Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Ahojec ;-) Já se právě vrátila od zubaře a zoubek bolí, auauau :-( kami: paráda, za jak dlouho ty dvě kila jsou?
Odpovědět
Dobré ráno, hvězdičky ;-) Sakryš, já tu desetinnou čárku ne a ne pokořit. Dneska 62,0. Je toto možné?
Odpovědět
ubi:i tak je to snad super, no né?
Odpovědět
No je to fajn, ale já chci do konce prázdnin před desetinnou čárku 1 ]-( Už se o to snažím snad 14 dní a pořád se pohybuju mezi 62,5-62,0... ]-(
Odpovědět
A teď navíc ještě nemůžu cvičit ]-(
Odpovědět
ubi:asi aýž moc to sleduješ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano holciny :-) tak ja na tu vahu vlezla, a ukazala asi o 0,6kg min, nez kdyz jsem si s vama tady zacala psat. takze jsem spokojena, mate na me bajecny vliv 8-)
Odpovědět
vec: paráda, jen tak dál ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jen se me tu jen tak nezbavite, jeste potrebuju tak dve kilca ;-)
Odpovědět
to já tady budu navěky, hihihhi, ale už se těším na ten kurz, poznat další lidičky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem zvědavá, co ti poví, to nám pak budeš všem radit :-) holky, ja se zas do neceho uvrtala .... asi si brzy zkusim spinning na druhe strane, tak se snazim dat dohromady hudbu a teren, a je to nad moje sily .... :-o
Odpovědět
jinak jsem včera manžílkovi dělala bram.salát a vepřové řízečky, to zas bylo, jasně že jsem musela koštovat jestli je to ok :-D
Odpovědět
Článek se načítá
jé instruktorka, no super :-D
Odpovědět
vec:to dáš, hlavně né sprint, ten fakt nemusím, hihihhi, já byla ted po měsíci a boží, chodím na super kluka, ale až začne kurz tak ho časově nebudu dávat :-|
Odpovědět
a dnes mě čeká rekord ve žranici, protože toho máme přes víkend hodně s manželem, tak po práci jedeme k našim na grilovačku a v 18 už máme být zas na večeři u tchýně, to zas bude jídla
Odpovědět
a rodiče nějak neznají slovo né děkuji fakt nechci
Odpovědět
Profilova fotka
rodiče se holt bojí, že trpíme hlady ;-) no zatím jsem z toho dosti nervozní, sprint tam mám jeden a jeden runnig, jinak koečky, tak uvidím. pak si sem půjdu pro odvahu před první hodinou ;-) no taky teď přemýšlím, v čem je to, že nějaký isntruktor je super. ....... sakra to se mi to driv kritizovalo ;-)
Odpovědět
ubi: Tak jsem zjistila, že to je 2,5 kila a je to za ty dva měsíce a stále to držím, co jsem doma, což je asi 10 dní, takže jsme spokojena...Mohlo by to být lepší samozřejmě, ale zase si říkám, že to je lepší jak drátem do oka :-D a taky si myslím, že když jsem to nezhubla během týdne, ale během delší doby, tak že to je jen a jen dobře ;-)
Odpovědět
kami: no paráda ;-) Mně teďka nějak opadla motivace, ne a ne znovu nastartovat hubnoucí režim ]-( Už aby bylo prvního září, aby začalo to druhé kolo... A možná bych měla vyrazit zkusit nějaké šaty, aby mě to zase motivovalo...
Odpovědět
Ahojky! hlásim se po dovolený a po "rozežraný odmlce" :-D Nějak jsem se poslední měsíc nezvládala hlídat, na dovče už vůbec ne, ale naštěstí se zatim (ťuk ťuk ťuk) žádný velký přírůstky nekonaj. Jenom asi půl kila. Ale stejně si hodlám naordinovat na těch 10 dní do svatby nějakou odlehčenou stravu, cejtim se nějak... oplácaně. Sice jsem na dovče docela dost plavla a něco taky nachodila, ale měli jsme s sebou dost sušenek, pak ta zmrzlina a pizza... Ajajaj :-N Navíc už přes měsíc vůbec necvičim, prostě na to před tou svatbou neni čas, energie, myšlenky, nic :-S Jak jste na tom vy? ubi: S desetinnou čárkou na váze to mám úplně stejně - právě před tou dovčou se mi to konečně podařilo stabilizovat na tom "jedna a něco" - a teď jsem zase na "dvě" ]-(
Odpovědět
bré ráno, tak já byla dnes na odběrech a ve st jdu odpo na kontrolu tak doufám že výsledky budou ok
Odpovědět
krtek: jedna a něco bych brala hned ;-) Jestli tam před tou jedničkou je tedy 6ka :) kdyby byla sedmička, tak to neberu, to bych přibrala =-) :-N :-D Kdy se teda měříme? Já to spáchám zítra ráno(dneska tady nemám u přítele metr a měřila jsem se ráno), zapíšu a po práci pošlu výsledky, komu? Nebo jak? Ty začáteční míry máme ode všech tuším všechny...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já do dalšího měření s vámi nemůžu... čekáme miminko ;-) Je teda fakt, že jsem zhubla hladce díky těhu,ale to jen těma nevolnostma a že prostě nepozřu kus masa a mé jídlo je jen zelenina, ovoce a sladký :-D
Odpovědět
Dobré ráno! Hurá, já dneškem pokořila desetinnou čárku :-N Takže tanec hula hula 8-) :-N :-N :-N krtek: No jo, ty to máš za pár:) med: Držím pěsti, ať to klapne! kamirka: Já se přeměřila a převážila dneska ráno... Ale nevím, kdo se bude ještě měřit s náma teď na konci... Klidně to můžete posílat mně, dám to nějak dohromady a vyhlásím vítěze, jen mám pocit, že z té původní sestavy už nás tu moc není, navíc katarinkakm nám teď krááásně odpadla :-D katarinka: blahopřeju, užívej si to:)
Odpovědět
katarinkakm:tak to gratuluji :-D
Odpovědět
kami: jj, naštěstí je tam šestka! Bejt tam sedmička, tak už ale vážně lezu kanálama :-p :-D katarinka: Tak že by ses měřila naopak - kolik jsi pěkně příbrala? ;-) To je náhodou radostný přibírání, to by sis měla patřičně užít ;-)
Odpovědět
Holky, kdo s náma vlastně půjde do toho nového měření? Do etapy začátek školního roku - začátek kalendářního roku, tj. 1. září 2009 až 1. ledna 2010?
Odpovědět
ubi: Přemejšlim, že bych se přidala... Abych měla motivaci ;-) Akorát já bych to pořádně rozjela (hlavně cvičení) až po tý svatbě. Ale změřit se zítra klidně můžu.
Odpovědět
ubi:já určo
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeju krásný pondělní ráno ;-) no já se klidně přidám, tedy se vstupníma hodnotama ;-) katarinka - moc gratuluju, ať je ti brzy lépe a pěkně si to užíváš :-) ubi - super, gratulace k pokoření té nezbedné "2" !!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?