Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) med, to je super nápad, hlavně to vypadá, že ses vážně rozhodla do toho jít. tak nám nezapomeň dávat reference, jak to tam vypadá ;-) já si dnes vlezla na váhu, zase je tam víc, asi o kilo, no fakt nevím, čím to je, sportuju hodně, v jídle se dost hlídám... sice jsem dietu minulej tejden šidila, ale zas ne nějak moc, aby se to muselo projevit takhle :-p Tak buď zadržuju vodu, anebo nabírám svaly, protože opticky to taková hrůza neni. Spíš se začnu měřit na cm než na kila, ať z toho nemam deprese. vecernice, vítej v klubu, připojíš se k měření? jinak s tím pitím, já si zvykla na čistou vodu, limonády jsem nepila nikdy, spíš vodu se šťávou. ale teď fakt jen vodu, ráno kafe s mlíkem bez cukru, no a občas víno, teď v létě spíš střik, a pivo, to čím dál tím míň, sice mi chutná, ale úplně cejtim, jak z něj těžknu =-) =-) =-) a víno v hospodě si taky nedávám, dobrý je předražený a to levný bejvaj většinou patoky :-p Já mám mlsnej jazýček :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj mich - no ja taky rano vlezla na vahu, a porad to samy. at delam co delam ;-) no radsi se na to nesoustredit .... k mereni se klidne pripojim, stacilo by mi shodit tak 2-3 kg, ale myslim, ze boj s vetrnymi mlyny ma vetsi sanci na uspech :-D ty slazeny taky moc nepiju, nejvic tak kofolu na vyletech nebo na vode .... radsi to vinecko ci pivecko, coz sice asi neni na hubnuti idealni, ale zas to chutna, a neco dobreho nam v zivote zbyt musi ;-)
Odpovědět
mich: měření na cm doporučuju, je to líp vidět. Nebyla jsi včera cvičit?
Odpovědět
já si dneska oblíkla riflové kraťásky, co sem měla v turecku a přes nohy sou mi volný 8-)
Odpovědět
heli: no vidíš, ono to mohlo být všechno i stresem ;-)
Odpovědět
na váze to ale nejde poznat a už měsíc sem se neměřila, tak nevím... teď mi kolegyně dala kousek milky, mňam, pár čtverečků, vlk se nažere...
Odpovědět
Profilova fotka
heli, ty ale provokujes s tou cokoladou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
právě že jsem včera nebyla cvičit, byla jsem v neděli ráno a dneska ráno, ale vážila jsem se před cvičením... ale jinak oblíknu kalhoty, co jsem na sobě už dlouho neměla, takže cm mi asi nějaký ubyly. asi hodim váhu z okna :-D heli, koukam do kalendáře, všechno nej x-) Hlavně ať už tě netrápí žádnej chlap ;-)
Odpovědět
Miši, děkujuuuuu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee no jo, heli taky se pripojuju s gratulaci :-) takze si dej neco dobreho na oslavu!!! michvon- kam chodis cvicit? obdivuju, kdyz to nekdo zvlada po ranu, ja na to vetsinou nemam energii ...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám cvičení pestrý, v úterý ráno chodím na H.E.A.T., tomu jsem naprosto propadla, děsně mě to baví. V pátek chdím do posilovny a v neděli na aerobik anebo do posilovny, když ae odpadne. Teď jsme tam začala jezdit na kole, takže pohybu mám fakt dost ;-) A to jsme ještě před rokem byla strašlivej odpůrce sportu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, o HEATU uz jsem cetla, ale jeste jsem na tom nebyla, to budu muset taky vyzkouset. jinak ja jsem strasny fanda do kola, ale bohuzel v realu toho clovek tolik najezdit nestihne :-( tak si to vynahrazuju spinningem ;-) a k tomu chci zas pridat brusle, letos jsem byla jen dvakrat, a je tu konec leta .... ja bez sportu byt nemuzu, aspon trikrat tydne se hybu, kdyz mi to nevyjde, tka jsem cela nesva. asi zavislost :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
H.E.A.T. fakt doporučuju, to je vysloveně endorfinová záležitost, já jsem po tý hodině vždycky naprosto groggy, ale v extázi :-D :-D :-D Spinning jsem ještě nezkusila, ale chystám se.
Odpovědět
Profilova fotka
ono to bude asi dosti podobný spinningu .... tak to budu muset vyzkoušet, jen to asi nemám nikde v okolí :-o
Odpovědět
Profilova fotka
kam chodis?
Odpovědět
Profilova fotka
no to vyzkoušej :-D podívej na www.heatprogram.cz, tam je seznam fitek, kde to maj.
Odpovědět
Profilova fotka
uz to zkoumam ...
Odpovědět
michvon:to víš sama to asi nezvládnu, potřebuji dozor :-)
Odpovědět
Profilova fotka
med, dozor je dobrej :-) já než se naučila cvičit sama, měla jsem trenéra. taky bych se asi sama nedokopala, ale když na mě ráno čekal, tak jsem jít prostě musela, no a najednou mě to začalo bavit :-)
Odpovědět
tak k tomu jsem se ještě nedokopala
Odpovědět
Profilova fotka
já ho dostala jako vánoční dárek :-D
Odpovědět
se máš, to by mi manžel nedal, hihihhi, už tak mu vadilo že se nějak moc kamarádím s instruktorem na spinnig, hihihhi
Odpovědět
Profilova fotka
no ja kdyz jsem lina, tak si udelam rezervaci, pak uz tam jit musim ;-) a spinning a podobny (fit box me taky strasne chytnul ale ted ho mam uplne z ruky) vede instruktor, tak ten me vzdy nakopne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu spin, tak zatim packo :-)
Odpovědět
já chtěla začít chodit na fitbox ale u nás ve městě není :-(
Odpovědět
Teda názvy těchto sportů mi nic neříkají, sorry, holky :-D Já donedávna nepoznala tenisovou raketu od squashové :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak jsem zpatky a citim se jak znovuzrozena :-D medan - ja na fitbox chodila, jeden cas snad i trikrat tydne. dokonce jsem dostala pred par lety k narozkam i rukavice. ale pak ho v jednom sportcentru zrusili, a druhy mam po prestehovani docela daleko .... tak uz o nem jen mluvim :-(
Odpovědět
vecernice,:no já ho našla v jiném městě ale než bych tam dojela a zas domů tak to je na dvě hodiny a to se mi fakt nechce
Odpovědět
Profilova fotka
to chápu. ale tak snad se dostane brzy i k vám. fakt je to úžasný relax hlavy a zničení těla :-)
Odpovědět
no tady pochybuji, ptala jsem se na to a není tady lektor
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?