Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
krtek: Přesně, hlavně kvůli motivaci, mě v poslední době úplně spadnul řemen ]-( vec: díky, už mi do cíle zbývají "jen" 4 kg :-N To mi vyjde tak akorát do toho nového roku :-D :-D :-D
Odpovědět
ubi: jé, 4 kila dolů - kéž by x-) Já teď nadovče zjitila, že o panděro mám fakt obludný. Dokud stojim, tak v pohodě, ale pak přítel dělal nějaký fotky v "netřeženým okamžiku", když jsem se rozvalovala... No hrůza :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, užívám si to mega moc. Navíc jsem doma, ... ;-) a to proto,že jsme se o miminko snažili přes rok a tak paní doktorka pro jistotu naordinovala klid ;-) Jinak vám všem přeju, ať vám ty kilíčka odcházej ke mně :-D
Odpovědět
ubi: se mnou určitě počítej ;-) Dneska zkusím šaty a myslím, že budu moct zhubnout jen trošku(nemám je na zavazování), ale pak se do toho vrhnu, mám podporu u přítele ;-) pak mi ještě zůstanou nějaké dva měsíce, takže to zvládnu do konce roku ;-) Bucu ráda, když se dostanu tam, kde jsi teď Ty, ubi :-N no co, do těhotenství zhubnu a pak zase naberu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jsem zpátky od rodičů, sladkostí jsem tam snědla metrák, piva vypila asi hektolitr... :-N Ale pohybu bylo dost, takže se za ten skoro tejden váha nehnula ani na jednu stranu, což považuju za úspěch ;-) Já se zítřejšího novýho startu rozhodně zúčastním, svatba je za měsíc, švadlena mi měla zabrat šaty přes prsa, ale vzala to trochu i přes břicho, takže prostě musim dát dolů tak centimetr dva přes pupek ]-( Jinak mě budou šaty šponovat a bude to vypadat pěkně blbě ]-(
Odpovědět
kami: To je paráda, když je podpora... Já navíc tím, jak mi to jde, docela motivuju lidi kolem mě... Za posledního půl roku začalo chodit 7 dalších lidí do posilovny :-D Aspoň budeš půvabná těhulka :-D :-D :-D
Odpovědět
Já jdu na poslední zkoušku šatů zítra, snad jenom kvůli dýlce, ale bojim bojim - aby to pani nemusela celý nakonec povolovat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
katarinko - tos napsala uplne krasne, ja bych ti hned ty svoje dve kilecka poslala :-D ja byla o vikendu na kolech - na zavodech bahnem :-D ale diky malemu poctu zen v me kategorii, jsem si vylezla na stupinek (na ten nejnizsi). cas sice mizerny (manzel cely tyden chroupal suchary, tak nemel tolik sil, a jeli jsme to spolecne), ale tech pet lahvinek vina za to stalo ;-) jinak se mi blizi ten spinning - ve stredu jdu predvest majiteli nejakou sestavu tak bojim bojim, drzte mi vecer palce ;-)
Odpovědět
vecernice:a jakou hudbu máš vybranou?
Odpovědět
Profilova fotka
hele, ja se rozhodla pro ceske hity :-D me se na to jezdi dobre, tak doufam, ze to nekomu bude vyhovovat ;-) takze smes z Arakainu, Divokyho Billa, no name a tak podobne. co sedne tobe?
Odpovědět
Já mám ráda Divoký Bill, Habera, Landa- ale ten je vždy jen na sprint, a ten zas moc nemusím, Lenka Dusilová, Iné Kafe - super na raning, Linkin Park, System of a Down, Desmod, a dost se jezdí i na Michala Davida
Odpovědět
vecernice:jednou jsem byla na hodině která byla přímo s hudbou co má být na spnning, a už jsem se nemohla dočkat konce hodiny, fakt děs
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já si do toho musím broukat, jinak mi to neutíká, a ani mě to nenakopne. pošlu ti do IP více ;-)
Odpovědět
vecernice:jasně
Odpovědět
Profilova fotka
díky díky, jsem ráda za každou radu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem koukla do diskuze prvni rozvod a uplne me zaplavil smutek ....
Odpovědět
vecernice:jakto?
Odpovědět
Profilova fotka
jak ty nase pohadky nekdy konci. sledovala jsem to tam predtim, ale proste ti sama neumim predstavit, ze bych dva roky po svatbe musela resit neco podobnyho ..... a jeste kdyz ma nekdo maly decko ... jsou to nekdy moc smutny pribehy ...
Odpovědět
Profilova fotka
ale to jsem odbocila od tematu ....
Odpovědět
vecernice:já se rozváděla pár měsícu po svatbě, ale už je hodně dávno, ted jsem od května vdaná a super
Odpovědět
Profilova fotka
ja si vsimla. to je zas krasna ukazka toho, ze vsechno zle je pro neco dobre. moc drzim palce, at te to stesticko neopousti :-)
Odpovědět
vecernice:jojo dík
Odpovědět
Dobré ráno všem ;-) Tak dneškem končí první a začíná nám druhá etapa hubnutí. Chopím se té nevděčné práce a budu shromažďovat výsledky všech :-) Takže mi do IP pošlete: Obvod přes prsa, pas v nejužším místě, pas kolem pupíku, obvod přes zadek a obvod stehna. K tomu váhu, a pro orientaci i výšku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno :-) ubi, za chvíli jdu na to :-) Musim se na to psychicky připravit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pěkné ránko všem :-)
Odpovědět
Nazdárek! tak já mám změřeno, akorát nevim, jestli se jko zadek počítá fakt zadek, nebo boky (trochu vejš a u mě teda o 5 cm míň :-N ). No, každopádně posílám - ubi, vyber kdyžtak to správný číslo prosím ;-)
Odpovědět
krtek: já se měřím přes zadek tak, že povoluju cm, aby mi přepadl přes nejširší místo dolů. Takže asi přes boky, no...
Odpovědět
Teda holky, tak jsem se dívala na ty míry a váhy, co mi zatím přišly, a musím konstatovat, že to děláme fakt pro vlastní dobrý pocit. Nic z toho není žádná tragédie :-D Ale jak říkám, pro vlastní pocit ;-) Počkám do večera, co mi ještě přijde, a zítra to dám dohromady a rozešlu, abyste všechny měly přehled ;-)
Odpovědět
Ještě mě tak napadlo, že jsme si mohly stanovit každá svůj cíl, co? Vlastní představu "ideální váhy", při které se sebou budeme spokojené :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hehe, ty seš teda lichometnice :-D :-D :-D no jsem na to zítra zvědavá =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?