Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Hel: gratulace :-) No jinak jsem byla včera večer běhat, 20 minut, více jsem nedala, dneska zajdu taky...během posledních 6 ti dnu jsem byla 5krat behat a jednou na kole 6 hodin, to jde :)teda koli i v dalsi dny :) Ubi: Já poslu výsledky až na konci prázdnin jo ;-) chtěla jsme tady sehnat metr nebo něco-ten papírový v obchodě zadarmo :-D ale nikde nic, v lékárnách nemají ani ty váhy, takže bohužel...Můžete se na mé výsledky více těšit :-D :-D A těžká závist,že jíte tak zdravě :-N Já teda nijak extra, ale dneska na snídani jablko, uvidím co bude dál, když už je čas oběda :-D A taky mě vaření opravdu nebaví!Přítel je zvyklý na teplé večeře z domu, já teplé večeře nedělám, já na nich nevyrostla a dělat je nebudu =-) myslím si, že stačí teplý oběd a večer něco jiného.. =-)
Odpovědět
Děkuju... Hlásím 2 kg dole ;-)
Odpovědět
kami: Klobouk dolů, makáš na sobě ;-) Ono se sice říká, že tuky spaluješ až po 20 minutách, ale já su teho názoru, že lepší neco jak nic ;-) Co se týče výsledků, já se měřím a vážím průběžně, takže svoje znám, ale ostatní to tak nějak zapíchly, bohužel... Zdravě jím odcaď pocaď, včera sem měla k večeři normální klobásu, prostě jsem na ni měla hroznou chuť :-| S teplýma večeřama s Tebou souhlasím, ať si chlapci nemyslí, že jim budeme po svatbě vyvařovat. Jak řekla jedna kamarádka svému teď už manželovi: Se mnou se nikdy nebudešé mít tak dobře, jak ses měl u maminky :-D :-D :-D
Odpovědět
heli: Obrovská pochvala!!! Mám z Tebe radost :-N
Odpovědět
Já Vám pokud chcete, můžu poradit, jak rychle zhubnout, je to téměř bez práce, ovšem leckomu se to líbit nemusí a je to spíš nakrátko, pokud to potřebujete nebo chcete na svatbu do šatů apod. Já zhubla, aniž bych nějak chtěla za týden 5 kg a nebyly to jen svaly (částečně taky, jelikož jsem nemohla mít moc pohyb) ale samozřejmě hodně tuk, asi 3,5% tuku. Stalo se mi to, když jsem onemocněla se slinivkou a musela držet dietu a po návratu z nemocnice nesměla nic tučného. Vtip je tedy v podstatě v tom, vynechat na čas z potravy tuky co to jde a tělo začne čerpat z vlastních zásob. Říkám, není to nic extra, jde to asi jen na čas, ale funguje: nedělat cibuli, maso na oleji, ale na sucho nebo na vodě a jen na konci vaření přidat do hotového jídla stopičku oleje (olivového), nízkotučné jogurty a sýry (sýry max. 20-30%), nemazat nic máslem ani margarínem, žádné sušenky, sladké tučné pečivo a koláče a dorty, prostě vynechat tuky. Nekupovat salámy a uzeniny, jen dušenou šunku.
Odpovědět
No hel, ty jedeš :-) Ubi: no někdy jsem běžela i 3O minut, ale když už jedu ten den třeba 1,5 hodky na kole, tak mi to pak proste už nejde...Jako ještějsme neběžela tak moc, že by mě těžce píchalo v boku nebo tak, ale hlídám si 20-25 minut a minimálně taky 5000 kroků-běhám s krokoměrem :-N No uvidíme, jsem sama zvědavá. Jinak s těma večeřema si myslím, že jsou holky samy proti sobě :-N jednou začneš, nemůžeš přestat, prže je ten chlap bude neustále chtít...No takže můj má smůlu =-) ale zase štěstí, že teď běhám a budu krásná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mohu doporučit SBD, mám kamarádku co tím opravdu zhubla asi 50 Kg (je to jako v těch časopisech reklamách foto před a po. ) Držim to teď 1 měsíc a opravdu hubnu. Je to o tom nejíst Sacharidy. Můžete denně cca 40 g sacharidů, to je hrozně málo :-(. Věci bez sacharidů jsou maso, šunka, avokádo. Jinak i zelenina má sacharidy. Najděte si Kompletní energetický tabulky na internetu a jeďte podle toho. Půjde to samo. Samozřejmě by k tomu měl člověk každý druhý den cvičit.
Odpovědět
Profilova fotka
heli, blahopřeju k rozvodu i ktěm dvěma kilčům dole. ;-) snad se teď všechno obrací na dobrou cestu! kami, jestli k tomu běhání i jezdíš na kole, tak to je bomba, to se neboj, že to nepůjde dolů! a to, že se šetříš, je správný, protože spaluje se jen při určitý tepový frekvenci, když makáš příliš, kupodivu nejdou tuky dolů. jinak ohledně těch večeří... samozřejmě že je mi jasný, že to neni standard, když mě to fakt baví! a vařila jsem, i když jsem nebyla na mateřský a chodila normálně do práce. já vim, že jsem trochu magor :-D :-D :-D
Odpovědět
cimousek: Tak do mučení sama sebe nejdu...Teď už i celkem ráda jdu běhat, ale pěkně si dám nanuk nebo popcorn a nebo něco jiného...Já na takové mučení nejsem, abych si nemohla dát to, co bychchtěla a mám na to chuť =-) ale věřím, že to musí jít strašně rychle. Ale samozřejmě, to je asi i pro někoho, kdo chce zhubnout strašně moc. Mi a ostatním holkám, které chtějí zhubnout do 5ti či 5-10 kg podle mě stačí trošku změnit jídlo, pestrá strava, několikrát denně menší porce a pohyb...a časem to půkde...Ubi je toho důkazem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kami, máš recht, já si radši dam dortík a jdu si pak máknout do posilovny, než abych si odříkala :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
i když dneska... k obědu česnečka, k večeři asi bude suchej rohlík, jestli drahouš stihne dojít nakoupit. zato zítra si to vynahradíme, starší dcerka slaví třetí narozeniny, tak asi zajdeme na pizzu. teda když mi to střeva dovolí, jinak tam budu na robátka čučet a slintat ]-( a v sobotu přiveze máma dort, ňam |-|
Odpovědět
ale samozřejmě si myslím, že pokud má někdo sto kilo, tak to chce něco jiného než jen semo tamo posilka...ale když zhubla 50 kg, tak měla asi ještě více =-) Kolik měla na začátku? To by mě celkem zajímalo...Tipla bych tak 120-130, protože mi nejde do hlavy, že by někdo mol zhubnout ze stovky na pade. =-) i když asi vše je možné... Mich: a kolik má mladší dcerka? To je máš asi kousek od sebe ;-) Jinak jak sidám třeba přes den nanuk, tak ani nemám výčitky jak ho lížu :-D si řeknu,že večer si zajdu zaběhat. Jo a jeden den jsem byla na 30 minut ráno,pak kolo a večer 20 minut :-D ale to se mi podařilo jen jednou :-D vícekrát jsme to nezkoušela...i když se celkem divím, že to zvládám, nebolí mě děsně nohy, kolena atd. ...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, měla 110 Kg a shodila to do roka. Jinak teď si pochutnávám na šunkovém závitku od firmy Gurmán Klub má celý jen 3 gr. sacharidů. Není to dieta o hladu, jen o neustálém zkoumání :-(. Fakt je, že je dost omezený jídelníček. K jídlu si však můžete dát jakékoliv maso se salátem, ovšem zmrzku jen někdy a jen tak 1 až 2 druhy. (tu já si odepřu raději). ale popcorn vůbec! Do kina si beru své loupací dýňový semínka
Odpovědět
Profilova fotka
kami, mladší má rok a půl, máme je o rok a půl, občas je to celkem hukot, třeba dneska, když mi neni dobře. já taky právě nemam výčitky, když si dam nějakou ňamku, teď už se fakt dlouho docela držim, takže když je to jednou za čas, je to naprosto bez výčitek. člověk si přece musí občas dopřát nějaký potěšení :-) já mam slíbený kolo od táty, je nemocnej, tak už nesmí jezdit, doufám, že mi ho v sobotu doveze, ráda bych začala jezdit do fitka n kole, vede tam skoro pod našeho baráku cyklostezka.
Odpovědět
Profilova fotka
jestli chcete, vložim na chvilku fotku kamrádky před a po do alba. Doufám, že se to nikdy nedozví, to by mě asi uškrtila.
Odpovědět
Profilova fotka
krásný den, zdraví vás mladá paní :-) nemám na nic čas, tak snad jen hlásím, že jsem se vážila ve čtvrtek před svatbou a teď po týdnu - svatba, papáníčko, líbánky - tříchodové večeře, snídaně do postele, atd ... váha stále stejná :-) juchůů :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam , fotka před http://www.beremese.cz/album/view.php... a po http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
cimousek: Tak to u ní klobouk dolů...musí mít strašnou vůli...tu já teda nemám...a fakt má můj obdiv, že to dala dolů i pak ze 70 na 60 kilo, prže já mám problém jenom s tímto =-) =-)
Odpovědět
Profilova fotka
cimousek, tak to je teda změna k lepšímu!
Odpovědět
Profilova fotka
Je to opravdu jediný člověk kterýho znám, co takto rapidně zhubnul. Jinak sama vidim, že po měsíci diety už mi to taky nevadí. Jen ten začátek proštudovat co můžete a co ne. Tělo si pak zvykne a teď už mi ani nevadí když vedle mě voní čerstvý pečivo a nemám chuť si ho dát. Jen musíte dodržovat i pití. Třeba nejméně sacharidů má z mléka kyselé a to asi 3,5 g na 100 ml. Takže si dáte skleničku a už je 1/4 sacharidů co máte za den pryč. :-( Když si dáte tu zmrzku tak máte asi 1/2 sacharidů na den pryč, takže ten den už jen maso , sýr a zeleninu. Hermelín je supr, má jen 0,5 sacharidů.
Odpovědět
Profilova fotka
tak doufám, že všichni viděli, jdu kamarádku smáznout ať mě neuškrtí, když budete chtít zase někdy na chvilku vložím ;-)
Odpovědět
Sakra, teď jsem to prošvihla... Ale teď tu nebudu, takže nemá cenu vkládat ji znovu, snad jindy... cimousek: Jak je to dlouho, co zhubla? A jak se drží teď? Nezačne to potom skákat zpátky, když se vrátí k normální stravě? Protože zbytek života bez sacharidů si nedovedu představit... Jinak souhlasím, že když chce člověk hubnout, musí spoustu věcí nastudovat, já mám pocit, že bych teď mohla skoro dělat výživovou poradkyni a fitness trenéra :-D Ale pořád zkoumám dál... Mně se teď hubnutí jaksi zaseklo, pořád dumám, čím to, jím stejně nebo míň, hýbu se víc a kil pořád stejně ]-( Ale mám podezření, že se mi zas nějaké špíčky proměnily na svaly, protože dneska jsem, světe div se, měla ráno přes zadek krásných 100 cm! Já vím, je to hodně, ale vzhledem k tomu, že jsem začínala na 106 to považuju za obrovský úspěch :-D kami, michvon: Taky si neodpírám, když mám na něco opravdu chuť, tak krutá na sebe být nedovedu. To radši půjdu častěji cvičit ;-) Jani: zdravím :-) Už se těším, až se za námi stavíš na delší dobu a povyprávíš co a jak ;-) Chybí mi tu Tvoje motivující připomínky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, drží se supr. Jsou to vlastně 3 fáze a vté 3 jíš sacharydy, jen musíš ty zdravé. tak nějak bych odhadla 1 fáze cca 20 sacharidů/den bez alkoholu, Po 14 dnech 2 fáze 40 až 60 sacharidů/den, do té doby než zhubneš jak chceš a pak 3 fáze 200 sacharidů/den , aby nebyl jo jo efekt třeba měsíc a pk normoš. Když by člověk zase začal tloustnout tak se vrátit 3 popřípadě 2 fáze pokud chceš něco dolu. Když víc tak zase od začátku. http://www.lucy.cz/energeticke-tabulk...
Odpovědět
Profilova fotka
teď koukám, že jsem v návalu vášně napsala sacharidy s tvrdym Y. Omlouvám se :-D
Odpovědět
cim: a není člověk bez sacharidů unavený?
Odpovědět
Profilova fotka
cimousek, a zvládáš k tomu nějakej sport? taky bych se bála, že bych byla bez sacharidů unavená...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, michvon nejsem. Také jsem o tom četla na internetu a v pohodě. cvičím tak 3 až 4 x v týdnu hoďku na šlapadle. Nevím jak jsem na tom s kilama, protože už tak rok se nevážim až teď :-S (a je to pořád hrůza), ale je to znát na oblečení a všichni mi to říkají.
Odpovědět
Dobré ráno, kočandy ;-) Včera jsem si v posilovně dala zase pěkně do těla, poslední série byla málem na hranici kolapsu :-D Už se mi dlouho po cvičení neklepaly ruce... Tak jenom aby to mělo výsledky ;-) cim: a jak dlouho už ji držíš?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já dneska nejspíš posilovnu vynechám, ještě furt nejsem úplně fit, tak nechci riskovat, že se složim úplně :-( navíc je nemocná i mladší dcera, to nás teda čeká parádní víkend :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, jen se tady v poklusu zastavuju, abych Vám popřála krásný den :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?