je fajn, že se občas zastavíš ;-) mich: všechno klapne, uvidíš ;-) V šatech budeš určitě kočka, ta kila budou poznat :-N Jinak budu taky držet pěsti, samozřejmě :-) Jinak se těšíme na zážitky i fotky ;-) Já jsem teď nějak v permanentním stresu, ve škole nám toho nahrnuli hromady, do toho ta diplomka, takže nemám ani čas na cvičení ]-( , což se projevuje nedostatkem endorfinů... zejtra a v pátek jdu cvičit a basta ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
ubi:to víš musím vždy mrknout jak se Vám daří :-D
Odpovědět
Kdoví, co michvon, beztak si to užívá :-) Jaké bylo v Praze počasí, nevíte někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, taky jsem na ni myslela. pres den to slo, lehky destik az vecer, ale to uz to stejne asi roztacela v kole s novomanzelem ;-)
Odpovědět
Tak snad se tu časem ukáže :-) Já byla včera konečně cvičit... ten endorfin je droga, to vám řeknu. Do posilky jsem jela úplně vyřízená, a zpátky nabitá energií a v dobré náladičce :-D Já ten pohyb do toho rozvrhu musím narvat děj se co děj. I kvůli tomu hubnutí... Mimochodem, jak jste na tom po měsíci? Myslím, že nás michvon tvrdě rozdrtila s těmi skoro 4 kily, co?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja dnes vlezla na vahu, a jsem docela spokojena, holky, ja tady tim povidanim s vama hubnu snad sama :-D jinak jsem byla vcera zas na spinningu, na prvni hodku prisly ctyri lidi, na druhou nikdo :-( ale verim, ze se to rozbehne, uz mam pozitivni odezvy na sve ceske pisnicky, lidi to chteji ;-) tak verim, ze v zime bude nabito :-D jen pry vcerejsi hodina byla takova odpocinkova ... :-D no musim zas pridat vic kopecku ;-)
Odpovědět
vec: No nevím, jestli to bude tím povídáním nebo tím spinningem ;-) Jako lektorka šlapeš taky nebo jsi jen jako dozor?
Odpovědět
Profilova fotka
slapu nejvic ze vsech, abych sla vzorem ;-) a pak obcas sotva popadam dech, kdyz vysvetluju dalsi teren :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?