Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Ahojka Heli, to já zas začnu až v polovině září, ted mám zákaz cvičení, a výsledky budou až v polovině září
Odpovědět
Ahoj heli, to jsem ráda, že už je zase trošku pohodička ;-) Tak hurá do toho a budeš brzo ještě větší kočka, než jsi teď :-) My včera taky grilovali, ale já na tu váhu moudře nevlezla :-D :-D :-D Ale mamka mi řekla nedávno, že už začínám být chudá (ve smyslu hubená), to potěší :-N Fakt je, že sama mám pocit, že už to není zdaleka taková katastrofa, a i kdybych už víc neshodila, tak už se za sebe nemusím stydět. Na druhou stranu kvůli tomu ztrácím motivaci ]-( Ale ještě aspoň tři kila chci dostat dolů ]-(
Odpovědět
ahoj Med...vím, žes něco psala, to jsem postřehla, ale přiznám se, že trošku tápu, co tě trápí..
Odpovědět
"někdy dva koně", to mě pobavilo :-D (teda jestli je to myšleno tak, jak jsme si to já přebrala :-D Já byla dnes zase na kole a včera jsme šla běhat, zítra jdu taky, takže uvidíme...Našla jsem tady váhu a ukazovala o 2kg mene než doma, ale kdo ví???Jak to váží...takže výsledky budou až na konci srpna a uvidíme :-)
Odpovědět
kami :-D :-D tak to budu muset ještě něco připočíst :-D ubi, šikulka, obdivuju tě. no já se do toho pouštím od zítřka tak nějak intenzivně...snad to zabere....doufám, že už nebude prudit ex...
Odpovědět
No Ty jsi to tak psala! 8-) Tak jak myslíš, že si to skoro pubertacka (25) vyloží :-D :-D
Odpovědět
No to jsem taky, skoropuberťačka :-D A nejen já, pak to stojí za to :-D Proto říkám, tak si tam ještě jednoho přičti :-D :-D :-N
Odpovědět
Skoropuberťačky :-D Já teda na opravdickém koni nikdy nejela, toho druhého nebudu rozebírat, ale na hubnutí to musí být paráda :-D Heli, a co ex, už lepší?
Odpovědět
Ubi, spíš horší..začíná dělat problémy, až se má podepisovat smlouvu...to je na tečku |-|
Odpovědět
Tak to mě mrzí :-| Držím pěsti, aby to bylo rychle za Tebou...
Odpovědět
Děkuju...tento do konce srpna by to mělo být za mnou j
Odpovědět
Počkej, tak to jsou již tři koni-mé počty mi ukazují, že dva chlapi, to asi ne, co :-D :-D POkud Tě ex smolí, tak ať mu dá jeden z koní na budku :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ať ho kopne do kolene ;-)
Odpovědět
Dva chlapi nééé :-D Stačí jeden :-D a pak čtyřnožky :-D :-D No, on má strach, že od "jednoho" dostane...když si jel za mnou pro dopis, co mu sem došel, tak se cukal :-D :-D Ubi, i kdyby do hlavy, tak mu to neublíží :-N Právě sem si přelákla nehtíky ;-)
Odpovědět
Heli, takže nějaký "kamarád" na obzoru? ;-)
Odpovědět
Ubi, žhavé info do IP z bezečnostních důvodů....jedna kočka má potřebu mě tady špízovat a potom se nenápadně zmiňovat s patřičným přibarvením a já potom musím dost věcí vysvětlovat :-S Jinak přeju všem krásné nedělní ránko, já už vstala, zkulturním se a mizím ;-)
Odpovědět
Heli: tak napiš ;-)
Odpovědět
Tak jsem opět mimo mísu...Ale dojít mi to došlo :-D (v hlavě, ne do IP :-D )
Odpovědět
ahoj ženy, tak dneska se držím ;-) ráno bílej jogurt, sváča hruška, pomeranč, potom sem zobla do oříšků a teď sem snědla oběd...teda nic moc dietního, ale v příznivém množství a jsem syta :-D ubi, písnu ;-) jo holky, mám fotku v souteži, tak pokud máte náladu věnovat svůj hlas: http://www.nikon-kalendar.cz/galerie/...
Odpovědět
heli: pořád jíš hrozně málo ;-) Ale hlas jsem Ti dala :-D
Odpovědět
ubi, nejím, k obědu sem měla dva knedlíky, kus masa a zelí :-) teď sem ke kávičce snědla dílek babůvky a k večeři dám něco taky, neboj. to podle mě není málo. a děkuju za hlas x-)
Odpovědět
No proto ;-) Tak ještě trošku vylepšit snídaně, a bude to ok :-D :-D :-D
Odpovědět
jakože jogurt je málo? =-)
Odpovědět
Helisek: Tak jsem Ti dala hlas, snad mám u Tě plus :-D
Odpovědět
Kami, dvě :-D
Odpovědět
Tý jo, dík :-D Připíšu si ji na svou stěnu, kde si dávám pluska od lidí :-D
Odpovědět
Ale červeným fixem a velké, ju? :-D
Odpovědět
Heli, tak jsem ti taky dala hlas 8-)
Odpovědět
x-) já vás prostě miluju x-)
Odpovědět
Bré ránko 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?