Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
spíš je to docela nákladné. v jednom fitku sjem se ptala, proč mají hodiny fitboxu až od osmi večer, že je to pozdě. no a jelikož je to ve stejné místnosti jako aerobik, ale na aerobik se vejde víc lidí, tak prostě fitbox je až později ...
Odpovědět
no právě, proto jsme to i zavrhla, dvě hodiny cestovat a ta hodina na 20, to se mi opravdu nechce
Odpovědět
To já teď jezdím do posilovny hodinu tam a hodinu zpátky, a musím se domluvit s někým, aby nás jelo pokud možno plné auto...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám naštěstí fitko a bazén za rohem z práce, takže místo obědů zvládám spin nebo plavání. jinak po práci toho má člověk občas až nad hlavu ....
Odpovědět
No jo, my z vesnice :-D Ale zase máme ty zahrady plné zeleniny a ovoce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a vínečka ... to my z města závidíme ;-) .... a navíc i ty zahrady, zeleň, cyklo možnosti a tak :-)
Odpovědět
dobré ránko
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) co plánujete v tomhle vedru? já vyrazím s dcerama na koupaliště, což je spíš za trest, uhlídat tam ty dva čerty neni jen tak :-D :-D :-D
Odpovědět
michvon:tak to já plánuji být dost dlouho v práci :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No to taky neni moc dobrej plán. Ale věř mi, že bych někdy měnila, už mi to doma leze pěkně na mozek :-N Ale je mi naprosto jasný, že až se vrátím do práce, budu vzpomínat, jak mi doma bylo dobře :-D :-D :-D
Odpovědět
Dobré ráno, dámy :-) Já jdu umývat okna a okopávat zahrádku...
Odpovědět
michvon: no to já bych zas už potřebovala relax od práce :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hehe, tak mytí oken je taky super nápad, o okopávání zahrady ani nemluvě :-N :-p :-D Nojo, med, to je jasný, dovolený je málo, co? My měli 4 tejdny a to je krutý, někde maj aspoň 5. A to je ještě nádhera proti tomu, co mívali zamlada naši rodiče, si pamatuju, že měli je 14 dní, zvyšovalo se to s věkem. To muselo bejt děsný =-)
Odpovědět
michvon:jojo 4týdny, já mám ještě dva týdny, ale to by ted asi šéf bepřežil že nejsem v práci, jen mě to už neba
Odpovědět
Tak já jdu na to... Zatím pa!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, preju pekny den. ja bohuzel taky planuju jen praci :-( ale vecer jdu na beach, tak to je aspon mila vidina -) medan - me uz taky prace vetsinou nebavi, a tesim se, ze ji snad v nejake dohledne dobe prave vymenim za tu radoby dovolenou ;-)
Odpovědět
vecernice:to mi říkej :-D
Odpovědět
Teda dneska se mi do posilovny opravdu nechce... to je bída... =-)
Odpovědět
ubi:to je to počasí
Odpovědět
Profilova fotka
pocasi je krasne, ale ne na to sedet v kanclu ...:-( jo byt takhel nekde u vody, to by bylo neco ... :-N
Odpovědět
med: spíš ta propařená noc ;-) Ale půjdu, donutím se:-D Už vidím ty výkony... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - smekam pred tvou odhodlanosti 8-)
Odpovědět
vec: možná spíš černé svědomí, víš? O půlnoci jsem jedla hranolky... ale bylo to nutné, alkohol se na lačno nedá... No, teď za to musím máknout :-)
Odpovědět
Ahojka všem! to zas bude, vedro a já zas v práci, ach jo
Odpovědět
Dobré ráno :-) Tak jsem tomu v té posilovně včera moc nedala. Cvičila jsem, ale normálně podávám vyšší výkony... No jo, když se člověk pořádně nevyspí... A navíc jsem si k večeři udělala krupicovou kaši, měla jsem na ni hroznou chuť :-|
Odpovědět
ubi:však to příště zas doženeš :-)
Odpovědět
No jo, ale já chci do soboty pokořit tu 1 před desetinnou čárkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dnes je zase nadherne!!!! ja mam vecer v planu brusle ;-) tak se tesim. ubi - drzim palce, at desetinna carka padne! ja se sice citim lip, ale vaha o zadne zmene nevi ;-)
Odpovědět
vec: a co centimetr, ten si všiml? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no cm nemam v oku. asi budu muset provest mereni, abych mela s cim porovnavat hodnoty :-o jeste to muzu otestovat na jednech kalhotech, ktere mi loni byly, a letos jaksi ne :-S :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?