Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja mam přirozeneho pohybu taky hodne :-) Fakt se to na orbitreku neda, vyplula bych dusu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) los, paráda, začít je nejtěžší, tak přeju, aby ti odhodlání vydrželo. ubi, tobě závidím, přítel chodí z práce v noci, nemam hlídání pro děti, tak se na cvičení asi dostanu až v neděli :-( ale příští tejden snad bude mít dovolenou, tak si to vynahradím. Já ještě neměla ani příležitost vyzkoušet to nový kolo ;-( ale jinak hlásím úspěch, před desetinnou čárkou byla ráno sedmička! jupí :-D
Odpovědět
mich: blahopřeju k úspěchu ;-) A toho, že nemůžeš cvičit, využij k řádné rekonvalescenci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, dík, ale už je mi zaplaťpámbu dobře, začínám si myslet, že mě fakt vyléčilo to úterní cvičení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dámy, já se na chvilku odmlčuji, jdu něco dělat :-)
Odpovědět
Taky půjdu, pucovat okna, budou hody, takže velký úklid... No, přirozený pohyb :-D
Odpovědět
Co budete mít dobrého k obědu, krásky? Já to dnes vidím na dietní oběd - rajčatový salát, ale zato večeři a odpolední svačinku budu mít turbo - jedu péct svatební koláče kamarádce, tak si nějaké to uždibování neodpustím, a završím to pečeným kuřátkem za odměnu... To nám ta dietka dostává na p.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já měla smaženej sýr :-N :-) ale bez tatarky a dělanej skoro nasucho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já už mám po obědě a měla jsem kuřecí maso se zeleninou a rýží, docela to ušlo, ale za chvilku určo budu mít hlad ]-(
Odpovědět
Dobré ránko, krásky ;-) Jak se máte před víkendem?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-) já už se nemůžu dočkat, přítel bude mít dovolenou, tak budeme jezdit na houby, já si vyjedu na kole, budu chodit cvičit 8-) Po tom zkaženym minulym víkendu si to myslim zasloužím :-D :-p
Odpovědět
No to nepochybně ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a co ty, máš nějaký plány?
Odpovědět
Sportovní ne :-) Zítra jdu pomáhat na svatbu obsluhovat hosty k nevěstě a pak se pojedeme podívat na obřad asi. A v neděli pojedeme na výlet do Darkova (u Ostravy) "k moři".
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre ranko :) Musim se pochlubit, že se mi už jakž takž daří jíst v krátkých inervalech, ale končím už v šest večer. Bývá mi těžko, když jím později. Dnes se chystám na další dávku cvíča :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj los :-) no já tohle dodržuju necelý tři tejdny, dvě kila jsou pryč, aniž bych se nějak omezovala. teda když nepočítím ten průjem =-) a co tvoje plány na víkend?
Odpovědět
Ahojka všem :-)
Odpovědět
ubi: a co v Darkově?do lázní? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čau marode, jak je?
Odpovědět
michvon:nic moc, hodně práce a po práci hlídám neteř, takže je toho až moc, je to ďáblík, včera jsem jí vzala do Dinoparku v Orlové a jsem ještě ted unavená, jinak zdravotně - na noze pořád pořádný flek, jsem zvědavá jak dopadnu v po u lékaře
Odpovědět
michvon:dnes ještě hlídám po práci malou, pak nakoupit dárky a zítra jedu s manželem do Jeseníku, poznat jeho ségru a její děti a vnoučata, protože je ještě neznám, se mi vůbec nechce, nejraději bych byla v pelechu
Odpovědět
Profilova fotka
med, tak to si moc neodpočineš. Ale do Jeseníku bych jela hned, byli jsme tam před 4 rokama na dovolený a zamilovali jsme si to tam, škoda že to tam máme tak daleko. tvoje švagrová už je babička?
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám o víku zase nabyto, chystám se na festival a v pondeli mam volno a jedu k pani kadernici :-) ooo, to budu zase krasna :-)))
Odpovědět
los: pochvala ;-) med: jo, na návštěvu za taťkou :-)
Odpovědět
jojo, už je babička, a několika násobná, manžel má starší sourozence, dvě ségry:47let a 45let a jeho brácha má 42let, ten je ted u nás malou
Odpovědět
ubi: a staré nobo nové lázně?hihihi, já totiž bydlím v Karviné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi teda stejně přijde celkem brzo :-N Já měla první dceru ve 30, tak snad v tomhle věku ještě babička nebudu :-D :-D :-D
Odpovědět
los: jenom běžná úprava nebo zkoušet účes ;-) ? med: no to nevím, prý budova A :-D Doufám, že bude počasí na opalování :-)
Odpovědět
ubi:má být krásně
Odpovědět
michvon:no ta nejstarší má 3děti a každé z těch dětí má už své
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?