Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Ahojky, blahopřeju, Jani :-) Ty už to máš za pár, co? Těšim se na fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Jani, taky to moc blahopřeju! Je to super :-) Mně bylo včera ráno trošku blbě, páč jsme se v pátek při grilovačce s kámoškou trošku ovínily a mně to nesedlo.. :-S Pak jsme byli na další grilovačce u manželové tety, docela jsem se i držela..snad do dovči něco zhubnu..mám na to ještě 3 týdny..
Odpovědět
Ahojka
Odpovědět
Teda, teď jsem se dívala na fotky z dovolené... pořád mám co hubnout... ]-(
Odpovědět
Ahojky! heli:Ttak to me mrzí, že máš takový problémy :-( Ale oni na to určitě přijdou a bude líp. jani: Gratuluju, to je super! To je určitě hodně dobrej pocit, když je to takhle znát ta snaha ;-) Tý jo, ty už to máš vlastně tenhle pátek? Ty brďo, si ani neumim představit, jaký to je (resp. jaký to bude u nás za pár tejdnů :-D) tak pak musíš podat hlášení. A budou nějaký fotky? Jinak dočítala jsem jenom kousíček zpátky, nějak nemám čas sem pořádně chodit, teď už spíš pořád probírám tu svatbu :-N My to máme za necelý dva měsíce, to je děsnej fofr. Jo, ačkoliv mám pocit, že teď jim úplně normálně (včera jsem si v kině dala 4 deci koly, a to je jen zlomek :-S ), tak váha zatim nahoru nejde, naštěstí x-) Ale pupík nejde dolů, to je blbý :-| Dneska jsem měla ráno dokonce rekordně málo, ale obávám se, že je to spíš dehydratace :-N A nějak jsem 14 dní nebyla cvičit, to počasí se mnou docela mává, tak jsem se nějak rozflákala, musim s tim něco provést, takhle by to teda nešlo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - jooo, fotky jsou nekompromisní ]-( holky děkuju za pochvaly a gratulace, měla jsem ze sebe včera fakt radost, že jsem to dokázala! dneska k obědu pečené kuřátko a trochu brambor, byl i kuřecí vývar se zeleninou, a navečer snad půjdem na squash, neni horko tak to bude dobrý :-) fotky ze svatby pak určitě hodím nějaký do albíčka, ale netuším kdy se k nějakým dostanu :-N
Odpovědět
janii: My budem mít taky pečený kuře, "stonožku"= jenom stehna :-D Asi s rejží, můj muž to má nějak radši než s bramborem - já to dřív vůbec s rejží nejedla.
Odpovědět
janii: Koukala jsem na fotky v albu a ty šaty vypadaj krásně! x-) A ty dezertíky taky :-D vy jste rozváželi/budete rozvážet před svatbou? A i s těma minidezertama? Určitě jsi to tu někde psala, ale já nějak nestíhám dočítat.
Odpovědět
Profilova fotka
krtek - jojo, u nás se to dělá tak, že se rozváží koláčky společně s oznámením po rodině a sousedech cca 10dní až týden před svatbou... minizákusky společně s koláčky na tácku byly pro svatebčany a pro nejbližší sousedy, koláčky v košíčkách byli pro ostatní ...
Odpovědět
Holky pomoc, já mám dneska strašnou žravku ]-(
Odpovědět
ubi: já poslední dobou docela taky, tak to ti asi moc nepomůžu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - tyjo to je dneska asi ve vzduchu. odpoledne jsem měla bebe sušenky, Fantazii od danone s křupinkama, pak dvě cookies sušenky, a teď tři želé gumový medvídky ... zdravá strava hadr!!! ]-(
Odpovědět
Článek se načítá
Jani: já Mozartovy koule dvě a ještě dva čtverečky hořkej čokolády, zbytek chuti na sladký se snažím zahánět meruňkama, ale dnes jsem jich zprala snad už kilo... no jo, cyklus... :-| Hned si musim dát na plochu novou motivační fotku, ať mně ten můj sloní zadek práskne ráno do očí, jedině tak by mě mohla přejít chuť...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - já pokračovala ještě v těch medvídkách, večeře se do mě nevešla, a teď jsem si vyndala 100g plátkového eidamu :-| ale alespoň bez pečiva ... jak řikáš, cyklus :-( naštěstí zítra max. v úterý končím tak snad to přejde :-) ale te´d jsme trénovali tanec s ženichem skoro 3/4hodiny! tak to je taky pohyb ne? :-) spocená jsem teda jak myš :-)
Odpovědět
No to je určitě pohyb, to se rozhodně počítá... :-) Chystáte nějakou speciální choreografii nebo jste trénovali společenský tanec? To mně cyklus teprve začíná, tak se s tou žravkou budu ještě chvilku potýkat... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - speciální choreografie :-) od hříšného tance až po slunce seno a jejich Trnky,brnky :-D má to necelých 6min. ale uuufff je to dřina :-D ale sranda :-) hlavně to od nás naprosto nikdo nebude čekat, protože všichni ví, že ten můj netančí, i na ploužák se tváří nic moc .. a teď tam prosím vyšvihne taneční kroky mambo :-D
Odpovědět
Bré ranko :-)
Odpovědět
Dobré ráno, děvčata ;-) Jani: tak to bych docela ráda viděla i video :-D
Odpovědět
ubi:ahojka
Odpovědět
Zatím jsme tu samy, co? Jaký máš dnes program, po víkendu?
Odpovědět
dnešní program nic moc, děsný, dostala jsem další stavbu, to by šlo ale je to rekonstrukce střechy, a já se hrozně bojím výšek, takže od rána mi je zle že budu muset po lešení na střechu
Odpovědět
Já se chystám do polností, mám zavařovat broskve, ale musím si je nejdřív natrhat... No ale aspoň budu mít pohyb a zdravou svačinku...
Odpovědět
hned bych měnila, tady zas bude vedro a já k tomu někde trpět na střeše, ach jo
Odpovědět
dobré ránko.... hlásím malý úspěch - stagnující váhu, nikam se nehýbe :-)
Odpovědět
med: Tady bude vedro taky, ale tu chvilku to snad vydržim... Heli, no vidíš, i to je lepší jak nic. Jak to máš s tou pravidelnou stravou, už sis ten příjem trochu srovnala?
Odpovědět
ubi, jj, normálně baštím. 5x denně :-)
Odpovědět
Tak třeba se Ti pomalu startuje metabolismus ;-)
Odpovědět
ubi, to nevím, ale myslím, že spíš ne...uvidím, co zítra :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Hezke rano v novem tydnu!
Odpovědět
ahoj Markétko :-) Máš se?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?