Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
jo jo já jsem pro do Vánoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Váhu teď mám zahrabanou, nevím kde... Je to u nás doma jak na bojišti! Děláme novou koupelnu, všechno vystěhované po celém domě, přikryté igelitem a všude jemný prach, no děs, ať už je to za námi! Ale jím pořád pravidelně, snídaně, svačina, oběd, svačina, večeře :-) Svačina je většinou jogurt.
Odpovědět
mich: jo, to vlastně dodržuju všechno :-D med: Tak od začátku "školního roku" začneme s novými startovními pozicemi ;-) los: To by bylo, aby se to nepohlo ;-)
Odpovědět
ubi:super od začátku školního roku Jinak jsem byla na spinningu a byla to blbost, dost jsem se trápila, ještě na cvičení prostě nemám, :-(
Odpovědět
Profilova fotka
med, nezoufej, vydrž ještě měsíc! Určitě jsem taky pro, abysme daly druhou etapu od září do Vánoc, aspoň budeme mít motivaci přes zimu nezlenivět. Anebo spíš do Novýho roku, abysme se přes svátky necpaly jak vepři určený na porážku :-D :-D :-D
Odpovědět
michvon:tobě se to řekne, prostě mi ten spinning už chybí
Odpovědět
Profilova fotka
medan, já tě chápu, já jsem sportovní závislák, ale zdraví máš jen jedno :-( Já bych na tvým místě taky byla nešťastná ;-( Drž se ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak ja jsem na tom podobne, sportovni zavislak - minuly tyden jsem od stredy do soboty lezela - k doktorce jsem ani nesla, ale citila jsem se hrozne:( jsem takova samolecitelka, k doktorce proste e-e...no a jak jsem ten sportovni zavislacek, tak mi to nedalo a na kolo proste vyrazila:) bojim se bojim, pac prostejeste nejsem dolecena, v krku me boli, ale ....mam POHYYYYYYB:)
Odpovědět
Dobré ránko! michvon:fakt se snažím itchi:já jsem asi to samé když nemusím tak k lékaři nejdu, ale tady jsem byla donucena, už se ta bolest nohy nedala vydržet, já říkala jsem že se překonám a to samo přejde ale nepřešlo :-(
Odpovědět
Dobré ránko ;-) mich: to je pravda, takže do Nového roku :-D Do té doby bych měla shodit všechno, co chci, a už se jenom udržovat :-N med: Sportovní závislost chápu, taky jsem byla celá nervózní, když jsem nemohla jít týden cvičit ]-( Teda číst tohle po sobě loni touhle dobou, tak si ťukám na čelo :-D :-D :-D
Odpovědět
to já chodila 4krát týdně na spinning a ted nic
Odpovědět
Ahojte :-) Takže jedeme do konce prázdnin a pak do Nového roku? Nebo co jsme to tady vyčetla ;-) Já se ráda přidám jestli můžu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
to je den, kdyby aspon nepršelo
Odpovědět
Med:U nás neprší! :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Takže od 1.9. do 1.1., to jsou 4 měsíce, to bysme teda měly mít perfektní výsledky x-) Tady neprší, já se vrhám na velkej úklid, muž a děti jsou pryč, takže si musím užít volno. S hadrem v ruce 8-( Chtěla jsem jít na kolo, ale strašně kašlu, tak si dám radši dneska pohov, ať se to nezvrhne v nějakou ošklivou nemoc ]-(
Odpovědět
kami: jo - závěrečné měření na konci prázdnin bude zároveň startovním měřením na další etapu do Nového roku ;-) mich: no já doufám, že se mi podaří za ty 4 měsíce dát opravdu dolů zbývajících 4-5 kg a do nového roku už vstoupím málem s postavou modelky ;-) :-D :-D :-D U nás sprchlo, ale nic moc... Holky, věděly jste, že ze všech sýrů nejmíň tuků mají tvarůžky? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, já jo, maj asi 1 procento, já je miluju na všechny způsoby :-D Jsou zdravý a doooobrý x-) no já hlavně doufam, že se mi podaří zhubnout ještě tak 3 kila a hlavně to chci udržet. A taky shodit kolem pasu, ostatní míry mam dobrý, ale pas jaksi neni 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím, nestíhám, nedietím, žeru :-D to je ten život novomanželky :-D váha stoupla o jedno kilo za poslední 3 týdny, cž neni nic hroznýho, navíc do toho teď MS, tak třeba to bude i tím, ale zařadím zase pohyb a trošku uberu v přecpávání a třeba to zase půjde :-)
Odpovědět
to já ted baštím těstoviny a k tomu znojemskou omáčku, to je ale kombinace, hihih
Odpovědět
Já tvarůžky nerada :-N Tak doufám, že mám nějaké úlevy v tom, že mě tam čeká svatba :-D To sjem zvědavá na Vaše návrhy :-D Já teď tři dny neběhala, musím to napravit 8-( Na snídani jsem měla jen jablko a na obedo svačinu jsme měla zapečené tětoviny se zeleninou, párkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tvarůžky já taky nerada. jediný sport byly v pondělí brusle, v úterý pršelo a včera jsem byla naprosto vyřízená - křeče, migréna, brrr... dneska jdem na véču, ale zítra snad zase spáchám brusle :-) nohy mě po nich bolely pekelně :-D
Odpovědět
mich: tak se poděl s nějakými tvarůžkovými recepty, když už je to skoro dietní ;-) Jani, doufám, že až se to trochu zklidní, že mezi nás zase začneš chodit a "chlubit se", mě ty Tvoje výlevy vždycky tak nějak nakoply :-D :-D :-D kami: a za jak dlouho Tě čeká? Někdy v tom období mezi začátkem školního a kalendářního roku?
Odpovědět
Profilova fotka
Já je nejradši smažený, ale třeba jsem tvarůžkama plnila řízky ze sójovýho masa, když byl přítel vegetarián. Obojí je moc dobrý. Jen tak, řádně uleželý, je mam taky strašně ráda. Jen kdyby tak nesmrděly =-) Když je dělam smažený, to abysme pak otloukali omítku :-D :-D :-D kami, mě taky v tom období čeká svatba, 1. října ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - budu se snažit občas sem něco "vylevit" :-D dneska jsems e dozvěděla, že mě vzali na místo, na které jsem se hlásila :-) tak uvidíme, jak to bude se zdravou stravou, až budu v práci :-)
Odpovědět
Jani, tak to blahopřeju k novému zaměstnání :-) Tak se zase ozvi ;-)
Odpovědět
Taky gratuluji :-)
Odpovědět
tak mám novou inspiraci, poslední víkend v září mám sraz ze střední, tak musím na sobě začít od září už makat
Odpovědět
medan 29: jojo, ale asi jsem to prepiskla...prechodila jsem anginu, jak sjem se citila lip, vyjela jsem na kolo a dneska jak jsem dojela, tak mam pocit, ze ty mandle mi chtej vyskocit bokem krku, jako bych cumlala bombon, ale ne na tvari, ale v krku:((( tak jsem hned valila do lekarny, nakoupoila leky a zase lezim:((((
Odpovědět
itchi"to já taky neposlechla a ted mi je blbě, takže ted budu mít jen klid, včera jsem už vybuchla i v práci už toho na mě je moc a má alergie na šéfovou dceru je větší a větší, hihihihh :-D
Odpovědět
ahoj holky, máme se? já se zase aktivně zapojím do hubnutí, stres největší už opadl, léky užívám, tak to zkusím....jezdím teda denně na koni (hodinu, dvě, někdy dva koně) a občas z toho lezu už po zdi...sama na sobě sleduju, že třeba mám pas (huráááá, dřív tam skoro nebyl) a řekla bych, že i ta vanička se trošku zmenšila... ale včera jsme grilovali, pili atd. a já dneska z "legrace" vylezla na váhu a ona ukázala o 2kg víc :-o navíc mi pořád všichni tvrdí, že nemůžu mít víc jak 55kg...kam dali oči? a je mi teď pěkně šoufl...a to jsem to celý den ustála...kolik se toho zasejc vypilo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?