Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: To je těžké, když má člověk nervy, tak ještě kdyby se měl soustředit na to, co ji a neji, tak to je na zbláznění. Doufám, že se Tvé hektické bdobí uklidní. Dámy, loučím se pro nadcházející 4 dny. Pa a ať Vám to jde, těším se na další pokec :-)
Odpovědět
tak já sem byla ze začátku týdne KO z práce a koncem zase ze stavby ... ale sobotou by mělo být to nejhorší za náma a pak se to snad uklidní, že budou i volné neděle na odpočinek ;-)) ale uvidím, třeba budu překvapená - doufám ...
Odpovědět
Přeji hezké dobré ránko :-) Ivi: od pýky začínáme v pondělí spolu ... já tomu taky zase pěkně dala:-) Horší, že ta moje hlava pomatená si vždycky říká: "Když už, tak už" a přecpu se jak zákon káže :-):-):-)
Odpovědět
To já se zas pořád držim zásad zdravé výživy, pořád netučně, zdravě, hodně zeleniny, ovoce... A z toho mi rupne v hlavě a NUTNĚ potřebuju kousek čokolády nebo mísu popcornu... :-)
Odpovědět
ubi: ty si číslo :-):-):-) ale máš u mě velkou pochvalu, vydrž :-)
Odpovědět
tali: Díííík:-N Nejhorší je to teď při tom učení... :-|
Odpovědět
tali, tak to já ne - já se jako hlídám tak nějak furt, ale pravidelnost a cvičení nebylo takže žádné výsledky
Odpovědět
ivi: v některých životních situacích je úspěch už nepřibrat ;-)
Odpovědět
asi tak nějak :-)
Odpovědět
Teda zdravá a pestrá strava... Ty špagety už mám třetí den... :-S
Odpovědět
Dobré ráno, princezny ;-)
Odpovědět
ahojky holky, mohla bych se k vam pridat. Potrebuju zhubnout 3-4kg. Nejaky dobry trik?.)
Odpovědět
Článek se načítá
alishia: vítej ;-) No jako obvykle - jíst pravidelně, menší porce, a cvičit... Nic lepšího jsme nevymyslely...
Odpovědět
ubi:) skoda:) uvitala bych nejaky zazrak:) a jak vam jde hubnuti?
Odpovědět
no, pomalu ;-)
Odpovědět
to znam:( Me to jde taky pomalu a kdyz konecne zhubnu, tak mi vsichni zacnou rikat ze sem moc hubena a at koukam jist. takze zacnu jist, a v tu ranu, co sem uhubnula mam nahore a necitim se dobre.(kalhoty sou tesne a já si pripadam jak kdybych nabrala 200kg :( takze ted sem ve fazy kdy se chci citit zase dobre.
Odpovědět
Tak to jsi tu mezi námi dobře ;-)
Odpovědět
tak to jsem rada:) uz zase premyslim ze bych neco snedla.( malej konecne usnul a mam na vyber, bud budu drepet u notase a vyzirat lednici nebo si pujdu lehnout k nemu a vyzeru ji pozdeji:( achjo. Jake ubytky ste tady zaznamenaly?.) ja nabrala behem tehu 20kg, 16kg mam dole a jeste nedavno sem mela dole 18kg, jenze vsichni do me huceli, ze sem strasne hubena at koukam pribrat, tak sem zacala pekne papkat a pribrala 2-3kg a necitim se vubec dobre:(
Odpovědět
my začaly teprve začátkem června, tak uvidíme... :-)
Odpovědět
tady to ale teda moc nezije,( to se asi hubne blbe, kdyz sem nikdo nechodi:/
Odpovědět
Právěže žije normálně žije, akorátže většinou v pracovní době, a dneska bylo brms celý nejaký divoký... ;-) Ale já se teda musim pochválit, dneska jsem byla plavat, a dvakrát! ráno 60 bazénů a večer znovu 60 :-N
Odpovědět
Tak se opět hlásim ;-) Ahoj všichni! Já teda dneska už skoro vůbec nežiju - jsem byla cvičit a jako svaly mě absolutně neposlouchaj, takže i ta klávesnice mi dělá dneska problém :-N Tak jdu jen tak mrknout, co novýho, a půjdu do spršky, na zeleninku (možná - už je kurňa pozdě) a spát. Ale za poslední týden mi došlo, že bez cvičení aspoň dvakrát tejdně to fakt nepude - což je blbý :-p Ale škoda se omezovat v jídle a pak to zazdít necvičenim, tak se holt snad nejak dokopu no... Ale už chci nějaký výsledky!!!
Odpovědět
krtek: ahoj, že se taky stavíš ;-) No jo, bez cvičení to asi nefunguje, to je pravda :-) A dobrý pocit ze sebe Ti nestačí ;-) No dobře, já vim, výsledky jsou motivující ;-)
Odpovědět
ubi: 60??? Šmarjá... Já si dneska připadala jak totální lemra, kvůli práci jsem musela jít až na cvičení od 6 a to má tři hvězdïčky (náročnost - nejvyšší :-p ) Takže zatímco všichni s činkama, já po pár cvikách bez :-D Zatímco všichni x-krát, já od půlky spíš koukala. Nejvíc mě pobavila slečna cvičitelka (ona je taková od rány -"všimla jste si, že na těch rukou nemáte ty gumičky?" No, tak jsem se akorát smála, protože kdybych se snažila cvičit celoou dobu stejně náročně jako ostatní, tak asi omdlim :-N Obzvlášť když se posilujou ruce, tak mám problém - se mi asi odkrvuje mozek nebo co :-N )
Odpovědět
Dobrý pocit ze sebe už mi dlouho bevydrží, pokud nebudou výsledky ;-) Jinak já sem občas nakouknu, ale často nemám energii dočítat. Já se k netu dostanu většinou až večer, a tady je to nejvíc ukecaný v pracovní době :-N
Odpovědět
krtek: Já už jsem vyplavaná, chodím od února každý týden. Ale na těch 60 jsem pyšná, začínala jsem na 40 :-N Plavání je prý jedno z nejlepších cvičení na hubnutí... Slečna cvičitelka jedla vtipnou kaši, co? No jo, ale přece se hned nestrháš, že jo :-) I se cvičením se musí opatrně :-D To já si tak zkusila zase nasadit "redukční jídelníček" na 5000 kJ a málem jsem zdechla hlady, holt musím ubírat taky pomaloučku :-)
Odpovědět
Jj, ona je taková vtipná :-D Ale přesně - se nesedřu hned napoprvé že jo. Ale ty holky okolo, to byla dobrá motivace - že bych třeba za měsíc už mohla "utáhnout" skoro totéž. Teda ne že by to všechny zvládaly perfektně, ale ta náročnost je narozdíl ode mě nepřekvapila :-N Já chvílema fakt myslela, že budu jenom koukat - jako že při nějakým cviku funim a nemůžu, to je normální, ale že ho jaksi vůbec nejsem schopná provést (nebo maximálně jednou a dost odflákle)?!
Odpovědět
Já budu muset jít něco sezobnout (zdravýho samozřejmě), naposled jsem jedla v práci kolem pátý, tak to fakt do rána nevydržim :-p jenže to je přesně ten problém - jdu po práci cvičit a vrátim se tak pozdě, že už bych nejradši nejedla - ale mám hlad ]-( K tomu hodinka tady na beremku... A zdravá životospráva jak vyšitá :-N tak já jdu umlčet žáby v žaludku.
Odpovědět
Já se držím zásady, že radši s malou zátěží a pořádně, než s velkou zátěží za každou cenu a ve výsledku mizerně... Ale motivující to je, zvlášť když potom začneš vidět pokroky... ;-) A víš co? Nejdůležitější je začít :-D
Odpovědět
Teda holky, tady chcípl pes... Už aby se vrátil helisek :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?