Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
mich: Tak to je na houby, to si tu oslavu moc neužijete... :-| los: Ty budeš štíhlá už jenom z toho, jak rychle se pohybuješ ;-) Doufám, že po víkendu se tu stavíš a podáš nam nejaký slovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určo Vám poreferuju, jestli mě netrfí do té doby šlak :-D No Je pravda, že odpočinek eznám už nějakou dobu a že jsem vlastně furt v poklusu, ale na postavě to teda poznat moc není ]-( ]-(
Odpovědět
los: on stres hubnutí asi zrovna neprospívá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky, me ted aktualne TAK strasne honi mlsna, to je des!!! Koukam tady na svatebni fotky, furt si rikam ze mam 4 tydny do svatby, budu jist malo a zdrave atd... ale ty chute jsou priserny
Odpovědět
mlocice: To znám, chutě jsou někdy fakt hrozné... Mě to trápí vždycky nejvíc kolem cyklu ]-( Vydrž ;-) Anebo si dej, ale jdi to zrovna vycvičit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! zažívací potíže trvaj už pátej den, to je teda paráda :-S Na cvičení jsem se minulej tejden dostala jen jednou, bylo mi tak slabo, že jsem to nezvládla. a na oslavu máma přivezla dort, byla zmrzlina, taky nám máti navařila borůvkový knedlíky... já na to koukala, chroustala suchary a bylo mi zle :-( Tak doufám, že vy válčíte s lepšíma úspěchama a hlavně náladou.
Odpovědět
michvon:tak u mě je ted pauza, dokud beru antibiotika, tak jsem ráda že dojdu do práce a zpět, a cvičení mám zákaz ještě měsíc
Odpovědět
Profilova fotka
med, no na tebe jsem myslela... já měla včera problém vyšplhat do našeho třetího patr, a jindy tam vyběhnu jak srnka :-| měsíc bez cvičení, to si neumim představit! já to chci jít zkusit zejtra, holt nasadím volný tempo. teda když mi nebude zase zle :-S
Odpovědět
michvon:no já to zkoušela, ale fakt to nedávám, začala se mi točit hlava a bylo to, prostě to nejde, ted mě i hlídá manžel, ale říkám si příští týden už bude v práci tak že bych šla vyzkoušet cvičit aerobik, ale uvidím
Odpovědět
Jsem prostě so a ne jen proležela, tedy práce kolem doma, vaření, pečení, praní atd. to jo ale jinak nic
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, to je naprd, když člověk sebere odhodlání se sebou něco dělat, ale zdraví to překazí...
Odpovědět
Ahoj :-) med, mich: zdravím marody, držím pěsti, ať se z toho co nejdřív dostanete... :-) Já teď zase dietu trochu odsunula, v dědině, kde bydlí obě moje babičky, jsou hody, takže slavnostní obědy, koláče, zákusečky, víno... znáte to... Ale pak zase naskočím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj ubi :-) tak to já mam ted adietku jako vyšitou :-) rohlíky, suchary, suchary, rohlíky =-) =-) =-) Ale dnes už zkouším jíst trochu normálně, potřebuju trochu energie. koláče, ňam, po těch bych se utloukla! já si aspoň strčila kousek narozeninovýho dort$u do mrazáku, abych si mohla dát, až mi bude líp.
Odpovědět
Dobré ránko všem ;-)
Odpovědět
Dobre rano:-) Ja teda chodim stale behat, vcera jedenacty den ( z toho 9 dnu beh a z tech deviti dnu trikrat ranoa vecer). To me klepne pepka pokud se rucicka na vaze neposune! ]-( Jak to tak ctu, tak med a mich jsou marod? :-( Snad se to co nejdrive zlepsi...aspn ty chute, at nejsi, mich, na sucharech :-| ubi, jak cviceni? povidej, at me ase naladis :-) To zejmena kvuli Tobe jsme se prvni den rozbehla, diky x-)
Odpovědět
kami: Tak to chválím, jen tak dál ;-) Už ses dostala do stádia, že se na běhání těšíš? A nějaké výsledky sama vidíš, na oblečení třeba? Já byla cvičit naposled ve čtvrtek a půjdu až zítra, tak se nemůžu dočkat. Ale dneska jsem měla na váze před desetinnou čárkou 2, hurááá ;-)
Odpovědět
No mi se na obleceni prave moc nezda, tak ja nevim :-( ale rifle jsem dlouho neoblekla, zkusim... a ano, uz se i celkem tesim :) ale je taky fajn, ze jde se mnou vecer pritel, nekdy sama, jak se mu chce...ale vetsinou ano...no snad to zvladnu :)Ty uz mas dvojku??gratulace! tu bych si tam taky prala, budu rada i za 5 ci 6ku, protože vice to nevidim :-(
Odpovědět
Já se konečně dohrabala k té dvojce, ale tentokrát to trvalo nějak dlouho... Ale snad se do svatby dohrabu i k pětce vpředu ;-) U mě to jde nejlíp vidět na oblečení, které mi před tím bylo fest nebo vůbec. Na tom, co nosím normálně, to zas tak velký rozdíl není - jako že bych odkládala věci, že na mě plandají, snad jedny kalhoty, ale jinak nic. Kdy se vracíš?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! Ubi: Gratuluju, jsi jednička! Já stále nemám opravenou váhu, tak ani nevím, jak na tom jsem, ale kolikrát je lepší nevědět si říkám. Ještě tentot týden mám před dalším festivalem časově náročný, ale pak už se fakticky vrhnu na posilování na tom novém přístroji. Už se i těším.
Odpovědět
los: dík, pomalu, ale jistě ;-) Zase nějaký festival? To máte husto :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pořád něco, ale doufám, že tohle léto už naposled :-) V sobotu jsem nachodila aspoň 15 km, mám úplně odrané nohy - šlapky, tak doufám, že to bylo ku prospěchu mojí postavě :-)
Odpovědět
los: tak to nepochybně, chůze je nejzdravější pohyb a na hubnutí prý výborná ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to já bych už musela byt jak laň - furt někde lítám :-)
Odpovědět
Ahojka Všem! Už mě to fakt neba, doma jsem vyhrožovala že půjdu už ve čt cvičit, ale musím to fakt ještě odložit, stačilo mi ted jedno jednání a mám dost, unavená a zas mi je blbě, ale v po jdu už k lékaři na kontrolu, tak jsem zvědavá, a v pá budu brát poslední antibiotika, noha už je lepší ale pořád slabá, takže ráno do práce, odpo dorazím lehnu a jen ležím a spím
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tak jsem tu zas, 10 dní po svatbě jsem si dopřávala co jsem chtěla - belgické pralinky, zmrzlinu, smažák s kroketama, atd. atd. .... dnešní váha - o 40dkg vyšší, tak si jedu nakoupit zeleninu a zase najíždím na svoji zdravou stravu ... ubi - jsi dobrá, že tak makáš, jdu se k tobě zase přidat :-) tchýně mě v sobotu pochválila, když jsme se byli u nich koupat, jaká jsem te´d štíhlá (hahááá) ale je fakt že z pohledu do zrcadla už jsem nebyla tak naštvaná - když se zatáhne břicho a nejde se moc rychle aby se neklepaly nohy ... :-D
Odpovědět
ubi: Na konci srpna, takže pak dodám výsledky určitě ;-) Jana tady chválí, ale na mě nějak zapomněla =-) :-N :-D Dneska ráno jsem vyrazila na dvě kolečka=20 minut(spíše takový výklus), no jsem na sebe hrdá, pak jsemsi dala hroznové víno-je asi kalorické co? no bohužel a teď si dám jablko a na oběd zeleninové rizoto a na večeři mám nachystané a již obrané kuřátko, což si dám asi se slunečnicovým chlebem a nebo s rýží-už se těším :-) medan: Já myslím, že když máš ATB, tak bys ještě cvičit neměla...já jednou šla takhle na trénink a málem jsem zkolabovala (už ke konci nemoci)...radši chvíli počkej, i když to je asi těžké :-(
Odpovědět
jo a ubi, jak jsi myslím Ty říkala, že pak budu schopna běžet více-delsí dobu, tak včera večer jsem měla šest kol, což bylo cca 55 minut, no masakr, vždy dávám tři a opravdu když člověk říká, že nemůže, tak ještě může :-D ale to nevím jestli budu opakovat :) každopádně asi ne často, když chodím skoro každý den, to bych umřela... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem šla ráno cvičit, přestože mi bylo zase zle, a kupodivu jsem to zvládla, i když to byla zrovna dost náročná hodina ve vysokym tempu. Jsem strašně ráda, sport mi šíleně chybí, za minulej tejden jsem byla jen jednou! Snad už bude líp :-) Navíc jsem dostala kolo, takže budu moct jezdit. ubi, paráda! Já jak na smilování čekám na 7 před čárkou, už tam skoro jsem :-)
Odpovědět
to mi říkejte, jak já bych šla na cvičení, už je to na mě dost dlouho 14dní bez pohybu a to doktor říkal že ta noha má být v klidu ještě měsíc, ale stejně mám v plánu jak manžel odjede do práce tak příští týden ve čt, tedy jestli mi bude lépe vyrazím na aerobik, tedy jestli mi bude lépe, zatím mi je pořád blbě
Odpovědět
Profilova fotka
Med, já tě naprosto chápu, ale souhlas s holkama, taky bych se na tvym místě kousla a šetřila! Zrovna ode mne to zní blbě, když jsem šla cvičit, když mi bylo zle, ale já mám jen zažívací probémy, ty jsi na tom bohužel hůř. A při ATB se fakt námaha nedoporučuje :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?