Hubneme společně

Zobraz úvodní příspěvek
Je tady spousa diskusí o hubnutí, cvičení, celulitidě. Napadlo mě ale, že my všechny, které se snažíme zhubnout rozumným způsobem, bychom se mohly scházet v tomhle tématu, dělit se o své zkušenosti, radosti i starosti s hubnutím, vzájemně se podporovat a tak podobně. Už jsem na vlastní kůži poznala, že když hubne více lidí najednoua společně, ta to jde lépe a motivace je také větší, protože člověk nechce před ostatními selhat, právě naopak, chce ukázat, že to zvládne. Budu ráda, když se někdo přihlásí a pustí se do toho se mnou. Jinak jsou vítány ženy a dívky všech váhových kategorií, protože i někdo, kdo se ostatním může jevit tak, že vůbec hubnout nepotřebuje, může vnitřně cítit něco jiného.
Odpovědět
Profilova fotka
smudli - a prozradíš nám metodu tvého bráchy? :-) nikomu nejde tak o kila jako o ty špeky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasný :-D on dělá kulturistiku a jelikož potřeboval rychle schodit kila,tak si ty části,kde potřeboval schodit obaloval celofánem.Já to zkusila a na to,že jsem ještě nechodila běhat,tak se mi za necelý dva týdny zmenšil objem nohou o centimetr.Jediný co dělám,že u toho držim menší dietu no.Břicho mi docela splasklo,což jsem ráda,protože jsem ho měla kulatý a vypadala jsem jak těhotná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
smudli - myslíš takovou tu potravinovou folii? no nevim co by to udělalo se mnou, bála bych se zapaření, mam hodně citlivou kůži :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jj,to je ona.Notak já mám taky,ale tak naštěstí se mi dělaj jenom flíčky,který zmizej,ale ty se mi dělaj i když na sebe sáhnu :-D
Odpovědět
smudli: tak se pochlub ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to napsaný nahoře :-) nezaručuju,že to fakt pomůže,ale na to,že sem se kolikrát neudržela,dala si čokoládu,sušenku a jiný věci,tak to u mě de.Protože nohy mi jinak fakt schodit nejdou :-|
Odpovědět
smudli: promiň, přehlídla sem to... a balil to na noc nebo pořád nebo jak?
Odpovědět
Profilova fotka
ubi:dobrý.On si to balil dycky,když šel třeba cvičit,jezdit na kole a tak,ale já to balim přes noc a nebo i přes den.
Odpovědět
Teda to jsou věci ;-) Tak pak řekni, jaké to má výsledky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasný :-) začala jsem teprv teď a jelikož máme svatbu v září,tak to snad stihnu.Teda bojim se jenom,abych nezhubla i v jiné části těla :-D
Odpovědět
Tak se omlouvám, že nedočítám, ale já se prostě musim veřejně pochválit: já se tak snažiiiiim!!! Sice to neni vidět ani na váze, ani na cm, ani v zrcadle... Ale fakt už přes 14 dní to sladký nežeru! Ještě vychytat pozdní večeře (dneska jsem to naštěstí zvládla) plus cvičení... Akorát mě děsí, že na to mám "limit" - ráda bych na tý svatbě byla "fit", ne oplácaná a věčně unavená. Dneska poprvý mě napadlo, že se těšim, až se ten život vrátí do normálních kolejí - že jako nebudu spoutaná jednim konkrétnim datem (ve všem). Snad vás třeba přes víkend dočtu ;-)
Odpovědět
Dobré ránko ;-) krtek: pochvala ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobre ranko, modelky x-)
Odpovědět
Teda, uplně se cítim jak hvězda 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: čím to? :-)
Odpovědět
no když mě oslovíš jako modelku :-D Ale ne, fakt, musim se Vám pochlubit - ze 104 (původních 106) přes zadek jsem se dostala na 103... Pomalu, ale jistě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ubi, tak to gratuluju. Já opět ráno neodolala přítelkyni váze, vlezla jsem na ni a mám o kilo míň jak včera :-) Takže spokojenost, včera mě to vysoké číslo zarazilo :-|
Odpovědět
los: vidíš, to je ta voda den po ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Asi jo, včera jsem si taky večer docela mákla. Teda nestihla jsem cvičení, ale práce máme až nad hlavu, takže žádné ležení :-)
Odpovědět
los: sval by měl stejně 48 hodin odpočívat, aby se regeneroval. A výdej jak výdej ;-) Všechno je lepší, než sedět u televize a ládovat se chipsama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, presne jak rikas. Ted si jdu zase maknout - jedna smena v praci - stehujeme depozitare a pak dalsi doma, drahy finisuje se stavbou :-(
Odpovědět
Tak to máte veselo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No to teda. J. Má penzion, který se teď dodělává a zítra se tam koná svatba, takže stres.
Odpovědět
No Tě noha, tak to budou asi fofry... Tak držím pěsti, ať všechno klapne... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ve středu Vám poreferuju. Protože o víku se sem určitě nedostane a pondělí - úterý budu trávit na nějakém semináři v TMB.
Odpovědět
Tak to vypadá, že tu dnes budu sama... Všichni vyrazili do terénu jenom já se trápím u počítače... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ubi: A co se trápíš? Jsem ještě chviličku tady, než vyrazím taky do terénu.
Odpovědět
učím se z elektronických skript. A taky bych si chtěla připravit prezentaci k obhajobě... :-(
Odpovědět
holky hoj, tak hlásím že já tento týden definitivně prohlašuji za ztracený - nervy na pochodu a prostě se nedaří ukočírovat hlad !!!! Takže od píky začnu v pondělí ;-))) a všem gratuluji k úbytkům x-)
Odpovědět
ivi ahoj:) Hlavně si to v té práci nějak ukočíruj, ať se to srovná, stres je na dietu nejhorší ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?