Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
no na hudbe hodne zalezi, a to kazdymu sedne neco jinyho. no uvidim, zda mi ve ctvrtek prijde aspon nekdo :-D ubi - diky moc!!!! ale az budes mit cestu do Prahy, tak se stavis, vid? ;-) med - verim, ze dvouhodinovku si pojedes jen tak na pohodu !!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám dneska tak strašný chutě, že se asi zcvoknu :-N Mladší dcera je navíc nemocná, takže nemůžeme ven... to je fakt boj s tou mlsnou... Zatím se dost ovládám, ale večer daleko :-( Teď jsem si uvařila velkej hrnek čaje, snad mě to trochu uspokojí :-p Co vy, jak jste na tom?
Odpovědět
Profilova fotka
ja si byla prave zaplavat a davam si kaficko ;-) ale pred plavanim jsem smsla kousek cokosky :-D
Odpovědět
to já nemám vůbec hlad
Odpovědět
Dobré ránko :-) Tak je vymalováno :-) Teď mě čeká pár perných dní, úklid, mezitím nějaká urgentní práce na poli, takže pohyb bude. Včera jsem se dívala a semestr začíná 21. září, tak doufám, že do té doby tu 0 pokořím :-D mich: nejhorší je to u televize. Nedokážu nechat ležet ruce v klíně, takže pořád něco zobu. Ale začala jsem to řešit ruční prací, naučila jsem se kvůli tomu háčkovat :-D :-D :-D Jinak mám teď spíš problém s ovocem, začíná toho dozrávat hromada a já nedokážu projít jenom tak, abych si nezobla, takže přísun cukru jako hrom ]-( Ale dneska jedu na 9 do posilovny, tak trochu za odměnu :-)
Odpovědět
ubi:ovoce to je ted taky můj problém, hlavně jablka, těch letos zas je :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky jojo, ovoce, to taky můžu, v jakýmkoli množství :-p ale my pražáci, navíc z bytu, máme jednu "výhodu": co nekoupíme, to nemáme :-p jinak večerní zobání řešíme melounem, toho se dá sníst bez výčitek tuna. včerejší chutě jsem ale dobře zvládla, dala jsem si jen 4 malý sušenky, místo svačiny, takže se žádný žraní nekonalo. docela pomáhá ten čaj, mam doma plno druhů výbornejch čajíčků s výraznou chutí, takže mě celkem uspokojej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky. tak ja ovoce zobu celkem bez vycitek, aspon obsahuje vitaminy :-D (i kdyz se ho snazim jsit spis dopoledne a ne uz navecer). to jen vcera zluty meloun, ale ten byl :-D
Odpovědět
vecernice:a dnes máš zas spinning, že?Zas dvě hodiny? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene, spinning mam az zitra, tak uvidime, zda nekdo dorazi ;-)
Odpovědět
med: já můžu ovoce na metráky... A začíná období burčáku... sbohem, dieto ]-( Ale v posilovně jsem si zase dneska mákla, tak snad aspoň nepřiberu :-) mich: taky jsem myslela, že je meloun jenom voda, ale je to prostě sladké... i když asi lepší než buchty :-D vec: vitamíny sice jo, ale taky hromady cukru... sníst jen tak po obědě kilo ovoce asi moc dietce nepřidá... no, utišovat se můžu vitamínama a tím, že u nás na zahrádce máme skutečně "biovýrobky" :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, meloun má ve 100 gramech něco málo přes 100 kJ, to fakt neni žádná hrůza ;-) Navíc je to zelenina, ne ovoce ;-) :-D Takže se cpu bez výčitek. Já na burčák skoro zapomněla, jak sedim doma s nemocnou dcerou, ani mi to nepřišlo na mysl... a teď jsem na něj dostala chuť. to ti teda pěkně děkuju :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ráno, kočky ;-) mich: No jo, jenže když ho sním kilo a půl (jakože to jsem fakt schopná), tak to mám jako normální večeři :-D :-D :-D med: kdy ti začíná ten kurz na hubnutí?
Odpovědět
ubi:bré ráno, kurz má začít v út, ale dnes si mám zavolat na výsledky k lékaři, a na základě toho když tak budu muset zrušit ten kurz a odložit ho na příští rok
Odpovědět
med: tak dej vědět, jak to dopadlo ;-)
Odpovědět
Takže kurz jsem dnes odhlásila, tedy psala jsem paní tak jsme zvědavá
Odpovědět
Takže ty zdravotní výsledky nebyly ok? Tak to mě mrzííí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) med, to je mi líto :-( už máš toho trápení dost, mohlo by to skončit ]-( Moc držím pěsti :-) ubi, tak kilo ho fakt nesnim =-) to bych asi umřela :-N já dnes byla s dcerama na preventivní prohlídce, taky žádná sláva, obě jsou furt nemocný, takže nás čeká kolotoč vyšetření. nafasovala jsem pro ně pět balení léků, v lékárně jsem nechala skoro pětikilo. takže taky neoplývám zrovna dobrou náladou :-(
Odpovědět
Dobré ránko ;-) Tak už se zabydluju ve vymalovaném, přestěhovaném pokojíku :-) Mám to tu jak nové, všechno voní čistotou :-D mich: Já koupím 3,5 kg meloun a půlku bez problému sním na posezení...
Odpovědět
Holky, rozeslala jsem ty startovní pozice, doufám, že to v pořádku dorazilo...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) ubi, tak to ti závidím, vymalovanej pokoj, to je něco, o čem si zatím můžeme nechat jenom zdát :-) zatím máme všude "umělecký" díkla našich ratolestí, všechny zdi počmáraný 8-( :-N :-D dík za mailík, koukám, že můj dojem, že mi rodiče zapomněli vyrobit pas, vskutku neni mylnej 8-( holky, já vám tak závidím ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, preju pekny patecni rano :-) ubi - diky za startovni ifomace, jak tak koukam, tak nikdo z nas drasticke zmeny nepotrebuje, a je to spis pro ten nas dobry pocit ;-) proste dve kila dolu, a z cloveka je novy clovek :-D jinak pekne zabydluj, my zatim skupujem veskere vybaveni co potkame do naseho noveho doemcku (ten bude asi k prevzeti az v prosinci :-( ale my uz budeme pripraveni :-D jen se ted uz skoro nevejdeme do bytu ;-) med - ty vysledky me mrzi, doufam, ze to neni tak spatne. myslim na tebe ! mich - skoro ti ty tve problemy zavidim ;-) jak mas vlastne stary ratolesti?
Odpovědět
Profilova fotka
vecernice, vy budete mít domeček? Jé, to se máte... My taky chceme měnit bydlení, ale počkáme, až budu zpátky v práci, přece jen utáhnout z jednoho platu hypotéku a ještě živit ženu a dvě děti... To neni úplně lehký :-N Starosti s domečkem zase závidím já tobě ;-) Starší dceři byly posledního července tři, mladší je 19 a půl měsíce. Takže máme doma veselo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jee tak to jsou krasne starosti ;-) my budeme mit malou radovku na okraji prahy, s malym vybehem kterymu se rika zahradka. ale aspon neco, zahradka byla muj sen. a ted nam dodelali krbik, to byl muj druhy sen :-)
Odpovědět
mich: Ani nevíš, jakou z toho pokojíku mám radost... Co se týče pasu, fakt je, že mám vrozené dispozice k velkému zadku, ale pas mám relativně útlý... Ale břicho mi teda leze ]-( vec: Tak to se máte, nás teprve řešení bydlení čeká, ale to až po svatbě... Taky chceme domeček, budeme stavět, hodně svépomocí, tak snad to nějak dáme finančně... Co se týče hubnutí, tak nám opravdu všem chybí jen pár kilo pro vlastní radost ze sebe...
Odpovědět
Profilova fotka
jj jde jen o ten spokojeny pocit, abyhom se nosily po svete s nosikem nahoru ;-) chlap nepochopi, co takova dve kila s naladou mohou udelat ;-) i kdyz jsem to nejak v posledni dobe prestala resit, a ono to najednou slo trochu dolu. zrvona jsem smsla dve kosticky bile cokolady, mnam mnam .... jinak mi vcera na spin na prvni hodinu neprisel nikdo a na druhou dva lidi ... no takze jezdim skoro zadarmo, a moc mi to takto nedava smysl :-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám, že za chvilku budeme všechny hubený majitelky nemovitostí :-D :-D :-D vecernice, to je pruda, ale snad se to zlepší... září teprv začíná, vysokoškoláci ještě nejsou ve škole, ta pravá smršť teprve nastane, neboj ;-) já si včera z legrace zkoušela svatební šaty, a už mě nešponujou, ani navečer po jídle, hurá :-) Ale do cíle mi chyběj ještě necelý dvě kila, nevzdám to!
Odpovědět
Profilova fotka
mich - aby z tebe nakonec nespadly :-D ale uz se ti to blizi, vid? a pak to utece jako voda :-D jinak tomu jeste nejaky patek dam sanci, i kdyz si manza tuka na celo, jezdim pres celou prahu kvuli dvema trema lidem .... ale aspon nejaka praxe, do budoucna se bude hodit ...
Odpovědět
Profilova fotka
já je mam na ramínka, takže v klidu :-) už to máme za prá, za tři neděle budu vdaná paní. už aby to bylo za náma... Najednou nás to popadlo a řešíme i věci, který jsme původně nechtěli, jako např. výslužky, oznámení. S praxí máš recht, ta se bude hodit, a pak si můžeš najít místo někde blíž domova.
Odpovědět
Profilova fotka
holkyýýý ahojky-nevim jeslti si me pamatujete ale mam dobrou zpravu :-) Mam svýho trenéra a dietologa...nasadil mijidelnicek ktery zacinam drzet od zitra... tak jsem na to zvedava :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?