Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
to u mě nehrozí, jo když se mi fakt nechce spát tak si dělám nějaké věci do práce, nedo si něco vylepšuji, ale učit se jazyk?fakt né :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky Med, no sláva, to musíš bejt šťastná jako blecha. Gratuluju :-) Já byla ráno na heatu, docela průser, cvičitelka přišla o půl hodiny pozdějc, tak zatím předcvičovala nějaká klientka... bez přípravy... nebyla to její chyba, ale bylo to o ničem ]-( A to jsem se tak těšila ;-(
Odpovědět
michvon,:no už jsem to nevydržela, na odběry jdu až za týden a na kontrolu ale já to už kašlu, manžel není doma, tak si vyrazím na spinning :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jestli se cítíš dobře, tak proč ne ;-) Já bych to asi taky nevydržela a šla bych, jen co by mi otrnulo :-p
Odpovědět
michvon:no nevím, bolí mě břicho a ráno jsme i blinkala, ale já to prostě už nevydržím sedět doma
Odpovědět
Profilova fotka
=-) =-) =-) No snad to bude dobrý. Budu držet pěsti ;-)
Odpovědět
michvon:určitě bude
Odpovědět
michvon:takže včerejší hodina spinningu byla fakt makačka, po tom měsíci nic nedělání a klidoového režimu :-D ,
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, vsem preju dobre ranko :-)
Odpovědět
vecernice:ahojda, tak co nového u tebe?
Odpovědět
Profilova fotka
u me pohodicka, vcera jsem uzavrela obchod, se kterym jsem stravila 10 mesicu, takze zacinam zase zit :-D na vikend planujeme nejaky maly zavod na kolech na MOrave, a ted jsem koukla na predpoved a sobota 20 stupnu a dest :-( ale to vinecko bude chutnat stejne vytecne ;-)
Odpovědět
vecernice:to já jdu v so s manželem na trojtou oslavu narozek :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jeee tak to si to koukejte poradne uzit!!!! my nejak prezijeme ty kopecky, a pak si budeme uzivat v cili v kempu, bude tam nejaky doprovodny program, a jede nas vic, takze o zabavu bude postarano. jen mam vzdycky velky oci, jak budu trenovat, a pak skutek utek :-D
Odpovědět
vecernice:jo to si užiji, včera jsme potkala jednoho z oslavenců a ptala jsem se jestli máme něco donést a prej nic, tak mu říkám jestli myslel i na mě s nealkem, no jasně že zapoměl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a procpak nealko? jestli muzu byt zvedava ...
Odpovědět
vecernice:já nějak alkohol nemusím
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jo, ja myslela, jestli treba neridis ci co .... ;-)
Odpovědět
vecernice:to bych musela mít řidičák a to nemám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt ne? a proooccc? me rizeni docela bavi, a hlavne se to velmi hodilo, kdyz jsem jezdila za manzou do nemecka ... ;-)
Odpovědět
vecernice:já se prostě bojím
Odpovědět
Profilova fotka
to ja se ze zacatku bala taky. ridicak jsem si delala v 19 a pak zacala ridit az v nejakych 25 .... no a zacatky byly krusne. dokonce me jednou predjel i trabant :-D to uz byl vrchol. no fakt ze jsem jela mimo vesnici asi 60 a smrt v ocich ;-) ale pak jsem zacala jezdit sama, a ted uz nechapu, proc jsem na kazdyho kdo umel ridit zirala jako na poloboha s mimoradnym talentem :-D
Odpovědět
Ahoj děvčata, tak se hlásím po třídenním hodovém maratonu... Na váhu jsem pro jistotu nelezla, ani nevím, jestli to zkusím zítra, ale chytila jsem nějakého bacila, takže se cvičením to teď bude bída, stačí, když se předkloním a motá se mi hlava... :-|
Odpovědět
Ahoj :-N Hlásím se po delší době...Už jsem pěkně doma a čekám na konec srpna, ale už jsem to nevydržela a zvážila jsem se a jisto jistě mám 2 kg dole(asi 2,5kg ;-) ) přes boky o dva centaky dole a v brise taky...No aspon neco nez nic ;-) Uvazuju stale nad tim "hubnutim"alias zdravou stravou-co je ta druha diskuze, ale nevím, asi počkám, protože teď se budu stravovat v práci, takže by to bylo o ničem...
Odpovědět
kamirka:to já čekám na začátek září a pak konečně zas začnu na sobě makat :-D
Odpovědět
medan29: jdeš do té stravy? Kdyby mě někdo navnadil :-D
Odpovědět
dobré ránko miláčkové kami, jsem na té stravě druhý den a jak mám problémy s vyprazdňováním, tak sem se dneska vyprázdnila už 2x :-N
Odpovědět
hel: Díky za informaci :-D :-D :-D
Odpovědět
kamirka:já chci spíš přidat víc pohybu a na tu stravu asi najedu v polovině září, to začnu chodit do toho kurzu na hubnutí a počítám že to bude podobné
Odpovědět
kami, no cococo? :-D pro mě je tento efekt velmi důležitý :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, přeji krásné dobré ráno, tedy spíš dopoledne :-D já mám pocit, že jsem něco málo mohla zhubnout (asi tak ,5 kg), ale radši nelezu na váhu, abych si ten spokojený pocit nezkazila ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?