Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: tak to jsi dobrá. Tak to přece musíš mít nějaké výsledky,ne? Nic já jdu cvičit. Už je půl :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jinak na ukázku to je na jůtůbku Shape pilates workout firm from head to toe.
Odpovědět
malalusy: ale jo, výsledky už se pomalu dostavují ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D Tak teď jsem docvičila,tak holky šup,pojďte do toho,půl hoďky denně a budem krasavice 8-)
Odpovědět
malalusy: já jdu do toho, ale až po neděli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Haloo :-)
Odpovědět
los: Tady medúza :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste sportovkyne, ja se na to chystam az prespristi tyden, protoze o viku jsem mimo, pak 4 dny na zahranicni pacovni ceste, takze se k tomu driv nedostanu. Kdybyste vedely, jak me to stve :-(
Odpovědět
los: klídek, já to taky tento týden víceméně vypustila... a teď se tady cpu čokoládou... moje nervy... ]-( Už aby bylo zejtra touhle dobou, to už to budu mít za sebou...
Odpovědět
Profilova fotka
Budeme Ti držet pěsťáky, zvládneš to!!!
Odpovědět
No to snad jo, ale kdo má vydržet to napětí... ]-( Už se ani nemůžu pořádně učit, jenom čekám, až to bude... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Už se moc neuč, jen si listuj a večer si dej aspoň malé pivo, ať se zklidníš, mně se to osvědčilo před každou státnicí.
Odpovědět
Článek se načítá
los: Však to tak dělám ;-) Pivo si nedám, to mi nechutná, ale jdeme večer do kina... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Nebo aspoň tak, já myslela ve stylu - odreagovat se :-)
Odpovědět
los: jojo, zvolila jsem úplně primitivní masovou kulturu, kterou normálně spíš nemusím, ale na to vyproštění se ze starostí to asi dnes bude nejlepší... A zasadím své dietě ránu pořádnou porcí popcornu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, musim se Vam s necim sverit. Jak je ta svatba tak daleko - az za rok, tak ja mam porad strach, ze se treba mezitim neco stane a ze treba nakonec ta svtab nebude. Jsem hrozna v tomto :-( Uplne se bojim cokoli planovat, protoze mam strach, ze je to zkratka za dlouho a ze to treba nevyjde |-|
Odpovědět
los: stát se může vždycky něco. Před svatbou i po svatbě... člověk musí být optimista ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem si zavičila a teď jsem ukolébaná dobrým pocitem sežrala celou nugetu,teda tu malou :-N . Jsem to říkala,s tím žrádlem jsem hrozná. Nemáte nějaký tip,jak omezit ty chutě? :-x
Odpovědět
Profilova fotka
Půjdu žehlit,ať na to nemyslím :-S
Odpovědět
malalusy: Vůbec... :-| Ještě tak nejvíc mi zabírá jeden malý hříšek denně, jinak nevím, taky se s tím občas dost potýkám... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Můj chlap chtěl taky zhubnout,tak držel Atkinsonovu dietu:cokoliv,klidně bůček,ale žádné pečivo,prostě žádné sacharidy a hubnul a to dost. problém je,že všechny diety jsou dočasné,málokdo to vydrží,jelikož samo tělo si říká o všechno. A já na ty diety už vážně prdím,nemá to smysl |-| . Vůbec si neumím představit život bez křupavé bagetky s másem,se sýrem. Oželím sladké (i když to tak nevypadá :-D )ale pečivo ne,hlavně po ránu si neumím představit,že bych do sebe nasoukala ovoce,to už při představě se mi to příčí v krku :-N Můj recept na zhubnutí je: ráno se normálně nasnídat,to je základ,přes den jíst méně a častěji,hodně pít,večer min.2 hod před spaním už nejíst a hlavně aspoň třkrát do týdne si dát do těla,aby se člověk aspoň zadýchal. Tohle mi už nikdo asi nevymluví...A teď to dodržet,že :-D
Odpovědět
hlásím se hlásím ... mám na pilno, te´D jsem pár dní na prázkách u našich - tak sem se vážila na bráchové váze - je to ta spešl co měří tuky, vodu apod. no a nechápu na koberci mám o 2kg míń než na dlažbě - takže beru tu váhu z koberce a jsem happy x-) x-) x-) x-) to né, ale posun je ;-) stará dobrá rada našich babiček a prababiček: *** Snídani sněz celou, o oběd se rozděl s přítelem a večeři nech nepříteli *** v tomhle bych viděla alfu a omegu všeho! ;-) takže hlavu vzhůru a večer hubu na zámek a pro jisottu přelepit izolepou :-D)
Odpovědět
A je to tady... Zas se projevuje moje "žravka" ]-( A teď mi řekněte, co s tím... Nemůžu se donutit tu čokoládu nejíst... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: MMáš zítra státnice, to je pochopitelné. Co mám říkat já, přede mnou na stole v kanclu talíř krásných čertvých festivalových koláčků ]-(
Odpovědět
Holky, toto ale přestává byt sranda, já si na ty státnice nemam co oblíct, mě je všecko veliký...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Ty brdo!! Zavist, jsi fakt hvezda!
Odpovědět
No včil zrovna z teho moc velkú radost nemám, jediný, co na mě nevisí, jsou šaty s hooodně hlubokým výstřihem... :-|
Odpovědět
ubi. týýýýýý jo :-) Ubi, si vážně dobrá :-):-) výstřih nevadí, i když já na státnice měla výstřih spíchnutej zavíracím špendlíkem, abych neprovokovala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tali: já taky :-D Ubi: Určitě něco najdeš, však tam nejdeš dělat parádu, ale ukázat, jaká jsi šikula a jak jsi se poctivě učila.
Odpovědět
Profilova fotka
dobrý večer, slíbila jsem hlášení z dnešního návštěvního dne. takžeee: snídaně - tmavá bulka s lučinou a plátkem sýra, sváča banán, oběd - ojojoj, vepřová pečeně bramborový knedlík zelí (hotovka v hospodě no, ale zas lepší než Mc ne? :-) ), ALE koláček jsem si nevzala na návštěvě ani jeden a to jsem je sama koupila a dovezla! radši jsem chovala kocourka (kterej je naprosto báječněj a bude náš) :-) a pila jsem jen neperlivku. pak cesta za novým autem, tak jsem koupila v Bille šopák a k tomu tmavé pečivo, to jsme zdlábli s přítelem - půlku cestou tam a půlku cestou dom. tak myslím, že jsem ten oběd dobře vyrovnala :-) iviska - jojo, tahle digitální váha na koberci ukazuje míň, ta naše taky - taky jsem jásala, než jsme ji dali na dlažbu :-D ubi - držím pěstičky u státnic!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?