Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
ubi:aspon můžete mrknout do zámku kde jsem měla svatbu, hihihhi
Odpovědět
med: já se vyvalím na pláž a budu odpočívat :-D :-D :-D Jestli dojde i na zámek, to nevím ;-)
Odpovědět
ubi:tam je pláž?
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: ne - jen ostříhat a doplnit melíry - mám to jako rousy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jé, to bych potřebovala taky, ale moje dlouholetá kadeřnice je na mateřský, tak teď hledám novou, poslední zkušenost byla tragická, tak mám teď strach někam jít :-S a vyvalit se na pláž, to zní jako víkend snů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mich: já naštěstí chodím k jedné už hodně dlouho. Mám problém s barvením vlasů - barva mi pálí kůži, tak můžu jen úplně opatrně na melír, který se v žádném případě nesmí dotknout pokožky. Doufám, že než budu stará a šedivá, tak vymyslí něco přírodního, co zvládnu.
Odpovědět
Tak to já měla vždy červeno černé, nebo červené, teď mě manžel ukecal na černé, všem se to líbí jen mi né
Odpovědět
Ahoj kočky, tady se nic neděje?
Odpovědět
ubi:hoj, tak jak bylo v lázních
Odpovědět
Ahoj, no vrátila jsem se pěkně ucaprtaná - to víš, tři hodiny v autě tam, tři zpátky, taťka nás potahal po městě trochu, na té "pláži" jsme leželi jen asi 4 hodiny :-D Ale príma, aspoň jsem viděla Karvinou - celkem pěkné město k žití ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Já si konečně užila trochu sportu, v pátek posilovna, v sobotu kolo, v neděli aerobik, ale nějak jsme si hnula s kotníkem :-N Snad to nebude nic hroznýho :-N Přítel má dovolenou, ale tváří se, jako že umírá, asi na něj leze rýma. Takže místo úlevy mamteď na krku děti tři ]-( :-N :-D No a dostala jsem menstruaci, hned o dvě kila víc, já tak strašně při menstruaci zadržuju vodu, nevíte některá, co s tím?
Odpovědět
ubi:no já žiji v Karviné už rok, a kde je ta pláž?
Odpovědět
Článek se načítá
michvon:se tedy máš, hihih, to mi odjel dnes manžel už do práce a dorazí až v pá, já byla ráno u lékaře, krev mi bude brát až první týden v záři, do té doby klid
Odpovědět
med: Kousek od starých lázní. Říkají tam tomu Darkovské moře, je to u dolu Darkov, na místě, kde se propadla zem a zaplavila to voda, prý je tam až 22 m hloubky. Ale vstup do vody je takový divoký, pro malé děti nic moc, voda docela chladná, ale čistá a osvěžující. mich: simulant jeden :-D Kolem MS mívám taky tak kilo navíc, nevím, co s tím. Asi se s tím smířit ;-)
Odpovědět
ubi:jo to vím a nejde tak kde zaparkovat, my raději jezdíme na Žermanky
Odpovědět
Profilova fotka
med, tak to je mi tě líto, ale září už je za chvilku, vydrž ;-) Zato manžela z domu ti závidím, ten můj snad vezme děti a vypadne na jednu noc k tchyni, nemůžu se dočkat, sama jsem za ty tři roky, co máme děti, byla asi tak dvakrát nebo třikrát =-)
Odpovědět
Hurá, tak jsem dnes zase konečně byla v posilovně :-)
Odpovědět
ahoj holky, po delší době vás zdravím... nějak jsem neměla proč se zapojovat, neb na dietení a hubnutí nemám chuť...je toho moc kolem rozvodu a hlavně prodeje bytu atd. ta štítka, škoda mluvit....´ snažím se teda držet, ale dneska sem měla brutální žravici...měla sem pořád hlad...mám to každým dnem dostat, tak jestli to s tím souvisí...nevím. nechci to na to svádět, protože jsou dny, kdy na nic nemám chuť a jsem ráda, že piju... jinak sem zjistila, že od pasu nahoru to se mnou není tak zlý...od pasu dolů je to teda mazec...ale snažím se, snažím...
Odpovědět
Dobré ráno :-) Ahoj Heli, akorát jsem na Tebe nedávno myslela, jak válčíš... Rozvod už máš za sebou? A jak se držíš z hlediska pravidelné stravy, doufám, že už máš větší přísun než dřív ;-)
Odpovědět
Dobré ránko! michvon:no snažím se to vydržet do září, ale zítra to asi risknu a půjdu na spinning a ve čt na aerobik, tedy jestli přežiji spinning
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já šla dnes na heat i s bolavým kotníkem, zaplaťpámbu se to nezhoršilo, ale je pravda, že jsem se šetřila. :-p Prvně jsem to flákala, připadala jsem si jako posera :-D ubi, a to jsi začala do posilovny sama, anebo s trenérem? Já začínala s trenérem, doteď jedu podle toho, co mě naučil, vyhovuje mi to, hlavně mam jistotu, že to dělam dobře. med, tak opatrně, ať si neublížíš, táta lymskou nemoc měl, takže vím, o co jde, žádná psina :-S heli, podle rozumnejch dietních plánů si můžeš jeden den v týdnu dopřát, na co máš chuť, prej to donucuje metabolismus, aby nelenivěl, takže doboru chuť ;-)
Odpovědět
michvon:neboj pokusím se pomalu cvičit, žádná děsná zátěž :-)
Odpovědět
Dobré ránko ;-) mich: Ani tak ani tak - s kamarádem, co chodí cvičit už asi 10 let... :-) Z Tvého příspěvku je cítit radost z návratu ke sportu :-D :-D :-D To s tím lenivějícím metabolismem je pravda?
Odpovědět
Dobré ránko
Odpovědět
Se nám ten srpen pomalu přehoupává do druhé poloviny a blíží se závěrečné měření a vyhodnocení, co?
Odpovědět
njn, já začnu na sobě pracovat až v polovině září, to už budu vědět výsledky a snad mi lékař už dovolí zas pořádně cvičit, te´d to budu dělat tak jako potají a pomalu, hihihh
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno dámy, nestraště mě závěrečným měřením, pořád mám pocit, že od té doby, co se snažím hlídat, jsem ještě přibrala ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
los: to není možné, už máš váhu? Potom bychom mohly udělat další etapu třeba do Vánoc, aby se do toho s námi mohla pustit i med ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) Jojo, ze sportu mam fakt radost, je to droga :-) S tím metabolismem je to asi fakt pravda, dočetla jsem se to v několika seriózních dietních plánech. Když furt jedeš na dietě, tak si tělo postupně zvykne na malý dávky energie, ale když jednou v tejdnu hřešíš, tak si tělo udržuje v paměti, jaký to je, jíst normálně. Nejsem žádnej odborník, ale docela tomu věřím ;-) Já se teda žádnýho měření na začátku nezúčastnila, ale i za těch pár tejdnů, co dietu držím, se mi něco povedlo dát dolů :-) Snad ještě tři kila sundám.
Odpovědět
Profilova fotka
tady je jeden rozumnej přístup k dietě od Hanky Kynychový ZÁKLADNÍ PRAVIDLA K OPTIMÁLNÍ VÁZE - 7P 1) PITÍ - dostatečné množství vhodných tekutin je naprostý základ, proto v pravidelných intervalech pijte. 2) PRAVIDELNOST - snažte se jíst v pravidelných intervalech - cca každé 3 hodiny. 3) PRIORITA - i Váš organismus má své priority - energii vyrábí nebo uskladnuje. Umožněte mu to tím, že budete jíst v klidu minimálně tři hlavní jídla. S velkým jídlem nespěchejte a jídlo hodně kousejte. 4) PŘIROZENOST - vybírejte si přirozená jídla bez obsahu konzervantů, umělých barviv a příchutí, sladidel a okysovadel. Jídla a a potraviny konzumujte v co možná nejpřirozenějším stavu, aby zůstalo zachováno maximum z jejich původní nutriční hodnoty. Proto to nepřehánějte s jejich kuchynskou úpravou (ve smyslu složitých výtvorů, převaření, přepékání, ...). Při kuchynské úpravě jídel se snažte nepoužívat fast-foodové technologie - smažení či fritování zmražených potravin. Logicky se tedy snažte i fast-foodům vyhýbat. 5) PRVNÍ JÍDLO - zásadně nevynechávejte snídani - její absence prokazatelně vede k poklesu výkonnosti organismu a nárůstu váhy. 6)PŘEVRAT - jedenkrát týdně si udělejte den, kdy sníte, vše, co chcete, v mnoužství jakém chcete. 7) POHYB - přirozenost od pravěku, bez pravidelného pohybu výsledku nikdy nedosáhnete. Je doporučována pohybová aktivita minimálně 3x týdně.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?