Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Díky za gratulace ;-) Bylo to neskutečný, teď mi to přijde zpětně fakt jak kdyby se mi to jenom zdálo :-N S jídlem je to u mě zatim prů...švih, absolutně nemám disciplínu, ještě jak každej tvrdí, že na těch fotkách vypadám dobře :-D Po tý sobotě mě ještě teď bolej ruce a záda, ale už začínám přemejšlet, do čeho se vrhnu ;-) Hlavně s něčim začít... A k tomu jídlu - taky jsem po x letech experimentování s různejma Florama a Fineama skončila opět u klasickýho másla. Taveňáky mi kdysi chutnaly, teď naštěstí jenom občas Palivec, ten je lehce pikantní ;-) A s masem je to těžký - vepřovým se cpát nechci, hovězí moc nemusim, i když poslední dobou vlastně jo, díky naší jídelně, kde ho dělaj většinou fakt dobře, králíka, jehněčí a podobný věci vůbec, ryby zase než... nejí manžel :-N , tak mi moc jinýho než to kuře nezbejvá. A je mi jasný, že v dnešní době, pokud si ho člověk sám nevykrmí a nekuchne, tak asi taky nic moc :-p :-D Ale co se dá dělat, bio je zase příšerně drahý. Já si budu muset nějak doplnit recepty, asi otevřu po dlouhý době kuchařku :-D Přijde mi, že vařim pořád to samý a z nouze pak často sklouznu k takovejm těm "éčkovejm šmejdům", jak se vezme něco (maso, brambory...), zalije práškem rozmíchaným v něčem a zapeče. Je to sice moc dobrý, ale zdravý asi těžko. A pak u nás hodně často bodujou bagety a tousty. A plánujeme koupit novou ledničku, tak se těšim na pořádnej mrazák, že si ho jendou za čas naplnim a nebudu muset denně chodit nakupovat (taky co originálního a zdravýho se dá po 8 hodinách v práci vymyslet :-| ).
Odpovědět
Jo, ubi: Já tam měla chvíli i nulu :-N Ale to ty rohlíky, už je tam zas 1 a doufám, ža nebude brzo 2. Já bych se tak moc chtěla dostat na pětku na začátku, nejlépe 58, to bych byla fakt spokojená. A hlavně ty cenťáky, to je u mě větší problém než kila :-S
Odpovědět
krtek: Tak to máme společný cíle ;-) Holky, já si teď zkoušela svoje plesovky, který jsem měla někdy ve dvacíti, myslím, a už je zase dopnu :-D :-D :-D Ale ještě mi dost pnou přes zadek, tak si to dám do Vánoc jako motivaci :-N Moc jsem jich tenkrát neužila, nějak jsem během roku přibrala, tak je podědila ségra, ale ta už do nich taky nevleze... Tak nám visí ve skříni, a přitom jsou to jedny z nejhezčích šatů, co jsem měla... Prostě do nich musím shodit a basta :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, děvčátka 8-) S tím jídlem je to fakt těžký, přítel byl dřív vegetarián, to teprv byl problém něco uvařit! Teď naštěstí jí ryby, takže dělám aspoň dvakrát za tejden ty. Ale je to otázka zvyku, já když chodila do práce, vařívala jsme k večeři hlavně polívky, zvykli jsem si na to tak, že je často dělám i teď, když jsem doma. A polívek bez éček se fakt dá uvařit milion, já bez přehánění umím určitě třicet, možná i víc bezmasejch polívek :-p A jak teď začala Vitana dělat ty bujony bez glutamátu, tak je to ještě lehčí, jsou na rozdíl od konkurenčních značek fakt chutný, takže je za dvacet minut uvařeno ;-) Já mám doma jen jedny starý džíny, tak je vyzkouším, ale bojím se, že je pořád přes boky nedopnu, přece jen dva porody na těle nechaj stopy :-| Na váze mám o 2,8 kila míň než před třema nedělema, sama sebe obdivuju, jak jsem na sebe tvrdá, snad to po svatbě nezapíchnu :-N Budu se snažit, když už jsem se k tomu dokopala, aťta snaha nepřijde vniveč :-)
Odpovědět
michvon: jo jo, nezapíchnout to po svatbě, to je oříšek - jak na tebe všichni pějou samou chválu :-D jako mně fakt lehce stouplo sebevědomí, už si neřikám, že jsem tlustá s velkým břichem, spíš že by to chtělo zpevnit, aby to bylo ještě lepší :-D S plesovkama je to marnej boj - to jsem vážila fakt o hodně míň, ale taky mi bylo 18, takže ani nevim, jestli bych se chtěla dostat až tak daleko. Vlastně jedny mám, to už jsem baly "plnější", ale zase i tehdy v nich byl vidět každej faldík navíc :-p Navíc na plesy nechodíme, tak by to byla zbytečná námaha ;-) Ale kdyby mi to bříško přestalo lézt z džín, abych si mohla vzít i kratší trička (ne že bych chtěla odhalovat pupek, ale když náhodou to tričko vyleze, tak aby to nebyl trapas ;-) )... Jo, to by bylo fajn.
Odpovědět
Ahoj dámy :-) Mich, klobouk dolů za ta kila, pak napiš, jak dopadly ty džíny ;-) Zapíchnout to po svatbě by byla škoda, měla bych strach z jojo efektu. I tak jsi zhubla za tři týdny docela dost, ale beru, že je silná motivace a vysoký cíl :-) krtek: My na plesy chodíme, a ty, co jsem nosila loni, už jsou dost "odívaný", mám je už třetí rok a my chodíme i na 4 plesy za sezonu... Prostě potřebuju nový. Anebo holt "oprášit" ty starý :-N Jinak mě taky hodně lidí chválí. Dneska mě pochválil vedoucí bakalářky, byla jsem si za ním domlouvat diplomku, tak říkal, že je to dost vidět... Ale ty šaty... hlavně neusnout na vavřínech...
Odpovědět
Profilova fotka
Ubi, no ty tři kila jsou tak na hraně, víc než kilo za tejden už je hazard se zdravím. Snad to jde fakt z tuku, když poctivě jím a cvičím. Počítám si kilojouly, denně toho do sebe nacpu tak za 7000-7500, což mi teda přijde dost. Mam holt rychlý spalování. Anebo tak funguje ten carnitin, těžko říct... My na plesy nechodíme, já žádný společenský šaty v životě neměla :-) Naštěstí si s přítelem vyhovujeme, taneční jsme sice oba abslovovali, ale tím to skončilo :-p Nojo, Ubi je holt renesanční žena, já se z tebe fakt picnu... :-D Vážně obdivuju, co všechno zvládáš ;-) Krtek, já doufám, že to zvládnu i potom, každopádně nepřestanu s pohybem, už cvičím skoro rok a za tu dobu jsem na tom závislá, takže velryba ze mě snad nebude nikdy. I když samozřejmě počítám s tím, že kilčo dvě po skončení diety naskočí zpátky. Rozhodně tady s váma hodlám vydržet až do konečnýho vážení na Novej rok a nemít v tý době víc než 65.
Odpovědět
mich: souhlasím, je to tak na hraně. Pokud si počítáš kJ a jsi kolem 7 tisíc, tak je to snad v pohodě :-) Renesanční možná :-) , ale teď spíš nezvládám... Měla bych jít do posilky, ale mám toho ze školy tolik, že se mi nechce... vlastně by mě to cvičení dnes asi ani nebavilo, pořád bych myslela na to, co musím... Dneska jsem byla na konzultacích ke dvěma různým diplomkám... Ten první týden semestru je vždycky peklo, člověk pořád něco někde nahání... Trochu mám strach z toho nepravidelného režimu, aby mi to zase nenabořilo metabolismus a já nezačala zase přibírat. Ale poctivě nosím svačiny, tak snad ne. V Brně nemám váhu a centimetr jsem taky nechala doma, tak uvidím, co mi to řekne, až se vrátím :-) Ale určitě půjdu cvičit v pátek a možná půjdeme s nastávajícím i ve čtvrtek, tak si musím namyslet dva různé cvičební plány. No a hlavně bych chtěla v tom nabitém rozvrhu najít místo na cvičení tady v Brně - aspoň plavání a posilovnu jednou týdně...
Odpovědět
Profilova fotka
Ubi, já si to živě pamatuju, sice je to už pár let, co jsem dostudovala, ale ty začátky semestru byly vždycky naprd. Doteď mám noční můry z toho, že musim znovu chodit do školy :-D Nojo, strava byla na vejšce velkej problém, já třeba prvně jedla až ve tři, čtyři odpoledne, sama se divím, že jsme to přežila :-N Holt si budeš muset nosit krabičky s jídlem, dneska už to dělá kdekdo. Já jdu cvičit zítra, už se těším, jdu na milovanej heat, v pátek bych ráda posilovnu a v neděli snad aerobik, jestli ho nezruší, když je v pondělí volno. To bych musela vymyslet alternativu a to se mi nechce :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já jsem začala se základem - vzala jsem dneska do práce knäckebroty, sýr a lučinu BioActive a budu si zase dělat zdravý snídaně :-) jogurt mi sice chutná, ale za hodinu mám fakt hlad. k tomu tam mam rajčátka, obědy si teda objednávám, ale snažim se brát kuřecí s přílohou (ikdyž teda jakoukoliv, knedlíky výjimečně) ... tak snad to zase trochu půjde :-)
Odpovědět
Ahoj Jani ;-) Vítej, málem ztracená duše :-) Já jsem ráda, že se mi podařilo jít už druhý den na oběd :-) Ale příloh sním tak půl porce... Ne, že bych nezvládla víc, ale když dieta, tak dieta... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - brambor je většinou tolik, že taky půlku vyhazuju ... nejhorčší je odpolední "mlsná" :-) tak mám v šuplíku müsli tyčku, nebo Bebe dobré ráno, nebo něco takového ... vím, že sladké když už tak dopoledne, ale řikám si, lepší než Margotka a Kofila, která na mě číhá za rohem v potravinovým automatu :-O :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Pro mě je nejhorší, když dojdu ze školy - mám za ty roky vypěstovaný reflex pořádně se najíst, když se vrátím... Naštěstí tu vlastně ani nic pořádně nemám, než normální jídlo, takže není co mlsat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - tak já jsem už skoro všechny sladkosti co jsem dostala rozdala (nosim je do práce :-D) tak bude taky brzy klid :-)
Odpovědět
Ahoj krásky ;-) Dneska mám školu od osmi do šesti, tak se tu stavím až večer... Hlavně si musím vzít dostatečné množství svačin :-D Tak vám všem přeju pěknej den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Ahoj Jani - to jsem ráda, že jsi zpátky, začalo nás tady povážlivě ubejvat :-| Mě dnes čeká převlíkání postelí, tak budu mít pohyb navíc. Jé, já to tak nerada dělám =-) Ale spát v čistým, to se mi pak líbí :-D
Odpovědět
Tak se hlásím po celém dnu... dneska mě hrozně honí mlsná ]-( Teď večir jsem spráskla dokonce dva čtverečky hořké čokolády... a mám pocit, že to nebude všecko... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
taky se hlásím, právě jsem spráskla k večeři čerstvej chleba s taveňákem - no dieta jak vyšitá :-D jenže jsem teprve dorazila z práce a z kurzu němčiny (dobře, a z vacu masáže :-) ) a zasedám nad práci, v práci nestíhám ....
Odpovědět
Taky toho mám až nad hlavu... pomalu mám pocit, že mě ten začátek semestru začíná přerůstat... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky 8-) Koukám, že to máme všechny nějaký hektický... já sice nemam starosti se školou ani s prací, ale svatba je za tejden, takže stresu mam taky až nad hlavu =-) Propadám střídavě euforii, střídavě panice :-D Já včera taky neodpolala, dala jsme si trochu burčáku, to byla dobrota ;-) Ale myslím, že jsem to ze sebe na heatu dokonale vypotila, to byla hodina, měla jsme zpocený snad i zuby a nehty :-D :-D :-D Přesně jak to miluju :-) Dneska jdu na kosmetiku, tak trochu relax, moooc se těším!
Odpovědět
Krásné dopoledne všem... mich: Stres před svatbou docela chápu... Burčák je dobrý na trávení, to se toleruje ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak moc bych potřebovala, aby byla taková nějaká spřízněná duše i v Ostravě. Potřebuju, aby mě někdo dokopal do cvičení. Doma sama se nepřinutím i když mám balon a plno dvd se cvičením, nějak se nepřemůžu. Svatba je za rok, takže času dost, ale to si říkám teď. Potřebovala a nebo spíš chtěla bych dolů 10 kg :-( Jsem z toho nějaká nešťastná.
Odpovědět
lucasek: vítám tě ;-) Můj původní cíl byl taky 10 kg, dneska už mi zbývají "jen" 4 kg... Nejdůležitější je pořádná motivace... Proto jsem vlastně zjara obnovila tuhletu diskusi, abychom se vzájemně motivovaly... Snad se Ti s námi bude dařit ;-)
Odpovědět
Díky moc ;-) První krok mám za sebou, necpu se večer. A tyk jsem si objednala rotační disk, má přijít zítra, tak uvidím jestli to k něčemu je a jestli z něho nespadnu, když jsou na něm masážní čudlíky :-D Po neděli dám vědět
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj lucasek, každá nová dušička je vítaná :-) Já se snažila zhubnout od podzimu, no a měsíc před svatbou jsem se fakt kousla a kila jdou dolů, takže stačí chtít bude to :-) A tahle diskuse je super, že to máš s kým probírat. Kdybych to vyvalila na přítele, asi by si ťukal na čelo :-D :-D :-D
Odpovědět
mich: Tak to je přesný, když jsem tu diskusi vytahovala z historie, tak jedním z důvodů bylo to, že lidem kolem mě už to moje hubnutí lezlo na nervy, že to hrozně řešim. Já se vždycky do něčeho zakousnu (tentokrát myslím obrazně) a pak to probírám, sbírám informace, abych to dělala dobře, pak to s někým znovu konzultuju... prostě jak se do něčeho zažeru (zase obrazně :-D ), tak nemluvím skoro o ničem jiném. Ale zase vím, že to dělám správně a že to má dobrý výsledky... Jinak já si dnes dala taky burčáku ;-) Ráno se změřím a zvážím, jsem zvědavá, co to za ten skoro týden v Brně udělalo... A konečně půjdu do posilovny... holky, jak já už se těšííííím :-D Sice budu mít černý svědomí, že nepíšu diplomku a tak, ale musím to vytěsnit z hlavy, jinak bych se z toho zbláznila... Už mám druhej den pocit, že mi z toho všeho hrabe. Prostě to musím vypotit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, já začala psát diplomku cca dva měsíce před odevzdáním, ale to nedoporučuju :-D :-D :-D Větší stres jsem ještě nezažila, a taky to byl můj největší průšvih na škole, taková dobrá studentka a tak odfláknutá diplomka, to leckomu nešlo do hlavy :-p To bylo fakt děsný :-N Já se taky zítra chystám do posilovny, asi naposled jako svobodná, v neděli půjdu na aerobik a ve středu na heat a pak už všude jako vdaná paní :-D Já se měřila včera, bylo to takový hořkosladký... přes stehno -1,5 cm, přes boky 2 cm dole, v pase jen 1 cm. Zrovna stehna ani boky moc neřeším, ale ten pas prostě nebudu mít, ani když budu vážit 20 kilo :-( A jak hubnu v bocích, vypadám čím dál tím víc jako chlap ]-(
Odpovědět
mich: Já to mám zhruba taky tak... ]-( No snad to nějak dám... Na jaké škole jsi diplomku psala? Jinak hlásím výsledky měření: na váhu zhruba stejně jako před Brnem, sice nehubnu, ale aspoň nepřibírám. Doufám, že se mi podaří do rozvrhu nacpat cvičení, to bych mohla zase pomaličku shazovat... Ten problém s tím pasem je na houby, úplně Tě chápu... Zlatá velká pr..., kterou jsem zdědila...
Odpovědět
Tož tak ženy já neví. Od přítele mám hubnutí zakázáno, protože první co by šlo jsou prsa a to by nechtěl. Včera jsem si ale dala víno, kalorická bomba a k tomu sýr a hroznové víno a ten padouch mi pod nosem voněl s pečenou slaninou, jsem skoro musela jít do vedlejšího pokoje :-D Dneska jedeme na hory a zítra ráno výšlap, tak snad trocha pobybu prospěje 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
luc, jojo, prsa jdou často první, já mám tu "výhodu", že už mi pomalu nemá co ubejvat :-D :-D :-D víno zas tak kalorická bomba neni, teda když ho nevypiješ dva litry ;-) Já si i při dietě občas dopřeju 2-3 deci vínka. ubi, studovala jsem FFUK, češtinu. No a hubnu nějak víc, než se mi pozdává, už tam ráno byla 4 před čárkou, a přitom se fakt docela cpu =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?