Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
a kdepak se toula tobe? takze ses na tu zasobu jidla taky sama? :-D
Odpovědět
vecernice:měl služby a ted normálně ještě v práci, taže dorazí po 14dnech až v pá
Odpovědět
Profilova fotka
tak se mi normalne rozprsklo cd v pocitaci :-. to byla rana !! :-D
Odpovědět
vecernice:co provádíš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já si tu pěkně hrála hudbu. ale asi toho mám nechat a pracovat :-D
Odpovědět
vecernice:tak na tebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vid? koukam, ze nas tu maji pekne pod kontrolou ;-) jeste ze mam hudbu i v pocitaci, bez toho mi ta prace nejak nejde od ruky ...
Odpovědět
8-) vecernice:tak to já musím mít klid jinak bych asi nedokázala pracovat
Odpovědět
Profilova fotka
mě ticho nějak rozptyluje .... to už jsem měla na škole, když jsem se učila .... 8-)
Odpovědět
mě zas hudba, hihihhihhi
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě vytočil klient ..... a pak mi ještě napsal, že můj styl komunikace je neakceptovatelný.. to je denska den :-(
Odpovědět
jakto?co se stalo?co vlastně děláš?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dělám v bance, korporátní úvěry. v pátek jsem tu dřepěla do sedmi večer kvůli tomuto klientovi, a teď mi řekl, že zas něco nestihnou dodat. tak jsem reagovala, ať mi vysvětlí, jak to že nestihnou, když o tom museli vědět od července, a na to mi bylo sděleno, že můj styl komunikace je neakceptovatelný. no prostě asi dnes nebude nejlepší den .... :-( co děláš ty?
Odpovědět
vecernice:z toho si nic nedělej
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim musela jsem si jen ulevit. sef mi porad rika, ze nemam byt v praci emotivni :-D
Odpovědět
to já jsem zas pořád upracovaná, hihihhi
Odpovědět
Profilova fotka
to ja vetsinou taky, i kdyz uz tu nevysedavam tak dlouho (manzovi se to nezamlouvalo a ma pravdu ;-)
Odpovědět
vecernice:u mě je to celkem jedno, protože do pá jsem sama doma, ale zítra jdu už na spinning :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kam na něj chodíš? p.s. já taky využívám toho, když je manžel pryč k tomu, abych tu mohla tráviat víc času :-D
Odpovědět
chodím u nás v Karviné, chodila jsem na zimák, ale tam to asi končí, tak budu chodit zas na náměstí, sice o dost drahší, ale v Karviné moc velký výběr není
Odpovědět
Profilova fotka
a kolik u vás stojí, pokud se můžu zeptat? mě o víkendu vytáhla kámoška do fitka, kam chodí ona, a tam byl za 140, což je dost (naštěstí ona má nějakou slevu díky permici....)
Odpovědět
Já měla permici, tak tam hodina vyšla na 65,- jinak 75,- ale tam to asi krachlo, takže ted budu chodit za 90,- sice tam prodávají permici pak to vyjde na 85,- což zas není taková sleva a permice prodávají od 2.000,- to se jim na to můžu ....., takže budu chodit jednou týdně na spinning, jednou týdně cvičení pro baculky, až zas bude, ted pořád odpadá, a od poloviny září začínám chodit do toho kurzu na hubnutí, jednou za týden hodina cvičení a hodina beseda, je to na 3.měsíce za 1.400,-
Odpovědět
Profilova fotka
to já mám v plánu min. jednou týdně spin, ale radši dvakrát, k tomu plavání a o víkendu brusle nebo kolo ... zatím se mi to daří držet už skoro rok, tak aspoň mám ze sebe dobrý pocit
Odpovědět
Já chodila rok na spinning 4krát týdně a jednou za měsíc maraton ve spinningu ale hodně jsem přibrala přes nohy, tak jsem to musela dost omezit
Odpovědět
taky jsem chodila na spinning a přesně jak říká medan29 - nevešla jsem se do džínů, které jsem dříve oblékla normálně. A to jsem si nedávala vůbec žádnou zátěž...jen jsem měla minimum. To samé jsem měla při stepech. :o( Co mám vyzkoušené je běh a až zhubnu ještě tak sedm kilo, tak mi trenérka (kámoška) slíbila švihadlo. Teď by to ale prý pro mne byla ještě zátěž na klouby. :o( Přístroje ve fitku mne nebaví.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mi z heatu narostly trochu stehna, ale žádná hrůza. Ono je to s těma nohama těžký - jak je zpevnit, aby nebyly rosolovatý, ale nepřibrat moc na objemu? Dík za každou radu :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ránko holčiny, tak dnes mě čeká v 19 spinning, se těším jak malá po dlouhé době jdu zas cvičit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko holky :-) tak me ceka jen prace :-( ani to cviceni dnes nestihnu. a v noci jsem nemohla spat, tak jsem si ve ctyri vzala nemcinu, a delala neco smysluplnejsiho nez koukani do stropu ... ;-)
Odpovědět
vecernice:téda tak to čučím, :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vid? obcas prekvapim i sama sebe :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?