Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka, paráda, tak držim pěsti, ať to jde dobře. Mně se teda trenér fakt vyplatil ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
michvon - jo? no ja doufejme zte taky..jsme si najala schvalne toho nejbrutalnejsiho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alkapinka - taky držím palce, ať to vyjde ke tvé spokojenosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mich - no nam zacalo pred svatbou vse vyboucahvat (kapela na nas zapomnela, kosmeticka mi odjela na dovolenou, kadernice dlouhodobe onemocnela, takze jsme skoro zacinali odznova :-D ale nakonec se povedlo,a to je hlavni....;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vecernice, nám vybuchlo místo obřadu a hostiny, takže jsme 6 neděl před svatbou měnili místo a termín. Ještě furt nemáme potvrzenou restauraci :-D :-D :-D alkapinka, jojo, naučil mě fakt účinně cvičit, skončila jsme s ním v březnu, ale do posilovny chodím furt. Dokonce mě to baví :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda jakym kouzlem dokazal to, ze te posilka bavi? ja ji beru obcas jako nutnost, ne jako zabavu (narozdil od spinningu, squashe a dalsich ....) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já nevim... on je teda docela pěknej chlap :-D :-D :-D Možná je to tim :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak v tom je to kouzlo :-D no hlavne ze to motivuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teď mě spíš motivuje, že ve svejch 33 letech konečně začínám vypadat trochu k světu. To se pak kousnu a jdu cvičit, i kdyby se mi zpočátku třeba nechtělo. A fakt mě to po dvou minutcáh i začne bavit ;-) A hlavně si u toho vyčistím hlavu a jsem chvilku bez dětí, což je pro mě relax největší :-D Takže bych s chutí skládala i uhlí :-D :-D :-D
Odpovědět
alka: Pamatuju si Tě, Ty máš tu celiakii, že? Určitě Ti pomůže a poradí, budu držet pěsti a podávej průběžné zprávy, jak pokračuješ ;-) vec: Mě posilka baví i bez hezkého trenéra :-D :-D :-D Teď jsem se navíc naučila si sebou brát Aj slovíčka a při aero-tréningu, který se mi vždycky nejvíc vlekl, se učím slovíčka a utíká mi to, ani nemrknu :-D mich: souhlasím, výsledky jsou motivující ze všeho nejvíc... Já se většinou do posilovny docela těším, i když uznávám, že občas je potřeba nějaká obměna, nakopnutí... Teď se těším, až začne semestr a začnu zase chodit v Brně - jiná posilovna, jiné stroje, jiní lidi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je pravda, ze ja se u toho vetsinou taky neco ucila ... ale ty stroje me moc nebavi. vlastni pocit je ten nejdulezitejsi, ja mam to, ze po spinu ci fitboxu jsem poradne vyradena, vsechna negativni energie pryc a svet hned vypada jako kouzelne mistecko k zivotu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mně se na těch strojích líbí, že mam čas přemejšlet... což na heatu nebo aerobiku fakt nejde :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no a mě zas vyhovuje vypnout hlavu, aby chvílil nepřemýšlela ;-) holky, přeju krásný víkend, my za chvíli vyrážíme na Znojemské vinobrání takže se nemůžu dočkat na dobroučký červený burčák :-D
Odpovědět
Já dost cvičim s činkama, tak to je zas něco jiného... Stroje mi nevadí, jak píše michvon, v klidu můžu u toho myslet na něco jiného...
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska z plánovaný posilovny sejde, béééé. Přítel musí zůstat dýl v práci. Ale až do svatby má dovolenou, tak se do toho budu moct opřít. no snad se dneska dostanu aspoň na chvilku na kolo... a do posilky třeba zítra. vecernice, tak vinobraní bych si teda dala líbit x-) Mimochodem, já letos burčák ještě neměla, chutě mam teda děsivý, ale jak sedim s nemocnou dcerou doma, neni ho kde koupit, a ten pes, se kterym žiju, mi ho odmítnul donýst, že prej neni dietní ]-( ]-( ]-( Hlídá mě jak ostříž! Asi chce mít krásnou manželku :-D
Odpovědět
mich: Tak to je na tebe nastávající fakt ostrej ]-( :-D :-D :-D Ale to od něj není hezký. Sice to není dietní, ale zdravý jo, na pročištění střev a trávení lepší jak Activia :-D :-D :-D Mimochodem, víte, jak se dělí vinařův rok? Jaro-léto-burčák-zima ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak jste si užily víkend? Já se konečně dostala trochu ven, a dneska už půjdu s dcerou taky ven, už je snad zdravá. Zato starší dostala rýmu, snad to nebude nic horšího, jinak mě šlehne ]-( ]-( ]-( Aspoň tři měsíce z roku prosedim doma s nemocnejma dětma, to je fakt na palici ]-( ]-( ]-( Taky už začínám šílet ze svatby, máme to už za chvilku, pořád plno věcí chybí, přítel má na všechno dost času, nic se mu nechce řešit, na zabití ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak ja jsem solidne procistena :-D minimalne na dalsi rok dopredu ;-) no moc dobre mi nebylo, az jsem dnes nakoenc skoncila na piskotech. a taky jsem zjistila, ze mi prestava delat dobre cestovani autem .... to se mi driv nestavalo, holt asi starnu :-D co vas vikend? me se blizi dovolena, uz v patek vyrazime smer Francie, a tyden budeme jezdit na kole a ochutnavat vinecko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, tak do Francie na kola a na víno, to zní báječně :-) to by mi teda nikdo nemusel říkat dvakrát :-D :-D :-D já měla šílený nevolnosti v autě, když jsem byla v jiným stavu, to bylo pekelný, jezdila jsem s pytlíkem na klíně. naštěstí to přešlo. a jako dítě jsem si s tím taky užila svoje...
Odpovědět
Profilova fotka
ja to nemela nikdy, tak jsem ted zvedava na tu jizdu busem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
haló, kde jste kdo :-) nějak nás tady ubývá, za chvilku budu hubnout sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj neboj, ja tu porad jeste jsem taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ale v pátek odfrčíš na dovolenou, a pak tady osiřím... snad se zase někdo ukáže. já polevit nemůžu, mám svatbu za rohem, takže dietu držím fakt poctivě ;-) a co spinning, kdy zase jdeš? kolik toho vlastně přes tejden nasportuješ?
Odpovědět
Ahojky, omlouvám svoje delší Áčko, nějak jsem se sem nedostala :-N Poslední týden nebo dva mám šílenou honičku, vůbec nestíhám... Taky s dietou jsem polevila, potřebuju motivaci ]-( ]-( ]-( Ale ve čtvrtek se chystáme do svatebních salonů na takovou tu první zkoušku šatů, abych si udělala představu, jakou barvu, střih... Tak doufám, že mě to zase trochu nakopne do hubnutí... V pondělí začíná semestr a mně do té 0 chybí pořád půl kila, tak nevím, nevím... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Čau Ubi, chyběla jsi nám tady :-) Už jsem se lekla, že ses na nás vykašlala! Jojo, hubnutí do šatů, to je výborná motivace... Já teď tak nějak stagnuju, dietu držím poctivě, pohybu mám dost, jen za minulej tejden jsem byla 4krát, ale váha se teď nějak zasekla. Tak doufám, že to zase poskočí směrem dolů. A co vlastně studuješ, smím-li bejt zvědavá?
Odpovědět
Profilova fotka
mich - no ja se snazim tak min trikrat tydne, ten svuj spin mam dvoudhodinovku, k tomu jeste plavani nebo jednou spin ..... a ted cely tyden kolo juchuuuuuu jinak s dietou jsem tez polevila, ale vcera jsem byla jen na sucharech a suchym rohliku se sunkou (ale po tech litrech burcaku a toho cukru :-D) no a dnes jsem mela nejakou mlsnou ;-) ale jak uz jsem psala, kdyz hubnu, zacinam pres prsa, takze je to takovy tanec na tenkym lede :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To já bohužel taky hubnu od pasu nahoru ]-( ]-( ]-( Už mám dole dvě kila, ale je to vidět jen nahoře, za chvilku budu mít hrudník propadlej. Kdežto pas ne a ne se ukázat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povidej ;-) ale uz se tesim, ze az jednou budu tehu, tak si budu konecne uzivat poradny poprsi :-D aspon na chvili :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, já měla krásný prsa! Ale jakmile jsem definitivně skončila s těhotenstvím a koejním, tak se mi zmenšily, jsem jedna z mála, na který to mělo zmenšovací efekt :-( pořád se utěšuju, že lepší malý pevný než velký visací, ale já dřív měla velký pevný :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já měla vždy malý, ale zas je to praktičtější ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?