Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Já Vás právě v tomhle směru docela obdivuji, já nejsem schopná sama cvičit doma – nebo spíš mě to úplně strašně moc nebaví, takže asi tak :-) Ale jak vyběhnu ven, hormonky štěstí naskočí a běžím- sice si po půl hodince říkám, že už by stačilo, ale když jste daleko od baráku, tak se taky musíte vrátit :-) kdybych byla doma, tak přestanu a vyřešeno :-) Takže máte můj obdiv, klobouk dolů :-) Jinak ubi: já se snažím od února sportit, běhat, plavat, kolo a člověk jak překoná ten začátek, stane se závislák a nemůže bez toho být :-) uplně tě chápu
Odpovědět
tali: no já si právě nedovedu představit, jak tu běhám po vesnici :-D :-D :-D
Odpovědět
makulenko: zní to zajímavě :-) jak, co a kolik se čeho baští? :-)
Odpovědět
ubi: s tím jsem měla taky ze začátku problém :-) všichni na mě vejrali, klepali si na čelo:-) ale to chce čas:-)
Odpovědět
tali: no snad se propracuju aspoň k tomu kolu. Jééé, to by měl přítel radost, sám nadšený cyklista... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tali: No, ona píše "porce velké jako jablko" .. já sem jedla de facto všechno, ale třeba zeleninovou polívku sem nezahušťovala moukou, ale třeba půlku té uvažené zeleniny sem vzala, rozmixovala a vrátila zpátky.. Na meníčkách sem si dala klidně i rajskou - ale jen se 2 knedlíky.. No a večer jen rohlík se šunkou a zeleninkou.. Před tím sem jedla 4 knedlíky, 2 rohlíky.. Zkrátka jen je třeba ubrat, to tělo to pozná. A neuzobávat během dne.. Moc mi pomohlo, že sem si to, co jsem snědla tak první 3 týdny všechno psala .. člověk jak to vidí, tak se hned cítí sytý:-) Jinak vařím opravdu nornálně - segedínskej guláš, těstoviny, steaky... Jen když se cítím moc těžká, tak jeden den udělám k obědu jen brambory a k romu brokolici v páře..
Odpovědět
makulenko - kazdy vyzivovy poradce by ti podle me rekl ze je 3x denne malo ale kdyz ti to tak vyhovuje tak proc ne ;-) ja bych zdechla hlady kdybych mela jist 3 jidla denne ja jim 5x denne a uz se dycky nemuzu dockat dalsiho jidlicka :-D jo a shodila sem od ledna z cca 90ti na soucasnych asi 75
Odpovědět
Profilova fotka
Co se cvičení týče, mně se nejvíce osvědčila jóga - nohu za hlavu teda nedám - jen ty jednodušší věci - ale nebolí mě záda a když v těch polohách chvilkku vydržíte, svaly se taky vypracují..a jsou pěkně pevné a štíhlé..
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem asi nejaky divny clovek, zadny sport jsem si nikdy vylozene nezamilovala. Kdyz jsem jezdila na bodystyling, bylo to super, mela jsem ze sebe blazene pocity, pak jsem prestala a fyzicka sla k sipku. makulenka: To mi teda vysvetli prosim jeste jednou, jak to delas - tu dietu? Ja bych uvitala taky takovy ubytek na vaze, vubec se netesim na letoo do tech raminkovych tricek :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak 15 kg za půl roku... to seš fakt dobrá.. A odhodlaná:-)
Odpovědět
maku: no jo, jenže já jedla k snídani půl rohlíku denně už dva roky a k obědu jsem nikdy neměla víc jak jeden knedlík, výjimečně dva... kata: taky jsem začala jíst 5x denně menší porce a mám to od jídla k jídlu :-D
Odpovědět
makul - diky uprimne ani nevim jak se to stalo :-D obcas hlavne o vikendech totiz hodne porusuju nejakej zabehlej rezim ale nejak to slo no a tedka by to chtelo zpevnovat
Odpovědět
Článek se načítá
ubi - ze? skonci jedno jidlo a za chvilku dalsi to me vyhovuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lostis: Hlavně nemyslet furt na jídlo:-D Jinak jsem psala výše - menší porce a hodně nakombinovaných chutí..ať se prostě chutové buňky uspokojí a nehoní tě mlsná:-) Taky jsem teda přestala sladit čaj cukrem a místo toho používám med..
Odpovědět
kata: ale teda mám pocit, že půlku dne prožeru :-D Hlavně se bojím ztráty pravidelného režimu, co nastane rozhodně hned po státnicích...
Odpovědět
Profilova fotka
Já nesladím právě vůbec, v tomto problém nemám. A podle toho, co píšeš, mi přijde, že se takhle taky stravuju, ale je pravda, že se mi občas podaří to pěkně porušit, no nic, fakt se nad sebou musím zamyslet ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: No to je právě to, když jsem chodila do školy, nebo i teď v práci, krásně pravidelně jím a snažím se vybírat jídla normální, ale nesmažená a netučná. Nejhorší jsou ale víkendy, s neustálým vytížením fakt pravidelný režim nezvládám a k jídlu se dostanu, až když umírám hlady a to je nejhorší ]-(
Odpovědět
los: jo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
A pak sežeru páté přes deváté a než stačí žaludek říct, že je plný, ta už jsem narvaná k prasknutí a je mi zle jak psovi 8-(
Odpovědět
los: a to mě ani nebývá zle ]-( Já mám snad kachní žaludek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem vzdycky jak becka, bricho se mne nafoukne jak somalskemu decku
Odpovědět
jj nejhorsi je dodrzovat rezim kdyz sou pres den jiny cinnosti :(
Odpovědět
tak já sem si dala ke snídani misku jahod ... na 12,30 jdu s ntb k lékaři ;-) snad se mu podaří vylovit nějaká záloha - ale nedoufám, už sem smířená že mě čeká repete r 2008 :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: Ať to dobře dopadne :-)
Odpovědět
Jestli vám můžu něco doporučt, tak bez urážky ,,nežrat". Ráno nebo během dopoledne sníst grep, klidně i na večeři, jíst opravdu jek když máte hlad a dobré je pití bílého vína. To jsou jen moje vychytávky, jak si udržet postavu či zhubnout. Aby jste neměli ani pomyšlení na jídlo, tak se pořádně zaměstnejte (předělejte ložnici, vymalujte pokoj, okopejte záhonky, umyjte auto, choďte 3xdenně ven se psem, prostě buďte na roztrhání a na jídlo si vzpomenete v 9 večer a to si dáte ten grep a víno a do týdne máte 5 kg dole :-)
Odpovědět
Jo tak přesně takhle jsem těch 5 kg, co mám navíc, přibrala. Napřed jsem neměla čas jíst, shodila jsem kilo, dvě, pak jsem začala zas jíst "kulturně" a přibrala 3 :-D
Odpovědět
To se musíš nastartovat na takový režim a vydržet a pak už jen udržuješ,třeba přibereš něco málo zpátky,ale to nevadí.
Odpovědět
Dík za radu, ale mě zatím víc vyhovuje ten režim, který jsem si nastartovala teď, jen doufám, že ho budu moct držet dál... kilo za 14 dnů mi stačí...
Odpovědět
Profilova fotka
avena: to ale není moc zdravé podle mého...
Odpovědět
Profilova fotka
Kdybych přestala téměř jíst a jedna jen grep a zapíjela bych ho bílým vínek, neustále jen něco dělala, tak do týdne zkolabuju se svýmpracovním i mimopracovním vytížením. =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?