Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
Já třeba moře mám ráda, ale nejsem taková, že bych musela.. :-D
Odpovědět
No my zas s manželem nevydrříme ležet jen u vody 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
To my taky ne..Proto zas jedeme na Jižní MOravu :-)
Odpovědět
a co jinak dělá manžel?
Odpovědět
Profilova fotka
Manžel je prozatím u zedníků, jinak dělal u soukromníka na CNC strojích..
Odpovědět
takže taky chudák venku ve vedru
Odpovědět
Profilova fotka
No, to koncem června to bylo horší, ale teď bude mít určitě taky dost..a co přesně děláš ty? Jinak k obědu - čínská polévka..
Odpovědět
Tak to já budu mít maso na grilu, po práci se stavím k bráchovi na barák, rodiče grilují , jinak co dělám?Kontroluji bezpečnost práce na stavbě pro investora
Odpovědět
Profilova fotka
Zajímavá práce, tedy alespoň pro mě :-)
Odpovědět
No já jsem hlavně přes papírování, na stavby mě moc neba, ale ted bohužel mám pár staveb a musím tam chodit
Odpovědět
Profilova fotka
Jasny :-)
Odpovědět
a kde přesněji jedete?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jedeme na Palavu do Pavlova u Mikulova..
Odpovědět
Se tak někdo má
Odpovědět
Profilova fotka
Po roce máme nárok :-)
Odpovědět
jak já bych zas jela aspon na týden, chtěla jsem příští týden, čt, pa a prošel jen pá, letos to snad ani nevyjde na borůvky
Odpovědět
Profilova fotka
Já borůvky nerada sbírám, neba mě to..Tak já se prozatím loučím..přijel manžílek o něco dřív a prý mě vezme na oběd..snad něco dietního vyberu :-) Hezké odpoledne.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se hlásím po obědě, neodolala jsem čočce ;-) Závidím všem, co plánují dovolenou. Já, pokud se někam dostanu, tak možná až v září...
Odpovědět
Profilova fotka
já taky závidím, my už máme po dovolený, asi nepojedeme ani na svatební cestu :-( k obědu hlásím kuřecí prsa a kuskus. ňam
Odpovědět
Profilova fotka
michvon: Jaktoze nepojedete na svatebku? Aspon nekde jsi byla, ja jeste nikde a kdovi,jestli se nekam dostanu..
Odpovědět
ahoj holky, zdravím vás.... byla jsem si dnes pro výsledky u dr., volala jsem tam a sestřička mi už do telefonu řekla, že je to hodně špatné. tak jsem tam přijela a dozvěděla sem se, že jsem lékařská záhada - sono a příznaky jsou známkou zýšené funkce štítné žlázy a krevní testy jsou známkou snížené funkce...volali skrz to včera i z laboratoře...takže příští týden nastupuju na edokrinologii, kde si mě budou hlídat a léčit...hlavně musí přijít na to, co to vlastně je...každopádně hodnoty jsou 5x vyšší než horní hodnoty :-S takže tak... můžu teď jen sledovat vaše úspěchy a do hubnutí se nijak nezapojovat....
Odpovědět
Ahojky :-) Heli, tak to je mi líto... ach jo... to člověk najednou pochopí, že "hlavně zdraví" není jenom otřepaná fráze... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
lostris, máme maličký děti, ono to cestování s nima neni úplně jednoduchý... leda že bysme je poprvé odložili na víkend u babičky a vyrazili sami, ale spíš to vypadá, že budeme doma.
Odpovědět
Profilova fotka
helisek, hlavně aby se přišlo na to, co ti opravdu je. držim pěsti!
Odpovědět
Dobré ránko ;-)
Odpovědět
dobré ránko... opožděně děkuju za podporu.... od probuzení mě bolí hlava jak čert :-S čekám na H. až si mě vyzvedne a jdem se seberealizovat :-N
Odpovědět
H.? To je kdo? A jakým způsobem se budete seberealizovat?
Odpovědět
Dlouholetý kamarád a trenér v jednom ;-) Jdeme jezdit, doufám,k že neupadnu :-|
Odpovědět
Aha, takže na koníčky ;-) To já vyrážím do polností :-| Tak papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
přeju krásný večer všem, musím se vám sem jít pochlubit, protože jsem byla dneska pro šaty - resp. na zkoušce s tím, že pokud nebudou potřeba úpravy (= povolování a rozšiřování šatů) tak si je budu moct odvézt ... vše záleželo na tom, kolik jsem od dubna zhubla ... a s šatkama se nemuselo dělat nic, a dostala jsem pochvalu jak pěkně jsem zhubla, že je to paráda!!! holky, to tak potěšilo ... :-) je to další motivace pro to, co dělám :-) šatky mam doma a do pátku se na ně můžu chodit dívat :-) heli - doufám, že jsi ježdění přežila a užila sis ho - a těch výsledků se neboj, určitě jsi se dostala do správných rukou a doktoři ti pomůžou!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?