Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
wer: tak do toho bych nikdy nešla, akorát si tím člověk zničí žaludek... souhlas s michvon ;-) Teorii máme opravdu zmáknutou na jedničku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ono to asi funguje, ale představ si, co se stane, když najednou začneš jíst zase normálně... u tý diety se jí jen dvakrát nebo třikrát za den, strašně málo energie, takže sice rychle zhubneš, ale zpomalí se ti metabolismus a návrat do normálu bez ztloustnutí neni možnej. klasický jojo. každej doktor by tě před podobnejma experimentama varoval.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.dieta-fit-hubnuti.cz/dieta... tady to popisujou fakt pěkně
Odpovědět
:-D teď jsem si ten jídelníček pročetla a nevím jestli pan Margita skutečně zhubl,ale představa že se budu denně cpát grilovaným steakem a lemtat kafe,přitom tělo bude hubnout,mi moc reálná neni :-D .
Odpovědět
:-D je to fakt divná dieta, nevyvážená a nezdravá a ta káva mě dost překvapila. kromě jiného samotná nebo s rohlíkem určitě hoodně nafukuje :-|
Odpovědět
Dobré ráno všem ;-) Tak mám pocit, že z původní sestavy už sem chodím snad sama :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko! Já tu jsem taky, jen to hubnutí mi nějak nejde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno! Ubi, nene, já jsem tady :-)
Odpovědět
los: už jsem se lekla ;-) A jak válčíte, holky? Já jsem se teď nějak zasekla, asi to bude tím, že mám pocit, že mám víc pohybu, tak si dopřávám i víc jídla ]-( Ale chtěla bych se do soboty hecnout a na váhu před desetinnou čárku dostat dvojku... ;-) Dnes ráno tam bylo 63,3 ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, ty jsi muj velky vzor, ale ja jsem neposlusnik |-| Jedu dnes do Brna a koupim si tu posilovaci lavicku na bricho. Ted toho mam celkove tolik, ze nestiham providelne a zdrave jist. Jak jsem v poklusu, tak vzdycky neco "hodim za zebro" a uz zas valim. Doufam, ze aspon cviceni mi pomuze.
Odpovědět
los: a jak to, že máš takový frmol?
Odpovědět
Profilova fotka
Prosim tě, jsem autorka pořadu teď v sobotu na skanzenu, pak další týden na jiném festivalu. Do toho každý den zkouška se souborem a navíc v penzionu pořád někdo spí, tak chodím uklízet a chystat snídaně. Každý den jsem do 4 v práci a pak začíná další maraton :-p Ale už mám léčky na ten svůj úděsný žaludek, tak doufám, že zaberou :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, jak mocje spatny popcorn? doccela casto si delam slany popcorn-ujizdimna nem :-N je extra spatny? ja se vzdy ujistuju tim,ze musi byt mene kaloricky nez chipsy :-N jen at vim jestli ho mam stopnout a nebo muzu zobat...jo a jen ho nezobu, klidne ho snim cely :-N =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jestli si děláš jen tzen nemaštěnej, tak to neni žádná hrůza ;-) holky, já si udělala k obědu jehněčí, to je taková dobrůtka ;-) ale fakt se držím, co jsme se rozhodla, že trochu shodím, ani jednou jsem se nepřecpala, nekupuju žádný koláčky a sladkůstky, místo šťávy piju vodu... jen toho vínka jsem se nevzdala :-p
Odpovědět
kami: já na popcornu taky ujíždim. Je to lepší než chipsy, ale že by to bylo úplně nekalorický, to zas ne. Když na něj mám chuť, tak si ho dám místo večeře ;-)
Odpovědět
los: tak to máš cvrkot, to se nedivím, že nestíháš... mich: vína se taky nemůžu vzdát, ale snažím se omezit aspoň častou konzumaci a větší množství... Já se teda teď u oběda přecpala, ale rajčatovým salátem, tak to se snad snese. No jo, konečně začala zrát rajčata, já to můžu po kilech. To je potom bezproblémové zažívání :-D :-D :-D Ale aby se to vykompenzovalo, tak jsem k tomu salátu měla smaženého králíka ve strouhance, takže žádný zdravý zázrak :-N
Odpovědět
Ahojky! Tak se hlásim, ale hubnutí jde u mě lehce dio kopru, nějak se mi hromaděj stresový situace, teď jsem si koupila na sváču sušenku. Ne že bych tak prahla po slůadkým, ale mám toho prostě tolik, že už mi nezbejvá energie vymejšlet, kde a co zdravýho si tady v práci sehnat :-| Teda nevim, jestli je to taky tim stresem, ale zatim aspoň netloustnu :-N
Odpovědět
krtek: mně zas pořád honí mlsná. A nastalo období hodů, grilovaček a oslav, takže budu nejspíš ráda, když mi to nenaskáče zpátky... No nic, dámy, kvačím do posilovny, musím si dát pořádně do těla :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se dnes musim zase pochlubit, jakou ňamku jsem uvařila. Pangasia dušenýho na sušenejch rajčatech, cibuli a česneku. Bylo to tááák dobrý, že jsem to snědla málem i s pánví :-D :-D :-D Já bohužel nejen ráda jim, ale taky strašně ráda vařim... to je pak těžký bejt hubená :-D :-D :-D
Odpovědět
michvon: Tak to máš ale docela výhodu, když tě to baví - tak si vař pokud možno zdravě. Mě právě vůbec nebaví vymejšlet, co si dám, a pak to ještě připravovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já vařim dost zdravě, ale většinou mi chutná tak, že sežeru dvojitou porci |-| Já bych sobě asi taky nevařila, ale mam dvě malý děti, takže musim. A přítele si hejčkám teplejma večeřema. to se to pak tloustne :-N
Odpovědět
Já si přítele "hejčkám" často bagetama a toustama - to se to pak tloustne taky :-D A když mu chci přilepšit a udělat konečně něco pořádnýho, tak je to guláš, rajská... :-N Nebo má rád šopák - ale zeleninu málem půl napůl se sýrem.
Odpovědět
Profilova fotka
ten můj miluje langoše, ale ty jsem mu už vymluvila, to je fakt smrtelný :-D ale bramboráčky rádi oba x-) jinak červený maso nejí, jenom ryby, takže guláš a rajskou dělám jen sobě a dcerám. my prožereme takovejch peněz, že to ani neni možný =-)
Odpovědět
Profilova fotka
dohaje, mam tricet dni do svatby a misto toho, aby sly kila dolu, tak jdou nahoru... chjo. Dneska jsem se nechala vylakat do mekace a navrch se vecer doma prezrala syrem. ]-( ]-( Puvodni predstava byla, ze budu z 72kg vazit aspon 65... realita je 70 (na 160cm teda fakt nicmoc) :-(
Odpovědět
Dobré ránko, dámy! Tak jsem včera byla v posilovně, fakt jsem si mákla. Říkala jsem si, že to musí být poznat, tak jsem s nadšením ráno stoupla na váhu a bylo ještě víc než posledně ]-( Doufám, že je to zadržená voda po tom cvičení, protože by mě to vytočilo. Jinak připomínám, že v sobotu je 1. a mělo by být "kontrolní měření" ;-) mich: Jo, my požitkáři máme hubnutí za trest... Budeme se muset naučit být labužníky, kterým stačí vychutnat si malé množství... A langoše miluju, naštěstí se k nim nedostanu tak často :-) krtek: Někdy mě baví něco vymýšlet, aby to bylo "dietní", ale někdy už mi to připadá hrozně jednotvárné, pořád stejné suroviny, stejné chuti... mlocice: Za měsíc můžeš dát klidně ještě dvě kila dolů, nevzdávej to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, tak jsem si včera z Brna vítězoslavně přivezla nový posilovací přístroj na břicho a záda. Už se těším, jak na něm začnu cvičit, moc doufám, že mi vůle vydrží dýl než s tou dietou.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mě teď asi půjde hubnutí snáz, než jsem myslela, mam pekelnej průjem, takže nic nemůžu jíst. to je trest za tu mou rozežranost ]-( los, tak snad ti to vydrží! já doma cvičit nemůžu, jen co se začnu o něco snažit, vlezou na mě dcery a mam smůlu :-D ubi, drž mi pěsti, ať se zítra do posilovny taky dostanu, snad už budu fit. v neděli musí přítel do práce, tak nestihnu večer aerobik, představa, že by nevyšlo ani páteční cvičení, je děsná! máme navíc v sobotu oslavu dceřiných narozenin, takže bude dortík, musim to ze sebe nějak dostat ;-)
Odpovědět
Velevážené publikum, dovolte mi, abych Vás informovala o skutečnosti, že dnešním dnem jsem již nejen duchem svobodná, ale i břuchem. Tedy že jest rozvodové řízení za náma a já jsem svobodnááááááááááááááááááá. Oni tedy píšou, že rozvedená, ale to nevadí :-D :-D :-D
Odpovědět
Heli, gratuluji x-) a do nového začátku přeji spousty štěstíčka a spokojenosti x-)))
Odpovědět
mich: to ti teda nezávidim, to je hubnutí naprd, většinou jenom úbytek vody... A pěsti držim ;-) Já jdu dneska zas, hurá! :-D :-D :-D heli: Blahopřeju a držím pěsti do novéhé začátku ;-) los:
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?