Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
ubi:já to pošlu později, ted na to nějak nemám náladu :-(
Odpovědět
med: Jasně. Copak se děje?
Odpovědět
ubi:další zdravotní problémy, když se .... tak pořádně, jsem z toho ted nějak rozhozená, ale pozitivní nemám ani náladu na sladké, prostě není nálada na nic
Odpovědět
med: tak to mě mrzí, držím pěsti, ať to dopadne...
Odpovědět
no zítra mě čekají jedny výlsedky a na další vyšetření jdu zas za týden, tak jsem zvědavá, jen prostě ted nemám na nic chut, dnes se dokopu na spinning ale nic víc
Odpovědět
Profilova fotka
med - tak to me mrzi, doufam, ze ti aspon spinning doda trosku pozitivni nalady. snad to nebude vsechno tak zle, zitra ti moc drzim palce, at vysledky dopadnou co nejlip !!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - ten vlastni pocit je obcas nejdulezitejsi. kdyz jsme spokojene my, tak vyzaruejme pozitivni energii do okoli ;-) jinak ja svuj cil ma, neni to nic drastickeho, ale nejak se mi nedari ho dosahnout .... :-o
Odpovědět
vecernice:dík
Odpovědět
Profilova fotka
med, tak budu držet pěsti, až mi budou modrat :-) já jsem dneska naměkko, starší dcera šla prvně do školky. Já to málem obrečela, a ona byla úplně v pohodě. vystrčila mě ze dveří, ať už jdu ;-( :-D
Odpovědět
michvon:a jak tedy zvládla první den?s kým sedí v lavici? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ona je teprve ve školce, jsou jí čerstvě tři, za hodinku pro ni jdu, tak jsem trochu na nervy. Je tady bez ní dost prázdno, mladší navíc spí, tak si připadám taková opuštěná :-N
Odpovědět
michvon:ber to tak že ted máš víc času na sebe
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To je trefný, první volno pro sebe jsem trávila se žehličkou v ruce :-p Ale aspoň to nebudu muset dělat večer, takže je to úleva 8-)
Odpovědět
to já ted baštím gumové bombony, mě to vždy uklidní
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak se hlásím na další kolo, co jsem teď 6 týdnů polevila, tak váha zas pěkně stoupla mrcha ]-( vlastně skoro o 2kg, ale bylo to vážně užívání si a nehorázný přežírání ... takže jedu odznova, pěkně zeleninka, masíčko ... obědy si teda objednávám v práci, snažíms e kuřecí s rýží, bramborem, atd... no nic dietního to není, ale snad lepší a vyváženější než rohlíky s vlašským salátem :-) k narozkám jsem dostala novou squashovou raketu, tak snad i sport bude a ubi se může těšit snad na mé pozitivní výlevy :-) a teď jdu žehlit :-|
Odpovědět
Jani, no už aby, mně teď s koncem prázdnin úplně opadla motivace, potřebuju zase pořádně nakopnout ;-) A všechno nej k těm narozeninám ;-)
Odpovědět
Ahojka holčiny, večernice:tobě dnes držím palečky a dej pak vědět jak se Ti povedla hodina :-D
Odpovědět
Dobré ránko ;-) Holky, veřejně si tu dávám motivační předsevzetí, že do začátku semestru bude před desetinnou čárkou 0 a přes zadek pod 100. A vy máte za úkol mě kontrolovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Tak kolik nás nakonec je? Já si zase dávám předsevzetí, že do svatby zhubnu na 65 kg. Uf, to bude fuška =-) Apřes břicho a přes pupek chci dát dolů po 2 cm. A vy mě budete hlídat :-D :-D :-D :-D Jinak asi bude něco pravdy na tom, že po cvičení člověk zadržuje vodu, já dnes vážila o 0,7 kg míň než včera, kdy jsem tři dny po sobě cvičila :-p
Odpovědět
Čauky! Já mám cílovou metu na 58, což jsou asi 4 kila dolů, ale hlavně - zpevit, zpevnit, zpevnit! A zhubnout hlavně přes pupek, se zadkem se ještě nějak srovnám ;-) Což bohužel znamená cvičit, cvičit, cvičit a na to budu mít čas tak nejdřív za 14 dní.
Odpovědět
michvon:to já pořád nějak stávku, zatím pořád není na nic nálada, včera jsem se dokopala na spinning, ale to bylo tak všechno, ale od so začnu makat na balonu, volal mi manžel že mi doveze novu knížku jak cvičit na baloně, tak jsme zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
med, balon je výbornej, ono se to nezdá, ale je to dobrá makačka, občas na něm cvičíme na aerobiku. a co ty výsledky, už je máš? moc na tebe myslím! krtek, nejhorší je, že já cvičím už skoro rok, z toho od ledna třikrát v tejdnu, takže zpevněný tělo sice mám, ale kýženej výsledek je pořád dost daleko ]-( Ono je to fakt makačka, vypadat dobře =-) Furt se utěšuju tím, že už jsem stará a po dvou porodech k tomu, takže to v tom kontextu neni taková hrůza, ale je to jen útěcha. když se podívám na jiný, tak mam náladu na bodu mrazu ;-(
Odpovědět
michvon:na kontrolu jdu až po práci, takže až tak kolem 15 už budu vědět, dnes mi to příjde že se to hrozně táhne ten čas
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vsem. med - ty jsi zlata, ze si to pamatujes. no dnes tam jdu jen neco predvest vedcoucimu, a pak se dohodneme na hodinach, teoreticky uz lze zitra, ale nevim nevim. horsi je, ze kdykoliv uz ted slysim nejakou pisnicku, tak uvazuju co se na to da jet :-D jinak moc drzim palce s vysledky, nevim, co te trapi, ale vcera si znela hodne sklesle, tak doufam, ze na odpo na tebe ceka nejaka pozitivni zprava ;-) s temi cili - ja bych chtela na 62, coz je neco 2,5 kg dolu. ale zas u me hrozi, ze prvni hubnu pres prsa, a jelikoz priroda ke me jiz pri nadelovani byla nejaka lakoma, tak to musim brat v potaz :-D takze ne za kazdou cenu ;-) ubi - o kolik ti zbyva do zacatku semestru? verim, ze to zvladnes!
Odpovědět
vecernice:na tebe se nedá zapomenout, jsme zvědavá jak ti to půjde
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja taky. cely vecer jsem davala dohromady druhe cd (tedy reknu ti to prvni dostat z formatu wma a mp3 na´cd bych nikdy nezvladla nebyt manzela), ale to mi nejak nestimuje :-D no to jsem se zas do neceho pustila. skoda ze nejsi z prahy, ze bys me prisla podporit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vecernice, a kde budeš jezdit? já uvažuju o tom, že bych spinning někdy vyzkoušela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nooooo kdyz to dnes ustojim :-D tak na praze 9 vedle tesca, jmenuje se to avion...
Odpovědět
vecernice:sakra, tak na tebe chodit nebudu, do Prahy z Karviné je to moc daleko :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hm, z podolí je tam taky daleko :-( škoda, přišla bych se juknout, ale to by tam muselo bejt hlídání dětí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?