Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
ahoj holky ;-) já mám toliko práce, že nestíhám Včera jsem už nestihla nakouknout. Los, s tím datem - ty jsi to tady totiž psala ;-) že se rozhodujete ... takže já tě nešmíruji, já poctivě čtu ;-) Heli :-D :-D :-D) nj už si chtěla být doma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.. moc vás obdivuju, že jste se do toho hubnutí tak "zakously".. já sice tak úplně zhubnout nechtěla, ale měsíc před svatbou mi vytrhli spodní moudráky, takže jsem živa přesnídávkama...a kila jdou dolů.. Moc vám držím palce.
Odpovědět
Profilova fotka
hrosarna - auuuu, to je mi tě líto. viděla jsem co to udělalo s maminou, ta zhubla asi 9kg po moudrácích :-( a ještě jí přetrhli nerv, tak měla půl roku necitlivou část spodního rtu :-( tak doufám, že tě bolest brzy přejde a bdueš se moct normálně najíst!!
Odpovědět
Profilova fotka
janiii- díky za účast, za 3 dny 2,5 kila dole.... už můžu srkat rozmačkaný banány :-D V podstatě hubnu bez úsilí.. klobouk dolů před některýma holkama tady... mít takovou vůli...
Odpovědět
hrosarna: Brrrr :-p To mě asi čeká jednou taky, už přes rok mě osmičky zloběj, jak se snažej růst a nejde jim to. Tak se právě modlim, aby nezačaly dělat největší brikule před svatbou, což je klidně možný - nervy dělaj svoje. Tak ať se ti to rychle spraví a jsi fit nevěsta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
krtek: právě proto jsem si vydupala operaci už teď... nechtěla jsem se vdávat s bolavejma zubama, tak jsem si je radši nechala vytrhnout... snad do měsíce splasknu...
Odpovědět
hrosarna: Můj kolega teď jde taky na to - všechny čtyři najednou, v narkóze. A šéf má snad dojem, že bude za dva dny zpátky nebo co :-N Máš na to normální nemocenskou? Jinak do měsíce by to mělo bejt určitě v pohodě ne? Já zas obdivuju tebe - mně by snad musely ty zuby začít uhnívat, abych se k takový drasťárně odhodlala :-N zatim pořád doufám, že se prořežu a bude klid.
Odpovědět
teda prořežou - ty zuby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Za dva dny bude tak možná schopnej pít brčkem... jo, mám nemocenskou.. alespoň mám klídek na přípravy.. ;-) .. a snoubenec mě obskakuje.. Mě kdyby to nepobolívalo, taky se tam nehrnu.. ale měla jsem panickej strach, že mě to bude bolet ve svatební den... zdravotní sestra, no- my to všechno víc prožíváme.. :-N A ty tuhle diskuzi navštěvuješ protože hubneš?? Koukala jsem ti do alba a nezdá se, že bys to potřebovala...
Odpovědět
Jo jo, snažim se dát dolů tak 3,4 kila. Jsem za poslední tři roky společného soužití s přítelem fakt přibrala, vadí mi to. Já mám to štěstí, že mám asi drobnou stavbu těla, ale fakt mám pár kilo navíc, co bych radši neměla ;-) A hlavně nechci přibírat dál. Ale nijak drastická na sebe nejsem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kde jste vsechny pani a damy?
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: To jsem ale trumpeta, ahaaaaaaaa........ ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Nazdárek krasavice ;-) Tak jsme dneska byli za vedoucím, a trochu mě na ty státnice uklidnil... Tak aspoň už mě přešla ta panika a blbá nálada, třeba se mi to podaří absolvovat bez kil čokolády... Ale počítám, že teď budu mít fakt oraz víkend - na čtvrtek máme objednaný chlebíčky a zákusky, pochybuju, že si nevezmu, a od pátku do neděle Strážnica, tam žádná hubnoucí pravidla dodržovat nemíním, naopak, tam je nutný dostatečný energetický příjem, abych vydžela :-D Jenom se bojím, aby mi to kilo, co jsem tady za ty tři týdny shodila, neskočilo za tři dny zase zpátky... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Neboj, to zase spálíme neustálým pendlováním po parku, skanzenu atd... :-D
Odpovědět
los: No to doufám :-D Budu muset nějakým kouzlem přesvědčit toho svého, aby mě vzal občas i tancovat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já právě nevím, jestli ten můj se mnou pojede, tohle byla vždycky moje akce, navím budu tady pracovně, no ještě zkrátka nevím, uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes jsme toho moc nenapovidaly :-(
Odpovědět
No, to ne :-) Ani sem neměla moc co dočítat... Celkově nás sem chodí jaksi míň. Třeba kamirka tu od státnic nebyla... A vůbec, holky, kdy je to kontrolní měření?
Odpovědět
Profilova fotka
ja myslim, ze 3. 7.?
Odpovědět
Profilova fotka
to je pravda :-( Nejak malo mluvime. ubi: Uz jsem zacala trosilinku brouzdat na netu a hledat vecicky, co by se mi libily...
Odpovědět
los: jo, taky jsem tak začala... zatím se jenom dívám, sbírám inspiraci, co mě zaujme, si zapamatuju nebo schovám fotku... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem se vrátila z lymfomasáže, to je vám paráda, vždycky se slečnou bezva pokecáme :-) jenže jsem přijela domů, k obědu jsem měla jen zeleninový salát, a hlady jsem už šilhala - tak jsem zbouchala dvě sušenky ]-( ale holky, mě je mo nich normálně těžko!!! to se mi nikdy nestalo, mohla jsem jich sníst třeba kilo ... že by si žaludek začal zvykat na zdravou stravu? :-)
Odpovědět
janiii: no tohle? To můj teda ne, naopak mě za tím "nezdravým" často posílá... Skoro mám pocit, jako by si tělo říkalo, že už by potřebovalo něco pořádně nezdravého, super tučného, nejlíp smaženého... ]-( A co lymfomasáž, zabírá? Prý je to dobré na celulitidu...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - myslím že výsledky jsou už trochu vidět, byla jsem na 4.masáži a jsem spokojená. a nevím jestli je to i tou masáží, ale mám o 1cm míň přes stehna i přes zadek. a přes prsa samozřejmě 2cm fuč ]-( a o 1kg míň. takže jsem spokojená a motivovaná. a po tý sušence je mi fakt bléééé. za posledních 14dní jsem měla max. Bebe dobré ráno. a v sobotu kousek bábovky, pravda! a v neděli jsem si chtěla vzít takovou tu Milky way minute jablko skořice, a ani jsem ji nedojedla :-o ale jinak jak řikáš - smažený, hmmmm, takovej bramborák, smažák, hranolky, juuuu to bych si dala víc než sladký
Odpovědět
janiii: tak to jsou parádní výsledky :-) Ty se hodně držíš, máš můj obdiv, to já bych skoro řekla, že mám jeden malý hříšek denně jako pravidlo... Jojo, smažený, tučný, to je mnohem větší lákadlo... třeba teď doma chodím kolem škvarků... ]-( Ale dívala jsem se na Tvoji fotku v šatičkách a vypadáš parádně, nebudu Ti říkat, že bys vůbec hubnout nemusela, chápu, že to děláš kvůli vlastnímu pocitu, ale fakt Ti to sluší a na fotce vypadáš štíhlounce ;-) Abys zase nezhubla tolik, že Ti šatky budou velké ;-) Jinak já taky nejvíc hubnu přes prsa, ale v mém případě je to spíš ku prospěchu...
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - toho že by mi šaty byly velké, se nebojim. jsou na zip, takže hlavně nesmim přibrat! a zapnuté byly jen tak tak, i paní v salonu mi řekla, že by to 2kg chtělo dolů (upřímná, ale pravdivá no :-) ) jinak jak tu už někdo psal, tak hlavně musim něco udělat s rukama, páč jsou takový klepavý, silný, už vidim ty fotky s rozpláclejma pažema :-) zbytek se schová v šatech, ale v letních šatičkách se neschová nic :-) takže hlavně zpevnit, ono kdybys viděla moje nohy a ty prasečí kolínka ]-( no a nějaký to kilčo dole neni nikdy na škodu. přesně jak píšeš, jde o ten vlastní pocit :-) já hřeším třeba Tvaroháčkem (ochucený tvaroh - čoko, vanilka), nebo Danone Fantazií, atd. ... ale vždycky je to jako svačina nebo snídaně, ne ještě nášup mezi tím ... zítra nás čeká návštěva, jedeme se podívat na kocourka, tak se bojim co před nás naservírujou, ale hodlám se udržet!! to radši budu muchlat celou dobu koťátko a kdo by si odbíhal mýt ruce kvůli jídlu že? tak jíst nebudu!! ale ve čtvrtek vám povím jaká byla pravda :-D
Odpovědět
Na ruce jsou dobrý činky, fakt. Klidně i větší zátěže. Rozblemcaný paže fakt nejsou pěkný, uznávám, ale na fotce to teda není vidět;-) Pevný tělo má rozhodně něco do sebe... Taky si svoje hříchy dávám jako svačinku :-) Tak to jsem zvědavá, jak to dopadne s kocourkem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - no jak se znám, tak jídlo mě nebude zajímat a budu se plazit s prckama po zemi :-) tak snad to taky tak dopadne :-) ad činky - já mam jen takový ty fitness - kilový, a přítel má zas pětikilovky :-D ale z nich se dá něco odšroubovat, dát to na menší zátěž tak to možná vyzkoušim ... myslíš, že denně několik cviků (každý po dvou sériích) je s kilovkama málo?
Odpovědět
Já chodím do té posilovny, a ve formě cvičím i s 15 kg jednoručkama, vždy 8-12 opakování v sérii (podle zátěže) a tři série po sobě, ale na každý cvik mám jinou zátěž. Pokud cvičíš s jednokilovýma, tak to chce určitě víc opakování v jedné sérii (měla bys cítit lehké pálení až do bolesti). Nevím, jaké cviky cvičíš, ale s kilovkama bych to viděla na 25 opakování v sérii minimálně... Jinak jedno ze základních pravidel fitness (co jsem se dočetla) je, že by sval měl 48 hodin regenerovat. To doporučují většinou i dietologové, říká se, že cvičit by se mělo optimálně třikrát týdně, pokud častěji, tak se zaměřit na jinou svalovou skupinu. Nedávno jsme se tu bavily o "zdravém" váhovém úbytku, kolik jsi říkala, že je optimální za měsíc shodit?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky -sice tu vlastně ještě žádnou z Vás neznám, ale rozhodla jsem s epřipojit, je to lepší teď než potom na poslední chvili. Abych to uvedla na pravou míru, zasnoubená ještě nejsem, ale jak jsem psala jinde- už je to na spadnutí, a tak než k tomu dojde a celýmu tomu kolotoči, chtěla bych jít s váhou dolu. Zjistila jsem že jsem se za poslední měsíce tak spravila že se nevejdu ani do jednich kalhot - což už je fakt tragedie, když se Vám nechce vylejzat ani z domu! No a abych si mohla vybrat nějaký krásný šatičky (taky jsem zjistila že v mých číslech je výběr poněkud dostatečně zhoršen- a samo že chci být za princeznu v tom co se mi líbí a ne v tom co na mě "zbyde") Tak jsem se rozhodla že do toho jdu na plny kule - mam na to rok- tkaže idealní pro ideální zhubnutí:-D Tento měsíc jsem držela "dietu" se zázračným přípravkem Alli a musím říct že to bylo super. Akorat na to nejsou pořád peníze ( škoda ) a taky k méé smůle mi právě dnes objevili Celákii (ani nevim jestli to píšu dobře, jako by nestačilo že ty faldy mam hlavně kuli dost zmrzačený štítný) - takže mé zhubnutí je o to složitější, zase jak tady čtu- budu to mít usnadněné díky mé nové nemoci, že smažené, moučné a mléčné vyrobky prostě do tlamičky dát nemůžu... Jinak Vám holky fandim, ptž to určo zvladnem:-) a Vám co to máte už za chvilku radim- nestresujte se - to je snad horší než lepší 8-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?