Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
los: taky nemyslím, že je tohle zrovna cesta ke štěstí... Dala by se na to aplikovat už zmiňovaná poučka mého dědy o hubených ženských...:-D
Odpovědět
souhlas holky .. po tomhle bych brzy asi umřela, hlavně nevím, kde bych brala sílu na sport - po jednom ubohým grepu bych v půlce běhu sebou někde flákla :-) taky si nemyslím, že je to zrovna štastné řešení přestat jíst a nalejvat se vínem :-)
Odpovědět
co je to za recept grep a vino? :-D chapu ze po tom nekdo shodi protoze toto je absolutni hladovka! tim si clovek akorat tak znici metabolismus takze od takovych zarucenych receptu radsi ruce pryc :-D
Odpovědět
No jasné, že nebudeš jen jíst grep :-) , ale dáš si ho místo snídaně, oběd je klasika, stejně tak třeba místo večeře nebo před večeří. To by jste vydrželi 3 dny a pak hypoglykemie. Ale grep dobře nastartuje organismus a spoalování a zasití. To je moje zkušenost.
Odpovědět
aha tak to uz je trochu lepsi ale stejne si myslim ze to nebude ta prava zdrava strava, jako grep misto snidane dobre, ale pak je (u lidi co dodrzuji pravidelny jidla) jeste svacina, obed, svacina a vecere a ladovat se vecer grepem myslim neni moc dobry to se dycky doporucuje dopoledne jist ovoce ne? jo a mimochodem po snezeni celyho grepu to musi zasytit snad kazdyho :-D
Odpovědět
no právě a navíc jíst by se mělo do 5-6 hodiny večerní
Odpovědět
avena - chyba, jist by se melo naposledy tak zhruba 3 hodiny pred spanim ;-) protoze kdyz se najis naposledy v 5 a jdes spat treba o pulnoci tak si tim zpomalujes metabolismus a vlastne celej vecer jakoby hladovis a to neni dobre...
Odpovědět
Jedna známá prohlásila, že k hubené postavě se musíš projíst, protože tělo se nesmí bát, kdy zas něco dostane :-D
Odpovědět
ubi - jo naprosto presne si to vystihla ;-)
Odpovědět
No jak myslíte. Každopádně, já při svých 156 cm, jsem měla před pár rokama 57 kg a teď 45. Jím cokoli a kdykoli a když e přejídám občas tak přes 50 nejdu a tímhle si váhu vždycky stáhnu dolů.
Odpovědět
jo vsak ti to nikdo nebere ;-) ja proste davam prednost pravidelne vyvazene strave a ne narazovym akcim, ja sem proste ten typ kterej kdyz nejedl a obcas si dal tak nabral jak blazen..
Odpovědět
kata: jsem na tom podobně ;-) A cvičit! I hubená holka může vypadat nepěkně, když je celá povislá a povadlá :-D
Odpovědět
Článek se načítá
No jediné co je na mě povislé jsou vlasy. Jelikož mám hodně fyzické práce,ale necvičím.
Odpovědět
no tak kdyz mas fyzicky narocnou praci tak se to kompenzuje, ono vetsina lidi dneska jen sedi na zadku v kanclu a proto sou vsichni tak oplacany...
Odpovědět
jj,přesně tak
Odpovědět
Profilova fotka
to sezeni na zadku v kanclu je muj pripad :-( O grepu jsem slysela, ze spaluje, ale teda rano si nedovedu predstavit dat do prazdneho zaludku grep, vzdycky musim mit neco vyzivneho. Treba tmave pecivo s necim a az pak bych asi byla schopna do sebe vpravit grep.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, teda vy jste se tu rozjely :-) vítám heliska zpět z dovolené, musel to bejt super odpočinek co? :-) mě ráno probudila šílená bolest hlavy, tak prášek a zpátky do postele, a vzbudila jsem se před hodinou ... hlava dobrý, ale jsem jak praštěná klackem :-( a to jsem chtěla cvičit, no asi to nechám na večer ...
Odpovědět
Profilova fotka
janii: Radeji si poradne odpocin, v takovem stavu by Ti cviceni nebylo k nicemu dobremu.
Odpovědět
ahoj janiii, uvidíš, třeba do večera budeš fit... Někdy to chce jen se pořádně vyspat...
Odpovědět
Já jsem snad nikdy ani celý grep samotný nesnědla :-):-) jaký malý jsme si ho vždycky rozpůlili, navrch dali cukr a už jsme dlabali lžičkama :-) Jani: odpočívej, člověk taky někdy musí nabrat sílu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: Tak jak se tesis na pristi vikend? Bojim se, ze na takove akci se zdrava strava moc dodrzovat neda :-(
Odpovědět
los: příští víkend je o přežití :-D :-D :-D Ale zase je tam asi docela velkej energetickej výdej, ne? No těšim se, to víš, zvlášť když to bude tak čerstvě po těch státnicích :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: tak to bude mega oslava!!! No ale znám se, ty langoše a bramboráky a blbiny ]-(
Odpovědět
los: No jo, to k tomu prostě patří... Ale když vezmu to množství vína, co tam vypiju, tak musím ten žaludek stabilizovat nějakým pořádným "mastniskem" :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: presne tak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - co budeš vyvádět příští víkend? =-)
Odpovědět
Potkáme se s los na MFF ve Strážnici... To jdou vždycky všechna dobrá předsevzetí stranou... ]-( :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ubi - aháááá, tak to se budete mít! :-) to si dejde to nosu i za mě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tady je šílený blázinec, ale už se těšíííím!!!
Odpovědět
los: no to si dovedu představit, jak to tam vypadá, vrcholí přípravy a tak, co? Budeš tam i pracovně nebo se budeš jenom bavit?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?