Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Dobré ráno ;-) janiii: taky dnes začínám "nanovo" ;-) Po tom víkendu (a státnicích) mám skoro půl kila zase zpátky... Ale fakt je, že jsem se stravovala jako prase (a to nevím, jestli praseti nekřivdím), a minimálně týden jsem nebyla cvičit. Už se dnes hrozně těším do posilovny ;-) los: Já Tě tam taky neviděla... Ale dívala jsem se do programu a Ty jsi byla (pracovně) hlavně ve skanzenu, že? Já se tam letos jaksi vůbec nedostala... :-|
Odpovědět
Jej ... tak to jsme na tom všechny stejně .. víkend byl jedním velkým obžerstvím --- taaaakže, jdem zase tvrdě do toho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: tak to je asi ono... Na program jsem se dostala a z vecer.
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko, nikde nikdo? všichni na prázdninách? :-) po prožraném víkendu jsem vlezla na váhu a ani o deko navíc, že by metabolismus začal trochu fungovat? ale najíždím na svůj zdravý režim tak snad bude ukazovat míň a míň :-) jak se máte holčiny? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, nějak nám to tady usnulo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
poslušně hlásím že včerejší večeře byla víc než dietní:-D Jen by mě zajímalo jestli na dia večeři (alias jen zelenina) je duležity i množství, jelikož jsem splácala tak 2talíře zeleniny :-D :-D
Odpovědět
ahoj holky ;-) hlásím že žiju a nestíhám. dietka nic moc - páč teď je období poutí :-( ale jsem na svém, to co jsem dala dolů min měsíc to -1kg ;-) ještě musím zvládnout tento týden a pak už zase bude OK ;-)
Odpovědět
Přeji Vám všem hezké dobré:-) Včera jsem byla skoro "dcerou smrti" ... jedu si v klidu na kole a z ničeho nic cca 15 metrů předemne spadne strom ... byla to otázka pár sekund a bylo vymalováno :-) Takže jsem své znovuzrození musela řádně zapít a ted v práci sedím s hlavou na stole ... těžká jsou ta opilcova rána :-)
Odpovědět
ahoj holky...jdu si vyžehlit áčko :-N nějak nestíhám dietnět, jak jsem teď v jednom kolotoči...snad po rozvodu...teď mám lehce nervičky na pochodu, takže včera v devět oplateček a už to bylo :-N
Odpovědět
Ahoj kočky, včera sem tu nebyla, tak du dočítat... ;-)
Odpovědět
Teda, to toho moc není... Že by s Váma tak zamávalo vysvědčení? tali: Tak to musel být šok jako hrom... Ale ten bolehlav Ti nezávdím... ;-) heli: Po jakém rozvodu???
Odpovědět
ahoj ubi ;-) ubi, s manželem se rozvádíme
Odpovědět
Článek se načítá
Cože? Vždyť jste se měli stěhovat, ne?? Tak to se nedivím, že máš nervy na pochodu...
Odpovědět
ubi, my měli problémy už před svatbou... |-|
Odpovědět
Tak to mě mrzí... :-( :-( :-( A kdy bude "po"?
Odpovědět
asi koncem prázdnin...zřejmě dostanu "svobodu" v září k narozeninám i se svým rodným příjmením....příští týden to jde k soud, pak nás čeká stání...a je to...jen těžko říct, jak se to potáhne u soudu přes prázdniny..
Odpovědět
:-| Tak ať to jde bez problémů... |-| Ale to budeš teda potom štíhlá svobodná kočka ;-) Jinak jsem se dívala do kalendáře, a blíží se nám termín přeměřování... Měly bychom se domluvit, kdo bude tentokrát "kontaktní osoba", protože kamirka už sem asi nechodí...
Odpovědět
ubi, spíš pěkně vypapkaná, protože se fakt nemůžu ubránit tomu sladkému..snažím se držet, ale....nevím, jestli fakt stres...těžko říct.. Já se snad asi ani měřit nebudu :-|
Odpovědět
heli: Já vím, to se těžko, když jsou nervy... Ale co to třeba použít právě jako motivaci? Tak jak já mám jako motivaci svatbu, tak Ty rozvod? Prostě si říct, že to děláš proto, abys byla ta krásná svobodná holka? Mně se asi dobře radí, když nevím, jak to máte... klidně mě pošli do háje... ;-)
Odpovědět
prosím tě, proč bych tě posílala do háje? já to teď prostě nějak nebudu řešit, protože je to stejně divné...nejím pečivo, snídám třeba musli s mlékem, lupínky s mlékem nebo tohle s přesnídávkou, svačinka jogurt, někdy bebe...oběd - poloviční porce, co jídelna navaří nebo o víkendu u našich, večeře většinou kus ovoce, zeleniny nebo černé pečivo se sýrem, šunkou nebo zase lupínky...přes den ovoce, zelenina, když mám hlad...neťápu sladké skoro vůbec, včera ten oplatek a předtím ani nevím, kdy jsem něco měla...a já ti mám pocit, že příbírám ze vzduchu...kofolu sem vysadila a efekt žádný
Odpovědět
s kolegyňkou tu teď máme třeba grahamové tyčinky na chuť...dám si, ale pořád si myslím, že když to není každý den...kdyby nechcalo, tak jdu bruslit, ale takhle je to na draka. včera jsem byla aspoň pěšky u babičky za psama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak já se jako docela držim, ale včera jsme u telky večer zbouchali s M. skoro celej velkej sáček gumových medvídků - a pak se můžu rozčilovat, že se do něčeho nevejdu ]-(
Odpovědět
heli: je prý vědecky dokázané, že ve stresu se nehubne, zvlášť přes břicho prý ne... :-( janiii: občas se zhřešit může ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, tady marod. Máte pravdu, myslím, že ž tento pátek bychom se měly přeměřovat. Bojím se, že u mě nebude moc velký progres...
Odpovědět
ubi, myslíš? to by možná mnohé vysvětlovalo....proto říkám, že to asi nechám až po rozvodu atd. protože ten stres je, i když si to nepřipouštím...v pátek se mi tak klepaly ruce, že sem si málem vyrazila zuby skleničkou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
To s tím břichem jsem slyšela taky v tom pořadu Dr Cajthamlové - že ze stresu se břicho ještě zvětšuje a já si furt říkám proč ho mám takové pregnantní :-)))
Odpovědět
A je to jasné....už vím, od čeho ta pneumatika je.
Odpovědět
los: Copak, snad jsi ten víkend neodstonala? heli: jo, někdy je úspěch už to, že nepřibereš... Holky, tak jsem si myslela, jak budu užívat prázdnin, a já nevim, kam dřív... sotva si najdu čas, abych slupla svačinku...
Odpovědět
Dobré ránko, hvězdičky ;-)
Odpovědět
U tobě Ubi :-) Dneska to u nás vypadá nějako pomračeně :( a těším se až si uvařím pořádný káfo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?