Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Tak to já ani na mé první stavbě nebyla vyžle :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě ji mám doma usušenou :-) Já mám hold těžší kostru a jsem bohužel ramenatá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
A ještě mě štve, že mám silnější ruce.. :-(
Odpovědět
mělo tam být svtabě, sakra už od rána překlep
Odpovědět
já to nenapíši svatba
Odpovědět
tak to já mám silnější ruce a stehna
Odpovědět
Zdravím kočeny :-) Po dlouhé době se ozývám - konečně mám ze sebe trochu radost :-) žádné zázraky, ale krapet mi jsou volnější gatě - hurá :-) Ale obávám se, že to bude tím jaká jsou teď vedra - nemám absolutně na nic chuť - teda kromě pivka :-) - to já si odepřít nedokážu :-) Jinak Helli - nevěš hlavu, já o té nemoci moc nevím, ale myslím, že by mohlo být rozhodně hůře - jsou nemoci, které se léčit nedají - musíme to brát tak, jak to je a poprat se s tím. Však jsem ženské a ty něco vydrží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tali: Jak se ti to podařilo, jen nejíst? medan, to já mám všechno silnější, jen malá prsa..
Odpovědět
markit:to bude v poho, jen to chce čas :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, nejde to hned..Právě koukám na cviky na břicho, co jsem si nedávno stáhla z netu..asi to nechám na večer..
Odpovědět
ahoj tali...tahle nemoc se taky léčit nedá...může ohrozit i reprodukční schopnosti...nabourat imunitní systém a tak. dá se držet lékama, tak uvidím, co dneska dr.
Odpovědět
Profilova fotka
Heli, dopadne to dobře, musíš myslet pozitivně :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Marki, ale jo, já vím...ale mě sere, že prostě můžu i na hlavu postavit a nezhubnu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já ti to věřím..já hubnu už skoro 3 roky, ale u mě to je o vůli.. :-(
Odpovědět
marki:už se nějaký ten týden jíst zdravě, ale žádně valné úšpěch to nemělo (ale to bude tím, že mi to dosti často ujíždělo-však víte o čem mluvím:-) Ted po večerech hrozně láká zajít někam na pivko, takže se jedu projet na kole a většinou na véču už není čas - tak to bude asi tím :-) Zase mi budou gatě rychle fest :-)
Odpovědět
marki, já za dva měsíce přibrala 10 kg...a to fakt nežeru, jsem jak králík...na zeleném...
Odpovědět
Heli.. jej, omlouvám se - jsem tele - to jsem vůbec netušila:(
Odpovědět
tali, to neřeš, neomlouvej se
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je mazec, já přibrala 10 kg za 4 roky co znám manžela.. Koukám, že štítná žláza je sv..ě :-(
Odpovědět
Opravdu? Heli, to je vážně hrůza - já dala za půl roku pět kilo nahoru a to jsem se cpala jako nezjednaná... úplně tě chápu - to musím člověka strašně unavovat, demotivovat ...Heli, hlavně neztrácejme dobrou náladu - s tou to jde vždycky lépe - všechno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Souhlasím s tali! Jak tak nad tím uvažuji, tak hubnutí půjde asi lépe, když člověk bude myslet pozitivně, chválit své tělo apod..
Odpovědět
dobré ráno, vy jste tedy ranní ptáčata..Tak já dneska k snídani krajíček chleba se šunkou a čaj...chtěla sjem se zvážit, ale zapomněla jsem na to, takže až v neděli, protože do té doby nebudu doma a to bude po tom grilování a to bude děs :-(
Odpovědět
A hlavně se nevážit denodenně :-) já už jsem se na ní nepostavila - na potvoru - měsíc a je to ok :-) i když většinou to bylo kvůli tomu, že by mi z toho švihlo :-):-):):-) Usměvavá kočka, ač třeba trošku s bříškem je pro chlapy mnohem přitažlivější než pohublá anorektička, celá shrbená - zadumaná jen sama nad sebou...
Odpovědět
Jo holky, jenže nejsem nijak extra vyžraná...pár kalhot teda beobleču, ale většinu ano...v tom je taky problém, jsem asi i zavodněná...a tak přestávám žrát i HAK
Odpovědět
Profilova fotka
Aci, dobré ráno :-) Tak já se taky nebudu vážit každý den, váhu jdu schovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo je to věčný boj..hold jsem nedostala do vínku být hubená, musím si to vydřít.. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já se teda taky nebudu vážit denně :-) do svatby 2 měsíce, to bych těch 5 kilo mohla dát dolů bez velkýho odříkání, co myslíte? jsem ráda, že si taky leckterá z vás neumí odříct skleničku. já neodolám sklenici vína každej večer :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mich, za dva měsíce můžeš krásně dát 5 kg dolů..Zapři se a půjde to :-) To se mi to radí dobře, ale u sebe? Nio, držíms se od pondělí, takže nemůžu po pár dnech čekat zázraky.. Já vínko miluju, ale každý den ho nepiju..Jaké piješ vínko?
Odpovědět
Dobré ráno. Dneska místo cvičení chci jezdit na kole. Potřebuju dát dolů i stehna a zadek. Vypadám dost děsně, i když už vážím jen 60. Před šesti lety jsem jezdila na kole skoro denně a měla jsem tak tvrdý zadek, že mě úplně bolelo sedět na dřevěné židli. Všimla jsem si, že většina z vás nesouhlasí s vilkou, můžete mi napsat, v čem přesně s ní nesouhlasíte nebo nesouhlasíte s ní úplně ve všem? Musím si ty její příspěvky ještě jednou přečíst, jestli taky s něčím nesouhlasím.
Odpovědět
Profilova fotka
já začala včera, tak uvidíme :-) ale je pravda, že když se zapřu, tak to vydržím, jednou za dva-tři roky mám pokaždý 3-5 kilo nad svou váhu, tak se kousnu a dám to dolů. neumím si představit, že bych to nechala dojít tak daleko, že bych musela hubnout třeba 20 kilo. to bych asi nezvládla :-N no my pijeme s přítelem v postatě denně, večer otevřeme lahvinku a v klídku ji vypijeme, já tak ty 3 deci, on 4. červený, bílý, to je jedno, ale nejradši asi rulandský šedý anebo chianti ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?