Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Dobré ránko ;-) med: Paráda, takže ještě příští týden aby to klaplo a s chutí do toho :-D Já se teda včera s dietou moc nepochlapila, hrozně mě honila mlsná, ale zato jsem si pěkně mákla v posilovně, skoro 50 minut aerobního tréninku, když se to posčítá :-N Odcházela jsem pěkně vyšťavená :-) A protože už přestává být takové hrozné horko, tak mám v plánu se zase vrátit k orbitreku. Tak jsem zvědavá, jestli se dokopu :-)
Odpovědět
ubi:bré ráno, no já ještě týden pauza a pak začnu pořádně makat
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holčiny, přeji všem dobré ránko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska me ceka prvni ostra hodina :-D tak jsem zvedava, jak to pujde. ostatni instruktori se na me ceske hity uplne netvarili, ze pry to chce vic ruznorode ... ]-( a taky tam tvrdi, ze se nema jezdit fix nad sedlem, a pritom ja jsem na nej zvykla ... no tak uvidime ;-) takze v sest prosim drzet palecky :-)
Odpovědět
vec: budeme na Tebe myslet :-) Z ostatních instruktorů si nic nedělej, jsi pro ně prostě konkurence ;-) Ale co se týče odborných detailů, to neporadim, se spiningem nemám žádné zkušenosti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dekuju dekuju. no ony tu valci dve skoly, a jedna tvrdi to a druha ono. takze podle toho kdo do jaky chodil, tak drzi ty nazorvy. no vsak uvidime ;-)
Odpovědět
Co máte dobrého k obědu?
Odpovědět
Profilova fotka
to se uvidi co kde budou mit dobreho za menicko ;-) ale na salat to nevidim, chce to nejakou mnamku ... co mas ty dobreho?
Odpovědět
No já dokud je sezóna, tak určitě rajčatový salát. No a k tomu kuřecí - plátky nebo čína (nebo kung pao, či jak tomu kdo říká, prostě kuřecí nudličky, nějaká zelenina atd. podle chuti). Dneska si můžu vybrat :-)
Odpovědět
vecernice:tak dej vědět jak dopadla první hodina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - to taky nezni spatne. ja mam chut na nejakou mnamkuk bez ohledu na nejake kalorie a vsechno mozny. potrebuji si dnes necim rozzarit den .... slunicko nejak asi nevyleze, tak aspon neco dobreho do briska ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec byl salat, kousek pizzy a pak Ledova kava se zmrzlinou a slehackou :-D nejak jsem se prerekla, chtela jsem Latte :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No, dietka ;-) Ale jestli Tě to uklidní, já měla k tomu kuřecímu masu hranolky s majonézou :-|
Odpovědět
holky no a co, sem tam o nic nejde :-)
Odpovědět
med: Jenže já mám sem tam už 14 dní ]-(
Odpovědět
ubi:pak zas rok nebudeš mít sem tam, víš poslední dobou zjišťuji že jsou důležitější věci než pořád řešit co se nesmí jíst, prostě si sem tam dáš něco nezdravého, stejně pořád na sobě makáš v posilce :-D
Odpovědět
med: Já mám právě obavu, že sklouznu k tomu přejídání a mlsání, co jsem si dopřávala dřív... Makám, makám, ale cíle jsem ještě nedosáhla, proto na sebe musím být přísná ]-(
Odpovědět
ubi:to já to ted neřeším
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem dnes celej den v letu, takže jsem obědvala až teď, a chudák mladší dcera taky. Měly jsme jen kuřecí plátek bez ničeho, než bych uvařila, umřely bysme hlady =-) Byla jsem si vyzvednout pašmínu, co budu mít na svatbu, minulej tejden dorazila zásilka z Nepálu, to je taková nádhera x-) No a abych si nenakupovala jen pro sebe, tak mladší ztratila plyšovýho Krtečka, na kterym je závislá, musela jsem hned koupit novýho, starší dcera si taky něco vybrala, takže v peněžence průvan, teď asi nebudu držet dietu, ale hladovku :-D
Odpovědět
mich: co že ti přišlo?
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, pašmína, to je takovej kašmírovej šál, naprosto nádherná věc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.pashmina.cz/product_info.p... to je přesně ono, abys měla představu. Jsem z ní na větvi, je fakt dokonalá.
Odpovědět
michvon:ještě jí ukaž jak ti sedí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vzhledem k tomu, že má dva metry na dýlku a na šířku skoro tři čtvrtě, tak se do ní vejdu celá :-D Budu ji mít na svatbě, takže za měsíc ji uvidíte na fotkách :-p To už budu krásná a hubená 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt pekna !!! ja si asi dve privezla z Dubaje ;-) jinak souhlasim s medan, jsou dulezitejsi veci nez kontrolovat jidelnicek. ja si ted dala jeste kus cokolady, jeste ze mam vecer ten spinning :-D
Odpovědět
med: to jsou věci, zase jsem o něco chytřejší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, občas zahřešit je lidský, já dnes měla tatranku |-| :-N :-D
Odpovědět
vecernice:jsem zvědavá jak ti to půjde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja taky, uz na me doleha poradna nervozita :-D
Odpovědět
Bré ráno holčiny :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?